Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 2 (pioniri)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Flash20191135598037539
2.KK Mondo Basket 201641278101925936
3.KK Cerak 211561296109420236
4.KK Surčin Dobanovci211291282117011233
5.KK Beostyle20137123611835333
6.KK Beko 2211110130212534932
7.KK Kolubara LA 2003201010124111618030
8.KK Zemun Fitofarmacija 220101012891315-2630
9.KK Beostars 052081211311145-1428
10.KK Vizura 22141711301333-20325
11.KK Pobednik 0112041610011128-12724
12.BKK Radnički 2200207711531-76020


1. kolo04.11.2017
52641KK Surčin Dobanovci : KK Zemun Fitofarmacija 285 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
52642KK Beostars 05 : BKK Radnički 263 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
52643KK Flash : KK Beko 269 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52644KK Cerak : KK Vizura 275 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 16:40
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
52645KK Mondo Basket : KK Beostyle63 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
52646KK Pobednik 011 : KK Kolubara LA 200343 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 10:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

2. kolo11.11.2017
52647KK Surčin Dobanovci : KK Beostars 0574 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
52648KK Beostyle : KK Pobednik 01168 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
52649KK Vizura 2 : KK Mondo Basket 56 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
52650KK Beko 2 : KK Cerak 59 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52651BKK Radnički 2 : KK Flash22 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52652KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Kolubara LA 200365 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)

3. kolo18.11.2017
52653KK Beostars 05 : KK Zemun Fitofarmacija 263 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2017 Vreme: 20:35
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
52654KK Flash : KK Surčin Dobanovci54 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 16:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52655KK Cerak : BKK Radnički 263 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
52656KK Mondo Basket : KK Beko 277 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
52657KK Pobednik 011 : KK Vizura 260 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
52658KK Kolubara LA 2003 : KK Beostyle54 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)

4. kolo25.11.2017
52659KK Surčin Dobanovci : KK Cerak 42 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
52660KK Beostars 05 : KK Flash23 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
52661KK Vizura 2 : KK Kolubara LA 200352 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
52662KK Beko 2 : KK Pobednik 01141 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 19:40
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52663BKK Radnički 2 : KK Mondo Basket 39 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52664KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Beostyle75 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)

5. kolo02.12.2017
52665KK Flash : KK Zemun Fitofarmacija 263 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2017 Vreme: 21:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52666KK Cerak : KK Beostars 0564 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 15:40
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
52667KK Mondo Basket : KK Surčin Dobanovci58 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
52668KK Pobednik 011 : BKK Radnički 283 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
52669KK Kolubara LA 2003 : KK Beko 265 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 16:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52670KK Beostyle : KK Vizura 274 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)

6. kolo09.12.2017
52671KK Surčin Dobanovci : KK Pobednik 01151 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 12:45
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
52672KK Beostars 05 : KK Mondo Basket 60 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
52673KK Flash : KK Cerak 88 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52674KK Beko 2 : KK Beostyle69 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 09:45
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
52675BKK Radnički 2 : KK Kolubara LA 200361 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52676KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Vizura 278 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

7. kolo16.12.2017
52677KK Cerak : KK Zemun Fitofarmacija 272 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
52678KK Mondo Basket : KK Flash68 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
52679KK Pobednik 011 : KK Beostars 0549 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2017 Vreme: 20:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
52680KK Kolubara LA 2003 : KK Surčin Dobanovci67 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52681KK Beostyle : BKK Radnički 266 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
52682KK Vizura 2 : KK Beko 261 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

8. kolo23.12.2017
52683KK Surčin Dobanovci : KK Beostyle58 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
52684KK Beostars 05 : KK Kolubara LA 200375 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
52685KK Flash : KK Pobednik 01179 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52686KK Cerak : KK Mondo Basket 40 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 15:40
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
52687BKK Radnički 2 : KK Vizura 238 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 12:10
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52688KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Beko 273 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2017 Vreme: 21:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

9. kolo13.01.2018
52689KK Mondo Basket : KK Zemun Fitofarmacija 262 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
52690KK Pobednik 011 : KK Cerak 36 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 09:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
52691KK Kolubara LA 2003 : KK Flash58 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52692KK Beostyle : KK Beostars 0567 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
52693KK Vizura 2 : KK Surčin Dobanovci49 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
52694KK Beko 2 : BKK Radnički 288 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)

10. kolo20.01.2018
52695KK Surčin Dobanovci : KK Beko 259 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
52696KK Beostars 05 : KK Vizura 250 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 11:10
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
52697KK Flash : KK Beostyle74 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 14:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52698KK Cerak : KK Kolubara LA 200347 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 15:50
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
52699KK Mondo Basket : KK Pobednik 01168 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
52700KK Zemun Fitofarmacija 2 : BKK Radnički 285 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

11. kolo27.01.2018
52701KK Pobednik 011 : KK Zemun Fitofarmacija 253 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 09:40
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
52702KK Kolubara LA 2003 : KK Mondo Basket 56 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 17:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52703KK Beostyle : KK Cerak 58 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
52704KK Vizura 2 : KK Flash27 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
52705KK Beko 2 : KK Beostars 0562 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
52706BKK Radnički 2 : KK Surčin Dobanovci42 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)

12. kolo10.02.2018
52707KK Kolubara LA 2003 : KK Pobednik 01159 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52708KK Beostyle : KK Mondo Basket 73 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 17:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
52709KK Vizura 2 : KK Cerak 32 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
52710KK Beko 2 : KK Flash65 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
52711BKK Radnički 2 : KK Beostars 0532 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52712KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Surčin Dobanovci52 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

13. kolo17.02.2018
52713KK Beostars 05 : KK Surčin Dobanovci54 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
52714KK Flash : BKK Radnički 297 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 16:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52715KK Cerak : KK Beko 258 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
52716KK Mondo Basket : KK Vizura 251 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
52717KK Pobednik 011 : KK Beostyle41 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
52718KK Kolubara LA 2003 : KK Zemun Fitofarmacija 272 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)

14. kolo24.02.2018
52719KK Surčin Dobanovci : KK Flash65 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
52720KK Beostyle : KK Kolubara LA 200370 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 17:45
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
52721KK Vizura 2 : KK Pobednik 01144 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
52722KK Beko 2 : KK Mondo Basket 52 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
52723BKK Radnički 2 : KK Cerak 48 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 16:10
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52724KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Beostars 0567 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)

15. kolo03.03.2018
52725KK Flash : KK Beostars 0569 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52726KK Cerak : KK Surčin Dobanovci65 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 15:50
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
52727KK Mondo Basket : BKK Radnički 269 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
52728KK Pobednik 011 : KK Beko 249 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 11:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
52729KK Kolubara LA 2003 : KK Vizura 270 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 15:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52730KK Beostyle : KK Zemun Fitofarmacija 278 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 17:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)

16. kolo10.03.2018
52731KK Surčin Dobanovci : KK Mondo Basket 37 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
52732KK Beostars 05 : KK Cerak 49 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
52733KK Vizura 2 : KK Beostyle80 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
52734KK Beko 2 : KK Kolubara LA 200370 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 11:10
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
52735BKK Radnički 2 : KK Pobednik 01139 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 16:45
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52736KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Flash58 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 18:25
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

17. kolo17.03.2018
52737KK Cerak : KK Flash55 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 15:40
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
52738KK Mondo Basket : KK Beostars 0573 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
52739KK Pobednik 011 : KK Surčin Dobanovci39 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
52740KK Kolubara LA 2003 : BKK Radnički 290 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52741KK Beostyle : KK Beko 268 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2018 Vreme: 21:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
52742KK Vizura 2 : KK Zemun Fitofarmacija 271 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

18. kolo24.03.2018
52743KK Surčin Dobanovci : KK Kolubara LA 200359 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
52744KK Beostars 05 : KK Pobednik 01170 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 11:05
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
52745KK Flash : KK Mondo Basket 59 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52746KK Beko 2 : KK Vizura 274 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 19:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52747BKK Radnički 2 : KK Beostyle49 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
52748KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Cerak 56 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

19. kolo31.03.2018
52749KK Mondo Basket : KK Cerak 60 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
52750KK Pobednik 011 : KK Flash39 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.04.2018 Vreme: 20:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
52751KK Kolubara LA 2003 : KK Beostars 05
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52752KK Beostyle : KK Surčin Dobanovci74 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2018 Vreme: 16:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
52753KK Vizura 2 : BKK Radnički 2102 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
52754KK Beko 2 : KK Zemun Fitofarmacija 277 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

20. kolo14.04.2018
52755KK Surčin Dobanovci : KK Vizura 261 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 13:45
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
52756KK Beostars 05 : KK Beostyle60 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
52757KK Flash : KK Kolubara LA 200358 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52758KK Cerak : KK Pobednik 01167 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 16:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
52759BKK Radnički 2 : KK Beko 250 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
52760KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Mondo Basket 63 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

21. kolo21.04.2018
52761KK Pobednik 011 : KK Mondo Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
52762KK Kolubara LA 2003 : KK Cerak 61 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52763KK Beostyle : KK Flash
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 18:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
52764KK Vizura 2 : KK Beostars 0546 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
52765KK Beko 2 : KK Surčin Dobanovci73 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52766BKK Radnički 2 : KK Zemun Fitofarmacija 2

22. kolo28.04.2018
52767KK Surčin Dobanovci : BKK Radnički 2
52768KK Beostars 05 : KK Beko 2
52769KK Flash : KK Vizura 2
52770KK Cerak : KK Beostyle
52771KK Mondo Basket : KK Kolubara LA 2003
52772KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Pobednik 011



1. stepen 2. ekipe
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija 23302191181016
2.KK Cerak 2312149158-94
3.KK Ras 3312151173-224
4.KK Beko 4312118188-704


1. kolo14.10.2017
51181KK Beko 4 : KK Ras 358 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
51182KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Cerak 273 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

2. kolo15.10.2017
51183KK Beko 4 : KK Zemun Fitofarmacija 228 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
51184KK Ras 3 : KK Cerak 253 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)

3. kolo16.10.2017
51185KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Ras 371 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
51186KK Cerak 2 : KK Beko 458 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.