Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 5 (mlađi pioniri)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Surčin Dobanovci1211158831827023
2.KK All Star 1210250728122622
3.KK Zemun Fitofarmacija 512754834127119
4.KK Mladost 2118355031223819
5.KK Vizura 212664203417918
6.KK Ras 71239344458-11415
7.KK Beovuk 72 - 412111218527-30913
8.KK As Basket 511110173634-46112


1. kolo13.01.2018
55977KK Surčin Dobanovci : KK All Star 45 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
55978KK Ras 7 : KK Mladost 221 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
55979KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Vizura 238 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
55980KK Beovuk 72 - 4 : KK As Basket 529 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)

2. kolo20.01.2018
55981KK All Star : KK As Basket 5104 : 10
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55982KK Vizura 2 : KK Beovuk 72 - 460 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
55983KK Mladost 2 : KK Zemun Fitofarmacija 545 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
55984KK Surčin Dobanovci : KK Ras 740 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

3. kolo27.01.2018
55985KK Ras 7 : KK All Star 22 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
55986KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Surčin Dobanovci30 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
55987KK Beovuk 72 - 4 : KK Mladost 210 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)
55988KK As Basket 5 : KK Vizura 28 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)

4. kolo17.02.2018
55989KK All Star : KK Vizura 227 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 11:30
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55990KK Mladost 2 : KK As Basket 577 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
55991KK Surčin Dobanovci : KK Beovuk 72 - 454 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
55992KK Ras 7 : KK Zemun Fitofarmacija 536 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)

5. kolo24.02.2018
55993KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK All Star 23 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
55994KK Beovuk 72 - 4 : KK Ras 717 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)
55995KK As Basket 5 : KK Surčin Dobanovci15 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
55996KK Vizura 2 : KK Mladost 221 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

6. kolo03.03.2018
55997KK All Star : KK Mladost 238 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55998KK Surčin Dobanovci : KK Vizura 250 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2018 Vreme: 19:30
Lokacija: 22. Oktobar (Surčin) (Maršala Tita 8)
55999KK Ras 7 : KK As Basket 543 : 8
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
56000KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Beovuk 72 - 444 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)

7. kolo10.03.2018
56001KK Beovuk 72 - 4 : KK All Star 8 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)
56002KK As Basket 5 : KK Zemun Fitofarmacija 528 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
56003KK Vizura 2 : KK Ras 739 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
56004KK Mladost 2 : KK Surčin Dobanovci38 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

8. kolo17.03.2018
56005KK All Star : KK Surčin Dobanovci38 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
56006KK Mladost 2 : KK Ras 768 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
56007KK Vizura 2 : KK Zemun Fitofarmacija 527 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 15:45
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
56008KK As Basket 5 : KK Beovuk 72 - 429 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)

9. kolo24.03.2018
56009KK As Basket 5 : KK All Star 16 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
56010KK Beovuk 72 - 4 : KK Vizura 217 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)
56011KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Mladost 239 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
56012KK Ras 7 : KK Surčin Dobanovci16 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)

10. kolo31.03.2018
56013KK All Star : KK Ras 743 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
56014KK Surčin Dobanovci : KK Zemun Fitofarmacija 552 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
56015KK Mladost 2 : KK Beovuk 72 - 483 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
56016KK Vizura 2 : KK As Basket 541 : 5
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

11. kolo14.04.2018
56017KK Vizura 2 : KK All Star 18 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
56018KK As Basket 5 : KK Mladost 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
56019KK Beovuk 72 - 4 : KK Surčin Dobanovci10 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)
56020KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Ras 750 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)

12. kolo21.04.2018
56021KK All Star : KK Zemun Fitofarmacija 535 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
56022KK Ras 7 : KK Beovuk 72 - 449 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
56023KK Surčin Dobanovci : KK As Basket 597 : 8
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
56024KK Mladost 2 : KK Vizura 252 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

13. kolo28.04.2018
56025KK Mladost 2 : KK All Star
56026KK Vizura 2 : KK Surčin Dobanovci
56027KK As Basket 5 : KK Ras 7
56028KK Beovuk 72 - 4 : KK Zemun Fitofarmacija 5
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Sportski centar Lane (Marka Čelebonovića 14)

14. kolo05.05.2018
56029KK All Star : KK Beovuk 72 - 4
56030KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK As Basket 5
56031KK Ras 7 : KK Vizura 2
56032KK Surčin Dobanovci : KK Mladost 2


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.