Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 5 (pioniri)



Regionalna liga U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Cerak 514131115551663927
2.KK Sava 31411394665329325
3.KK Viva 2149578757721023
4.KK As Basket 3149571459312123
5.KK Zemun Fitofarmacija 51468546710-16420
6.KK Lazarevac 21468606850-24420
7.KK Ras 714212607912-30516
8.KK Čubura 2140144551005-55014


1. kolo17.11.2018
61501KK Lazarevac 2 : KK Zemun Fitofarmacija 545 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
61502KK Cerak 5 : KK Sava 393 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
61503KK Viva 2 : KK As Basket 340 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Jovan Dučić (Milentija Popovića 16)
61504KK Čubura 2 : KK Ras 732 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)

2. kolo24.11.2018
61505KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Ras 749 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
61506KK As Basket 3 : KK Čubura 279 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2018 Vreme: 20:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61507KK Sava 3 : KK Viva 258 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
61508KK Lazarevac 2 : KK Cerak 528 : 105
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)

3. kolo01.12.2018
61509KK Cerak 5 : KK Zemun Fitofarmacija 5110 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
61510KK Viva 2 : KK Lazarevac 279 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
61511KK Čubura 2 : KK Sava 323 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 14:10
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61512KK Ras 7 : KK As Basket 356 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)

4. kolo08.12.2018
61513KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK As Basket 318 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
61514KK Sava 3 : KK Ras 785 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
61515KK Lazarevac 2 : KK Čubura 267 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
61516KK Cerak 5 : KK Viva 273 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 17:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

5. kolo15.12.2018
61517KK Viva 2 : KK Zemun Fitofarmacija 553 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2018 Vreme: 21:10
Lokacija: Jovan Dučić (Milentija Popovića 16)
61518KK Čubura 2 : KK Cerak 516 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61519KK Ras 7 : KK Lazarevac 246 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
61520KK As Basket 3 : KK Sava 339 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

6. kolo22.12.2018
61521KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Sava 338 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
61522KK Lazarevac 2 : KK As Basket 331 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
61523KK Cerak 5 : KK Ras 794 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
61524KK Viva 2 : KK Čubura 284 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2018 Vreme: 21:10
Lokacija: Jovan Dučić (Milentija Popovića 16)

7. kolo19.01.2019
61525KK Čubura 2 : KK Zemun Fitofarmacija 544 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61526KK Ras 7 : KK Viva 249 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
61527KK As Basket 3 : KK Cerak 553 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61528KK Sava 3 : KK Lazarevac 284 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

8. kolo26.01.2019
61529KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Lazarevac 239 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
61530KK Sava 3 : KK Cerak 549 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 12:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
61531KK As Basket 3 : KK Viva 230 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61532KK Ras 7 : KK Čubura 2100 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)

9. kolo23.02.2019
61533KK Ras 7 : KK Zemun Fitofarmacija 526 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
61534KK Čubura 2 : KK As Basket 329 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61535KK Viva 2 : KK Sava 352 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
61536KK Cerak 5 : KK Lazarevac 270 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

10. kolo02.03.2019
61537KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Cerak 522 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
61538KK Lazarevac 2 : KK Viva 263 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
61539KK Sava 3 : KK Čubura 2105 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
61540KK As Basket 3 : KK Ras 759 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

11. kolo09.03.2019
61541KK As Basket 3 : KK Zemun Fitofarmacija 544 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61542KK Ras 7 : KK Sava 333 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
61543KK Čubura 2 : KK Lazarevac 235 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2019 Vreme: 20:10
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
61544KK Viva 2 : KK Cerak 546 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

12. kolo16.03.2019
61545KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Viva 227 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
61546KK Cerak 5 : KK Čubura 271 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
61547KK Lazarevac 2 : KK Ras 759 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
61548KK Sava 3 : KK As Basket 351 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 09:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

13. kolo23.03.2019
61549KK Sava 3 : KK Zemun Fitofarmacija 560 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
61550KK As Basket 3 : KK Lazarevac 261 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61551KK Ras 7 : KK Cerak 535 : 107
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
61552KK Čubura 2 : KK Viva 227 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)

14. kolo30.03.2019
61553KK Zemun Fitofarmacija 5 : KK Čubura 261 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
61554KK Viva 2 : KK Ras 761 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Jovan Dučić (Milentija Popovića 16)
61555KK Cerak 5 : KK As Basket 367 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
61556KK Lazarevac 2 : KK Sava 337 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.