Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija (pioniri)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija22017396774
2.KK Crvena Zvezda MTS22013992474
3.KK As Basket 22017216394
4.KK Flash21117316493
5.KK Partizan NIS211152130223
6.OKK Beograd 211122124-23
7.KK Banjica Mega1109275172
8.KK Žarkovo202120173-532
9.KK Vizura202133175-422
10.KK Div Basket 1015672-161
11.KK Ras1014271-291
12.KK Novi Beograd 71013877-391


1. kolo12.10.2019
63301KK Banjica Mega : KK Žarkovo92 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
63302KK Div Basket : OKK Beograd 56 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63303KK Crvena Zvezda MTS : KK Ras71 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63304KK Novi Beograd 7 : KK Zemun Fitofarmacija38 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
63305KK Vizura : KK As Basket 75 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63306KK Flash : KK Partizan NIS85 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 17:25
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

2. kolo19.10.2019
63307KK Banjica Mega : KK Div Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Dimić Delegat: Zoran Leposavić
63308KK As Basket : KK Flash93 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Antonije Luković, Nemanja Gojović Delegat: Milan Radenković
63309KK Zemun Fitofarmacija : KK Vizura96 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Joksimović Delegat: Slobodan Kaličanin
63310KK Ras : KK Novi Beograd 7
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Dimić Delegat: Milan Radenković
63311OKK Beograd : KK Crvena Zvezda MTS50 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nemanja Gojović Delegat: Miroljub Jovanović
63312KK Žarkovo : KK Partizan NIS45 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Antonije Luković, Petar Dimić Delegat: Mihajlo Kostić

3. kolo26.10.2019
63313KK Div Basket : KK Žarkovo
63314KK Crvena Zvezda MTS : KK Banjica Mega
63315KK Novi Beograd 7 : OKK Beograd
63316KK Vizura : KK Ras
63317KK Flash : KK Zemun Fitofarmacija
63318KK Partizan NIS : KK As Basket

4. kolo02.11.2019
63319KK Banjica Mega : KK Novi Beograd 7
63320KK Div Basket : KK Crvena Zvezda MTS
63321KK Zemun Fitofarmacija : KK Partizan NIS
63322KK Ras : KK Flash
63323OKK Beograd : KK Vizura
63324KK Žarkovo : KK As Basket

5. kolo09.11.2019
63325KK Crvena Zvezda MTS : KK Žarkovo
63326KK Novi Beograd 7 : KK Div Basket
63327KK Vizura : KK Banjica Mega
63328KK Flash : OKK Beograd
63329KK Partizan NIS : KK Ras
63330KK As Basket : KK Zemun Fitofarmacija

6. kolo16.11.2019
63331KK Banjica Mega : KK Flash
63332KK Div Basket : KK Vizura
63333KK Crvena Zvezda MTS : KK Novi Beograd 7
63334KK Ras : KK As Basket
63335OKK Beograd : KK Partizan NIS
63336KK Žarkovo : KK Zemun Fitofarmacija

7. kolo23.11.2019
63337KK Novi Beograd 7 : KK Žarkovo
63338KK Vizura : KK Crvena Zvezda MTS
63339KK Flash : KK Div Basket
63340KK Partizan NIS : KK Banjica Mega
63341KK As Basket : OKK Beograd
63342KK Zemun Fitofarmacija : KK Ras

8. kolo30.11.2019
63343KK Banjica Mega : KK As Basket
63344KK Div Basket : KK Partizan NIS
63345KK Crvena Zvezda MTS : KK Flash
63346KK Novi Beograd 7 : KK Vizura
63347OKK Beograd : KK Zemun Fitofarmacija
63348KK Žarkovo : KK Ras

9. kolo07.12.2019
63349KK Vizura : KK Žarkovo
63350KK Flash : KK Novi Beograd 7
63351KK Partizan NIS : KK Crvena Zvezda MTS
63352KK As Basket : KK Div Basket
63353KK Zemun Fitofarmacija : KK Banjica Mega
63354KK Ras : OKK Beograd

10. kolo14.12.2019
63355KK Banjica Mega : KK Ras
63356KK Div Basket : KK Zemun Fitofarmacija
63357KK Crvena Zvezda MTS : KK As Basket
63358KK Novi Beograd 7 : KK Partizan NIS
63359KK Vizura : KK Flash
63360KK Žarkovo : OKK Beograd

11. kolo21.12.2019
63361KK Flash : KK Žarkovo
63362KK Partizan NIS : KK Vizura
63363KK As Basket : KK Novi Beograd 7
63364KK Zemun Fitofarmacija : KK Crvena Zvezda MTS
63365KK Ras : KK Div Basket
63366OKK Beograd : KK Banjica Mega

12. kolo11.01.2020
63367KK Partizan NIS : KK Flash
63368KK As Basket : KK Vizura
63369KK Zemun Fitofarmacija : KK Novi Beograd 7
63370KK Ras : KK Crvena Zvezda MTS
63371OKK Beograd : KK Div Basket
63372KK Žarkovo : KK Banjica Mega

13. kolo18.01.2020
63373KK Div Basket : KK Banjica Mega
63374KK Crvena Zvezda MTS : OKK Beograd
63375KK Novi Beograd 7 : KK Ras
63376KK Vizura : KK Zemun Fitofarmacija
63377KK Flash : KK As Basket
63378KK Partizan NIS : KK Žarkovo

14. kolo25.01.2020
63379KK Banjica Mega : KK Crvena Zvezda MTS
63380KK As Basket : KK Partizan NIS
63381KK Zemun Fitofarmacija : KK Flash
63382KK Ras : KK Vizura
63383OKK Beograd : KK Novi Beograd 7
63384KK Žarkovo : KK Div Basket

15. kolo22.02.2020
63385KK Crvena Zvezda MTS : KK Div Basket
63386KK Novi Beograd 7 : KK Banjica Mega
63387KK Vizura : OKK Beograd
63388KK Flash : KK Ras
63389KK Partizan NIS : KK Zemun Fitofarmacija
63390KK As Basket : KK Žarkovo

16. kolo29.02.2020
63391KK Banjica Mega : KK Vizura
63392KK Div Basket : KK Novi Beograd 7
63393KK Zemun Fitofarmacija : KK As Basket
63394KK Ras : KK Partizan NIS
63395OKK Beograd : KK Flash
63396KK Žarkovo : KK Crvena Zvezda MTS

17. kolo04.03.2020
63397KK Novi Beograd 7 : KK Crvena Zvezda MTS
63398KK Vizura : KK Div Basket
63399KK Flash : KK Banjica Mega
63400KK Partizan NIS : OKK Beograd
63401KK As Basket : KK Ras
63402KK Zemun Fitofarmacija : KK Žarkovo

18. kolo07.03.2020
63403KK Banjica Mega : KK Partizan NIS
63404KK Div Basket : KK Flash
63405KK Crvena Zvezda MTS : KK Vizura
63406KK Ras : KK Zemun Fitofarmacija
63407OKK Beograd : KK As Basket
63408KK Žarkovo : KK Novi Beograd 7

19. kolo14.03.2020
63409KK Vizura : KK Novi Beograd 7
63410KK Flash : KK Crvena Zvezda MTS
63411KK Partizan NIS : KK Div Basket
63412KK As Basket : KK Banjica Mega
63413KK Zemun Fitofarmacija : OKK Beograd
63414KK Ras : KK Žarkovo

20. kolo21.03.2020
63415KK Banjica Mega : KK Zemun Fitofarmacija
63416KK Div Basket : KK As Basket
63417KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS
63418KK Novi Beograd 7 : KK Flash
63419OKK Beograd : KK Ras
63420KK Žarkovo : KK Vizura

21. kolo28.03.2020
63421KK Flash : KK Vizura
63422KK Partizan NIS : KK Novi Beograd 7
63423KK As Basket : KK Crvena Zvezda MTS
63424KK Zemun Fitofarmacija : KK Div Basket
63425KK Ras : KK Banjica Mega
63426OKK Beograd : KK Žarkovo

22. kolo04.04.2020
63427KK Banjica Mega : OKK Beograd
63428KK Div Basket : KK Ras
63429KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun Fitofarmacija
63430KK Novi Beograd 7 : KK As Basket
63431KK Vizura : KK Partizan NIS
63432KK Žarkovo : KK Flash



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija3302651641016
2.KK Ras32119919545
3.KK Cerak 312202221-194
4.KK Dynamic BG303164250-863


1. kolo28.09.2019
62499KK Zemun Fitofarmacija : KK Cerak 85 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.09.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)
62500KK Ras : KK Dynamic BG73 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.09.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)

2. kolo05.10.2019
62501KK Zemun Fitofarmacija : KK Ras75 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.09.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
62502KK Cerak : KK Dynamic BG72 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.09.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

3. kolo06.10.2019
62503KK Ras : KK Cerak 77 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.10.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
62504KK Dynamic BG : KK Zemun Fitofarmacija54 : 105
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.10.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.