Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija 1
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 4 (pioniri)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Lazarevac1211177251625623
2.KK Ras 61210276352723622
3.KK Novi Beograd 71210282551830722
4.KK Flash 312756185378119
5.KK Beko 21257639667-2817
6.KK Zemun Fitofarmacija 41239564720-15615
7.KK Mladost Admiral 312210528672-14414
8.KK Sava 512012389941-55212


1. kolo03.12.2016
47839KK Lazarevac : KK Sava 5104 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 16:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
47840KK Novi Beograd 7 : KK Zemun Fitofarmacija 478 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 13:00
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
47841KK Beko 2 : KK Ras 652 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 20:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
47842KK Flash 3 : KK Mladost Admiral 339 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

2. kolo10.12.2016
47843KK Sava 5 : KK Mladost Admiral 331 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2016 Vreme: 09:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47844KK Ras 6 : KK Flash 338 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2016 Vreme: 17:10
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
47845KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Beko 234 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2016 Vreme: 09:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
47846KK Lazarevac : KK Novi Beograd 770 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2016 Vreme: 13:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)

3. kolo17.12.2016
47847KK Novi Beograd 7 : KK Sava 5103 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2016 Vreme: 10:20
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
47848KK Beko 2 : KK Lazarevac41 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2016 Vreme: 11:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
47849KK Flash 3 : KK Zemun Fitofarmacija 475 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2016 Vreme: 19:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47850KK Mladost Admiral 3 : KK Ras 631 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2016 Vreme: 13:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

4. kolo24.12.2016
47851KK Sava 5 : KK Ras 618 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2016 Vreme: 15:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47852KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Mladost Admiral 355 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2016 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
47853KK Lazarevac : KK Flash 364 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2016 Vreme: 16:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
47854KK Novi Beograd 7 : KK Beko 262 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2016 Vreme: 12:20
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)

5. kolo14.01.2017
47855KK Beko 2 : KK Sava 574 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
47856KK Flash 3 : KK Novi Beograd 736 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47857KK Mladost Admiral 3 : KK Lazarevac49 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47858KK Ras 6 : KK Zemun Fitofarmacija 463 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2017 Vreme: 17:45
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)

6. kolo21.01.2017
47859KK Sava 5 : KK Zemun Fitofarmacija 457 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47860KK Lazarevac : KK Ras 639 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
47861KK Novi Beograd 7 : KK Mladost Admiral 376 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 11:35
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
47862KK Beko 2 : KK Flash 328 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 12:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

7. kolo28.01.2017
47863KK Flash 3 : KK Sava 551 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47864KK Mladost Admiral 3 : KK Beko 240 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47865KK Ras 6 : KK Novi Beograd 765 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
47866KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Lazarevac40 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)

8. kolo18.12.2017
47867KK Sava 5 : KK Lazarevac31 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47868KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Novi Beograd 728 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
47869KK Ras 6 : KK Beko 284 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2017 Vreme: 16:35
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
47870KK Mladost Admiral 3 : KK Flash 342 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

9. kolo25.02.2017
47871KK Mladost Admiral 3 : KK Sava 563 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47872KK Flash 3 : KK Ras 650 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 18:30
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
47873KK Beko 2 : KK Zemun Fitofarmacija 467 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 10:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
47874KK Novi Beograd 7 : KK Lazarevac62 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)

10. kolo04.03.2017
47875KK Sava 5 : KK Novi Beograd 740 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2017 Vreme: 12:10
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47876KK Lazarevac : KK Beko 275 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
47877KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Flash 332 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
47878KK Ras 6 : KK Mladost Admiral 385 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)

11. kolo11.03.2017
47879KK Ras 6 : KK Sava 596 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47880KK Mladost Admiral 3 : KK Zemun Fitofarmacija 439 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47881KK Flash 3 : KK Lazarevac60 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 18:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47882KK Beko 2 : KK Novi Beograd 748 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

12. kolo18.03.2017
47883KK Sava 5 : KK Beko 230 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47884KK Novi Beograd 7 : KK Flash 345 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
47885KK Lazarevac : KK Mladost Admiral 356 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
47886KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Ras 642 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)

13. kolo25.03.2017
47887KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Sava 5
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
47888KK Ras 6 : KK Lazarevac
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2017 Vreme: 16:15
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
47889KK Mladost Admiral 3 : KK Novi Beograd 7
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47890KK Flash 3 : KK Beko 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

14. kolo01.04.2017
47891KK Sava 5 : KK Flash 3
47892KK Beko 2 : KK Mladost Admiral 3
47893KK Novi Beograd 7 : KK Ras 6
47894KK Lazarevac : KK Zemun Fitofarmacija 4


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.