Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija 1
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 3 (mlađi pioniri)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Viva 2431194145497
2.KK Zmaj33017295776
3.KK Flash 232113681555
4.KK Mondo Basket 332110870385
5.KK As Basket 441368175-1075
6.KK Zemun Fitofarmacija 331211010554
7.KK Ras 640476193-1174


1. kolo21.01.2017
49422KK Flash 2 : KK Ras 645 : 9
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
49423KK As Basket 4 : KK Mondo Basket 36 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 10:30
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
49424KK Viva 2 : KK Zemun Fitofarmacija 338 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Jovan Dučić (Milentija Popovića 16)
KK Zmaj - slobodna ekipa

2. kolo28.01.2017
49426KK Mondo Basket 3 : KK Viva 230 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
49427KK Ras 6 : KK As Basket 422 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
49428KK Zmaj : KK Flash 257 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
KK Zemun Fitofarmacija 3 - slobodna ekipa

3. kolo18.02.2017
49430KK As Basket 4 : KK Zmaj19 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2017 Vreme: 10:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
49431KK Viva 2 : KK Ras 673 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Jovan Dučić (Milentija Popovića 16)
49432KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Mondo Basket 327 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 09:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
KK Flash 2 - slobodna ekipa

4. kolo25.02.2017
49434KK Ras 6 : KK Zemun Fitofarmacija 325 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 16:50
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
49435KK Zmaj : KK Viva 259 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
49436KK Flash 2 : KK As Basket 461 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 15:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Mondo Basket 3 - slobodna ekipa

5. kolo04.03.2017
49438KK Viva 2 : KK Flash 2
49439KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Zmaj
49440KK Mondo Basket 3 : KK Ras 6
KK As Basket 4 - slobodna ekipa

6. kolo11.03.2017
49442KK Zmaj : KK Mondo Basket 3
49443KK Flash 2 : KK Zemun Fitofarmacija 3
49444KK As Basket 4 : KK Viva 2
KK Ras 6 - slobodna ekipa

7. kolo18.03.2017
49446KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK As Basket 4
49447KK Mondo Basket 3 : KK Flash 2
49448KK Ras 6 : KK Zmaj
KK Viva 2 - slobodna ekipa

8. kolo25.03.2017
49450KK Ras 6 : KK Flash 2
49451KK Mondo Basket 3 : KK As Basket 4
49452KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Viva 2
KK Zmaj - slobodna ekipa

9. kolo01.04.2017
49454KK Viva 2 : KK Mondo Basket 3
49455KK As Basket 4 : KK Ras 6
49456KK Flash 2 : KK Zmaj
KK Zemun Fitofarmacija 3 - slobodna ekipa

10. kolo08.04.2017
49458KK Zmaj : KK As Basket 4
49459KK Ras 6 : KK Viva 2
49460KK Mondo Basket 3 : KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Flash 2 - slobodna ekipa

11. kolo22.04.2017
49462KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Ras 6
49463KK Viva 2 : KK Zmaj
49464KK As Basket 4 : KK Flash 2
KK Mondo Basket 3 - slobodna ekipa

12. kolo29.04.2017
49466KK Flash 2 : KK Viva 2
49467KK Zmaj : KK Zemun Fitofarmacija 3
49468KK Ras 6 : KK Mondo Basket 3
KK As Basket 4 - slobodna ekipa

13. kolo06.05.2017
49470KK Mondo Basket 3 : KK Zmaj
49471KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Flash 2
49472KK Viva 2 : KK As Basket 4
KK Ras 6 - slobodna ekipa

14. kolo13.05.2017
49474KK As Basket 4 : KK Zemun Fitofarmacija 3
49475KK Flash 2 : KK Mondo Basket 3
49476KK Zmaj : KK Ras 6
KK Viva 2 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.