Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 4 (pioniri)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Lazarevac1413191460730727
2.KK Novi Beograd 71412295760335426
3.KK Ras 61410484764620124
4.KK Flash 314957156259023
5.KK Beko 21468759766-720
6.KK Zemun Fitofarmacija 414311666871-20517
7.KK Mladost Admiral 314212627821-19416
8.KK Sava 5141135021048-54615


1. kolo03.12.2016
47839KK Lazarevac : KK Sava 5104 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 16:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
47840KK Novi Beograd 7 : KK Zemun Fitofarmacija 478 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 13:00
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
47841KK Beko 2 : KK Ras 652 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 20:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
47842KK Flash 3 : KK Mladost Admiral 339 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

2. kolo10.12.2016
47843KK Sava 5 : KK Mladost Admiral 331 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2016 Vreme: 09:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47844KK Ras 6 : KK Flash 338 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2016 Vreme: 17:10
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
47845KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Beko 234 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2016 Vreme: 09:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
47846KK Lazarevac : KK Novi Beograd 770 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2016 Vreme: 13:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)

3. kolo17.12.2016
47847KK Novi Beograd 7 : KK Sava 5103 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2016 Vreme: 10:20
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
47848KK Beko 2 : KK Lazarevac41 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2016 Vreme: 11:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
47849KK Flash 3 : KK Zemun Fitofarmacija 475 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2016 Vreme: 19:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47850KK Mladost Admiral 3 : KK Ras 631 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2016 Vreme: 13:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

4. kolo24.12.2016
47851KK Sava 5 : KK Ras 618 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2016 Vreme: 15:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47852KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Mladost Admiral 355 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2016 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
47853KK Lazarevac : KK Flash 364 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2016 Vreme: 16:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
47854KK Novi Beograd 7 : KK Beko 262 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2016 Vreme: 12:20
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)

5. kolo14.01.2017
47855KK Beko 2 : KK Sava 574 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
47856KK Flash 3 : KK Novi Beograd 736 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47857KK Mladost Admiral 3 : KK Lazarevac49 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47858KK Ras 6 : KK Zemun Fitofarmacija 463 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2017 Vreme: 17:45
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)

6. kolo21.01.2017
47859KK Sava 5 : KK Zemun Fitofarmacija 457 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47860KK Lazarevac : KK Ras 639 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
47861KK Novi Beograd 7 : KK Mladost Admiral 376 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 11:35
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
47862KK Beko 2 : KK Flash 328 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 12:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

7. kolo28.01.2017
47863KK Flash 3 : KK Sava 551 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47864KK Mladost Admiral 3 : KK Beko 240 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47865KK Ras 6 : KK Novi Beograd 765 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
47866KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Lazarevac40 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)

8. kolo18.12.2017
47867KK Sava 5 : KK Lazarevac31 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47868KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Novi Beograd 728 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
47869KK Ras 6 : KK Beko 284 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2017 Vreme: 16:35
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
47870KK Mladost Admiral 3 : KK Flash 342 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

9. kolo25.02.2017
47871KK Mladost Admiral 3 : KK Sava 563 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47872KK Flash 3 : KK Ras 650 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 18:30
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
47873KK Beko 2 : KK Zemun Fitofarmacija 467 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 10:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
47874KK Novi Beograd 7 : KK Lazarevac62 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)

10. kolo04.03.2017
47875KK Sava 5 : KK Novi Beograd 740 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2017 Vreme: 12:10
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47876KK Lazarevac : KK Beko 275 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
47877KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Flash 332 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
47878KK Ras 6 : KK Mladost Admiral 385 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)

11. kolo11.03.2017
47879KK Ras 6 : KK Sava 596 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47880KK Mladost Admiral 3 : KK Zemun Fitofarmacija 439 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47881KK Flash 3 : KK Lazarevac60 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 18:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47882KK Beko 2 : KK Novi Beograd 748 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

12. kolo18.03.2017
47883KK Sava 5 : KK Beko 230 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47884KK Novi Beograd 7 : KK Flash 345 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
47885KK Lazarevac : KK Mladost Admiral 356 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
47886KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Ras 642 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)

13. kolo25.03.2017
47887KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Sava 557 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
47888KK Ras 6 : KK Lazarevac46 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2017 Vreme: 16:15
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
47889KK Mladost Admiral 3 : KK Novi Beograd 747 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47890KK Flash 3 : KK Beko 247 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

14. kolo01.04.2017
47891KK Sava 5 : KK Flash 344 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47892KK Beko 2 : KK Mladost Admiral 376 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
47893KK Novi Beograd 7 : KK Ras 659 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
47894KK Lazarevac : KK Zemun Fitofarmacija 482 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.