Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 5 (mlađi pioniri)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Surčin Dobanovci1412267238928326
2.KK Mladost 21411373539234325
3.KK All Star 1411360735625125
4.KK Zemun Fitofarmacija 5149560045314723
5.KK Vizura 214684854295620
6.KK Ras 71459420503-8319
7.KK Beovuk 72 - 414113267646-37915
8.KK As Basket 514113211829-61815


1. kolo13.01.2018
55977KK Surčin Dobanovci : KK All Star 45 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
55978KK Ras 7 : KK Mladost 221 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
55979KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Vizura 238 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
55980KK Beovuk 72 - 4 : KK As Basket 529 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)

2. kolo20.01.2018
55981KK All Star : KK As Basket 5104 : 10
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55982KK Vizura 2 : KK Beovuk 72 - 460 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
55983KK Mladost 2 : KK Zemun Fitofarmacija 545 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
55984KK Surčin Dobanovci : KK Ras 740 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

3. kolo27.01.2018
55985KK Ras 7 : KK All Star 22 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
55986KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Surčin Dobanovci30 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
55987KK Beovuk 72 - 4 : KK Mladost 210 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)
55988KK As Basket 5 : KK Vizura 28 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)

4. kolo17.02.2018
55989KK All Star : KK Vizura 227 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 11:30
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55990KK Mladost 2 : KK As Basket 577 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
55991KK Surčin Dobanovci : KK Beovuk 72 - 454 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
55992KK Ras 7 : KK Zemun Fitofarmacija 536 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)

5. kolo24.02.2018
55993KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK All Star 23 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
55994KK Beovuk 72 - 4 : KK Ras 717 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)
55995KK As Basket 5 : KK Surčin Dobanovci15 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
55996KK Vizura 2 : KK Mladost 221 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

6. kolo03.03.2018
55997KK All Star : KK Mladost 238 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55998KK Surčin Dobanovci : KK Vizura 250 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2018 Vreme: 19:30
Lokacija: 22. Oktobar (Surčin) (Maršala Tita 8)
55999KK Ras 7 : KK As Basket 543 : 8
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
56000KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Beovuk 72 - 444 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)

7. kolo10.03.2018
56001KK Beovuk 72 - 4 : KK All Star 8 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)
56002KK As Basket 5 : KK Zemun Fitofarmacija 528 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
56003KK Vizura 2 : KK Ras 739 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
56004KK Mladost 2 : KK Surčin Dobanovci38 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

8. kolo17.03.2018
56005KK All Star : KK Surčin Dobanovci38 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
56006KK Mladost 2 : KK Ras 768 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
56007KK Vizura 2 : KK Zemun Fitofarmacija 527 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 15:45
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
56008KK As Basket 5 : KK Beovuk 72 - 429 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)

9. kolo24.03.2018
56009KK As Basket 5 : KK All Star 16 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
56010KK Beovuk 72 - 4 : KK Vizura 217 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)
56011KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Mladost 239 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
56012KK Ras 7 : KK Surčin Dobanovci16 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)

10. kolo31.03.2018
56013KK All Star : KK Ras 743 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
56014KK Surčin Dobanovci : KK Zemun Fitofarmacija 552 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
56015KK Mladost 2 : KK Beovuk 72 - 483 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
56016KK Vizura 2 : KK As Basket 541 : 5
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

11. kolo14.04.2018
56017KK Vizura 2 : KK All Star 18 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
56018KK As Basket 5 : KK Mladost 210 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
56019KK Beovuk 72 - 4 : KK Surčin Dobanovci10 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)
56020KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Ras 750 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)

12. kolo21.04.2018
56021KK All Star : KK Zemun Fitofarmacija 535 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
56022KK Ras 7 : KK Beovuk 72 - 449 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
56023KK Surčin Dobanovci : KK As Basket 597 : 8
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
56024KK Mladost 2 : KK Vizura 252 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

13. kolo28.04.2018
56025KK Mladost 2 : KK All Star 50 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
56026KK Vizura 2 : KK Surčin Dobanovci31 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
56027KK As Basket 5 : KK Ras 711 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
56028KK Beovuk 72 - 4 : KK Zemun Fitofarmacija 524 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)

14. kolo05.05.2018
56029KK All Star : KK Beovuk 72 - 466 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.05.2018 Vreme: 11:30
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
56030KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK As Basket 564 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
56031KK Ras 7 : KK Vizura 240 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
56032KK Surčin Dobanovci : KK Mladost 236 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.