EKIPA | KK Zemun Fitofarmacija - 17.08.2018
Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija (pioniri)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS221931654127637841
2.KK Banjica Mega221931750135839241
3.KK Mladost221931806145135541
4.KK Partizan NIS22148146113976436
5.KK Vizura22148168416325236
6.KK Zemun Fitofarmacija221481546142412236
7.KK Sava22101213681404-3632
8.KK Ras2291314081401731
9.KK Beovuk 72 (-1)2261612231394-17127
10.KK Žarkovo2241812481594-34626
11.ŠKK Zvezdara2231911461448-30225
12.KK IBC2212111251640-51523


1. kolo28.10.2017
51849KK Ras : ŠKK Zvezdara73 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2017 Vreme: 20:45
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
Sudije: Miloš Joksimović, Ognjen Ćurčić Delegat: Dragoslav Velanac
51850KK Mladost : KK Sava85 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Miroljub Jovanović
51851KK Žarkovo : KK Crvena Zvezda MTS36 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Lazar Sinđelić Delegat: Milan Radenković
51852KK Vizura : KK Partizan NIS77 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Svrkota, Dragan Jakovljević Delegat: Zoran Ninkov
51853KK Beovuk 72 : KK IBC66 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Marko Paunović, Damjan Ratković Delegat: Miroljub Jovanović
51854KK Zemun Fitofarmacija : KK Banjica Mega70 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Šoškić, Marko Simić Delegat: Goran Radovanović

2. kolo04.11.2017
51855KK Ras : KK Mladost63 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Miloš Joksimović Delegat: Milan Todorović
51856KK IBC : KK Zemun Fitofarmacija37 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Kovačević, Marko Simić Delegat: Nikola Tomić
51857KK Partizan NIS : KK Beovuk 7286 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Marko Šoškić, Dušan Marčetić Delegat: Jelena Popović
51858KK Crvena Zvezda MTS : KK Vizura91 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 16:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Dragoslav Velanac
51859KK Sava : KK Žarkovo65 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Pavle Šipka, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Knežević
51860ŠKK Zvezdara : KK Banjica Mega34 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Petar Dimić Delegat: Jovan Čučuković

3. kolo11.11.2017
51861KK Mladost : ŠKK Zvezdara79 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Milan Radenković
51862KK Žarkovo : KK Ras61 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stefan Ćalić, Dušan Marčetić Delegat: Nikola Tomić
51863KK Vizura : KK Sava82 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Đurđić, Marko Simić Delegat: Vukašin Kurćubić
51864KK Beovuk 72 : KK Crvena Zvezda MTS53 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Marko Paunović, Ognjen Ćurčić Delegat: Nenad Radosavljević
51865KK Zemun Fitofarmacija : KK Partizan NIS70 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2017 Vreme: 17:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)
Sudije: Ljubomir Marković, Lazar Sinđelić Delegat: Aleksandar Vraneš
51866KK Banjica Mega : KK IBC100 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2017 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Stefan Ćalić, Petar Kral Delegat: Uroš Čukić

4. kolo18.11.2017
51867KK Ras : KK Vizura66 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 20:45
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Marko Paunović, Pavle Šipka Delegat: Aleksandar Tolić
51868KK Mladost : KK Žarkovo98 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Borivoje Ružić Delegat: Đorđe Ilić
51869KK Partizan NIS : KK Banjica Mega67 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Krivokuća Delegat: Siniša Šarbajić
51870KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun Fitofarmacija74 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Ljubomir Marković, Miloš Joksimović Delegat: Mihajlo Kostić
51871KK Sava : KK Beovuk 7266 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nikola Svrkota, Nikola Ristić Delegat: Zoran Ninkov
51872ŠKK Zvezdara : KK IBC72 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Petar Milanović, Antonije Luković Delegat: Nenad Radosavljević

5. kolo25.11.2017
51873KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara69 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Šoškić, Miloš Joksimović Delegat: Dragoslav Velanac
51874KK Vizura : KK Mladost71 : 105
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marko Simić, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Knežević
51875KK Beovuk 72 : KK RasSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2017
51876KK Zemun Fitofarmacija : KK Sava83 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Borivoje Ružić, Miloš Popić Delegat: Aleksandar Tolić
51877KK Banjica Mega : KK Crvena Zvezda MTS85 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nikola Svrkota, Luka Bulatović Delegat: Đorđe Ilić
51878KK IBC : KK Partizan NIS67 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Ljubomir Marković, Dušan Marčetić Delegat: Vladimir Ignjatović

6. kolo02.12.2017
51879KK Ras : KK Zemun Fitofarmacija65 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 15:35
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
Sudije: Danko Gojković, Dimitrije Miladinović Delegat: Aleksandar Tolić
51880KK Mladost : KK Beovuk 7296 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Milanović Delegat: Aleksandar Knežević
51881KK Žarkovo : KK Vizura68 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Ljubomir Marković, Danko Gojković Delegat: Mihajlo Kostić
51882KK Crvena Zvezda MTS : KK IBC89 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Krivokuća Delegat: Zoran Ružić
51883KK Sava : KK Banjica Mega56 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Kovačević, Pavle Šipka Delegat: Đorđe Ilić
51884ŠKK Zvezdara : KK Partizan NIS42 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Miloš Joksimović, Damjan Ratković Delegat: Bojan Draškić

7. kolo09.12.2017
51885KK Vizura : ŠKK Zvezdara63 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marko Simić, Pavle Šipka Delegat: Predrag Đikanović
51886KK Beovuk 72 : KK Žarkovo70 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Borivoje Ružić Delegat: Slobodan Todorović
51887KK Zemun Fitofarmacija : KK Mladost62 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Borivoje Ružić Delegat: Slobodan Todorović
51888KK Banjica Mega : KK Ras89 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Pavle Dimitrijević Delegat: Zvezdan Janković
51889KK IBC : KK Sava59 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Kral, Marko Paunović Delegat: Vladimir Ignjatović
51890KK Partizan NIS : KK Crvena Zvezda MTS66 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 14:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Ljubomir Marković, Nemanja Kovačević Delegat: Đorđe Ilić

8. kolo16.12.2017
51891KK Ras : KK IBC89 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 15:35
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
Sudije: Petar Milanović, Stevan Gopić Delegat: Zvezdan Janković
51892KK Mladost : KK Banjica Mega75 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Nemanja Kovačević Delegat: Zoran Ružić
51893KK Žarkovo : KK Zemun Fitofarmacija60 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Borivoje Ružić, Marko Šoškić Delegat: Uroš Čukić
51894KK Vizura : KK Beovuk 7275 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 12:45
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Mihajlo Kostić
51895KK Sava : KK Partizan NIS65 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Ljubomir Marković, Nikola Svrkota Delegat: Nenad Radosavljević
51896ŠKK Zvezdara : KK Crvena Zvezda MTS51 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Miloš Joksimović Delegat: Vladimir Ignjatović

9. kolo23.12.2017
51897KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara58 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Miloš Popić, Marko Paunović Delegat: Zoran Ninkov
51898KK Zemun Fitofarmacija : KK Vizura89 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Milanović Delegat: Nikola Šoškić
51899KK Banjica Mega : KK Žarkovo94 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Saša Krsmanović, Pavle Šipka Delegat: Slobodan Kaličanin
51900KK IBC : KK Mladost46 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Ljubomir Marković, Nikola Svrkota Delegat: Bratislav Dimić
51901KK Partizan NIS : KK Ras65 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 14:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Danilo Petković, Nemanja Krivokuća Delegat: Jelena Popović
51902KK Crvena Zvezda MTS : KK Sava71 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Kovačević, Danilo Petković Delegat: Mihajlo Kostić

10. kolo13.01.2018
51903KK Ras : KK Crvena Zvezda MTS53 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Tolić
51904KK Mladost : KK Partizan NIS89 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.01.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Stefan Ćalić, Dušan Marčetić Delegat: Zoran Ružić
51905KK Žarkovo : KK IBC65 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 14:50
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Ljubomir Marković, Nemanja Vlahović Delegat: Mihajlo Kostić
51906KK Vizura : KK Banjica Mega62 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Radović, Pavle Šipka Delegat: Zoran Ružić
51907KK Beovuk 72 : KK Zemun Fitofarmacija46 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Kovačević, Borivoje Ružić Delegat: Zoran Vlahović
51908ŠKK Zvezdara : KK Sava51 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Milan Kostić, Pavle Dimitrijević Delegat: Vladimir Ignjatović

11. kolo20.01.2018
51909KK Zemun Fitofarmacija : ŠKK Zvezdara72 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nemanja Pajić Delegat: Aleksandar Knežević
51910KK Banjica Mega : KK Beovuk 7294 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Dimić Delegat: Nikola Tomić
51911KK IBC : KK Vizura52 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nikola Svrkota, Mirko Vesković Delegat: Miroljub Jovanović
51912KK Partizan NIS : KK Žarkovo61 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Petar Kral, Petar Dimić Delegat: Jelena Popović
51913KK Crvena Zvezda MTS : KK Mladost80 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Borivoje Ružić, Marko Perović Delegat: Mihajlo Kostić
51914KK Sava : KK Ras59 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 11:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Kovačević, Nemanja Krivokuća Delegat: Nenad Radosavljević

12. kolo27.01.2018
51915KK Banjica Mega : KK Zemun Fitofarmacija86 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Marko Šoškić, Petar Milanović Delegat: Nikola Tomić
51916KK IBC : KK Beovuk 7239 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Kovačević, Dušan Marčetić Delegat: Vladimir Ignjatović
51917KK Partizan NIS : KK Vizura70 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Krivokuća Delegat: Siniša Šarbajić
51918KK Crvena Zvezda MTS : KK Žarkovo69 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nikola Stošić, Nemanja Vidaković Delegat: Zvezdan Janković
51919KK Sava : KK Mladost67 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Uroš Dojčinović, Petar Milanović Delegat: Nikola Šoškić
51920ŠKK Zvezdara : KK Ras71 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 14:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Milan Kostić, Petar Dimić Delegat: Miroljub Jovanović

13. kolo03.02.2018
51921KK Mladost : KK Ras86 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2018 Vreme: 20:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Stefan Ćalić, Nemanja Vidaković Delegat: Aleksandar Knežević
51922KK Žarkovo : KK Sava58 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Petar Kral, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Knežević
51923KK Vizura : KK Crvena Zvezda MTS77 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marko Šoškić, Ognjen Ćurčić Delegat: Nenad Radosavljević
51924KK Beovuk 72 : KK Partizan NIS41 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
51925KK Zemun Fitofarmacija : KK IBC90 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
51926KK Banjica Mega : ŠKK Zvezdara74 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Prica Delegat: Ljubomir Miletijev

14. kolo10.02.2018
51927KK Ras : KK Žarkovo75 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Pajić, Slobodan Stefanović Delegat: Zvezdan Janković
51928KK IBC : KK Banjica Mega36 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Kral, Danilo Petković Delegat: Zoran Vlahović
51929KK Partizan NIS : KK Zemun Fitofarmacija59 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Jelena Popović
51930KK Crvena Zvezda MTS : KK Beovuk 7283 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Uroš Dojčinović, Nikola Stošić Delegat: Zvezdan Janković
51931KK Sava : KK Vizura68 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Joksimović Delegat: Slobodan Todorović
51932ŠKK Zvezdara : KK Mladost66 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 18:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Slobodan Stefanović, Marko Šoškić Delegat: Vladimir Ignjatović

15. kolo17.02.2018
51933KK Žarkovo : KK Mladost46 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
51934KK Vizura : KK Ras93 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Kral, Pavle Šipka Delegat: Zoran Ružić
51935KK Beovuk 72 : KK Sava40 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2018 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Dimić Delegat: Đorđe Ilić
51936KK Zemun Fitofarmacija : KK Crvena Zvezda MTS70 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
51937KK Banjica Mega : KK Partizan NIS67 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2018 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
51938KK IBC : ŠKK Zvezdara47 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)

16. kolo24.02.2018
51939KK Ras : KK Beovuk 7262 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Vidaković Delegat: Đorđe Ilić
51940KK Mladost : KK Vizura87 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Stošić, Borivoje Ružić Delegat: Zoran Ružić
51941KK Partizan NIS : KK IBC78 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Petar Kral, Marko Perović Delegat: Jelena Popović
51942KK Crvena Zvezda MTS : KK Banjica Mega74 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Marko Simić, Danilo Petković Delegat: Nikola Tomić
51943KK Sava : KK Zemun Fitofarmacija47 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Stefan Ćalić, Borivoje Ružić Delegat: Zoran Ninkov
51944ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo62 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 16:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Milan Kostić, Petar Milanović Delegat: Ljubomir Miletijev

17. kolo03.03.2018
51945KK Vizura : KK Žarkovo86 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Radović, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ružić
51946KK Beovuk 72 : KK Mladost54 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Marko Perović, Nemanja Krivokuća Delegat: Zoran Ninkov
51947KK Zemun Fitofarmacija : KK Ras71 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Stošić, Dušan Marčetić Delegat: Zoran Ružić
51948KK Banjica Mega : KK Sava75 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Marko Šoškić, Ognjen Ćurčić Delegat: Vladimir Ignjatović
51949KK IBC : KK Crvena Zvezda MTS39 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Miloš Stojanović, Uroš Dojčinović Delegat: Bratislav Dimić
51950KK Partizan NIS : ŠKK Zvezdara61 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Antonije Luković Delegat: Jelena Popović

18. kolo10.03.2018
51951KK Ras : KK Banjica Mega57 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
51952KK Mladost : KK Zemun Fitofarmacija82 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Nemanja Radović Delegat: Zoran Ružić
51953KK Žarkovo : KK Beovuk 7270 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Saša Krsmanović, Nemanja Ilić Delegat: Nenad Radosavljević
51954KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS76 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Aleksandar Savić, Nemanja Krivokuća Delegat: Nikola Šoškić
51955KK Sava : KK IBC85 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Milan Kostić, Nikola Vidaković Delegat: Miroljub Jovanović
51956ŠKK Zvezdara : KK Vizura51 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 16:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Aleksandar Bošković Delegat: Vladimir Ignjatović

19. kolo17.03.2018
51957KK Beovuk 72 : KK Vizura64 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Miloš Prica, Ognjen Ćurčić Delegat: Nikola Šoškić
51958KK Zemun Fitofarmacija : KK Žarkovo69 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Marko Perović Delegat: Zoran Ružić
51959KK Banjica Mega : KK Mladost71 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Saša Krsmanović, Marko Šoškić Delegat: Zoran Ružić
51960KK IBC : KK Ras34 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Milanović, Predrag Nestorović Delegat: Nikola Šoškić
51961KK Partizan NIS : KK Sava64 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Ljubomir Marković, Ognjen Ćurčić Delegat: Jelena Popović
51962KK Crvena Zvezda MTS : ŠKK Zvezdara71 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Krivokuća Delegat: Miroljub Jovanović

20. kolo24.03.2018
51963KK Ras : KK Partizan NIS56 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
Sudije: Nemanja Kovačević, Ognjen Ćurčić Delegat: Milan Todorović
51964KK Mladost : KK IBC87 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Dušan Marčetić, Luka Maksimović Delegat: Zoran Ružić
51965KK Žarkovo : KK Banjica Mega67 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
51966KK Vizura : KK Zemun Fitofarmacija108 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marko Šoškić, Nemanja Krivokuća Delegat: Miroljub Jovanović
51967KK Sava : KK Crvena Zvezda MTS59 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 14:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Radović, Danilo Petković Delegat: Nenad Radosavljević
51968ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 7251 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Danilo Petković, Lazar Sinđelić Delegat: Vladimir Ignjatović

21. kolo31.03.2018
51969KK Zemun Fitofarmacija : KK Beovuk 7285 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Šoškić, Filip Konatar Delegat: Aleksandar Knežević
51970KK Banjica Mega : KK Vizura85 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Knežević
51971KK IBC : KK Žarkovo69 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2018 Vreme: 20:40
Lokacija: Mihajlo Petrović Alas (Gospodar Jovanova 22)
51972KK Partizan NIS : KK Mladost65 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Nikola Vidaković, Nemanja Vidaković Delegat: Zoran Ninkov
51973KK Crvena Zvezda MTS : KK Ras71 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
51974KK Sava : ŠKK Zvezdara60 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Filip Konatar, Nemanja Gojović Delegat: Đorđe Ilić

22. kolo14.04.2018
51975KK Ras : KK Sava64 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Nemanja Vidaković, Petar Dimić Delegat: Uroš Čukić
51976KK Mladost : KK Crvena Zvezda MTS78 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ljubomir Marković, Danilo Petković Delegat: Zoran Ružić
51977KK Žarkovo : KK Partizan NIS52 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Radović, Marko Šoškić Delegat: Đorđe Ilić
51978KK Vizura : KK IBC91 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Vladimir Jevtović, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Vraneš
51979KK Beovuk 72 : KK Banjica Mega48 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 14:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Luka Dragomirović, Marko Kosteski Delegat: Miroljub Jovanović
51980ŠKK Zvezdara : KK Zemun Fitofarmacija40 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Nenad Radosavljević



1. stepen
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija3303481042446
2.KK Lazarevac321157212-555
3.KK Ofi Basket312144207-634
4.KK Torlak30390216-1263


1. kolo14.10.2017
51109KK Zemun Fitofarmacija : KK Lazarevac123 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
51110KK Ofi Basket : KK Torlak51 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)

2. kolo15.10.2017
51111KK Zemun Fitofarmacija : KK Ofi Basket115 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)
51112KK Lazarevac : KK Torlak55 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)

3. kolo16.10.2017
51113KK Ofi Basket : KK Lazarevac48 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.10.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)
51114KK Torlak : KK Zemun Fitofarmacija17 : 110
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.10.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.