Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Zemun
KK Zemun 2
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KK Zemun 5
KK Zemun 6
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
JUNIORI
KK Zemun
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun (mlađi pioniri)



Kvalitetna liga U13
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK As Basket55032421411010
2.KK Crvena Zvezda MTS5413081961129
3.KK Partizan NIS532247228198
4.KK Žarkovo532240200408
5.KK Vizura431219208117
6.KK Zemun615340318227
7.KK Cerak514184242-586
8.KK Borac Zemun505144400-2565


1. kolo18.01.2020
66987KK Crvena Zvezda MTS : KK Borac Zemun85 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
66988KK Žarkovo : KK Cerak46 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66989KK Zemun : KK Vizura48 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
66990KK Partizan NIS : KK As Basket49 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 15:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)

2. kolo25.01.2020
66991KK Borac Zemun : KK As Basket30 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
66992KK Vizura : KK Partizan NIS
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
66993KK Cerak : KK Zemun45 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2020 Vreme: 17:30
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
66994KK Crvena Zvezda MTS : KK Žarkovo60 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

3. kolo22.02.2020
66995KK Žarkovo : KK Borac Zemun72 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Luka Međugorac Delegat: Mihajlo Kostić
66996KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS61 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Perović, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
66997KK Partizan NIS : KK Cerak53 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Petar Jankuloski, Filip Konatar Delegat: Jelena Popović
66998KK As Basket : KK Vizura69 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
Sudije: Miloš Joksimović, Helena Marinković Delegat: Miroljub Jovanović

4. kolo29.02.2020
66999KK Borac Zemun : KK Vizura53 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:45
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Petar Janković Delegat: Aleksandar Knežević
67000KK Cerak : KK As Basket40 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 10:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Luka Maksimović, Ognjen Mladenović Delegat: Uroš Čukić
67001KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS49 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Filip Konatar Delegat: Slobodan Pavlica
67002KK Žarkovo : KK Zemun58 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Nestorović Delegat: Mihajlo Kostić

5. kolo07.03.2020
67003KK Zemun : KK Borac Zemun87 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stevan Gudžulić, Ognjen Mladenović Delegat: Milan Radenković
67004KK Partizan NIS : KK Žarkovo42 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Petar Jankuloski, Nikola Đokić Delegat: Jelena Popović
67005KK As Basket : KK Crvena Zvezda MTS50 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
Sudije: Dejan Živković, Luka Međugorac Delegat: Vukašin Kurćubić
67006KK Vizura : KK Cerak45 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dejan Živković, Ognjen Mladenović Delegat: Bojan Draškić

6. kolo14.03.2020
67007KK Borac Zemun : KK Cerak
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Marko Bogićević, Aleksa Božinović Delegat: Aleksandar Vraneš
67008KK Crvena Zvezda MTS : KK Vizura
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
67009KK Žarkovo : KK As Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Antonije Luković, Petar Dimić Delegat: Mihajlo Kostić
67010KK Zemun : KK Partizan NIS53 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Goran Radovanović

7. kolo21.03.2020
67011KK Partizan NIS : KK Borac Zemun
67012KK As Basket : KK Zemun
67013KK Vizura : KK Žarkovo
67014KK Cerak : KK Crvena Zvezda MTS

8. kolo28.03.2020
67015KK Borac Zemun : KK Crvena Zvezda MTS
67016KK Cerak : KK Žarkovo
67017KK Vizura : KK Zemun
67018KK As Basket : KK Partizan NIS

9. kolo04.04.2020
67019KK As Basket : KK Borac Zemun
67020KK Partizan NIS : KK Vizura
67021KK Zemun : KK Cerak
67022KK Žarkovo : KK Crvena Zvezda MTS

10. kolo25.04.2020
67023KK Borac Zemun : KK Žarkovo
67024KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun
67025KK Cerak : KK Partizan NIS
67026KK Vizura : KK As Basket

11. kolo09.05.2020
67027KK Vizura : KK Borac Zemun
67028KK As Basket : KK Cerak
67029KK Partizan NIS : KK Crvena Zvezda MTS
67030KK Zemun : KK Žarkovo

12. kolo16.05.2020
67031KK Borac Zemun : KK Zemun
67032KK Žarkovo : KK Partizan NIS
67033KK Crvena Zvezda MTS : KK As Basket
67034KK Cerak : KK Vizura

13. kolo23.05.2020
67035KK Cerak : KK Borac Zemun
67036KK Vizura : KK Crvena Zvezda MTS
67037KK As Basket : KK Žarkovo
67038KK Partizan NIS : KK Zemun

14. kolo30.05.2020
67039KK Borac Zemun : KK Partizan NIS
67040KK Zemun : KK As Basket
67041KK Žarkovo : KK Vizura
67042KK Crvena Zvezda MTS : KK Cerak



1. stepen takmičenja U13
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun109168935533419
2.KK Banjica Mega109160933527419
3.KK Lazarevac1046449492-4314
4.KK Gro-Basket1046435458-2314
5.KK Bask1046447542-9514
6.KK Umka Džez10010169616-44710


1. kolo19.10.2019
63121KK Zemun : KK Bask87 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63122KK Lazarevac : KK Gro-Basket47 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
63123KK Banjica Mega : KK Umka Džez70 : 8
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)

2. kolo26.10.2019
63124KK Zemun : KK Lazarevac56 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
63125KK Gro-Basket : KK Banjica Mega29 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
63126KK Bask : KK Umka Džez47 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

3. kolo02.11.2019
63127KK Lazarevac : KK Bask74 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
63128KK Banjica Mega : KK Zemun60 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
63129KK Umka Džez : KK Gro-Basket13 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)

4. kolo09.11.2019
63130KK Zemun : KK Umka Džez89 : 9
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 18:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63131KK Lazarevac : KK Banjica Mega34 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
63132KK Bask : KK Gro-Basket61 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 13:50
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

5. kolo16.11.2019
63133KK Banjica Mega : KK Bask79 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
63134KK Umka Džez : KK Lazarevac29 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 09:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
63135KK Gro-Basket : KK Zemun33 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)

6. kolo23.11.2019
63136KK Umka Džez : KK Banjica Mega16 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
63137KK Gro-Basket : KK Lazarevac51 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
63138KK Bask : KK Zemun43 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

7. kolo30.11.2019
63139KK Lazarevac : KK Zemun42 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
63140KK Banjica Mega : KK Gro-Basket50 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
63141KK Umka Džez : KK Bask18 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

8. kolo07.12.2019
63142KK Zemun : KK Banjica Mega62 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63143KK Gro-Basket : KK Umka Džez52 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
63144KK Bask : KK Lazarevac61 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

9. kolo14.12.2019
63145KK Banjica Mega : KK Lazarevac74 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
63146KK Umka Džez : KK Zemun18 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
63147KK Gro-Basket : KK Bask35 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)

10. kolo21.12.2019
63148KK Zemun : KK Gro-Basket77 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63149KK Lazarevac : KK Umka Džez62 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
63150KK Bask : KK Banjica Mega30 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.