Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 3 (mlađi pioniri)



Regionalna liga U13
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Krstaš111014453479821
2.KK As Basket 4119250433017420
3.KK Skaj Basket11744633956818
4.KK Cerak 211654744502417
5.KK Zemun Fitofarmacija 311564364063016
6.KK Šuter11564073961116
7.KK IBC 21129298411-11313
8.KK Mladenovac11011232524-29211


1. kolo19.01.2019
61899KK Skaj Basket : KK Krstaš54 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
61900KK Šuter : KK IBC 229 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
61901KK Cerak 2 : KK Zemun Fitofarmacija 349 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
61902KK Mladenovac : KK As Basket 421 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)

2. kolo26.01.2019
61903KK Krstaš : KK As Basket 439 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61904KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Mladenovac44 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
61905KK IBC 2 : KK Cerak 226 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 13:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
61906KK Skaj Basket : KK Šuter35 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)

3. kolo23.02.2019
61907KK Šuter : KK Krstaš35 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
61908KK Cerak 2 : KK Skaj Basket38 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
61909KK Mladenovac : KK IBC 232 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)
61910KK As Basket 4 : KK Zemun Fitofarmacija 355 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

4. kolo02.03.2019
61911KK Krstaš : KK Zemun Fitofarmacija 353 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
61912KK IBC 2 : KK As Basket 413 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
61913KK Skaj Basket : KK Mladenovac54 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
61914KK Šuter : KK Cerak 253 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

5. kolo09.03.2019
61915KK Cerak 2 : KK Krstaš52 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
61916KK Mladenovac : KK Šuter19 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)
61917KK As Basket 4 : KK Skaj Basket61 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61918KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK IBC 250 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)

6. kolo16.03.2019
61919KK Krstaš : KK IBC 225 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61920KK Skaj Basket : KK Zemun Fitofarmacija 343 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
61921KK Šuter : KK As Basket 433 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
61922KK Cerak 2 : KK Mladenovac48 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)

7. kolo23.03.2019
61923KK Mladenovac : KK Krstaš17 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)
61924KK As Basket 4 : KK Cerak 256 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61925KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Šuter41 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
61926KK IBC 2 : KK Skaj Basket28 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)

8. kolo30.03.2019
61927KK Krstaš : KK Skaj Basket37 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61928KK IBC 2 : KK Šuter31 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
61929KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Cerak 253 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
61930KK As Basket 4 : KK Mladenovac63 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

9. kolo06.04.2019
61931KK As Basket 4 : KK Krstaš28 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61932KK Mladenovac : KK Zemun Fitofarmacija 326 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)
61933KK Cerak 2 : KK IBC 250 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
61934KK Šuter : KK Skaj Basket56 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

10. kolo13.04.2019
61935KK Krstaš : KK Šuter47 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61936KK Skaj Basket : KK Cerak 247 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
61937KK IBC 2 : KK Mladenovac42 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
61938KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK As Basket 418 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)

11. kolo20.04.2019
61939KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Krstaš15 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.04.2019 Vreme: 19:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61940KK As Basket 4 : KK IBC 248 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61941KK Mladenovac : KK Skaj Basket27 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Gimnazija (Mladenovac) (Kralja Aleksandra Obrenovića 25)
61942KK Cerak 2 : KK Šuter51 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)

12. kolo04.05.2019
61943KK Krstaš : KK Cerak 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61944KK Šuter : KK Mladenovac
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
61945KK Skaj Basket : KK As Basket 4
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
61946KK IBC 2 : KK Zemun Fitofarmacija 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)

13. kolo11.05.2019
61947KK IBC 2 : KK Krstaš
61948KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Skaj Basket
61949KK As Basket 4 : KK Šuter
61950KK Mladenovac : KK Cerak 2

14. kolo18.05.2019
61951KK Krstaš : KK Mladenovac
61952KK Cerak 2 : KK As Basket 4
61953KK Šuter : KK Zemun Fitofarmacija 3
61954KK Skaj Basket : KK IBC 2


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.