|
|
|
KK Zemun (pioniri)
Kvalitetna liga U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Banjica Mega | | 19 | | 19 | | 0 | | 1985 | | 1168 | | 817 | | 38 | | | | 2. | | | KK Crvena Zvezda | | 18 | | 15 | | 3 | | 1634 | | 1211 | | 423 | | 33 | | | | 3. | | | KK Partizan | | 17 | | 15 | | 2 | | 1448 | | 1119 | | 329 | | 32 | | | | 4. | | | KK Flash | | 18 | | 14 | | 4 | | 1403 | | 1124 | | 279 | | 32 | | | | 5. | | | BKK Radnički | | 19 | | 12 | | 7 | | 1316 | | 1297 | | 19 | | 31 | | | | 6. | | | KK Vizura | | 18 | | 8 | | 10 | | 1246 | | 1355 | | -109 | | 26 | | | | 7. | | | KK Zemun | | 19 | | 7 | | 12 | | 1378 | | 1437 | | -59 | | 26 | | | | 8. | | | KK Žarkovo | | 19 | | 7 | | 12 | | 1256 | | 1449 | | -193 | | 26 | | | | 9. | | | KK Mladost | | 19 | | 6 | | 13 | | 1274 | | 1551 | | -277 | | 25 | | | | 10. | | | KK Dynamic Vip Pay | | 19 | | 5 | | 14 | | 1272 | | 1571 | | -299 | | 24 | | | | 11. | | | ŠKK Zvezdara | | 19 | | 2 | | 17 | | 976 | | 1423 | | -447 | | 21 | | | | 12. | | | KK Ras | | 18 | | 1 | | 17 | | 1116 | | 1599 | | -483 | | 19 | | |
| | 85655 | KK Partizan : ŠKK Zvezdara | 93 : 53 |
| | | | | | Datum: 20.10.2023 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Pavle Šipka, Duško Milaković Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85656 | KK Banjica Mega : KK Ras | 150 : 53 |
| | | | | | Datum: 22.10.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Miloš Dimitrijević, Aleksa Ignjatović Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85657 | KK Dynamic Vip Pay : KK Mladost | 84 : 49 |
| | | | | | Datum: 21.10.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 85658 | KK Crvena Zvezda : KK Zemun | 96 : 68 |
| | | | | | Datum: 21.10.2023 Vreme: 14:00 | | Sudije: Miloš Dimitrijević, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 85659 | KK Vizura : KK Flash | 72 : 91 |
| | | | | | Datum: 24.10.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Pavle Šipka, Predrag Širko Delegat: Vukašin Kurćubić |
| | | | |
| | 85660 | BKK Radnički : KK Žarkovo | 78 : 46 |
| | | | | | Datum: 23.10.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Luka Maksimović, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 85661 | KK Partizan : KK Banjica Mega | 83 : 100 |
| | | | | | Datum: 31.10.2023 Vreme: 21:00 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Dimitrije Karanović, Duško Milaković Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85662 | KK Flash : BKK Radnički | 61 : 56 |
| | | | | | Datum: 30.10.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Dimitrije Karanović, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 85663 | KK Zemun : KK Vizura | 52 : 56 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Duško Milaković, Filip Mladenović Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85664 | KK Mladost : KK Crvena Zvezda | 60 : 115 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 19:10 | Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41) | Sudije: Luka Maksimović, Miloš Radivojević Delegat: Stevan Radić |
| | | | |
| | 85665 | KK Ras : KK Dynamic Vip Pay | 107 : 109 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Nikola Đokić, Helena Marinković Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 85666 | ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo | 42 : 61 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Strahinja Stamenković, Aleksandar Petrović Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 85667 | KK Banjica Mega : ŠKK Zvezdara | 101 : 34 |
| | | | | | Datum: 08.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Predrag Širko, Aleksandar Lazić Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 85668 | KK Dynamic Vip Pay : KK Partizan | 65 : 75 |
| | | | | | Datum: 03.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Miodrag Cvetković |
| | | | |
| | 85669 | KK Crvena Zvezda : KK Ras | 89 : 60 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 12:00 | | Sudije: Ognjen Ćurčić, Aleksandar Lazić Delegat: Milena Glavan |
| | | | |
| | 85670 | KK Vizura : KK Mladost | 81 : 67 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 11:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Dimitrije Karanović, Lazar Kostić Delegat: Zoran Leposavić |
| | | | |
| | 85671 | BKK Radnički : KK Zemun | 69 : 62 |
| | | | | | Datum: 10.11.2023 Vreme: 21:00 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Lazar Kostić, Dunja Popović Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | 85672 | KK Žarkovo : KK Flash | 49 : 75 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 20:00 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Aleksandar Lazić, Miloš Radivojević Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 85673 | KK Partizan : KK Crvena Zvezda | 98 : 90 |
| | | | | | Datum: 13.11.2023 Vreme: 21:00 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Predrag Širko, Nemanja Gojović Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85674 | KK Banjica Mega : KK Dynamic Vip Pay | 109 : 74 |
| | | | | | Datum: 14.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Mirko Vesković, Ognjen Ćurčić Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 85675 | KK Zemun : KK Žarkovo | 71 : 76 |
| | | | | | Datum: 12.11.2023 Vreme: 20:00 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Mirko Vesković, Miloš Dimitrijević Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 85676 | KK Mladost : BKK Radnički | 61 : 100 |
| | | | | | Datum: 13.11.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41) | Sudije: Aleksandar Lazić, Helena Marinković Delegat: Stevan Radić |
| | | | |
| | 85677 | KK Ras : KK Vizura | 76 : 69 |
| | | | | | Datum: 11.11.2023 Vreme: 13:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Marko Paunović, Marko Bogićević Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 85678 | ŠKK Zvezdara : KK Flash | 63 : 72 |
| | | | | | Datum: 11.11.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 85679 | KK Dynamic Vip Pay : ŠKK Zvezdara | 77 : 53 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 17:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Vuk Ivančević, Vuk Stojanović Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 85680 | KK Crvena Zvezda : KK Banjica Mega | 79 : 122 |
| | | | | | Datum: 24.11.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) | Sudije: Dimitrije Karanović, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 85681 | KK Vizura : KK Partizan | 45 : 79 |
| | | | | | Datum: 21.11.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Duško Milaković, Petar Jankuloski Delegat: Slobodan Kaličanin |
| | | | |
| | 85682 | BKK Radnički : KK Ras | 68 : 47 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 11:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Antonije Luković, Aleksandar Lazić Delegat: Miroljub Jovanović |
| | | | |
| | 85683 | KK Žarkovo : KK Mladost | 79 : 64 |
| | | | | | Datum: 20.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | 85684 | KK Flash : KK Zemun | 82 : 63 |
| | | | | | Datum: 23.11.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Mirko Vesković, Duško Milaković Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | 85685 | KK Partizan : BKK Radnički | 100 : 67 |
| | | | | | Datum: 28.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Stevan Gudžulić, Aleksandar Lazić Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85686 | KK Banjica Mega : KK Vizura | 91 : 53 |
| | | | | | Datum: 29.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Nikola Mladenović, Miloš Radivojević Delegat: Miodrag Cvetković |
| | | | |
| | 85687 | KK Dynamic Vip Pay : KK Crvena Zvezda | 53 : 82 |
| | | | | | Datum: 27.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Lazar Kostić, Strahinja Stamenković Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 85688 | KK Mladost : KK Flash | 70 : 94 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41) | Sudije: Helena Marinković, Aleksandar Petrović Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 85689 | KK Ras : KK Žarkovo | 77 : 91 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Mirko Vesković, Lazar Kostić Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 85690 | ŠKK Zvezdara : KK Zemun | 44 : 55 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 12:50 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Miloš Radivojević, Marija Moljević Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 85691 | KK Crvena Zvezda : ŠKK Zvezdara | 102 : 29 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) | Sudije: Mirko Vesković, Dalibor Šušteršić Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 85692 | KK Vizura : KK Dynamic Vip Pay | 106 : 71 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 17:30 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Antonije Luković, Duško Milaković Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 85693 | BKK Radnički : KK Banjica Mega | 47 : 102 |
| | | | | | Datum: 05.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Luka Maksimović, Strahinja Stamenković Delegat: Miodrag Cvetković |
| | | | |
| | 85694 | KK Žarkovo : KK Partizan | 57 : 94 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Miloš Radivojević Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | 85695 | KK Flash : KK Ras | 74 : 47 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Aleksandar Petrović, Dunja Popović Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 85696 | KK Zemun : KK Mladost | 91 : 79 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Miloš Radivojević, Marija Moljević Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 85697 | KK Partizan : KK Flash | 76 : 52 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Miloš Dimitrijević, Petar Jankuloski Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85698 | KK Banjica Mega : KK Žarkovo | 107 : 50 |
| | | | | | Datum: 12.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Mirko Vesković, Duško Milaković Delegat: Nebojša Lazarević |
| | | | |
| | 85699 | KK Dynamic Vip Pay : BKK Radnički | 52 : 63 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Marko Bogićević, Momčilo Lutovac Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 85700 | KK Crvena Zvezda : KK Vizura | 90 : 63 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Hala Aleksandar Nikolić (Pionir) (Čarli Čaplina 39) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Vuk Ivančević Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85701 | KK Ras : KK Zemun | 58 : 69 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 13:50 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Lazar Kostić, Strahinja Stamenković Delegat: Slobodan Kaličanin |
| | | | |
| | 85702 | ŠKK Zvezdara : KK Mladost | 62 : 53 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 15:50 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Stevan Gudžulić, Olivera Starinčević Delegat: Mirko Nenadić |
| | | | |
| | 85703 | KK Vizura : ŠKK Zvezdara | 62 : 59 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Lazar Kostić, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 85704 | BKK Radnički : KK Crvena Zvezda | 64 : 77 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Marko Bogićević, Momčilo Lutovac Delegat: Miroljub Jovanović |
| | | | |
| | 85705 | KK Žarkovo : KK Dynamic Vip Pay | 78 : 63 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 85706 | KK Flash : KK Banjica Mega | 80 : 84 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Luka Maksimović, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 85707 | KK Zemun : KK Partizan | 79 : 88 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Širko Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 85708 | KK Mladost : KK Ras | 73 : 54 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41) | Sudije: Vidan Peruničić, Miloš Radivojević Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 85709 | KK Partizan : KK Mladost | 87 : 58 |
| | | | | | Datum: 15.01.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85710 | KK Banjica Mega : KK Zemun | 98 : 40 |
| | | | | | Datum: 17.01.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Marko Paunović, Mirko Vesković Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | 85711 | KK Dynamic Vip Pay : KK Flash | 49 : 91 |
| | | | | | Datum: 20.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Mirko Vesković, Marko Bogićević Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 85712 | KK Crvena Zvezda : KK Žarkovo | 81 : 75 |
| | | | | | Datum: 18.01.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) | Sudije: Vidan Peruničić, Aleksa Ignjatović Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 85713 | KK Vizura : BKK Radnički | 60 : 65 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 13:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Mirko Vesković, Aleksandar Lazić Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 85714 | ŠKK Zvezdara : KK Ras | 72 : 54 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Marko Bogićević, Momčilo Lutovac Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 85715 | BKK Radnički : ŠKK Zvezdara | 65 : 47 |
| | | | | | Datum: 18.12.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Miloš Joksimović, Petar Janković Delegat: Ljiljana Blagojević |
| | | | |
| | 85716 | KK Žarkovo : KK Vizura | 51 : 61 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Nikola Mladenović, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 85717 | KK Flash : KK Crvena Zvezda | 56 : 76 |
| | | | | | Datum: 26.01.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Mirko Vesković Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 85718 | KK Zemun : KK Dynamic Vip Pay | 85 : 66 |
| | | | | | Datum: 24.01.2024 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Pavle Šipka, Vuk Ivančević Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 85719 | KK Mladost : KK Banjica Mega | 62 : 96 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Marko Paunović, Aleksandar Lazić Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 85720 | KK Ras : KK Partizan | 69 : 93 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Helena Marinković, Luka Miljković Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 85721 | KK Žarkovo : BKK Radnički | 82 : 91 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Mirko Vesković, Enver Melić Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 85722 | KK Flash : KK Vizura | 65 : 57 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a) | Sudije: Luka Maksimović, Marko Paunović Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85723 | KK Zemun : KK Crvena Zvezda | 65 : 82 |
| | | | | | Datum: 06.03.2024 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Dušan Marčetić, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 85724 | KK Mladost : KK Dynamic Vip Pay | 79 : 68 |
| | | | | | Datum: 29.01.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41) | Sudije: Dalibor Šušteršić, Vidan Peruničić Delegat: Stevan Radić |
| | | | |
| | 85725 | KK Ras : KK Banjica Mega | 60 : 118 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Stevan Gudžulić, Nikola Đokić Delegat: Mirko Nenadić |
| | | | |
| | 85726 | ŠKK Zvezdara : KK Partizan | 48 : 70 |
| | | | | | Datum: 24.01.2024 Vreme: 21:05 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Dimitrije Karanović, Stevan Gudžulić Delegat: Mirko Nenadić |
| | | | |
| | 85727 | KK Banjica Mega : KK Partizan | 101 : 83 |
| | | | | | Datum: 05.02.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Dimitrije Karanović, Nikola Mladenović Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 85728 | KK Dynamic Vip Pay : KK Ras | 75 : 59 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 18:50 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Luka Maksimović, Mirko Vesković Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 85729 | KK Crvena Zvezda : KK Mladost | 93 : 61 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) | Sudije: Petar Jankuloski, Dunja Popović Delegat: Milena Glavan |
| | | | |
| | 85730 | KK Vizura : KK Zemun | 88 : 84 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 18:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Vuk Ivančević, Petar Jankuloski Delegat: Ivana Antunović |
| | | | |
| | 85731 | BKK Radnički : KK Flash | 68 : 67 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Marija Ćirić Delegat: Dragiša Varava |
| | | | |
| | 85732 | KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara | 68 : 55 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Aleksandar Petrović, Marko Bogićević Delegat: Nebojša Lazarević |
| | | | |
| | 85733 | KK Partizan : KK Dynamic Vip Pay | 88 : 63 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Marko Paunović, Aleksandar Lazić Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85734 | KK Flash : KK Žarkovo | 81 : 53 |
| | | | | | Datum: 15.02.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Miloš Prica, Nemanja Ilić Delegat: Miroljub Jovanović |
| | | | |
| | 85735 | KK Zemun : BKK Radnički | 71 : 77 |
| | | | | | Datum: 21.02.2024 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Marko Bogićević, Luka Miljković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 85736 | KK Mladost : KK Vizura | 78 : 80 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41) | Sudije: Marko Paunović, Lazar Kostić Delegat: Stevan Radić |
| | | | |
| | 85737 | KK Ras : KK Crvena Zvezda | 61 : 102 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Petar Milanović, Luka Miljković Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 85738 | ŠKK Zvezdara : KK Banjica Mega | 48 : 93 |
| | | | | | Datum: 19.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Vuk Ivančević, Aleksa Ignjatović Delegat: Nebojša Lazarević |
| | | | |
| | 85739 | KK Dynamic Vip Pay : KK Banjica Mega | 47 : 116 |
| | | | | | Datum: 21.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Duško Milaković, Aleksandar Lazić Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85740 | KK Crvena Zvezda : KK Partizan | |
| | | | | | Datum: 27.03.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | | | | | | | Datum: 19.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Luka Miljković, Vuk Ivančević Delegat: Ivana Antunović |
| | | | |
| | 85742 | BKK Radnički : KK Mladost | 59 : 65 |
| | | | | | Datum: 23.02.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 85743 | KK Žarkovo : KK Zemun | 79 : 89 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 85744 | KK Flash : ŠKK Zvezdara | 94 : 51 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Duško Milaković Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 85745 | KK Partizan : KK Vizura | 78 : 67 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Vuk Ivančević, Mirko Vesković Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85746 | KK Banjica Mega : KK Crvena Zvezda | 94 : 82 |
| | | | | | Datum: 26.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) | Sudije: Dimitrije Karanović, Duško Milaković Delegat: Milan Krneta |
| | | | |
| | 85747 | KK Zemun : KK Flash | 82 : 89 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Marko Paunović, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 85748 | KK Mladost : KK Žarkovo | 71 : 64 |
| | | | | | Datum: 26.02.2024 Vreme: 20:10 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Aleksa Ignjatović, Dunja Popović Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 85749 | KK Ras : BKK Radnički | 70 : 94 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 17:30 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Dunja Popović, Luka Miljković Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 85750 | ŠKK Zvezdara : KK Dynamic Vip Pay | 45 : 66 |
| | | | | | Datum: 28.02.2024 Vreme: 21:05 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Duško Milaković, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 85751 | KK Crvena Zvezda : KK Dynamic Vip Pay | 122 : 72 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 19:00 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Đurđić Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 85752 | KK Vizura : KK Banjica Mega | 74 : 107 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Miloš Prica, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 85753 | BKK Radnički : KK Partizan | 51 : 79 |
| | | | | | Datum: 04.03.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Ljubomir Marković, Petar Jankuloski Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85754 | KK Žarkovo : KK Ras | 75 : 51 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Vidan Peruničić, Miloš Đurđić Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 85755 | KK Flash : KK Mladost | 85 : 50 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Petar Đoković, Aleksa Ignjatović Delegat: Vukašin Kurćubić |
| | | | |
| | 85756 | KK Zemun : ŠKK Zvezdara | 79 : 62 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Pavle Šipka, Dušan Marčetić Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 85757 | KK Partizan : KK Žarkovo | 84 : 54 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85758 | KK Banjica Mega : BKK Radnički | 82 : 51 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Helena Marinković Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 85759 | KK Dynamic Vip Pay : KK Vizura | 52 : 81 |
| | | | | | Datum: 13.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Lazar Kostić, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 85760 | KK Mladost : KK Zemun | 93 : 89 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41) | Sudije: Dušan Marčetić, Dalibor Šušteršić Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 85761 | KK Ras : KK Flash | 58 : 94 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Stevan Savić, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 85762 | ŠKK Zvezdara : KK Crvena Zvezda | 39 : 77 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Ljubomir Marković, Aleksa Ignjatović Delegat: Milena Glavan |
| | | | |
| | 85763 | KK Vizura : KK Crvena Zvezda | 71 : 99 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Lazar Kostić, Miloš Lukić Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 85764 | BKK Radnički : KK Dynamic Vip Pay | 83 : 66 |
| | | | | | Datum: 18.03.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Ljubomir Marković, Petar Jankuloski Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 85765 | KK Žarkovo : KK Banjica Mega | 68 : 114 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Helena Marinković, Mirko Vesković Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 85766 | KK Flash : KK Partizan | |
| | | | | | Datum: 19.03.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 85767 | KK Zemun : KK Ras | 84 : 55 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Dalibor Šušteršić, Mirko Vesković Delegat: Dragiša Varava |
| | | | |
| | 85768 | KK Mladost : ŠKK Zvezdara | 81 : 70 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41) | Sudije: Petar Jankuloski, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 85769 | KK Partizan : KK Zemun | |
| | | | |
| | 85770 | KK Banjica Mega : KK Flash | |
| | | | |
| | 85771 | KK Dynamic Vip Pay : KK Žarkovo | |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 85772 | KK Crvena Zvezda : BKK Radnički | |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 85774 | ŠKK Zvezdara : KK Vizura | |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 85775 | BKK Radnički : KK Vizura | |
| | | | |
| | 85776 | KK Žarkovo : KK Crvena Zvezda | |
| | | | |
| | 85777 | KK Flash : KK Dynamic Vip Pay | |
| | | | |
| | 85778 | KK Zemun : KK Banjica Mega | |
| | | | |
| | 85779 | KK Mladost : KK Partizan | |
| | | | |
| | 85780 | KK Ras : ŠKK Zvezdara | |
| | | | |
| | 85781 | KK Partizan : KK Ras | |
| | | | |
| | 85782 | KK Banjica Mega : KK Mladost | |
| | | | |
| | 85783 | KK Dynamic Vip Pay : KK Zemun | |
| | | | |
| | 85784 | KK Crvena Zvezda : KK Flash | |
| | | | |
| | 85785 | KK Vizura : KK Žarkovo | |
| | | | |
| | 85786 | ŠKK Zvezdara : BKK Radnički | |
| | | | |
Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Dynamic Vip Pay | | 3 | | 3 | | 0 | | 278 | | 164 | | 114 | | 6 | | | | 2. | | | KK Zemun | | 3 | | 2 | | 1 | | 262 | | 146 | | 116 | | 5 | | | | 3. | | | KK Sava | | 3 | | 1 | | 2 | | 178 | | 245 | | -67 | | 4 | | | | 4. | | | OKK Beograd | | 3 | | 0 | | 3 | | 142 | | 305 | | -163 | | 3 | | |
| | 85121 | KK Zemun : OKK Beograd | 114 : 22 |
| | | | | | Datum: 07.10.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Strahinja Stamenković, Marko Bogićević Delegat: Ljiljana Blagojević |
| | | | |
| | 85122 | KK Dynamic Vip Pay : KK Sava | 102 : 39 |
| | | | | | Datum: 07.10.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Mirko Vesković, Bogdan Mrdeljić Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 85123 | KK Zemun : KK Dynamic Vip Pay | 65 : 72 |
| | | | | | Datum: 11.10.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Duško Milaković Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 85124 | OKK Beograd : KK Sava | 60 : 87 |
| | | | | | Datum: 14.10.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Petar Milanović, Vuk Ivančević Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | 85125 | KK Dynamic Vip Pay : OKK Beograd | 104 : 60 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Vuk Ivančević, Bogdan Mrdeljić Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 85126 | KK Sava : KK Zemun | 52 : 83 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 10:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) | Sudije: Antonije Luković, Nemanja Krivokuća Delegat: Ljiljana Blagojević |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|