Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 2 (kadeti)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Veba Basket221841705129141440
2.KK Pobednik 011221841551124730440
3.KK Eko Sport221661579137320638
4.KK Zemun Fitofarmacija 2221571503133516837
5.KK Skadarlija22139136012986235
6.KK Slodes 222139142913458435
7.KK Banjica Mega (-1)2212101529141911033
8.KK Ras 2291313491378-2931
9.KK Mladost 22291313481624-27631
10.KK Koledž Beograd2251712481565-31727
11.KK Probasket2231912171515-29825
12.KK Div Basket2212112861714-42823


1. kolo04.11.2017
53823KK Koledž Beograd : KK Zemun Fitofarmacija 262 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53824KK Skadarlija : KK Slodes 256 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53825KK Probasket : KK Mladost 238 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53826KK Banjica Mega : KK Pobednik 01167 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
53827KK Div Basket : KK Veba Basket56 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
53828KK Ras : KK Eko Sport54 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)

2. kolo11.11.2017
53817KK Koledž Beograd : KK Skadarlija60 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53818KK Veba Basket : KK Ras 75 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
53819KK Pobednik 011 : KK Div Basket77 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
53820KK Mladost 2 : KK Banjica Mega84 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
53821KK Slodes 2 : KK Probasket75 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 11:50
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
53822KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Eko Sport76 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

3. kolo18.11.2017
53811KK Skadarlija : KK Zemun Fitofarmacija 256 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 12:35
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53812KK Probasket : KK Koledž Beograd58 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53813KK Banjica Mega : KK Slodes 278 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
53814KK Div Basket : KK Mladost 280 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
53815KK Ras : KK Pobednik 01165 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 13:45
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
53816KK Eko Sport : KK Veba Basket77 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

4. kolo25.11.2017
53805KK Koledž Beograd : KK Banjica Mega48 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53806KK Skadarlija : KK Probasket53 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 12:35
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53807KK Pobednik 011 : KK Eko Sport57 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
53808KK Mladost 2 : KK Ras 70 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2017 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
53809KK Slodes 2 : KK Div Basket60 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 11:50
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
53810KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Veba Basket70 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)

5. kolo02.12.2017
53799KK Probasket : KK Zemun Fitofarmacija 240 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53800KK Banjica Mega : KK Skadarlija57 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
53801KK Div Basket : KK Koledž Beograd61 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
53802KK Ras : KK Slodes 270 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 12:45
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
53803KK Eko Sport : KK Mladost 287 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2017 Vreme: 18:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
53804KK Veba Basket : KK Pobednik 01172 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

6. kolo09.12.2017
53793KK Koledž Beograd : KK Ras 51 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53794KK Skadarlija : KK Div Basket68 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53795KK Probasket : KK Banjica Mega65 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53796KK Mladost 2 : KK Veba Basket69 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
53797KK Slodes 2 : KK Eko Sport64 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
53798KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Pobednik 01151 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

7. kolo16.12.2017
53787KK Banjica Mega : KK Zemun Fitofarmacija 282 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
53788KK Div Basket : KK Probasket80 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
53789KK Ras : KK Skadarlija54 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 09:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
53790KK Eko Sport : KK Koledž Beograd79 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
53791KK Veba Basket : KK Slodes 267 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2017 Vreme: 21:35
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
53792KK Pobednik 011 : KK Mladost 276 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

8. kolo23.12.2017
53781KK Koledž Beograd : KK Veba Basket64 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53782KK Skadarlija : KK Eko Sport70 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 11:10
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53783KK Probasket : KK Ras 70 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53784KK Banjica Mega : KK Div Basket78 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
53785KK Slodes 2 : KK Pobednik 01146 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
53786KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Mladost 262 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

9. kolo13.01.2018
53775KK Div Basket : KK Zemun Fitofarmacija 277 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.01.2018 Vreme: 21:45
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
53776KK Ras : KK Banjica Mega70 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
53777KK Eko Sport : KK Probasket80 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 18:10
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
53778KK Veba Basket : KK Skadarlija85 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
53779KK Pobednik 011 : KK Koledž Beograd77 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2018 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
53780KK Mladost 2 : KK Slodes 274 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

10. kolo20.01.2018
53769KK Koledž Beograd : KK Mladost 267 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2018 Vreme: 21:10
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53770KK Skadarlija : KK Pobednik 01159 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53771KK Probasket : KK Veba Basket49 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53772KK Banjica Mega : KK Eko Sport83 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
53773KK Div Basket : KK Ras 48 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
53774KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Slodes 266 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

11. kolo27.01.2018
53763KK Ras : KK Zemun Fitofarmacija 252 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
53764KK Eko Sport : KK Div Basket74 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
53765KK Veba Basket : KK Banjica Mega96 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
53766KK Pobednik 011 : KK Probasket65 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2018 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
53767KK Mladost 2 : KK Skadarlija68 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2018 Vreme: 19:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
53768KK Slodes 2 : KK Koledž Beograd63 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 11:50
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)

12. kolo10.02.2018
53757KK Eko Sport : KK Ras 62 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
53758KK Veba Basket : KK Div Basket88 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2018 Vreme: 21:35
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
53759KK Pobednik 011 : KK Banjica Mega78 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2018 Vreme: 21:50
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
53760KK Mladost 2 : KK Probasket61 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
53761KK Slodes 2 : KK Skadarlija59 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
53762KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Koledž Beograd68 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

13. kolo17.02.2018
53751KK Skadarlija : KK Koledž Beograd54 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53752KK Probasket : KK Slodes 271 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53753KK Banjica Mega : KK Mladost 280 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2018 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
53754KK Div Basket : KK Pobednik 01157 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
53755KK Ras : KK Veba Basket69 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
53756KK Eko Sport : KK Zemun Fitofarmacija 270 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

14. kolo24.02.2018
53745KK Koledž Beograd : KK Probasket64 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53746KK Veba Basket : KK Eko Sport65 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2018 Vreme: 21:35
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
53747KK Pobednik 011 : KK Ras 69 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
53748KK Mladost 2 : KK Div Basket74 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
53749KK Slodes 2 : KK Banjica Mega66 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
53750KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Skadarlija62 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

15. kolo03.03.2018
53739KK Probasket : KK Skadarlija67 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53740KK Banjica Mega : KK Koledž Beograd92 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
53741KK Div Basket : KK Slodes 269 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
53742KK Ras : KK Mladost 273 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
53743KK Eko Sport : KK Pobednik 01158 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 13:45
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
53744KK Veba Basket : KK Zemun Fitofarmacija 267 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2018 Vreme: 21:35
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

16. kolo10.03.2018
53733KK Koledž Beograd : KK Div Basket83 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53734KK Skadarlija : KK Banjica Mega53 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53735KK Pobednik 011 : KK Veba Basket66 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
53736KK Mladost 2 : KK Eko Sport59 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2018 Vreme: 18:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
53737KK Slodes 2 : KK Ras 53 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
53738KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Probasket78 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

17. kolo17.03.2018
53727KK Banjica Mega : KK Probasket79 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
53728KK Div Basket : KK Skadarlija48 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
53729KK Ras : KK Koledž Beograd70 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
53730KK Eko Sport : KK Slodes 269 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 17:40
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
53731KK Veba Basket : KK Mladost 2110 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 11:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
53732KK Pobednik 011 : KK Zemun Fitofarmacija 259 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

18. kolo24.03.2018
53721KK Koledž Beograd : KK Eko Sport59 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53722KK Skadarlija : KK Ras 64 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 12:40
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53723KK Probasket : KK Div Basket74 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53724KK Mladost 2 : KK Pobednik 01146 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
53725KK Slodes 2 : KK Veba Basket72 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
53726KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Banjica Mega79 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

19. kolo31.03.2018
53715KK Div Basket : KK Banjica Mega45 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
53716KK Ras : KK Probasket65 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.04.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
53717KK Eko Sport : KK Skadarlija64 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2018 Vreme: 18:45
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
53718KK Veba Basket : KK Koledž Beograd81 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2018 Vreme: 21:35
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
53719KK Pobednik 011 : KK Slodes 248 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
53720KK Mladost 2 : KK Zemun Fitofarmacija 232 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)

20. kolo14.04.2018
53709KK Koledž Beograd : KK Pobednik 01149 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53710KK Skadarlija : KK Veba Basket67 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53711KK Probasket : KK Eko Sport61 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53712KK Banjica Mega : KK Ras 65 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
53713KK Slodes 2 : KK Mladost 278 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
53714KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Div Basket69 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
Delegat: Svetlana Miladinov

21. kolo21.04.2018
53703KK Ras : KK Div Basket76 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 14:40
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
53704KK Eko Sport : KK Banjica Mega82 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
53705KK Veba Basket : KK Probasket80 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.04.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
53706KK Pobednik 011 : KK Skadarlija67 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
53707KK Mladost 2 : KK Koledž Beograd66 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
53708KK Slodes 2 : KK Zemun Fitofarmacija 247 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)

22. kolo28.04.2018
53697KK Koledž Beograd : KK Slodes 248 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 12:40
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
53698KK Skadarlija : KK Mladost 259 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
53699KK Probasket : KK Pobednik 01153 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
53700KK Banjica Mega : KK Veba BasketSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2018
53701KK Div Basket : KK Eko Sport51 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 18:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
53702KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Ras 61 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)



1. stepen 2. ekipe
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija 23302971011966
2.KK Cerak 3321162186-245
3.KK Skadarlija 2312139209-704
4.KK Ras 5303112214-1023


1. kolo14.10.2017
51307KK Skadarlija 2 : KK Zemun Fitofarmacija 227 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
51308KK Cerak 3 : KK Ras 554 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

2. kolo15.10.2017
51309KK Skadarlija 2 : KK Cerak 364 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2017 Vreme: 08:30
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
51310KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Ras 5112 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2017 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

3. kolo16.10.2017
51311KK Cerak 3 : KK Zemun Fitofarmacija 242 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.10.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
51312KK Ras 5 : KK Skadarlija 245 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.