Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 4 (pioniri)



Regionalna liga U15/10 ekipa
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Radnički (Obrenovac)18171112484827635
2.KK Ras 218162105478626834
3.KK Šampion BGD18144120372048332
4.KK Krstaš18108930938-828
5.KK Šuter 21899100888112727
6.KK Sopot18810877873426
7.KK Zemun Fitofarmacija 4187119851108-12325
8.KK Flash 4186128791044-16524
9.KK Skadarlija18315655985-33021
10.OKK Beograd 2180186361168-53218


1. kolo10.11.2018
60646KK Ras 2 : KK Zemun Fitofarmacija 468 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2018 Vreme: 17:10
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
60647KK Sopot : KK Radnički (Obrenovac)46 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2018 Vreme: 16:40
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
60648KK Šampion BGD : KK Skadarlija53 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
60649KK Šuter 2 : KK Krstaš51 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
60650OKK Beograd 2 : KK Flash 427 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

2. kolo17.11.2018
60641KK Ras 2 : KK Sopot64 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 17:30
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
60642KK Krstaš : OKK Beograd 259 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
60643KK Skadarlija : KK Šuter 216 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60644KK Radnički (Obrenovac) : KK Šampion BGD27 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 11:50
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
60645KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Flash 453 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)

3. kolo24.11.2018
60636KK Sopot : KK Zemun Fitofarmacija 458 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
60637KK Šampion BGD : KK Ras 234 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 12:40
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
60638KK Šuter 2 : KK Radnički (Obrenovac)43 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
60639OKK Beograd 2 : KK Skadarlija26 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
60640KK Flash 4 : KK Krstaš31 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)

4. kolo01.12.2018
60631KK Ras 2 : KK Šuter 255 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
60632KK Sopot : KK Šampion BGD36 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
60633KK Skadarlija : KK Flash 441 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60634KK Radnički (Obrenovac) : OKK Beograd 255 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
60635KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Krstaš60 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

5. kolo08.12.2018
60626KK Šampion BGD : KK Zemun Fitofarmacija 482 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2018 Vreme: 20:40
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
60627KK Šuter 2 : KK Sopot53 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
60628OKK Beograd 2 : KK Ras 221 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 14:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
60629KK Flash 4 : KK Radnički (Obrenovac)52 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 17:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
60630KK Krstaš : KK Skadarlija63 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)

6. kolo15.12.2018
60621KK Ras 2 : KK Flash 457 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
60622KK Sopot : OKK Beograd 266 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
60623KK Šampion BGD : KK Šuter 277 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2018 Vreme: 20:40
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
60624KK Radnički (Obrenovac) : KK Krstaš60 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 09:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
60625KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Skadarlija47 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)

7. kolo22.12.2018
60616KK Šuter 2 : KK Zemun Fitofarmacija 472 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
60617OKK Beograd 2 : KK Šampion BGD18 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
60618KK Flash 4 : KK Sopot50 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 17:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
60619KK Krstaš : KK Ras 242 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
60620KK Skadarlija : KK Radnički (Obrenovac)43 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 11:50
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)

8. kolo12.01.2019
60611KK Ras 2 : KK Skadarlija78 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
60612KK Sopot : KK Krstaš61 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
60613KK Šampion BGD : KK Flash 478 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.01.2019 Vreme: 20:10
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
60614KK Šuter 2 : OKK Beograd 275 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
60615KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Radnički (Obrenovac)70 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)

9. kolo19.01.2019
60606OKK Beograd 2 : KK Zemun Fitofarmacija 451 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
60607KK Flash 4 : KK Šuter 252 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
60608KK Krstaš : KK Šampion BGD35 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
60609KK Skadarlija : KK Sopot25 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60610KK Radnički (Obrenovac) : KK Ras 262 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 16:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

10. kolo26.01.2019
60601KK Flash 4 : OKK Beograd 256 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 17:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
60602KK Krstaš : KK Šuter 258 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2019 Vreme: 19:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
60603KK Skadarlija : KK Šampion BGD27 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 11:10
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60604KK Radnički (Obrenovac) : KK Sopot55 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
60605KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Ras 256 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)

11. kolo23.02.2019
60596KK Sopot : KK Ras 233 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
60597KK Šampion BGD : KK Radnički (Obrenovac)44 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
60598KK Šuter 2 : KK Skadarlija72 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
60599OKK Beograd 2 : KK Krstaš46 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
60600KK Flash 4 : KK Zemun Fitofarmacija 466 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

12. kolo02.03.2019
60591KK Ras 2 : KK Šampion BGD56 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 19:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
60592KK Krstaš : KK Flash 452 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
60593KK Skadarlija : OKK Beograd 256 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60594KK Radnički (Obrenovac) : KK Šuter 249 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
60595KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Sopot58 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)

13. kolo09.03.2019
60586KK Šampion BGD : KK Sopot58 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
60587KK Šuter 2 : KK Ras 251 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
60588OKK Beograd 2 : KK Radnički (Obrenovac)42 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
60589KK Flash 4 : KK Skadarlija58 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 20:05
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
60590KK Krstaš : KK Zemun Fitofarmacija 471 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2019 Vreme: 19:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)

14. kolo16.03.2019
60581KK Ras 2 : OKK Beograd 260 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
60582KK Sopot : KK Šuter 248 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
60583KK Skadarlija : KK Krstaš40 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60584KK Radnički (Obrenovac) : KK Flash 464 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
60585KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Šampion BGD52 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)

15. kolo23.03.2019
60576KK Šuter 2 : KK Šampion BGD54 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
60577OKK Beograd 2 : KK Sopot43 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
60578KK Flash 4 : KK Ras 238 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
60579KK Krstaš : KK Radnički (Obrenovac)50 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
60580KK Skadarlija : KK Zemun Fitofarmacija 447 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)

16. kolo30.03.2019
60571KK Ras 2 : KK Krstaš62 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
60572KK Sopot : KK Flash 438 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
60573KK Šampion BGD : OKK Beograd 268 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 11:50
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
60574KK Radnički (Obrenovac) : KK Skadarlija75 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
60575KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Šuter 268 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)

17. kolo06.04.2019
60566OKK Beograd 2 : KK Šuter 247 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 14:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
60567KK Flash 4 : KK Šampion BGD36 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 11:50
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
60568KK Krstaš : KK Sopot64 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
60569KK Skadarlija : KK Ras 229 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 12:25
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60570KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun Fitofarmacija 474 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

18. kolo13.04.2019
60561KK Ras 2 : KK Radnički (Obrenovac)47 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 17:35
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
60562KK Sopot : KK Skadarlija38 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
60563KK Šampion BGD : KK Krstaš76 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2019 Vreme: 20:10
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
60564KK Šuter 2 : KK Flash 468 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
60565KK Zemun Fitofarmacija 4 : OKK Beograd 261 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.