EKIPA | KK Zemun Fitofarmacija - 17.08.2018
Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 3 (mlađi pioniri)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Ofi Basket 21413173843730127
2.KK Zemun Fitofarmacija 3141044914068524
3.KK Sopot149557042514523
4.KK Vuk1495478472623
5.KK As Basket 31468447487-4020
6.KK Zmaj14595455123319
7.KK Ras 314410442472-3018
8.KK Beko 714014273773-50014


1. kolo13.01.2018
55865KK Sopot : KK Zmaj39 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
55866KK Ofi Basket 2 : KK Vuk73 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
55867KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Ras 340 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
55868KK Beko 7 : KK As Basket 312 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Marija Bursać (Milana Rakića 81)

2. kolo20.01.2018
55869KK Zmaj : KK As Basket 350 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
55870KK Ras 3 : KK Beko 741 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:40
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
55871KK Vuk : KK Zemun Fitofarmacija 326 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 17:45
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
55872KK Sopot : KK Ofi Basket 234 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)

3. kolo27.01.2018
55873KK Ofi Basket 2 : KK Zmaj68 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
55874KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Sopot23 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
55875KK Beko 7 : KK Vuk25 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 10:45
Lokacija: Marija Bursać (Milana Rakića 81)
55876KK As Basket 3 : KK Ras 356 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

4. kolo17.02.2018
55877KK Zmaj : KK Ras 333 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
55878KK Vuk : KK As Basket 329 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
55879KK Sopot : KK Beko 753 : 10
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
55880KK Ofi Basket 2 : KK Zemun Fitofarmacija 358 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2018 Vreme: 19:50
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

5. kolo24.02.2018
55881KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Zmaj30 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
55882KK Beko 7 : KK Ofi Basket 224 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 10:45
Lokacija: Marija Bursać (Milana Rakića 81)
55883KK As Basket 3 : KK Sopot34 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
55884KK Ras 3 : KK Vuk22 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 10:40
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)

6. kolo03.03.2018
55885KK Zmaj : KK Vuk22 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
55886KK Sopot : KK Ras 331 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
55887KK Ofi Basket 2 : KK As Basket 365 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
55888KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Beko 745 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2018 Vreme: 19:30
Lokacija: Marija Bursać (Milana Rakića 81)

7. kolo10.03.2018
55889KK Beko 7 : KK Zmaj22 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 10:45
Lokacija: Marija Bursać (Milana Rakića 81)
55890KK As Basket 3 : KK Zemun Fitofarmacija 333 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
55891KK Ras 3 : KK Ofi Basket 223 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 10:40
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
55892KK Vuk : KK Sopot26 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

8. kolo17.03.2018
55893KK Zmaj : KK Sopot57 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
55894KK Vuk : KK Ofi Basket 211 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 16:45
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
55895KK Ras 3 : KK Zemun Fitofarmacija 323 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 10:40
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
55896KK As Basket 3 : KK Beko 764 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

9. kolo24.03.2018
55897KK As Basket 3 : KK Zmaj27 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
55898KK Beko 7 : KK Ras 39 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 10:45
Lokacija: Marija Bursać (Milana Rakića 81)
55899KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Vuk21 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
55900KK Ofi Basket 2 : KK Sopot49 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

10. kolo31.03.2018
55901KK Zmaj : KK Ofi Basket 234 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
55902KK Sopot : KK Zemun Fitofarmacija 323 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
55903KK Vuk : KK Beko 758 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 19:30
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
55904KK Ras 3 : KK As Basket 333 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 18:45
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)

11. kolo14.04.2018
55905KK Ras 3 : KK Zmaj34 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
55906KK As Basket 3 : KK Vuk32 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2018 Vreme: 20:10
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
55907KK Beko 7 : KK Sopot20 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
55908KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Ofi Basket 237 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)

12. kolo21.04.2018
55909KK Zmaj : KK Zemun Fitofarmacija 332 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
55910KK Ofi Basket 2 : KK Beko 774 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
55911KK Sopot : KK As Basket 318 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
55912KK Vuk : KK Ras 331 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

13. kolo28.04.2018
55913KK Vuk : KK Zmaj46 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.04.2018 Vreme: 21:10
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
55914KK Ras 3 : KK Sopot35 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
55915KK As Basket 3 : KK Ofi Basket 223 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
55916KK Beko 7 : KK Zemun Fitofarmacija 319 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)

14. kolo05.05.2018
55917KK Zmaj : KK Beko 777 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
55918KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK As Basket 329 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.05.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
55919KK Ofi Basket 2 : KK Ras 352 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.05.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
55920KK Sopot : KK Vuk33 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.