Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija 1
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija (pioniri)



Novogodišnji turnir Reba
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Banjica Mega330208153556
2.KK Flash321204178265
3.KK Zemun Fitofarmacija312136178-424
4.KK Crvena Zvezda MTS303147186-393


1. kolo27.12.2016
48343KK Banjica Mega : KK Zemun Fitofarmacija73 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Sport Eko (Braće Jerković 119a)
48344KK Flash : KK Crvena Zvezda MTS76 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2016 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Sport Eko (Braće Jerković 119a)

2. kolo28.12.2016
48345KK Banjica Mega : KK Flash70 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Sport Eko (Braće Jerković 119a)
48346KK Zemun Fitofarmacija : KK Crvena Zvezda MTS45 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2016 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Sport Eko (Braće Jerković 119a)

3. kolo29.12.2016
48347KK Flash : KK Zemun Fitofarmacija72 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.12.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Sport Eko (Braće Jerković 119a)
48348KK Crvena Zvezda MTS : KK Banjica Mega50 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.12.2016 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Sport Eko (Braće Jerković 119a)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Banjica Mega17170129495434034
2.KK Crvena Zvezda MTS181351189102216731
3.KK Partizan NIS181261247113111630
4.KK Mladost Admiral21912130012841630
5.KK Sava17125117411363829
6.KK Flash171251195102916629
7.KK Vizura Shark161241195105414128
8.KK Zemun Fitofarmacija1871110441091-4725
9.KK Žarkovo1861210941181-8724
10.KK Ras164129611163-20220
11.ŠKK Zvezdara171169171202-28518
12.KK Čubura170179901353-36317


1. kolo26.11.2016
47597KK Flash : KK Partizan NIS79 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2016 Vreme: 12:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
47598KK Zemun Fitofarmacija : ŠKK Zvezdara70 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2016 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47599KK Žarkovo : KK Ras64 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2016 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47600KK Crvena Zvezda MTS : KK Čubura71 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2016 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47601KK Banjica Mega : KK Vizura Shark83 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2016 Vreme: 20:45
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47602KK Mladost Admiral : KK Sava65 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2016 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

2. kolo03.12.2016
47591KK Flash : KK Zemun Fitofarmacija75 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47592KK Vizura Shark : KK Mladost Admiral77 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
47593KK Čubura : KK Banjica Mega48 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2016 Vreme: 20:45
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47594KK Ras : KK Crvena Zvezda MTS60 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 17:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
47595ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo48 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2016 Vreme: 16:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
47596KK Partizan NIS : KK Sava56 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2016 Vreme: 14:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

3. kolo10.12.2016
47585KK Zemun Fitofarmacija : KK Partizan NIS63 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2016 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47586KK Žarkovo : KK Flash38 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2016 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47587KK Crvena Zvezda MTS : ŠKK Zvezdara74 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2016 Vreme: 12:15
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47588KK Banjica Mega : KK Ras89 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2016 Vreme: 20:45
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47589KK Mladost Admiral : KK Čubura74 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2016 Vreme: 20:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47590KK Sava : KK Vizura Shark66 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2016 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

4. kolo17.12.2016
47579KK Flash : KK Crvena Zvezda MTS87 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2016 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47580KK Zemun Fitofarmacija : KK Žarkovo60 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2016 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47581KK Čubura : KK Sava64 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2016 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
47582KK Ras : KK Mladost Admiral79 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2016 Vreme: 10:20
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
47583ŠKK Zvezdara : KK Banjica Mega60 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2016 Vreme: 14:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
47584KK Partizan NIS : KK Vizura Shark79 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2016 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

5. kolo24.12.2016
47573KK Žarkovo : KK Partizan NIS64 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47574KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun Fitofarmacija54 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2016 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47575KK Banjica Mega : KK Flash59 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2016 Vreme: 20:45
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47576KK Mladost Admiral : ŠKK Zvezdara61 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2016 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47577KK Sava : KK Ras71 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47578KK Vizura Shark : KK Čubura93 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2016 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)

6. kolo14.01.2017
47567KK Flash : KK Mladost Admiral62 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.01.2017 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47568KK Zemun Fitofarmacija : KK Banjica Mega50 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47569KK Žarkovo : KK Crvena Zvezda MTS58 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47570KK Ras : KK Vizura Shark60 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
47571ŠKK Zvezdara : KK Sava43 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
47572KK Partizan NIS : KK Čubura102 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2017 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

7. kolo21.01.2017
47561KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS60 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47562KK Banjica Mega : KK Žarkovo78 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47563KK Mladost Admiral : KK Zemun Fitofarmacija48 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47564KK Sava : KK Flash75 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47565KK Vizura Shark : ŠKK Zvezdara87 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
47566KK Čubura : KK Ras56 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)

8. kolo28.01.2017
47555KK Flash : KK Vizura Shark60 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47556KK Zemun Fitofarmacija : KK Sava47 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47557KK Žarkovo : KK Mladost Admiral55 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47558KK Crvena Zvezda MTS : KK Banjica Mega47 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2017 Vreme: 16:30
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47559ŠKK Zvezdara : KK Čubura83 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
47560KK Partizan NIS : KK Ras79 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

9. kolo18.02.2017
47549KK Banjica Mega : KK Partizan NIS76 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47550KK Mladost Admiral : KK Crvena Zvezda MTS52 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47551KK Sava : KK Žarkovo76 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2017 Vreme: 20:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47552KK Vizura Shark : KK Zemun Fitofarmacija71 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
47553KK Čubura : KK Flash71 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
47554KK Ras : ŠKK Zvezdara74 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 15:50
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)

10. kolo25.02.2017
47543KK Flash : KK Ras76 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
47544KK Zemun Fitofarmacija : KK Čubura69 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47545KK Žarkovo : KK Vizura Shark81 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47546KK Crvena Zvezda MTS : KK Sava70 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Lazarevački drum 6)
47547KK Banjica Mega : KK Mladost Admiral64 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Lazarevački drum 6)
47548KK Partizan NIS : ŠKK Zvezdara61 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

11. kolo01.03.2017
47537KK Mladost Admiral : KK Partizan NIS54 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47538KK Sava : KK Banjica Mega68 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2017 Vreme: 16:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47539KK Vizura Shark : KK Crvena Zvezda MTS59 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2017 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
47540KK Čubura : KK Žarkovo53 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
47541KK Ras : KK Zemun Fitofarmacija56 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2017 Vreme: 21:40
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
47542ŠKK Zvezdara : KK Flash61 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

12. kolo04.03.2017
47531KK Sava : KK Mladost Admiral61 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47532KK Vizura Shark : KK Banjica Mega70 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
47533KK Čubura : KK Crvena Zvezda MTS50 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
47534KK Ras : KK Žarkovo71 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
47535ŠKK Zvezdara : KK Zemun Fitofarmacija53 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
47536KK Partizan NIS : KK Flash41 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

13. kolo08.03.2017
47525KK Zemun Fitofarmacija : KK Flash66 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
47526KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara68 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47527KK Crvena Zvezda MTS : KK Ras72 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2017 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket City (Lazarevački drum 6)
47528KK Banjica Mega : KK Čubura87 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
47529KK Mladost Admiral : KK Vizura Shark57 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47530KK Sava : KK Partizan NIS82 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2017 Vreme: 20:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

14. kolo11.03.2017
47519KK Flash : KK Žarkovo82 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47520KK Vizura Shark : KK Sava86 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
47521KK Čubura : KK Mladost Admiral69 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
47522KK Ras : KK Banjica Mega54 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
47523ŠKK Zvezdara : KK Crvena Zvezda MTS50 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
47524KK Partizan NIS : KK Zemun Fitofarmacija63 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

15. kolo15.03.2017
47513KK Žarkovo : KK Zemun Fitofarmacija74 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47514KK Crvena Zvezda MTS : KK Flash90 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Basket City (Lazarevački drum 6)
47515KK Banjica Mega : ŠKK Zvezdara89 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47516KK Mladost Admiral : KK Ras67 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47517KK Sava : KK Čubura72 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47518KK Vizura Shark : KK Partizan NIS72 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2017 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)

16. kolo18.03.2017
47507KK Flash : KK Banjica Mega64 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47508KK Zemun Fitofarmacija : KK Crvena Zvezda MTS73 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47509KK Čubura : KK Vizura Shark67 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
47510KK Ras : KK Sava82 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 12:10
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
47511ŠKK Zvezdara : KK Mladost Admiral48 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
47512KK Partizan NIS : KK Žarkovo67 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 14:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

17. kolo22.03.2017
47501KK Crvena Zvezda MTS : KK Žarkovo83 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2017 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket City (Lazarevački drum 6)
47502KK Banjica Mega : KK Zemun Fitofarmacija58 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket Land (Lazarevački drum 14)
47503KK Mladost Admiral : KK Flash58 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47504KK Sava : ŠKK Zvezdara76 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47505KK Vizura Shark : KK Ras
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
47506KK Čubura : KK Partizan NIS58 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)

18. kolo25.03.2017
47495KK Flash : KK Sava
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47496KK Zemun Fitofarmacija : KK Mladost Admiral55 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47497KK Žarkovo : KK Banjica Mega
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
47498KK Ras : KK Čubura
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2017 Vreme: 17:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
47499ŠKK Zvezdara : KK Vizura Shark
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 14:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
47500KK Partizan NIS : KK Crvena Zvezda MTS
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

19. kolo29.03.2017
47489KK Banjica Mega : KK Crvena Zvezda MTS
47490KK Mladost Admiral : KK Žarkovo64 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47491KK Sava : KK Zemun Fitofarmacija
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
47492KK Vizura Shark : KK Flash
47493KK Čubura : ŠKK Zvezdara
47494KK Ras : KK Partizan NIS

20. kolo01.04.2017
47483KK Flash : KK Čubura
47484KK Zemun Fitofarmacija : KK Vizura Shark
47485KK Žarkovo : KK Sava
47486KK Crvena Zvezda MTS : KK Mladost Admiral75 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Basket City (Lazarevački drum 6)
47487ŠKK Zvezdara : KK Ras
47488KK Partizan NIS : KK Banjica Mega

21. kolo05.04.2017
47603KK Mladost Admiral : KK Banjica Mega
47604KK Sava : KK Crvena Zvezda MTS
47605KK Vizura Shark : KK Žarkovo
47606KK Čubura : KK Zemun Fitofarmacija
47607KK Ras : KK Flash
47608ŠKK Zvezdara : KK Partizan NIS

22. kolo08.04.2017
47609KK Flash : ŠKK Zvezdara
47610KK Zemun Fitofarmacija : KK Ras
47611KK Žarkovo : KK Čubura
47612KK Crvena Zvezda MTS : KK Vizura Shark
47613KK Banjica Mega : KK Sava
47614KK Partizan NIS : KK Mladost Admiral61 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.