|
|
|
KK Zemun 2 (pioniri)
Regionalna liga U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Beovuk 72 | | 14 | | 14 | | 0 | | 1066 | | 549 | | 517 | | 28 | | | | 2. | | | KK As Basket | | 14 | | 12 | | 2 | | 978 | | 624 | | 354 | | 26 | | | | 3. | | | KK Sava | | 14 | | 10 | | 4 | | 915 | | 769 | | 146 | | 24 | | | | 4. | | | ŠKK Zvezdara 2 | | 14 | | 8 | | 6 | | 736 | | 702 | | 34 | | 22 | | | | 5. | | | KK Pobednik 011 | | 14 | | 8 | | 6 | | 770 | | 721 | | 49 | | 22 | | | | 6. | | | KK Div Basket | | 13 | | 7 | | 6 | | 848 | | 794 | | 54 | | 20 | | | | 7. | | | KK Zemun 2 | | 14 | | 5 | | 9 | | 773 | | 825 | | -52 | | 19 | | | | 8. | | | KK Sfera | | 13 | | 2 | | 11 | | 641 | | 827 | | -186 | | 15 | | | | 9. | | | OKK Beograd | | 13 | | 2 | | 11 | | 594 | | 892 | | -298 | | 15 | | | | 10. | | | KK IBC | | 13 | | 0 | | 13 | | 385 | | 1003 | | -618 | | 13 | | |
| | 87029 | KK Zemun 2 : OKK Beograd | 65 : 41 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87030 | KK Beovuk 72 : KK IBC | 84 : 23 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 15:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87031 | KK Div Basket : KK Sfera | 79 : 56 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 87032 | KK Sava : ŠKK Zvezdara 2 | 62 : 50 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 10:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87033 | KK As Basket : KK Pobednik 011 | 80 : 55 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87034 | KK Zemun 2 : KK Beovuk 72 | 34 : 66 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87035 | ŠKK Zvezdara 2 : KK As Basket | 30 : 72 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87036 | KK Sfera : KK Sava | 51 : 69 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 18:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87037 | KK IBC : KK Div Basket | 47 : 66 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 11:20 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87038 | OKK Beograd : KK Pobednik 011 | 40 : 54 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87039 | KK Beovuk 72 : OKK Beograd | 87 : 28 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 13:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87040 | KK Div Basket : KK Zemun 2 | 76 : 62 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87041 | KK Sava : KK IBC | 79 : 22 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:10 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87042 | KK As Basket : KK Sfera | 80 : 24 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87043 | KK Pobednik 011 : ŠKK Zvezdara 2 | 55 : 45 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87044 | KK Zemun 2 : KK Sava | 53 : 61 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87045 | KK Beovuk 72 : KK Div Basket | 71 : 36 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87046 | KK Sfera : KK Pobednik 011 | 64 : 65 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:40 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 87047 | KK IBC : KK As Basket | 12 : 81 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87048 | OKK Beograd : ŠKK Zvezdara 2 | 70 : 51 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 87049 | KK Div Basket : OKK Beograd | 68 : 30 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 87050 | KK Sava : KK Beovuk 72 | 63 : 81 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87051 | KK As Basket : KK Zemun 2 | 85 : 46 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87052 | KK Pobednik 011 : KK IBC | 60 : 41 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87053 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Sfera | 65 : 59 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 13:50 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87054 | KK Zemun 2 : KK Pobednik 011 | 48 : 62 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87055 | KK Beovuk 72 : KK As Basket | 74 : 47 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:10 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87056 | KK Div Basket : KK Sava | 68 : 85 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87057 | KK IBC : ŠKK Zvezdara 2 | 33 : 94 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87058 | OKK Beograd : KK Sfera | 50 : 61 |
| | | | | | Datum: 25.01.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87059 | KK Sava : OKK Beograd | 90 : 49 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 11:20 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87060 | KK As Basket : KK Div Basket | 82 : 52 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87061 | KK Pobednik 011 : KK Beovuk 72 | 42 : 60 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87062 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Zemun 2 | 64 : 52 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87063 | KK Sfera : KK IBC | 69 : 38 |
| | | | | | Datum: 24.01.2024 Vreme: 20:10 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 87064 | KK Zemun 2 : KK Sfera | 54 : 53 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87065 | KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara 2 | 56 : 26 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 19:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87066 | KK Div Basket : KK Pobednik 011 | 71 : 64 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87067 | KK Sava : KK As Basket | 47 : 72 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 13:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87068 | OKK Beograd : KK IBC | |
| | | | |
| | 87069 | KK As Basket : OKK Beograd | 66 : 46 |
| | | | | | Datum: 07.02.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87070 | KK Pobednik 011 : KK Sava | 44 : 57 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87071 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Div Basket | 49 : 47 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87072 | KK Sfera : KK Beovuk 72 | 48 : 82 |
| | | | | | Datum: 08.02.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 87073 | KK IBC : KK Zemun 2 | 10 : 69 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 11:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87074 | KK Pobednik 011 : KK As Basket | 50 : 57 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87075 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Sava | 54 : 34 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87076 | KK Sfera : KK Div Basket | |
| | | | | | | | | | |
| | 87077 | KK IBC : KK Beovuk 72 | 12 : 94 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87078 | OKK Beograd : KK Zemun 2 | 66 : 64 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87079 | KK Beovuk 72 : KK Zemun 2 | 60 : 43 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87080 | KK Div Basket : KK IBC | 88 : 46 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87081 | KK Sava : KK Sfera | 60 : 47 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:50 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 87082 | KK As Basket : ŠKK Zvezdara 2 | 69 : 48 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 87083 | KK Pobednik 011 : OKK Beograd | 58 : 42 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 11:25 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87084 | KK Zemun 2 : KK Div Basket | 53 : 48 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87085 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Pobednik 011 | 49 : 34 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87086 | KK Sfera : KK As Basket | 51 : 62 |
| | | | | | Datum: 07.03.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 87087 | KK IBC : KK Sava | 43 : 86 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87088 | OKK Beograd : KK Beovuk 72 | 43 : 87 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87089 | KK Div Basket : KK Beovuk 72 | 58 : 97 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87090 | KK Sava : KK Zemun 2 | 76 : 68 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87091 | KK As Basket : KK IBC | 68 : 27 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87092 | KK Pobednik 011 : KK Sfera | 62 : 36 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 09:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87093 | ŠKK Zvezdara 2 : OKK Beograd | 50 : 37 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87094 | KK Zemun 2 : KK As Basket | 62 : 57 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87095 | KK Beovuk 72 : KK Sava | 67 : 46 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87096 | KK Sfera : ŠKK Zvezdara 2 | 22 : 61 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 87097 | KK IBC : KK Pobednik 011 | 31 : 65 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87098 | OKK Beograd : KK Div Basket | 52 : 91 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 87099 | KK Sava : KK Div Basket | |
| | | | |
| | 87100 | KK As Basket : KK Beovuk 72 | |
| | | | |
| | 87101 | KK Pobednik 011 : KK Zemun 2 | |
| | | | |
| | 87102 | ŠKK Zvezdara 2 : KK IBC | |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 16:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87103 | KK Sfera : OKK Beograd | |
| | | | |
| | 87104 | KK Zemun 2 : ŠKK Zvezdara 2 | |
| | | | |
| | 87105 | KK Beovuk 72 : KK Pobednik 011 | |
| | | | |
| | 87106 | KK Div Basket : KK As Basket | |
| | | | |
| | 87108 | OKK Beograd : KK Sava | |
| | | | |
| | 87109 | KK As Basket : KK Sava | |
| | | | |
| | 87110 | KK Pobednik 011 : KK Div Basket | |
| | | | |
| | 87111 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Beovuk 72 | |
| | | | |
| | 87112 | KK Sfera : KK Zemun 2 | |
| | | | |
| | 87113 | KK IBC : OKK Beograd | |
| | | | |
| | 87115 | KK Beovuk 72 : KK Sfera | |
| | | | |
| | 87116 | KK Div Basket : ŠKK Zvezdara 2 | |
| | | | |
| | 87117 | KK Sava : KK Pobednik 011 | |
| | | | |
| | 87118 | OKK Beograd : KK As Basket | |
| | | | |
Kvalifikacije za Regionalnu ligu U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Zemun 2 | | 2 | | 2 | | 0 | | 111 | | 79 | | 32 | | 4 | | | | 2. | | | KK Cerak | | 2 | | 1 | | 1 | | 135 | | 86 | | 49 | | 3 | | | | 3. | | | KK Beoserbona | | 2 | | 0 | | 2 | | 64 | | 145 | | -81 | | 2 | | |
| | 85974 | KK Beoserbona : KK Zemun 2 | 33 : 56 |
| | | | | | Datum: 21.10.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58) |
| | | | |
| | KK Cerak - slobodna ekipa | | | |
| | 85975 | KK Cerak : KK Beoserbona | 89 : 31 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | KK Zemun 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 85978 | KK Zemun 2 : KK Cerak | 55 : 46 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | KK Beoserbona - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|