Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 3 (mlađi pioniri)



Regionalna liga U13
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Krstaš1413158541716827
2.KK As Basket 41411363445018425
3.KK Skaj Basket14866045139122
4.KK Cerak 214865915662522
5.KK Šuter14775474885921
6.KK Zemun Fitofarmacija 314775665244221
7.KK IBC 214212365541-17616
8.KK Mladenovac14014294687-39314


1. kolo19.01.2019
61899KK Skaj Basket : KK Krstaš54 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
61900KK Šuter : KK IBC 229 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
61901KK Cerak 2 : KK Zemun Fitofarmacija 349 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
61902KK Mladenovac : KK As Basket 421 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)

2. kolo26.01.2019
61903KK Krstaš : KK As Basket 439 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61904KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Mladenovac44 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
61905KK IBC 2 : KK Cerak 226 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 13:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
61906KK Skaj Basket : KK Šuter35 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)

3. kolo23.02.2019
61907KK Šuter : KK Krstaš35 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
61908KK Cerak 2 : KK Skaj Basket38 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
61909KK Mladenovac : KK IBC 232 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)
61910KK As Basket 4 : KK Zemun Fitofarmacija 355 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

4. kolo02.03.2019
61911KK Krstaš : KK Zemun Fitofarmacija 353 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
61912KK IBC 2 : KK As Basket 413 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
61913KK Skaj Basket : KK Mladenovac54 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
61914KK Šuter : KK Cerak 253 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

5. kolo09.03.2019
61915KK Cerak 2 : KK Krstaš52 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
61916KK Mladenovac : KK Šuter19 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)
61917KK As Basket 4 : KK Skaj Basket61 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61918KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK IBC 250 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)

6. kolo16.03.2019
61919KK Krstaš : KK IBC 225 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61920KK Skaj Basket : KK Zemun Fitofarmacija 343 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
61921KK Šuter : KK As Basket 433 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
61922KK Cerak 2 : KK Mladenovac48 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)

7. kolo23.03.2019
61923KK Mladenovac : KK Krstaš17 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)
61924KK As Basket 4 : KK Cerak 256 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61925KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Šuter41 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
61926KK IBC 2 : KK Skaj Basket28 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)

8. kolo30.03.2019
61927KK Krstaš : KK Skaj Basket37 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61928KK IBC 2 : KK Šuter31 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
61929KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Cerak 253 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
61930KK As Basket 4 : KK Mladenovac63 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

9. kolo06.04.2019
61931KK As Basket 4 : KK Krstaš28 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61932KK Mladenovac : KK Zemun Fitofarmacija 326 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)
61933KK Cerak 2 : KK IBC 250 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
61934KK Šuter : KK Skaj Basket56 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

10. kolo13.04.2019
61935KK Krstaš : KK Šuter47 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61936KK Skaj Basket : KK Cerak 247 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
61937KK IBC 2 : KK Mladenovac42 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
61938KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK As Basket 418 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)

11. kolo20.04.2019
61939KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Krstaš15 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.04.2019 Vreme: 19:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61940KK As Basket 4 : KK IBC 248 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61941KK Mladenovac : KK Skaj Basket27 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)
61942KK Cerak 2 : KK Šuter51 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)

12. kolo04.05.2019
61943KK Krstaš : KK Cerak 246 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61944KK Šuter : KK Mladenovac59 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
61945KK Skaj Basket : KK As Basket 442 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
61946KK IBC 2 : KK Zemun Fitofarmacija 323 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)

13. kolo11.05.2019
61947KK IBC 2 : KK Krstaš20 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
61948KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Skaj Basket49 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
61949KK As Basket 4 : KK Šuter43 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61950KK Mladenovac : KK Cerak 228 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)

14. kolo18.05.2019
61951KK Krstaš : KK Mladenovac64 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61952KK Cerak 2 : KK As Basket 444 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
61953KK Šuter : KK Zemun Fitofarmacija 347 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
61954KK Skaj Basket : KK IBC 251 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.05.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.