Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija (kadeti)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Barajevo7705554857014
2.KK Zemun Fitofarmacija7615484806813
3.KK Beko7525704779312
4.KK Sava743462460211
5.ŠKK Zvezdara743445457-1211
6.KK IBC743532534-211
7.BKK Radnički743496493311
8.KK Žarkovo7344664442210
9.KK Slodes725427442-159
10.KK Žitko Basket716439524-858
11.KK Flash716441518-778
12.KK Mladost716419486-678


1. kolo26.10.2019
63774KK Zemun Fitofarmacija : KK Flash82 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Danilo Petković, Filip Konatar Delegat: Nebojša Lazarević
63775BKK Radnički : KK Žarkovo66 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Petar Kral, Petar Dimić Delegat: Mihajlo Kostić
63776KK Žitko Basket : KK Sava56 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Dejan Živković, Nemanja Vidaković Delegat: Zvezdan Janković
63777ŠKK Zvezdara : KK Barajevo54 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Aleksandar Rašinac
63778KK Beko : KK Slodes74 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Danilo Petković, Dušan Marčetić Delegat: Nebojša Lazarević
63779KK Mladost : KK IBC79 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Aleksandar Jovanovski Delegat: Stevan Radić

2. kolo02.11.2019
63780KK Zemun Fitofarmacija : BKK Radnički81 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Đokić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Aleksandar Vraneš
63781KK Slodes : KK Mladost51 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Prica, Luka Maksimović Delegat: Uroš Čukić
63782KK Barajevo : KK Beko76 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Miodrag Cvetković
63783KK Sava : ŠKK Zvezdara59 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Pavle Šipka, Petar Jankuloski Delegat: Nikola Tomić
63784KK Žarkovo : KK Žitko Basket78 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Đurđić Delegat: Svetlana Miladinov
63785KK Flash : KK IBC64 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo09.11.2019
63786BKK Radnički : KK Flash79 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63787KK Žitko Basket : KK Zemun Fitofarmacija59 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63788ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo83 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63789KK Beko : KK Sava79 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Joksimović Delegat: Slobodan Todorović
63790KK Mladost : KK Barajevo75 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
63791KK IBC : KK Slodes60 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)

4. kolo13.11.2019
63792KK Zemun Fitofarmacija : ŠKK Zvezdara69 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63793BKK Radnički : KK Žitko Basket82 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63794KK Barajevo : KK IBC97 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
63795KK Sava : KK Mladost65 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
63796KK Žarkovo : KK Beko60 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63797KK Flash : KK Slodes78 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

5. kolo16.11.2019
63798KK Žitko Basket : KK Flash68 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63799ŠKK Zvezdara : BKK Radnički64 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63800KK Beko : KK Zemun Fitofarmacija88 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
63801KK Mladost : KK Žarkovo49 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63802KK IBC : KK Sava96 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63803KK Slodes : KK Barajevo72 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)

6. kolo23.11.2019
63804KK Zemun Fitofarmacija : KK Mladost72 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63805BKK Radnički : KK Beko82 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63806KK Žitko Basket : ŠKK Zvezdara67 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
63807KK Sava : KK Slodes63 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
63808KK Žarkovo : KK IBC72 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63809KK Flash : KK Barajevo58 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

7. kolo30.11.2019
63810ŠKK Zvezdara : KK Flash66 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63811KK Beko : KK Žitko Basket81 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
63812KK Mladost : BKK Radnički66 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 17:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63813KK IBC : KK Zemun Fitofarmacija88 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63814KK Slodes : KK Žarkovo64 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
63815KK Barajevo : KK Sava78 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

8. kolo07.12.2019
63816KK Zemun Fitofarmacija : KK Slodes
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Krivokuća Delegat: Goran Radovanović
63817BKK Radnički : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
63818KK Žitko Basket : KK Mladost
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
Sudije: Miloš Joksimović, Aleksandar Jovanovski Delegat: Bojan Draškić
63819ŠKK Zvezdara : KK Beko
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Miloš Prica, Petar Dimić Delegat: Slobodan Kaličanin
63820KK Žarkovo : KK Barajevo
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
63821KK Flash : KK Sava
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Marko Paunović Delegat: Boris Ivanov

9. kolo14.12.2019
63822KK Beko : KK Flash
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
63823KK Mladost : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
63824KK IBC : KK Žitko Basket
63825KK Slodes : BKK Radnički
63826KK Barajevo : KK Zemun Fitofarmacija
63827KK Sava : KK Žarkovo

10. kolo21.12.2019
63828KK Zemun Fitofarmacija : KK Sava
63829BKK Radnički : KK Barajevo
63830KK Žitko Basket : KK Slodes
63831ŠKK Zvezdara : KK IBC
63832KK Beko : KK Mladost
63833KK Flash : KK Žarkovo

11. kolo11.01.2020
63834KK Mladost : KK Flash
63835KK IBC : KK Beko
63836KK Slodes : ŠKK Zvezdara
63837KK Barajevo : KK Žitko Basket
63838KK Sava : BKK Radnički
63839KK Žarkovo : KK Zemun Fitofarmacija

12. kolo15.01.2020
63840KK IBC : KK Mladost
63841KK Slodes : KK Beko
63842KK Barajevo : ŠKK Zvezdara
63843KK Sava : KK Žitko Basket
63844KK Žarkovo : BKK Radnički
63845KK Flash : KK Zemun Fitofarmacija

13. kolo18.01.2020
63846BKK Radnički : KK Zemun Fitofarmacija
63847KK Žitko Basket : KK Žarkovo
63848ŠKK Zvezdara : KK Sava
63849KK Beko : KK Barajevo
63850KK Mladost : KK Slodes
63851KK IBC : KK Flash

14. kolo25.01.2020
63852KK Zemun Fitofarmacija : KK Žitko Basket
63853KK Slodes : KK IBC
63854KK Barajevo : KK Mladost
63855KK Sava : KK Beko
63856KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara
63857KK Flash : BKK Radnički

15. kolo22.02.2020
63858KK Žitko Basket : BKK Radnički
63859ŠKK Zvezdara : KK Zemun Fitofarmacija
63860KK Beko : KK Žarkovo
63861KK Mladost : KK Sava
63862KK IBC : KK Barajevo
63863KK Slodes : KK Flash

16. kolo29.02.2020
63864KK Zemun Fitofarmacija : KK Beko
63865BKK Radnički : ŠKK Zvezdara
63866KK Barajevo : KK Slodes
63867KK Sava : KK IBC
63868KK Žarkovo : KK Mladost
63869KK Flash : KK Žitko Basket

17. kolo07.03.2020
63870ŠKK Zvezdara : KK Žitko Basket
63871KK Beko : BKK Radnički
63872KK Mladost : KK Zemun Fitofarmacija
63873KK IBC : KK Žarkovo
63874KK Slodes : KK Sava
63875KK Barajevo : KK Flash

18. kolo11.03.2020
63876KK Zemun Fitofarmacija : KK IBC
63877BKK Radnički : KK Mladost
63878KK Žitko Basket : KK Beko
63879KK Sava : KK Barajevo
63880KK Žarkovo : KK Slodes
63881KK Flash : ŠKK Zvezdara

19. kolo14.03.2020
63882KK Beko : ŠKK Zvezdara
63883KK Mladost : KK Žitko Basket
63884KK IBC : BKK Radnički
63885KK Slodes : KK Zemun Fitofarmacija
63886KK Barajevo : KK Žarkovo
63887KK Sava : KK Flash

20. kolo21.03.2020
63888KK Zemun Fitofarmacija : KK Barajevo
63889BKK Radnički : KK Slodes
63890KK Žitko Basket : KK IBC
63891ŠKK Zvezdara : KK Mladost
63892KK Žarkovo : KK Sava
63893KK Flash : KK Beko

21. kolo28.03.2020
63894KK Mladost : KK Beko
63895KK IBC : ŠKK Zvezdara
63896KK Slodes : KK Žitko Basket
63897KK Barajevo : BKK Radnički
63898KK Sava : KK Zemun Fitofarmacija
63899KK Žarkovo : KK Flash

22. kolo04.04.2020
63900KK Zemun Fitofarmacija : KK Žarkovo
63901BKK Radnički : KK Sava
63902KK Žitko Basket : KK Barajevo
63903ŠKK Zvezdara : KK Slodes
63904KK Beko : KK IBC
63905KK Flash : KK Mladost



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija321250181695
2.BKK Radnički321226198285
3.KK Beostars 05321197198-15
4.KK Beostyle303151247-963


1. kolo18.10.2019
63666KK Zemun Fitofarmacija : KK Beostyle94 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63667BKK Radnički : KK Beostars 0569 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)

2. kolo19.10.2019
63668KK Zemun Fitofarmacija : BKK Radnički89 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63669KK Beostyle : KK Beostars 0562 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)

3. kolo20.10.2019
63670BKK Radnički : KK Beostyle84 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63671KK Beostars 05 : KK Zemun Fitofarmacija73 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)



2. krug Kvalifikacija za JKLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS330251181706
2.KK Partizan NIS321194195-15
3.KK Dynamic BG312203211-84
4.KK Zemun Fitofarmacija303171232-613


1. kolo27.09.2019
62797KK Crvena Zvezda MTS : KK Dynamic BG78 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.09.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Vladimir Jevtović, Marko Simić Delegat: Zoran Ninkov
62798KK Partizan NIS : KK Zemun Fitofarmacija65 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.09.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Dušan Marčetić, Danilo Petković Delegat: Zoran Ninkov

2. kolo28.09.2019
62799KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS78 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.09.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Marko Strika, Petar Pešić Delegat: Zoran Ninkov
62800KK Dynamic BG : KK Zemun Fitofarmacija72 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.09.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nikola Miloradović, Dušan Marčetić Delegat: Zoran Ninkov

3. kolo29.09.2019
62801KK Partizan NIS : KK Dynamic BG75 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.09.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Petar Pešić, Danilo Petković Delegat: Zoran Ninkov
62802KK Zemun Fitofarmacija : KK Crvena Zvezda MTS61 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.09.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nikola Miloradović, Nemanja Gojović Delegat: Zoran Ninkov


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.