Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 2 (kadeti)



Finalni turnir II i Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan NIS 2330211159526
2.KK Zemun Fitofarmacija 2321203191125
3.KK Banjica Mega312184205-214
4.KK Dynamic BG 2303174217-433


1. kolo23.06.2017
50239KK Dynamic BG 2 : KK Banjica Mega71 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.06.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
50240KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Partizan NIS 263 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.06.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

2. kolo24.06.2017
50241KK Dynamic BG 2 : KK Zemun Fitofarmacija 263 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.06.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
50242KK Banjica Mega : KK Partizan NIS 256 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.06.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

3. kolo25.06.2017
50243KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Banjica Mega69 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.06.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
50244KK Partizan NIS 2 : KK Dynamic BG 274 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.06.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)



II liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija 214131109579829727
2.KK Abba (Barič)141049418459624
3.KK Radnički (Obrenovac)14959649046023
4.KK Pobednik 01114778218111021
5.KK Probasket1468860960-10020
6.KK Flash14599148971719
7.KK Surčin Dobanovci1459870924-5419
8.KK Div Basket141136861012-32615


1. kolo21.01.2017
48745KK Flash : KK Zemun Fitofarmacija 257 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
48746KK Radnički (Obrenovac) : KK Probasket85 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 16:45
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
48747KK Abba (Barič) : KK Surčin Dobanovci77 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 09:40
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
48748KK Div Basket : KK Pobednik 01137 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

2. kolo28.01.2017
48749KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Pobednik 01182 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2017 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
48750KK Surčin Dobanovci : KK Div Basket60 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
48751KK Probasket : KK Abba (Barič)77 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
48752KK Flash : KK Radnički (Obrenovac)78 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

3. kolo18.02.2017
48753KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun Fitofarmacija 266 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 16:45
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
48754KK Abba (Barič) : KK Flash75 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2017 Vreme: 21:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
48755KK Div Basket : KK Probasket48 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2017 Vreme: 15:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
48756KK Pobednik 011 : KK Surčin Dobanovci67 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2017 Vreme: 10:40
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

4. kolo25.02.2017
48757KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Surčin Dobanovci86 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
48758KK Probasket : KK Pobednik 01149 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
48759KK Flash : KK Div Basket76 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 18:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
48760KK Radnički (Obrenovac) : KK Abba (Barič)56 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

5. kolo04.03.2017
48761KK Abba (Barič) : KK Zemun Fitofarmacija 267 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2017 Vreme: 21:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
48762KK Div Basket : KK Radnički (Obrenovac)68 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2017 Vreme: 19:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
48763KK Pobednik 011 : KK Flash67 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
48764KK Surčin Dobanovci : KK Probasket79 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

6. kolo11.03.2017
48765KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Probasket74 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 18:50
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
48766KK Flash : KK Surčin Dobanovci85 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 19:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
48767KK Radnički (Obrenovac) : KK Pobednik 01164 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2017 Vreme: 22:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
48768KK Abba (Barič) : KK Div Basket56 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 18:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

7. kolo18.03.2017
48769KK Div Basket : KK Zemun Fitofarmacija 240 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 18:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
48770KK Pobednik 011 : KK Abba (Barič)54 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 09:45
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
48771KK Surčin Dobanovci : KK Radnički (Obrenovac)51 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
48772KK Probasket : KK Flash71 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)

8. kolo25.03.2017
48773KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Flash67 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
48774KK Probasket : KK Radnički (Obrenovac)73 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
48775KK Surčin Dobanovci : KK Abba (Barič)67 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
48776KK Pobednik 011 : KK Div Basket50 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

9. kolo01.04.2017
48777KK Pobednik 011 : KK Zemun Fitofarmacija 238 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
48778KK Div Basket : KK Surčin Dobanovci53 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2017 Vreme: 14:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
48779KK Abba (Barič) : KK Probasket74 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2017 Vreme: 16:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
48780KK Radnički (Obrenovac) : KK Flash57 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2017 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

10. kolo08.04.2017
48781KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Radnički (Obrenovac)73 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
48782KK Flash : KK Abba (Barič)73 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2017 Vreme: 15:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
48783KK Probasket : KK Div Basket65 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.04.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
48784KK Surčin Dobanovci : KK Pobednik 01162 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

11. kolo22.04.2017
48785KK Surčin Dobanovci : KK Zemun Fitofarmacija 262 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
48786KK Pobednik 011 : KK Probasket63 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
48787KK Div Basket : KK Flash57 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
48788KK Abba (Barič) : KK Radnički (Obrenovac)73 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

12. kolo29.04.2017
48789KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Abba (Barič)79 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
48790KK Radnički (Obrenovac) : KK Div Basket71 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
48791KK Flash : KK Pobednik 01171 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2017 Vreme: 21:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
48792KK Probasket : KK Surčin Dobanovci80 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.04.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)

13. kolo06.05.2017
48793KK Probasket : KK Zemun Fitofarmacija 265 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.05.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
48794KK Surčin Dobanovci : KK Flash57 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.05.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
48795KK Pobednik 011 : KK Radnički (Obrenovac)69 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.05.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
48796KK Div Basket : KK Abba (Barič)56 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

14. kolo13.05.2017
48797KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Div Basket116 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
48798KK Abba (Barič) : KK Pobednik 01153 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.05.2017 Vreme: 18:40
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
48799KK Radnički (Obrenovac) : KK Surčin Dobanovci69 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.05.2017 Vreme: 19:45
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
48800KK Flash : KK Probasket75 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.05.2017 Vreme: 15:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)



1. stepen 2. ekipe
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija 21010084746638120
2.KK Mladost Admiral 210736255557017
3.KK Flash 2106463452610816
4.KK Žarkovo 210556716155615
5.KK Vizura Shark 31028495676-18112
6.KK Cerak 310010459893-43410


1. kolo29.10.2016
47033KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Žarkovo 283 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47034KK Mladost Admiral 2 : KK Vizura Shark 349 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47035KK Flash 2 : KK Cerak 372 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2016 Vreme: 10:15
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)

2. kolo05.11.2016
47036KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Mladost Admiral 287 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2016 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47037KK Vizura Shark 3 : KK Flash 239 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2016 Vreme: 13:15
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
47038KK Žarkovo 2 : KK Cerak 389 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

3. kolo12.11.2016
47039KK Mladost Admiral 2 : KK Žarkovo 277 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2016 Vreme: 11:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47040KK Flash 2 : KK Zemun Fitofarmacija 262 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47041KK Cerak 3 : KK Vizura Shark 351 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2016 Vreme: 21:15
Lokacija: France Prešern (Stanka Paunovića Veljka 45)

4. kolo19.11.2016
47042KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Cerak 3121 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47043KK Mladost Admiral 2 : KK Flash 268 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2016 Vreme: 11:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47044KK Žarkovo 2 : KK Vizura Shark 385 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2016 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

5. kolo23.11.2016
47045KK Flash 2 : KK Žarkovo 253 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2016 Vreme: 21:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47046KK Cerak 3 : KK Mladost Admiral 234 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2016 Vreme: 22:05
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
47047KK Vizura Shark 3 : KK Zemun Fitofarmacija 247 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)

6. kolo26.11.2016
47048KK Cerak 3 : KK Flash 250 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2016 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47049KK Vizura Shark 3 : KK Mladost Admiral 241 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2016 Vreme: 11:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
47050KK Žarkovo 2 : KK Zemun Fitofarmacija 256 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2016 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

7. kolo03.12.2016
47051KK Mladost Admiral 2 : KK Zemun Fitofarmacija 244 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2016 Vreme: 11:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47052KK Flash 2 : KK Vizura Shark 381 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2016 Vreme: 14:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47053KK Cerak 3 : KK Žarkovo 273 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2016 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)

8. kolo10.12.2016
47054KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Flash 255 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2016 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47055KK Vizura Shark 3 : KK Cerak 366 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
47056KK Žarkovo 2 : KK Mladost Admiral 260 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2016 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

9. kolo17.12.2016
47057KK Flash 2 : KK Mladost Admiral 255 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2016 Vreme: 18:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
47058KK Cerak 3 : KK Zemun Fitofarmacija 254 : 120
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2016 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
47059KK Vizura Shark 3 : KK Žarkovo 254 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2016 Vreme: 17:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

10. kolo24.12.2016
47060KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Vizura Shark 395 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2016 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
47061KK Mladost Admiral 2 : KK Cerak 372 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2016 Vreme: 14:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
47062KK Žarkovo 2 : KK Flash 245 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2016 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.