Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija 1
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija (seniori)



1.MRL Centar
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo181801565113243336
2.KK Beko181621527120132634
3.KK Zemun Fitofarmacija18108142414022228
4.BKK Radnički18108137113393228
5.KK Radnički (Obrenovac)1899139913643527
6.KK Borča189914081399927
7.KK Ras189913191339-2027
8.KK Žitko Basket189915211591-7027
9.KK Vitez1881012681334-6626
10.KK Astra1871112561407-15125
11.KK Torlak1861212351320-8524
12.KK Slodes1861213611439-7824
13.KK Borac Zemun1851313681557-18923
14.KK LA Basket1841412571455-19822


1. kolo08.10.2016
45761KK Beko : KK Borac Zemun96 : 68
Pojedinosti o utakmici
(30:17, 11:16, 29:13, 26:22)
Datum: 06.10.2016 Vreme: 20:30
Lokacija: Nova hala (Padinska Skela) (Padinska Skela bb)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Kovačević Delegat: Zoran Božović
45762KK Slodes : KK Astra111 : 61
Pojedinosti o utakmici
(33:13, 23:15, 29:12, 26:21)
Datum: 08.10.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Pajić, Borivoje Ružić Delegat: Aleksandar Tolić
45763KK Žarkovo : KK Torlak91 : 50
Pojedinosti o utakmici
(21:16, 27:13, 24:10, 19:11)
Datum: 07.10.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Rajčić, Nikola Stošić Delegat: Bratislav Dimić
45764KK Vitez : KK Ras75 : 66
Pojedinosti o utakmici
(19:23, 12:19, 29:13, 15:11)
Datum: 08.10.2016 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Prica, Luka Bulatović Delegat: Predrag Đikanović
45765KK Žitko Basket : KK Borča81 : 76
Pojedinosti o utakmici
(12:20, 24:20, 20:26, 25:10)
Datum: 09.10.2016 Vreme: 21:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Radović, Saša Krsmanović Delegat: Zoran Ružić
45766KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun Fitofarmacija84 : 88
Pojedinosti o utakmici
(27:23, 14:26, 20:12, 16:16, 7:11)
Datum: 07.10.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Aleksandar Bošković, Stefan Ćalić Delegat: Zvezdan Janković
45767KK LA Basket : BKK Radnički67 : 88
Pojedinosti o utakmici
(22:26, 14:21, 13:26, 18:15)
Datum: 09.10.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
Sudije: Miloš Đurđić, Aleksandar Savić Delegat: Miodrag Cvetković

2. kolo15.10.2016
45768KK Beko : KK Slodes82 : 73
Pojedinosti o utakmici
(20:17, 18:20, 28:18, 16:18)
Datum: 13.10.2016 Vreme: 20:30
Lokacija: Nova hala (Padinska Skela) (Padinska Skela bb)
Sudije: Miloš 1MRL Dimitrijević, Aleksandar Bošković Delegat: Vladimir Živanović
45769KK Zemun Fitofarmacija : KK LA Basket81 : 77
Pojedinosti o utakmici
(19:18, 17:26, 25:8, 20:25)
Datum: 16.10.2016 Vreme: 15:50
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Pajić, Luka Bulatović Delegat: Vladimir Ignjatović
45770KK Borča : KK Radnički (Obrenovac)84 : 70
Pojedinosti o utakmici
(19:27, 24:15, 21:12, 20:16)
Datum: 15.10.2016 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Milan Kostić Delegat: Aleksandar Knežević
45771KK Ras : KK Žitko Basket88 : 83
Pojedinosti o utakmici
(21:22, 28:23, 23:20, 16:18)
Datum: 16.10.2016 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Rajčić, Stefan Ćalić Delegat: Nikola Tomić
45772KK Torlak : KK Vitez69 : 72
Pojedinosti o utakmici
(23:14, 13:26, 8:12, 25:20)
Datum: 15.10.2016 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Nemanja Radović, Nemanja Kovačević Delegat: Velimir Obradović
45773KK Astra : KK Žarkovo58 : 81
Pojedinosti o utakmici
(21:17, 17:23, 13:19, 7:22)
Datum: 16.10.2016 Vreme: 15:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Aleksandar Savić, Petar Kral Delegat: Miloš Hadžić
45774KK Borac Zemun : BKK Radnički76 : 91
Pojedinosti o utakmici
(12:24, 13:20, 26:22, 25:25)
Datum: 16.10.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Milanović, Stefan Stamatović Delegat: Goran Radovanović

3. kolo22.10.2016
45775KK Slodes : KK Borac Zemun85 : 74
Pojedinosti o utakmici
(24:16, 25:15, 16:29, 20:14)
Datum: 25.10.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Petar Kral, Nikola Đokić Delegat: Nenad Radosavljević
45776KK Žarkovo : KK Beko75 : 59
Pojedinosti o utakmici
(24:17, 17:15, 18:14, 16:13)
Datum: 25.10.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Pajić, Stefan Ćalić Delegat: Milan Kumbara
45777KK Vitez : KK Astra81 : 76
Pojedinosti o utakmici
(22:23, 26:18, 19:18, 14:17)
Datum: 22.10.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Stošić, Marko Šoškić Delegat: Đorđe Ilić
45778KK Žitko Basket : KK Torlak97 : 86
Pojedinosti o utakmici
(20:17, 21:21, 22:24, 34:24)
Datum: 23.10.2016 Vreme: 15:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Miloš Prica, Miloš 1MRL Dimitrijević Delegat: Milan Todorović
45779KK Radnički (Obrenovac) : KK Ras76 : 81
Pojedinosti o utakmici
(24:23, 25:11, 13:21, 14:26)
Datum: 21.10.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Milan Milanović, Saša Krsmanović Delegat: Miodrag Aleksić
45780KK LA Basket : KK Borča64 : 79
Pojedinosti o utakmici
(20:18, 16:29, 17:17, 11:15)
Datum: 23.10.2016 Vreme: 19:30
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
Sudije: Stefan Stamatović, Borivoje Ružić Delegat: Slobodan Todorović
45781BKK Radnički : KK Zemun Fitofarmacija66 : 75
Pojedinosti o utakmici
(25:27, 7:24, 12:6, 22:18)
Datum: 27.10.2016 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Radnički (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nemanja Radović, Aleksandar Bošković Delegat: Aleksandar Tolić

4. kolo29.10.2016
45782KK Beko : KK Vitez101 : 60
Pojedinosti o utakmici
(31:14, 23:12, 24:14, 23:20)
Datum: 30.10.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Nova hala (Padinska Skela) (Padinska Skela bb)
Sudije: Dragan Jakovljević, Stefan Stamatović Delegat: Predrag Đikanović
45783KK Slodes : KK Žarkovo67 : 88
Pojedinosti o utakmici
(15:17, 13:22, 15:22, 24:27)
Datum: 29.10.2016 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Prica, Saša Krsmanović Delegat: Vladimir Ignjatović
45784KK Borča : BKK Radnički68 : 75
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 15:21, 17:18, 16:20)
Datum: 29.10.2016 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Rajčić, Nikola Stošić Delegat: Miloš Hadžić
45785KK Ras : KK LA Basket85 : 69
Pojedinosti o utakmici
(19:19, 18:19, 27:18, 21:13)
Datum: 30.10.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Ognjen Dabić Delegat: Bratislav Dimić
45786KK Torlak : KK Radnički (Obrenovac)78 : 74
Pojedinosti o utakmici
(19:14, 21:20, 11:13, 13:17, 14:10)
Datum: 29.10.2016 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Miloš 1MRL Dimitrijević, Nemanja Kovačević Delegat: Zoran Božović
45787KK Astra : KK Žitko Basket100 : 101
Pojedinosti o utakmici
(25:23, 27:24, 24:27, 24:27)
Datum: 30.10.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Radović, Milan Kostić Delegat: Zvezdan Janković
45788KK Borac Zemun : KK Zemun Fitofarmacija85 : 76
Pojedinosti o utakmici
(14:20, 25:19, 19:18, 27:19)
Datum: 30.10.2016 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Savić, Dušan Marčetić Delegat: Zoran Ružić

5. kolo05.11.2016
45789KK Žarkovo : KK Borac Zemun85 : 53
Pojedinosti o utakmici
(20:14, 14:9, 26:11, 25:19)
Datum: 06.11.2016 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Petar Kral, Danilo Petković Delegat: Vladimir Živanović
45790KK Vitez : KK Slodes76 : 74
Pojedinosti o utakmici
(19:12, 14:17, 22:22, 21:23)
Datum: 05.11.2016 Vreme: 21:10
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Luka Bulatović Delegat: Goran Radovanović
45791KK Žitko Basket : KK Beko65 : 79
Pojedinosti o utakmici
(21:21, 11:27, 16:21, 17:10)
Datum: 06.11.2016 Vreme: 14:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Aleksandar Bošković, Aleksandar Savić Delegat: Velimir Obradović
45792KK Radnički (Obrenovac) : KK Astra58 : 66
Pojedinosti o utakmici
(9:22, 15:14, 15:14, 19:16)
Datum: 06.11.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Dragan Jakovljević, Stefan Ćalić Delegat: Miodrag Cvetković
45793KK LA Basket : KK Torlak80 : 71
Pojedinosti o utakmici
(21:17, 15:13, 21:22, 23:19)
Datum: 05.11.2016 Vreme: 19:30
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
Sudije: Dragan Jakovljević, Marko Rajčić Delegat: Nikola Tomić
45794BKK Radnički : KK Ras67 : 53
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 14:14, 14:16, 19:7)
Datum: 05.11.2016 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Radnički (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nemanja Pajić, Stefan Stamatović Delegat: Aleksandar Knežević
45795KK Zemun Fitofarmacija : KK Borča94 : 80
Pojedinosti o utakmici
(22:21, 30:16, 18:26, 24:17)
Datum: 05.11.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Borivoje Ružić Delegat: Miodrag Aleksić

6. kolo12.11.2016
45796KK Beko : KK Radnički (Obrenovac)88 : 71
Pojedinosti o utakmici
(28:11, 20:24, 16:15, 24:21)
Datum: 13.11.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Nova hala (Padinska Skela) (Padinska Skela bb)
Sudije: Nemanja Pajić, Bojana Velić Delegat: Nenad Radosavljević
45797KK Slodes : KK Žitko Basket79 : 82
Pojedinosti o utakmici
(18:15, 19:18, 17:26, 25:23)
Datum: 12.11.2016 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Slobodan Todorović
45798KK Žarkovo : KK Vitez81 : 56
Pojedinosti o utakmici
(23:13, 22:16, 18:17, 18:10)
Datum: 13.11.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Rajčić, Aleksandar Bošković Delegat: Zvezdan Janković
45799KK Ras : KK Zemun Fitofarmacija80 : 61
Pojedinosti o utakmici
(25:14, 17:15, 23:14, 15:18)
Datum: 13.11.2016 Vreme: 15:50
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksandar Savić, Luka Bulatović Delegat: Aleksandar Tolić
45800KK Torlak : BKK Radnički71 : 84
Pojedinosti o utakmici
(18:26, 14:23, 26:21, 13:14)
Datum: 12.11.2016 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Milan Milanović, Petar Milanović Delegat: Đorđe Ilić
45801KK Astra : KK LA Basket84 : 61
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 19:14, 17:15, 28:16)
Datum: 13.11.2016 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nikola Stošić, Saša Krsmanović Delegat: Milan Kumbara
45802KK Borac Zemun : KK Borča71 : 77
Pojedinosti o utakmici
(15:14, 16:12, 22:24, 18:27)
Datum: 11.11.2016 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Radović, Milan Kostić Delegat: Bratislav Dimić

7. kolo16.11.2016
45803KK Vitez : KK Borac Zemun89 : 86
Pojedinosti o utakmici
(16:19, 19:20, 26:18, 28:29)
Datum: 16.11.2016 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dragan Jakovljević, Borivoje Ružić Delegat: Predrag Đikanović
45804KK Žitko Basket : KK Žarkovo95 : 104
Pojedinosti o utakmici
(21:24, 19:32, 30:30, 25:18)
Datum: 16.11.2016 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Saša Krsmanović, Petar Kral Delegat: Vladimir Živanović
45805KK Radnički (Obrenovac) : KK Slodes103 : 77
Pojedinosti o utakmici
(30:25, 23:17, 25:15, 25:20)
Datum: 17.11.2016 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Marko Rajčić, Nikola Đokić Delegat: Milan Todorović
45806KK LA Basket : KK Beko54 : 86
Pojedinosti o utakmici
(14:16, 12:22, 17:24, 11:24)
Datum: 17.11.2016 Vreme: 21:00
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
Sudije: Stefan Ćalić, Marko Šoškić Delegat: Vladimir Ignjatović
45807BKK Radnički : KK Astra70 : 54
Pojedinosti o utakmici
(12:11, 18:14, 18:14, 22:15)
Datum: 16.11.2016 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Radnički (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Miloš 1MRL Dimitrijević, Ilija Radovanović Delegat: Miloš Hadžić
45808KK Zemun Fitofarmacija : KK Torlak103 : 72
Pojedinosti o utakmici
(21:20, 24:23, 31:17, 27:12)
Datum: 16.11.2016 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Opačić Delegat: Goran Radovanović
45809KK Borča : KK Ras72 : 71
Pojedinosti o utakmici
(20:8, 13:26, 18:17, 21:20)
Datum: 17.11.2016 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Kovačević, Damir Dujaković Delegat: Zoran Ružić

8. kolo19.11.2016
45810KK Beko : BKK Radnički76 : 65
Pojedinosti o utakmici
(23:10, 19:19, 16:16, 18:20)
Datum: 20.11.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Nova hala (Padinska Skela) (Padinska Skela bb)
Sudije: Nemanja Radović, Aleksandar Savić Delegat: Velimir Obradović
45811KK Slodes : KK LA Basket66 : 83
Pojedinosti o utakmici
(22:27, 18:23, 14:18, 12:15)
Datum: 19.11.2016 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Milan Kostić, Dušan Marčetić Delegat: Aleksandar Tolić
45812KK Žarkovo : KK Radnički (Obrenovac)91 : 71
Pojedinosti o utakmici
(19:16, 21:20, 27:19, 24:16)
Datum: 19.11.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Milan Milanović, Bojana Velić Delegat: Nikola Tomić
45813KK Vitez : KK Žitko Basket74 : 80
Pojedinosti o utakmici
(27:24, 10:21, 12:20, 25:15)
Datum: 20.11.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Marko Rajčić Delegat: Miodrag Cvetković
45814KK Torlak : KK Borča73 : 85
Pojedinosti o utakmici
(21:26, 20:21, 17:7, 15:31)
Datum: 19.11.2016 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nemanja Pajić Delegat: Zoran Božović
45815KK Astra : KK Zemun Fitofarmacija87 : 72
Pojedinosti o utakmici
(21:21, 25:19, 15:22, 26:10)
Datum: 20.11.2016 Vreme: 13:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Miloš Prica, Luka Bulatović Delegat: Miodrag Aleksić
45816KK Borac Zemun : KK Ras92 : 86
Pojedinosti o utakmici
(18:15, 20:18, 22:27, 21:21, 11:5)
Datum: 19.11.2016 Vreme: 16:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš 1MRL Dimitrijević, Nikola Stošić Delegat: Đorđe Ilić

9. kolo26.11.2016
45817KK Žitko Basket : KK Borac Zemun88 : 82
Pojedinosti o utakmici
(26:18, 26:17, 20:16, 16:31)
Datum: 26.11.2016 Vreme: 17:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Slobodan Todorović
45818KK Radnički (Obrenovac) : KK Vitez80 : 63
Pojedinosti o utakmici
(21:14, 20:19, 18:12, 21:18)
Datum: 26.11.2016 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Stefan Stamatović, Luka Bulatović Delegat: Zvezdan Janković
45819KK LA Basket : KK Žarkovo61 : 80
Pojedinosti o utakmici
(12:22, 13:16, 14:17, 22:25)
Datum: 26.11.2016 Vreme: 19:30
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
Sudije: Miloš Đurđić, Petar Milanović Delegat: Nenad Radosavljević
45820BKK Radnički : KK Slodes80 : 74
Pojedinosti o utakmici
(24:12, 15:22, 18:22, 23:18)
Datum: 26.11.2016 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Radnički (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Milan Milanović, Danilo Petković Delegat: Goran Radovanović
45821KK Zemun Fitofarmacija : KK Beko70 : 86
Pojedinosti o utakmici
(18:23, 16:20, 19:21, 17:22)
Datum: 26.11.2016 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Stošić, Stefan Ćalić Delegat: Bratislav Dimić
45822KK Borča : KK Astra84 : 60
Pojedinosti o utakmici
(22:15, 25:16, 15:13, 22:16)
Datum: 26.11.2016 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nemanja Kovačević Delegat: Aleksandar Knežević
45823KK Ras : KK Torlak77 : 70
Pojedinosti o utakmici
(15:16, 21:17, 22:20, 19:17)
Datum: 27.11.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Rajčić, Borivoje Ružić Delegat: Milan Kumbara

10. kolo03.12.2016
45824KK Beko : KK Borča86 : 81
Pojedinosti o utakmici
(27:29, 22:17, 27:15, 10:20)
Datum: 04.12.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Nova hala (Padinska Skela) (Padinska Skela bb)
Sudije: Aleksandar Savić, Borivoje Ružić Delegat: Zoran Ružić
45825KK Slodes : KK Zemun Fitofarmacija83 : 75
Pojedinosti o utakmici
(16:24, 26:17, 23:17, 18:17)
Datum: 03.12.2016 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Pajić, Ognjen Dabić Delegat: Đorđe Ilić
45826KK Žarkovo : BKK Radnički101 : 59
Pojedinosti o utakmici
(30:13, 23:20, 22:16, 26:10)
Datum: 04.12.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Rajčić, Aleksandar Bošković Delegat: Velimir Obradović
45827KK Vitez : KK LA Basket87 : 69
Pojedinosti o utakmici
(14:14, 24:13, 31:28, 18:14)
Datum: 03.12.2016 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stefan Stamatović, Miloš Opačić Delegat: Vladimir Živanović
45828KK Žitko Basket : KK Radnički (Obrenovac)81 : 91
Pojedinosti o utakmici
(16:19, 28:22, 16:25, 21:25)
Datum: 03.12.2016 Vreme: 17:25
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nemanja Radović Delegat: Milan Todorović
45829KK Astra : KK Ras78 : 83
Pojedinosti o utakmici
(22:29, 26:18, 15:12, 15:24)
Datum: 04.12.2016 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Miloš 1MRL Dimitrijević, Ilija Radovanović Delegat: Predrag Đikanović
45830KK Borac Zemun : KK Torlak70 : 65
Pojedinosti o utakmici
(17:13, 15:14, 21:19, 17:19)
Datum: 04.12.2016 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Kovačević, Marko Šoškić Delegat: Vladimir Ignjatović

11. kolo10.12.2016
45831KK Radnički (Obrenovac) : KK Borac Zemun105 : 75
Pojedinosti o utakmici
(23:17, 24:18, 30:22, 28:18)
Datum: 10.12.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Marko Rajčić, Miloš Prica Delegat: Miodrag Aleksić
45832KK LA Basket : KK Žitko Basket98 : 107
Pojedinosti o utakmici
(14:25, 29:29, 33:18, 22:35)
Datum: 10.12.2016 Vreme: 19:30
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
Sudije: Miloš Đurđić, Dušan Marčetić Delegat: Zvezdan Janković
45833BKK Radnički : KK Vitez78 : 71
Pojedinosti o utakmici
(23:22, 18:15, 20:20, 17:14)
Datum: 10.12.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Radnički (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Milan Kostić, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Tolić
45834KK Zemun Fitofarmacija : KK Žarkovo63 : 70
Pojedinosti o utakmici
(18:19, 14:16, 12:26, 19:9)
Datum: 10.12.2016 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Radović, Miloš 1MRL Dimitrijević Delegat: Nikola Tomić
45835KK Borča : KK Slodes75 : 85
Pojedinosti o utakmici
(14:24, 19:22, 24:17, 18:22)
Datum: 10.12.2016 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Milan Milanović, Luka Bulatović Delegat: Zoran Božović
45836KK Ras : KK Beko42 : 77
Pojedinosti o utakmici
(12:21, 7:18, 14:21, 9:17)
Datum: 11.12.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nikola Stošić Delegat: Miodrag Cvetković
45837KK Torlak : KK Astra66 : 43
Pojedinosti o utakmici
(17:10, 13:13, 20:13, 16:7)
Datum: 10.12.2016 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Aleksandar Savić, Stefan Ćalić Delegat: Miloš Hadžić

12. kolo17.12.2016
45838KK Beko : KK Torlak76 : 66
Pojedinosti o utakmici
(16:21, 24:13, 19:15, 17:17)
Datum: 18.12.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Nova hala (Padinska Skela) (Padinska Skela bb)
Sudije: Luka Bulatović, Danilo Petković Delegat: Đorđe Ilić
45839KK Slodes : KK Ras63 : 69
Pojedinosti o utakmici
(21:17, 18:20, 9:18, 15:14)
Datum: 18.12.2016 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Saša Krsmanović, Miloš Opačić Delegat: Bratislav Dimić
45840KK Žarkovo : KK Borča69 : 51
Pojedinosti o utakmici
(22:13, 22:9, 13:20, 12:9)
Datum: 17.12.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Pajić, Ilija Radovanović Delegat: Vladimir Živanović
45841KK Vitez : KK Zemun Fitofarmacija63 : 76
Pojedinosti o utakmici
(18:23, 11:12, 13:26, 21:15)
Datum: 18.12.2016 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Petar Kral, Petar Milanović Delegat: Milan Kumbara
45842KK Žitko Basket : BKK Radnički85 : 79
Pojedinosti o utakmici
(16:21, 22:20, 25:19, 22:19)
Datum: 17.12.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Dragan Jakovljević, Stefan Ćalić Delegat: Zoran Božović
45843KK Radnički (Obrenovac) : KK LA Basket85 : 65
Pojedinosti o utakmici
(19:15, 25:20, 13:21, 28:9)
Datum: 16.12.2016 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Stefan Stamatović, Borivoje Ružić Delegat: Slobodan Todorović
45844KK Borac Zemun : KK Astra87 : 64
Pojedinosti o utakmici
(22:14, 13:14, 20:20, 32:16)
Datum: 18.12.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nemanja Kovačević Delegat: Vladimir Ignjatović

13. kolo24.12.2016
45845KK LA Basket : KK Borac Zemun83 : 74
Pojedinosti o utakmici
(25:15, 21:23, 11:21, 26:15)
Datum: 24.12.2016 Vreme: 18:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
Sudije: Nemanja Radović, Milan Kostić Delegat: Slobodan Todorović
45846BKK Radnički : KK Radnički (Obrenovac)73 : 81
Pojedinosti o utakmici
(22:18, 21:20, 16:23, 14:20)
Datum: 24.12.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Radnički (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Miloš Đurđić, Saša Krsmanović Delegat: Nenad Radosavljević
45847KK Zemun Fitofarmacija : KK Žitko Basket85 : 101
Pojedinosti o utakmici
(21:28, 23:25, 17:21, 24:27)
Datum: 23.12.2016 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Stošić, Miloš Prica Delegat: Zoran Ružić
45848KK Borča : KK Vitez60 : 88
Pojedinosti o utakmici
(13:22, 14:28, 16:21, 17:17)
Datum: 24.12.2016 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Rajčić, Luka Bulatović Delegat: Milan Todorović
45849KK Ras : KK Žarkovo82 : 86
Pojedinosti o utakmici
(18:26, 23:25, 15:22, 26:13)
Datum: 25.12.2016 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Petar Kral, Stefan Ćalić Delegat: Velimir Obradović
45850KK Torlak : KK Slodes70 : 63
Pojedinosti o utakmici
(15:14, 24:22, 14:10, 17:17)
Datum: 24.12.2016 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nemanja Pajić Delegat: Aleksandar Knežević
45851KK Astra : KK Beko63 : 76
Pojedinosti o utakmici
(8:32, 14:11, 16:13, 25:20)
Datum: 23.12.2016 Vreme: 20:30
Lokacija: Nova hala (Padinska Skela) (Padinska Skela bb)
Sudije: Miloš 1MRL Dimitrijević, Ognjen Dabić Delegat: Nikola Tomić

14. kolo14.01.2017
45852BKK Radnički : KK LA Basket96 : 57
Pojedinosti o utakmici
(21:13, 22:16, 30:12, 23:16)
Datum: 21.01.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Radnički (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nikola Stošić, Borivoje Ružić Delegat: Vladimir Živanović
45853KK Zemun Fitofarmacija : KK Radnički (Obrenovac)81 : 66
Pojedinosti o utakmici
(21:8, 21:16, 14:23, 25:19)
Datum: 21.01.2017 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Savić, Petar Kral Delegat: Bratislav Dimić
45854KK Borča : KK Žitko Basket111 : 98
Pojedinosti o utakmici
(32:28, 25:23, 28:26, 26:21)
Datum: 21.01.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Nemanja Kovačević Delegat: Zvezdan Janković
45855KK Ras : KK Vitez53 : 68
Pojedinosti o utakmici
(22:17, 8:16, 14:21, 9:14)
Datum: 22.01.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Milan Milanović, Damir Dujaković Delegat: Miodrag Aleksić
45856KK Torlak : KK Žarkovo55 : 77
Pojedinosti o utakmici
(15:17, 24:25, 6:22, 10:13)
Datum: 21.01.2017 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Nemanja Radović, Dušan Marčetić Delegat: Milan Kumbara
45857KK Astra : KK Slodes88 : 64
Pojedinosti o utakmici
(22:14, 23:18, 26:15, 17:17)
Datum: 22.01.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Marko Rajčić, Aleksandar Bošković Delegat: Goran Radovanović
45858KK Borac Zemun : KK Beko65 : 106
Pojedinosti o utakmici
(18:25, 16:26, 14:31, 17:24)
Datum: 22.01.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Marko Šoškić Delegat: Predrag Đikanović

15. kolo21.01.2017
45859KK Slodes : KK Beko64 : 89
Pojedinosti o utakmici
(15:27, 22:16, 14:17, 13:29)
Datum: 28.01.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Stefan Stamatović, Petar Kral Delegat: Đorđe Ilić
45860KK Žarkovo : KK Astra116 : 57
Pojedinosti o utakmici
(28:12, 40:16, 26:11, 22:18)
Datum: 28.01.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Saša Krsmanović, Nikola Đokić Delegat: Vladimir Ignjatović
45861KK Vitez : KK Torlak57 : 67
Pojedinosti o utakmici
(12:14, 22:9, 10:14, 12:19, 1:11)
Datum: 29.01.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Pajić, Nemanja Kovačević Delegat: Velimir Obradović
45862KK Žitko Basket : KK Ras75 : 80
Pojedinosti o utakmici
(23:21, 18:13, 12:27, 22:19)
Datum: 29.01.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Radović, Ilija Radovanović Delegat: Miodrag Cvetković
45863KK Radnički (Obrenovac) : KK Borča84 : 71
Pojedinosti o utakmici
(21:16, 23:13, 22:23, 18:19)
Datum: 27.01.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Stefan Ćalić, Borivoje Ružić Delegat: Zoran Ružić
45864KK LA Basket : KK Zemun Fitofarmacija58 : 62
Pojedinosti o utakmici
(18:12, 14:18, 18:12, 8:20)
Datum: 28.01.2017 Vreme: 18:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
Sudije: Milan Milanović, Nikola Stošić Delegat: Aleksandar Tolić
45865BKK Radnički : KK Borac Zemun92 : 76
Pojedinosti o utakmici
(26:23, 27:19, 21:16, 18:18)
Datum: 28.01.2017 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Radnički (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Aleksandar Savić, Danilo Petković Delegat: Miloš Hadžić

16. kolo28.01.2017
45866KK Beko : KK Žarkovo70 : 83
Pojedinosti o utakmici
(17:16, 19:20, 15:18, 19:29)
Datum: 05.02.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Nova hala (Padinska Skela) (Padinska Skela bb)
Sudije: Nemanja Radović, Aleksandar Bošković Delegat: Zvezdan Janković
45867KK Zemun Fitofarmacija : BKK Radnički83 : 65
Pojedinosti o utakmici
(19:18, 23:18, 19:15, 22:14)
Datum: 04.02.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Damir Dujaković Delegat: Bratislav Dimić
45868KK Borča : KK LA Basket90 : 73
Pojedinosti o utakmici
(22:22, 22:21, 26:17, 20:13)
Datum: 04.02.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš 1MRL Dimitrijević, Miloš Opačić Delegat: Nenad Radosavljević
45869KK Ras : KK Radnički (Obrenovac)69 : 70
Pojedinosti o utakmici
(13:24, 13:16, 27:17, 16:13)
Datum: 04.02.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stefan Stamatović, Dušan Marčetić Delegat: Vladimir Živanović
45870KK Torlak : KK Žitko Basket74 : 47
Pojedinosti o utakmici
(19:12, 17:12, 21:3, 17:20)
Datum: 06.02.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Marko Rajčić, Marko Šoškić Delegat: Miodrag Aleksić
45871KK Astra : KK Vitez66 : 64
Pojedinosti o utakmici
(14:22, 21:13, 18:7, 13:22)
Datum: 05.02.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nikola Stošić, Stefan Ćalić Delegat: Milan Todorović
45872KK Borac Zemun : KK Slodes81 : 82
Pojedinosti o utakmici
(22:13, 15:19, 23:24, 21:26)
Datum: 04.02.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Zoran Božović

17. kolo04.02.2017
45873KK Žarkovo : KK Slodes92 : 69
Pojedinosti o utakmici
(28:21, 20:16, 22:13, 22:19)
Datum: 11.02.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Milan Milanović, Ognjen Dabić Delegat: Zoran Ružić
45874KK Vitez : KK Beko53 : 70
Pojedinosti o utakmici
(11:13, 14:21, 17:9, 11:27)
Datum: 12.02.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksandar Savić, Petar Kral Delegat: Vladimir Ignjatović
45875KK Žitko Basket : KK Astra72 : 81
Pojedinosti o utakmici
(16:20, 20:20, 16:14, 20:27)
Datum: 12.02.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Aleksandar Bošković, Borivoje Ružić Delegat: Slobodan Todorović
45876KK Radnički (Obrenovac) : KK Torlak70 : 63
Pojedinosti o utakmici
(19:21, 19:21, 17:8, 15:13)
Datum: 11.02.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Luka Bulatović, Petar Milanović Delegat: Đorđe Ilić
45877KK LA Basket : KK Ras84 : 65
Pojedinosti o utakmici
(27:24, 14:20, 18:14, 25:7)
Datum: 11.02.2017 Vreme: 18:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
Sudije: Nemanja Radović, Nemanja Kovačević Delegat: Nikola Tomić
45878BKK Radnički : KK Borča70 : 82
Pojedinosti o utakmici
(17:15, 21:17, 16:26, 16:24)
Datum: 11.02.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Radnički (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Dragan Jakovljević, Stefan Ćalić Delegat: Predrag Đikanović
45879KK Zemun Fitofarmacija : KK Borac Zemun92 : 97
Pojedinosti o utakmici
(23:18, 28:22, 13:29, 28:28)
Datum: 10.02.2017 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Ilija Radovanović Delegat: Aleksandar Knežević

18. kolo11.02.2017
45880KK Beko : KK Žitko Basket124 : 83
Pojedinosti o utakmici
(36:26, 25:14, 33:18, 30:25)
Datum: 19.02.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Nova hala (Padinska Skela) (Padinska Skela bb)
Sudije: Stefan Stamatović, Miloš Prica Delegat: Miodrag Aleksić
45881KK Slodes : KK Vitez82 : 71
Pojedinosti o utakmici
(13:15, 17:17, 19:16, 33:23)
Datum: 18.02.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Radović, Nemanja Kovačević Delegat: Nenad Radosavljević
45882KK Borča : KK Zemun Fitofarmacija82 : 87
Pojedinosti o utakmici
(21:19, 12:20, 28:19, 15:18, 6:11)
Datum: 18.02.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Stošić, Damir Dujaković Delegat: Aleksandar Tolić
45883KK Ras : BKK Radnički89 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dragan Jakovljević, Danilo Petković Delegat: Velimir Obradović
45884KK Torlak : KK LA Basket69 : 54
Pojedinosti o utakmici
(18:15, 19:10, 20:13, 12:16)
Datum: 18.02.2017 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Nemanja Pajić, Miloš Đurđić Delegat: Miodrag Cvetković
45885KK Astra : KK Radnički (Obrenovac)70 : 60
Pojedinosti o utakmici
(27:16, 14:15, 14:18, 15:11)
Datum: 18.02.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Milan Kostić, Miloš 1MRL Dimitrijević Delegat: Miloš Hadžić
45886KK Borac Zemun : KK Žarkovo56 : 95
Pojedinosti o utakmici
(13:23, 22:29, 8:23, 13:20)
Datum: 19.02.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Rajčić, Nikola Đokić Delegat: Goran Radovanović

19. kolo18.02.2017
45887KK Vitez : KK Žarkovo
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Saša Krsmanović, Petar Kral Delegat: Vladimir Živanović
45888KK Žitko Basket : KK Slodes
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 14:50
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Miloš Đurđić, Nemanja Radović Delegat: Zoran Božović
45889KK Radnički (Obrenovac) : KK Beko
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Aleksandar Savić, Miloš Opačić Delegat: Vladimir Ignjatović
45890KK LA Basket : KK Astra
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Nova hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
Sudije: Dragan Jakovljević, Stefan Ćalić Delegat: Zvezdan Janković
45891BKK Radnički : KK Torlak
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Radnički (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Milan Kostić, Borivoje Ružić Delegat: Milan Kumbara
45892KK Zemun Fitofarmacija : KK Ras
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Milanović, Marko Šoškić Delegat: Bratislav Dimić
45893KK Borča : KK Borac Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Luka Bulatović, Dušan Marčetić Delegat: Velimir Obradović

20. kolo25.02.2017
45894KK Beko : KK LA Basket
45895KK Slodes : KK Radnički (Obrenovac)
45896KK Žarkovo : KK Žitko Basket
45897KK Ras : KK Borča
45898KK Torlak : KK Zemun Fitofarmacija
45899KK Astra : BKK Radnički
45900KK Borac Zemun : KK Vitez

21. kolo04.03.2017
45901KK Žitko Basket : KK Vitez
45902KK Radnički (Obrenovac) : KK Žarkovo
45903KK LA Basket : KK Slodes
45904BKK Radnički : KK Beko
45905KK Zemun Fitofarmacija : KK Astra
45906KK Borča : KK Torlak
45907KK Ras : KK Borac Zemun

22. kolo11.03.2017
45908KK Beko : KK Zemun Fitofarmacija
45909KK Slodes : BKK Radnički
45910KK Žarkovo : KK LA Basket
45911KK Vitez : KK Radnički (Obrenovac)
45912KK Torlak : KK Ras
45913KK Astra : KK Borča
45914KK Borac Zemun : KK Žitko Basket

23. kolo18.03.2017
45915KK Radnički (Obrenovac) : KK Žitko Basket
45916KK LA Basket : KK Vitez
45917BKK Radnički : KK Žarkovo
45918KK Zemun Fitofarmacija : KK Slodes
45919KK Borča : KK Beko
45920KK Ras : KK Astra
45921KK Torlak : KK Borac Zemun

24. kolo25.03.2017
45922KK Beko : KK Ras
45923KK Slodes : KK Borča
45924KK Žarkovo : KK Zemun Fitofarmacija
45925KK Vitez : BKK Radnički
45926KK Žitko Basket : KK LA Basket
45927KK Astra : KK Torlak
45928KK Borac Zemun : KK Radnički (Obrenovac)

25. kolo01.04.2017
45929KK LA Basket : KK Radnički (Obrenovac)
45930BKK Radnički : KK Žitko Basket
45931KK Zemun Fitofarmacija : KK Vitez
45932KK Borča : KK Žarkovo
45933KK Ras : KK Slodes
45934KK Torlak : KK Beko
45935KK Astra : KK Borac Zemun

26. kolo08.04.2017
45936KK Beko : KK Astra
45937KK Slodes : KK Torlak
45938KK Žarkovo : KK Ras
45939KK Vitez : KK Borča
45940KK Žitko Basket : KK Zemun Fitofarmacija
45941KK Radnički (Obrenovac) : BKK Radnički
45942KK Borac Zemun : KK LA Basket


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.