Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija (seniori)



1.MRL Centar
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija221931913154137241
2.KK Torlak221841627132730040
3.BKK Radnički221841780142036040
4.KK Beko221841876155731940
5.KK Slodes221391816160621035
6.KK Borča221210171516338234
7.KK Borac Zemun221012170816812732
8.KK Žitko Basket2271515741962-38829
9.KK Ras2261616591766-10728
10.KK Bask2251715761929-35327
11.KK Astra2241814531833-38026
12.KK Radnički (Obrenovac)2222015341976-44224


1. kolo14.10.2017
50527KK Radnički (Obrenovac) : BKK Radnički67 : 93
Pojedinosti o utakmici
(15:26, 9:19, 18:36, 25:12)
Datum: 13.10.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Milan Kostić, Saša Krsmanović Delegat: Bratislav Dimić
50528KK Beko : KK Torlak77 : 69
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 16:20, 24:14, 17:19)
Datum: 14.10.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Aleksandar Savić, Aleksandar Bošković Delegat: Đorđe Ilić
50529KK Slodes : KK Astra109 : 62
Pojedinosti o utakmici
(24:12, 35:16, 27:14, 23:20)
Datum: 15.10.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dragan Jakovljević, Borivoje Ružić Delegat: Milan Kumbara
50530KK Ras : KK Bask78 : 84
Pojedinosti o utakmici
(18:21, 24:24, 21:19, 15:20)
Datum: 15.10.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Stevan Rašinac, Dušan Marčetić Delegat: Milan Todorović
50531KK Borac Zemun : KK Borča93 : 94
Pojedinosti o utakmici
(22:24, 22:17, 20:15, 10:18, 19:20)
Datum: 15.10.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Miloš Prica Delegat: Zoran Božović
50532KK Zemun Fitofarmacija : KK Žitko Basket116 : 74
Pojedinosti o utakmici
(29:12, 20:17, 28:25, 39:20)
Datum: 18.10.2017 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Pajić, Marko Rajčić Delegat: Vladimir Ignjatović

2. kolo21.10.2017
50533KK Radnički (Obrenovac) : KK Beko61 : 96
Pojedinosti o utakmici
(15:27, 15:34, 20:21, 11:14)
Datum: 21.10.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Petar Kral Delegat: Nikola Tomić
50534KK Borča : KK Zemun Fitofarmacija81 : 95
Pojedinosti o utakmici
(30:34, 18:22, 19:17, 14:22)
Datum: 22.10.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Stadion BSK Borča (JNA 1/A)
Sudije: Stevan Rašinac, Aleksandar Bošković Delegat: Slobodan Todorović
50535KK Bask : KK Borac Zemun76 : 83
Pojedinosti o utakmici
(17:18, 14:25, 32:20, 13:20)
Datum: 21.10.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Marko Rajčić, Milan Kostić Delegat: Miodrag Cvetković
50536KK Astra : KK Ras78 : 84
Pojedinosti o utakmici
(21:32, 18:12, 25:18, 14:22)
Datum: 22.10.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Slobodan Pavlica, Danilo Petković Delegat: Nikola Šoškić
50537KK Torlak : KK Slodes67 : 64
Pojedinosti o utakmici
(14:14, 21:14, 16:20, 9:12, 7:4)
Datum: 21.10.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Slobodan Stefanović, Marko Šoškić Delegat: Zoran Ružić
50538BKK Radnički : KK Žitko Basket97 : 63
Pojedinosti o utakmici
(19:12, 29:17, 19:19, 30:15)
Datum: 21.10.2017 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Milan Milanović, Miloš Đurđić Delegat: Uroš Čukić

3. kolo28.10.2017
50539KK Beko : BKK Radnički78 : 70
Pojedinosti o utakmici
(29:10, 11:23, 12:9, 26:28)
Datum: 28.10.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Milan Kostić, Aleksandar Bošković Delegat: Bratislav Dimić
50540KK Slodes : KK Radnički (Obrenovac)100 : 75
Pojedinosti o utakmici
(26:17, 29:16, 20:28, 25:14)
Datum: 28.10.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Slobodan Stefanović, Dušan Marčetić Delegat: Vladimir Ignjatović
50541KK Ras : KK Torlak64 : 65
Pojedinosti o utakmici
(14:22, 24:12, 9:18, 17:13)
Datum: 29.10.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Slobodan Pavlica, Borivoje Ružić Delegat: Predrag Đikanović
50542KK Borac Zemun : KK Astra95 : 79
Pojedinosti o utakmici
(19:16, 27:22, 26:19, 23:22)
Datum: 28.10.2017 Vreme: 15:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Savić, Danilo Petković Delegat: Đorđe Ilić
50543KK Zemun Fitofarmacija : KK Bask83 : 78
Pojedinosti o utakmici
(16:13, 23:17, 20:31, 24:17)
Datum: 28.10.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Stevan Rašinac Delegat: Milan Kumbara
50544KK Žitko Basket : KK Borča81 : 86
Pojedinosti o utakmici
(18:13, 19:19, 17:30, 27:24)
Datum: 31.10.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Dragan Jakovljević, Nemanja Pajić Delegat: Zoran Božović

4. kolo04.11.2017
50545KK Radnički (Obrenovac) : KK Ras78 : 111
Pojedinosti o utakmici
(11:22, 20:42, 23:21, 24:26)
Datum: 05.11.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Miloš Prica, Nikola Đokić Delegat: Miodrag Aleksić
50546KK Beko : KK Slodes102 : 60
Pojedinosti o utakmici
(31:16, 23:12, 27:21, 21:11)
Datum: 03.11.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Stevan Rašinac, Aleksandar Savić Delegat: Nikola Tomić
50547KK Bask : KK Žitko Basket82 : 85
Pojedinosti o utakmici
(15:20, 27:27, 18:23, 22:15)
Datum: 04.11.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Slobodan Stefanović, Petar Milanović Delegat: Zoran Ružić
50548KK Astra : KK Zemun Fitofarmacija64 : 73
Pojedinosti o utakmici
(9:19, 21:20, 21:13, 13:21)
Datum: 05.11.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Petar Kral, Damir Dujaković Delegat: Vladimir Živanović
50549KK Torlak : KK Borac Zemun70 : 57
Pojedinosti o utakmici
(17:8, 22:14, 19:21, 12:14)
Datum: 04.11.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Slobodan Pavlica, Nebojša Perović Delegat: Milan Todorović
50550BKK Radnički : KK Borča92 : 90
Pojedinosti o utakmici
(31:24, 22:27, 8:20, 31:19)
Datum: 04.11.2017 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Saša Krsmanović, Borivoje Ružić Delegat: Slobodan Todorović

5. kolo11.11.2017
50551KK Slodes : BKK Radnički74 : 78
Pojedinosti o utakmici
(17:17, 21:22, 18:11, 18:28)
Datum: 12.11.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Pajić, Marko Šoškić Delegat: Uroš Čukić
50552KK Ras : KK Beko65 : 74
Pojedinosti o utakmici
(17:20, 14:18, 25:22, 9:14)
Datum: 12.11.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Aleksandar Bošković, Dušan Marčetić Delegat: Đorđe Ilić
50553KK Borac Zemun : KK Radnički (Obrenovac)96 : 65
Pojedinosti o utakmici
(21:20, 29:6, 30:19, 16:20)
Datum: 12.11.2017 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Nikola Šoškić
50554KK Zemun Fitofarmacija : KK Torlak79 : 84
Pojedinosti o utakmici
(16:17, 25:21, 18:15, 20:31)
Datum: 12.11.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Slobodan Pavlica, Luka Maksimović Delegat: Bratislav Dimić
50555KK Žitko Basket : KK Astra97 : 84
Pojedinosti o utakmici
(23:32, 24:14, 28:19, 22:19)
Datum: 14.11.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Milan Kostić, Miloš Dimitrijević Delegat: Miodrag Cvetković
50556KK Borča : KK Bask87 : 75
Pojedinosti o utakmici
(21:26, 9:19, 33:9, 24:21)
Datum: 12.11.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Stadion BSK Borča (JNA 1/A)
Sudije: Dragan Jakovljević, Stevan Gudžulić Delegat: Vladimir Ignjatović

6. kolo18.11.2017
50557KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun Fitofarmacija81 : 103
Pojedinosti o utakmici
(26:28, 22:26, 18:18, 15:31)
Datum: 19.11.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Dragan Jakovljević, Petar Kral Delegat: Milan Kumbara
50558KK Beko : KK Borac Zemun96 : 81
Pojedinosti o utakmici
(22:22, 31:12, 26:25, 17:22)
Datum: 18.11.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Saša Krsmanović, Petar Milanović Delegat: Zoran Ružić
50559KK Slodes : KK Ras73 : 70
Pojedinosti o utakmici
(21:18, 24:15, 17:21, 11:16)
Datum: 19.11.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Slobodan Pavlica, Marko Perović Delegat: Predrag Đikanović
50560KK Astra : KK Borča45 : 78
Pojedinosti o utakmici
(20:18, 12:19, 6:14, 7:27)
Datum: 19.11.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Pajić, Pavle Šipka Delegat: Zoran Božović
50561KK Torlak : KK Žitko Basket87 : 62
Pojedinosti o utakmici
(27:16, 29:20, 13:7, 18:19)
Datum: 18.11.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Slobodan Stefanović, Milan Kostić Delegat: Miodrag Aleksić
50562BKK Radnički : KK Bask100 : 63
Pojedinosti o utakmici
(33:9, 20:20, 29:18, 18:16)
Datum: 18.11.2017 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Aleksandar Savić, Danilo Petković Delegat: Vladimir Živanović

7. kolo25.11.2017
50563KK Ras : BKK Radnički62 : 75
Pojedinosti o utakmici
(15:20, 13:19, 17:20, 17:16)
Datum: 26.11.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Saša Krsmanović Delegat: Nikola Šoškić
50564KK Borac Zemun : KK Slodes62 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Borivoje Ružić Delegat: Nikola Tomić
50565KK Zemun Fitofarmacija : KK Beko74 : 92
Pojedinosti o utakmici
(16:14, 19:35, 23:22, 16:21)
Datum: 25.11.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Slobodan Pavlica, Milan Kostić Delegat: Vladimir Ignjatović
50566KK Žitko Basket : KK Radnički (Obrenovac)85 : 80
Pojedinosti o utakmici
(25:26, 17:21, 20:17, 23:16)
Datum: 30.11.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Petar Kral, Dušan Marčetić Delegat: Uroš Čukić
50567KK Borča : KK Torlak57 : 71
Pojedinosti o utakmici
(18:18, 7:16, 20:17, 12:20)
Datum: 26.11.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Aleksandar Bošković Delegat: Milan Todorović
50568KK Bask : KK Astra87 : 70
Pojedinosti o utakmici
(24:22, 17:13, 24:14, 22:21)
Datum: 25.11.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Nemanja Pajić, Marko Šoškić Delegat: Slobodan Todorović

8. kolo02.12.2017
50569KK Radnički (Obrenovac) : KK Borča83 : 95
Pojedinosti o utakmici
(18:20, 15:28, 25:21, 25:26)
Datum: 03.12.2017 Vreme: 19:45
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Saša Krsmanović, Damir Dujaković Delegat: Đorđe Ilić
50570KK Beko : KK Žitko Basket106 : 50
Pojedinosti o utakmici
(29:15, 31:10, 24:12, 22:13)
Datum: 03.12.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Miloš Prica, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Bratislav Dimić
50571KK Slodes : KK Zemun Fitofarmacija75 : 76
Pojedinosti o utakmici
(21:26, 20:18, 13:16, 21:16)
Datum: 02.12.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Petar Kral Delegat: Miodrag Cvetković
50572KK Ras : KK Borac Zemun91 : 89
Pojedinosti o utakmici
(20:20, 24:16, 18:22, 29:31)
Datum: 03.12.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Slobodan Pavlica, Aleksandar Bošković Delegat: Miodrag Aleksić
50573KK Torlak : KK Bask81 : 50
Pojedinosti o utakmici
(23:15, 20:8, 13:19, 25:8)
Datum: 02.12.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Miloš Đurđić, Nikola Đokić Delegat: Zoran Ružić
50574BKK Radnički : KK Astra90 : 43
Pojedinosti o utakmici
(17:10, 23:13, 27:9, 23:11)
Datum: 02.12.2017 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Aleksandar Savić, Nebojša Perović Delegat: Milan Kumbara

9. kolo09.12.2017
50575KK Borac Zemun : BKK Radnički76 : 72
Pojedinosti o utakmici
(16:17, 25:16, 11:18, 24:21)
Datum: 10.12.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Bošković, Marko Šoškić Delegat: Uroš Čukić
50576KK Zemun Fitofarmacija : KK Ras111 : 72
Pojedinosti o utakmici
(26:21, 29:17, 30:18, 26:16)
Datum: 08.12.2017 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Pajić, Danilo Petković Delegat: Nikola Šoškić
50577KK Žitko Basket : KK Slodes89 : 88
Pojedinosti o utakmici
(24:25, 18:24, 23:18, 24:21)
Datum: 12.12.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Miloš Đurđić, Luka Maksimović Delegat: Predrag Đikanović
50578KK Borča : KK Beko66 : 84
Pojedinosti o utakmici
(14:23, 15:25, 15:23, 22:13)
Datum: 14.12.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Rašinac, Dušan Marčetić Delegat: Vladimir Živanović
50579KK Bask : KK Radnički (Obrenovac)88 : 82
Pojedinosti o utakmici
(24:19, 22:25, 9:22, 33:16)
Datum: 10.12.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Slobodan Pavlica, Marko Perović Delegat: Zoran Božović
50580KK Astra : KK Torlak59 : 85
Pojedinosti o utakmici
(12:21, 17:29, 15:17, 15:18)
Datum: 10.12.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Dragan Jakovljević, Borivoje Ružić Delegat: Vladimir Ignjatović

10. kolo16.12.2017
50581KK Radnički (Obrenovac) : KK Astra78 : 91
Pojedinosti o utakmici
(21:34, 13:18, 19:20, 25:19)
Datum: 17.12.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Danilo Petković Delegat: Milan Todorović
50582KK Beko : KK Bask111 : 71
Pojedinosti o utakmici
(29:22, 26:25, 24:13, 32:11)
Datum: 17.12.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Dušan Marčetić, Stevan Gudžulić Delegat: Bratislav Dimić
50583KK Slodes : KK Borča68 : 77
Pojedinosti o utakmici
(17:20, 19:18, 13:17, 19:22)
Datum: 17.12.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Prica, Saša Krsmanović Delegat: Nikola Tomić
50584KK Ras : KK Žitko Basket87 : 80
Pojedinosti o utakmici
(22:27, 24:13, 22:19, 19:21)
Datum: 17.12.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Stevan Rašinac, Pavle Šipka Delegat: Slobodan Todorović
50585KK Borac Zemun : KK Zemun Fitofarmacija55 : 73
Pojedinosti o utakmici
(11:16, 14:16, 17:20, 13:21)
Datum: 16.12.2017 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Petar Kral Delegat: Zoran Ružić
50586BKK Radnički : KK Torlak71 : 59
Pojedinosti o utakmici
(17:16, 22:20, 12:15, 20:8)
Datum: 16.12.2017 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Milan Kostić, Aleksandar Savić Delegat: Miodrag Aleksić

11. kolo23.12.2017
50587KK Zemun Fitofarmacija : BKK Radnički78 : 80
Pojedinosti o utakmici
(24:22, 25:22, 14:13, 15:23)
Datum: 23.12.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stevan Rašinac, Aleksandar Bošković Delegat: Đorđe Ilić
50588KK Žitko Basket : KK Borac Zemun76 : 86
Pojedinosti o utakmici
(20:21, 18:20, 17:19, 21:26)
Datum: 26.12.2017 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Nemanja Pajić, Marko Perović Delegat: Milan Kumbara
50589KK Borča : KK Ras83 : 72
Pojedinosti o utakmici
(18:24, 15:13, 29:21, 21:14)
Datum: 24.12.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Miloš Prica, Nikola Đokić Delegat: Uroš Čukić
50590KK Bask : KK Slodes83 : 109
Pojedinosti o utakmici
(20:25, 22:28, 17:29, 24:27)
Datum: 21.12.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dragan Jakovljević, Damir Dujaković Delegat: Nikola Šoškić
50591KK Astra : KK Beko62 : 94
Pojedinosti o utakmici
(22:27, 10:27, 13:18, 17:22)
Datum: 22.12.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Borivoje Ružić, Nebojša Perović Delegat: Vladimir Živanović
50592KK Torlak : KK Radnički (Obrenovac)97 : 63
Pojedinosti o utakmici
(26:9, 21:19, 27:16, 23:19)
Datum: 23.12.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Slobodan Pavlica, Petar Milanović Delegat: Miodrag Cvetković

12. kolo03.02.2018
50593KK Žitko Basket : KK Zemun Fitofarmacija68 : 102
Pojedinosti o utakmici
(19:23, 15:31, 13:27, 21:21)
Datum: 13.02.2018 Vreme: 21:25
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Aleksandar Savić, Stevan Gudžulić Delegat: Predrag Đikanović
50594KK Borča : KK Borac Zemun82 : 74
Pojedinosti o utakmici
(12:22, 17:8, 15:17, 21:18, 17:9)
Datum: 02.02.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Kral, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Miodrag Aleksić
50595KK Bask : KK Ras90 : 87
Pojedinosti o utakmici
(19:15, 18:16, 20:23, 20:23, 13:10)
Datum: 04.02.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Slobodan Stefanović, Pavle Šipka Delegat: Slobodan Todorović
50596KK Astra : KK Slodes61 : 93
Pojedinosti o utakmici
(16:32, 10:29, 17:15, 18:17)
Datum: 03.02.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dušan Marčetić, Marko Perović Delegat: Vladimir Ignjatović
50597KK Torlak : KK Beko76 : 56
Pojedinosti o utakmici
(22:18, 29:13, 12:12, 13:13)
Datum: 03.02.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Dimitrijević Delegat: Bratislav Dimić
50598BKK Radnički : KK Radnički (Obrenovac)86 : 58
Pojedinosti o utakmici
(26:18, 16:8, 23:18, 21:14)
Datum: 03.02.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Borivoje Ružić, Luka Maksimović Delegat: Zoran Božović

13. kolo10.02.2018
50599KK Beko : KK Radnički (Obrenovac)92 : 53
Pojedinosti o utakmici
(26:10, 17:9, 26:14, 23:20)
Datum: 13.02.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Milan Kostić, Petar Milanović Delegat: Nikola Šoškić
50600KK Slodes : KK Torlak59 : 63
Pojedinosti o utakmici
(14:9, 21:18, 8:16, 16:20)
Datum: 10.02.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Stevan Rašinac, Danilo Petković Delegat: Đorđe Ilić
50601KK Ras : KK Astra102 : 68
Pojedinosti o utakmici
(20:25, 33:16, 24:11, 25:16)
Datum: 11.02.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Pajić, Marko Šoškić Delegat: Milan Todorović
50602KK Borac Zemun : KK Bask97 : 76
Pojedinosti o utakmici
(24:10, 25:8, 22:21, 26:37)
Datum: 10.02.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Nikola Đokić Delegat: Vladimir Živanović
50603KK Zemun Fitofarmacija : KK Borča84 : 52
Pojedinosti o utakmici
(24:17, 14:17, 25:12, 21:6)
Datum: 10.02.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Slobodan Pavlica, Miloš Prica Delegat: Zoran Ružić
50604KK Žitko Basket : BKK Radnički35 : 90
Pojedinosti o utakmici
(9:27, 13:21, 6:23, 7:19)
Datum: 10.02.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Saša Krsmanović, Nebojša Perović Delegat: Nikola Tomić

14. kolo17.02.2018
50605KK Radnički (Obrenovac) : KK Slodes60 : 87
Pojedinosti o utakmici
(18:29, 13:18, 7:25, 22:15)
Datum: 17.02.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Slobodan Stefanović, Miloš Prica Delegat: Miodrag Cvetković
50606KK Borča : KK Žitko Basket100 : 72
Pojedinosti o utakmici
(30:16, 20:26, 25:12, 25:18)
Datum: 18.02.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Slobodan Pavlica, Dušan Marčetić Delegat: Uroš Čukić
50607KK Bask : KK Zemun Fitofarmacija63 : 96
Pojedinosti o utakmici
(13:18, 20:28, 6:31, 24:19)
Datum: 17.02.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Petar Kral, Borivoje Ružić Delegat: Miodrag Aleksić
50608KK Astra : KK Borac Zemun77 : 66
Pojedinosti o utakmici
(17:7, 17:22, 14:23, 29:14)
Datum: 16.02.2018 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Damir Dujaković Delegat: Vladimir Ignjatović
50609KK Torlak : KK Ras73 : 48
Pojedinosti o utakmici
(27:8, 15:13, 24:14, 7:13)
Datum: 20.02.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Aleksandar Savić, Aleksandar Bošković Delegat: Bratislav Dimić
50610BKK Radnički : KK Beko79 : 54
Pojedinosti o utakmici
(21:9, 18:12, 21:16, 19:17)
Datum: 17.02.2018 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Stefan Ćalić, Nemanja Kovačević Delegat: Zoran Božović

15. kolo24.02.2018
50611KK Slodes : KK Beko92 : 86
Pojedinosti o utakmici
(18:25, 20:20, 30:16, 24:25)
Datum: 24.02.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Saša Krsmanović, Aleksandar Savić Delegat: Nikola Šoškić
50612KK Ras : KK Radnički (Obrenovac)87 : 61
Pojedinosti o utakmici
(17:16, 33:14, 16:17, 21:14)
Datum: 25.02.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Marko Perović, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Đorđe Ilić
50613KK Borac Zemun : KK Torlak67 : 62
Pojedinosti o utakmici
(15:16, 12:21, 13:13, 27:12)
Datum: 24.02.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Pavle Šipka Delegat: Zoran Ružić
50614KK Zemun Fitofarmacija : KK Astra85 : 54
Pojedinosti o utakmici
(17:10, 21:11, 29:13, 18:20)
Datum: 23.02.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Stevan Gudžulić Delegat: Slobodan Todorović
50615KK Žitko Basket : KK Bask77 : 71
Pojedinosti o utakmici
(13:20, 23:18, 22:15, 19:18)
Datum: 27.02.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Stevan Rašinac, Luka Maksimović Delegat: Predrag Đikanović
50616KK Borča : BKK Radnički61 : 69
Pojedinosti o utakmici
(17:19, 24:23, 7:18, 13:9)
Datum: 25.02.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Petar Kral, Danilo Petković Delegat: Vladimir Živanović

16. kolo03.03.2018
50617KK Radnički (Obrenovac) : KK Borac Zemun69 : 95
Pojedinosti o utakmici
(21:17, 19:27, 10:23, 19:28)
Datum: 04.03.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Nemanja Pajić, Petar Milanović Delegat: Uroš Čukić
50618KK Beko : KK Ras86 : 84
Pojedinosti o utakmici
(26:19, 21:25, 19:23, 20:17)
Datum: 05.03.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Borivoje Ružić, Nebojša Perović Delegat: Vladimir Ignjatović
50619KK Bask : KK Borča61 : 93
Pojedinosti o utakmici
(18:20, 12:25, 21:26, 10:22)
Datum: 01.03.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Milan Todorović
50620KK Astra : KK Žitko Basket77 : 59
Pojedinosti o utakmici
(27:10, 14:16, 20:17, 16:16)
Datum: 04.03.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Slobodan Pavlica, Marko Šoškić Delegat: Nikola Tomić
50621KK Torlak : KK Zemun Fitofarmacija55 : 57
Pojedinosti o utakmici
(20:8, 8:19, 13:16, 14:14)
Datum: 03.03.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Aleksandar Bošković Delegat: Milan Kumbara
50622BKK Radnički : KK Slodes65 : 50
Pojedinosti o utakmici
(11:22, 28:2, 12:13, 14:13)
Datum: 03.03.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Slobodan Stefanović, Dušan Marčetić Delegat: Bratislav Dimić

17. kolo10.03.2018
50623KK Ras : KK Slodes70 : 80
Pojedinosti o utakmici
(11:21, 14:13, 19:19, 26:27)
Datum: 11.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Aleksandar Savić, Dušan Marčetić Delegat: Miodrag Cvetković
50624KK Borac Zemun : KK Beko74 : 77
Pojedinosti o utakmici
(21:23, 22:12, 16:17, 15:25)
Datum: 10.03.2018 Vreme: 18:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Danilo Petković Delegat: Nikola Šoškić
50625KK Zemun Fitofarmacija : KK Radnički (Obrenovac)107 : 64
Pojedinosti o utakmici
(28:22, 20:21, 32:3, 27:18)
Datum: 11.03.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Damir Dujaković Delegat: Vladimir Živanović
50626KK Žitko Basket : KK Torlak46 : 86
Pojedinosti o utakmici
(8:26, 13:28, 5:18, 20:14)
Datum: 13.03.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Petar Kral, Marko Perović Delegat: Zoran Božović
50627KK Borča : KK Astra78 : 58
Pojedinosti o utakmici
(26:15, 18:17, 19:13, 15:13)
Datum: 08.03.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Rašinac, Nikola Đokić Delegat: Predrag Đikanović
50628KK Bask : BKK Radnički63 : 84
Pojedinosti o utakmici
(13:22, 13:18, 20:22, 17:22)
Datum: 10.03.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Slobodan Pavlica, Pavle Šipka Delegat: Đorđe Ilić

18. kolo17.03.2018
50629KK Radnički (Obrenovac) : KK Žitko Basket76 : 83
Pojedinosti o utakmici
(23:21, 18:19, 15:21, 20:22)
Datum: 19.03.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Milan Kumbara
50630KK Beko : KK Zemun Fitofarmacija79 : 89
Pojedinosti o utakmici
(19:19, 21:18, 18:23, 21:29)
Datum: 20.03.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Stevan Rašinac, Aleksandar Savić Delegat: Vladimir Ignjatović
50631KK Slodes : KK Borac Zemun66 : 63
Pojedinosti o utakmici
(19:22, 17:14, 13:15, 17:12)
Datum: 17.03.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Slobodan Stefanović, Aleksandar Bošković Delegat: Slobodan Todorović
50632KK Astra : KK Bask80 : 58
Pojedinosti o utakmici
(24:13, 10:12, 22:18, 24:15)
Datum: 17.03.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Borivoje Ružić Delegat: Bratislav Dimić
50633KK Torlak : KK Borča61 : 55
Pojedinosti o utakmici
(15:17, 17:9, 9:9, 20:20)
Datum: 17.03.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Miloš Đurđić, Marko Šoškić Delegat: Zoran Ružić
50634BKK Radnički : KK Ras101 : 69
Pojedinosti o utakmici
(32:19, 20:12, 21:17, 28:21)
Datum: 17.03.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nemanja Pajić, Stevan Gudžulić Delegat: Uroš Čukić

19. kolo24.03.2018
50635KK Borac Zemun : KK Ras89 : 75
Pojedinosti o utakmici
(23:20, 19:23, 27:13, 20:19)
Datum: 25.03.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Kral, Luka Maksimović Delegat: Milan Todorović
50636KK Zemun Fitofarmacija : KK Slodes82 : 75
Pojedinosti o utakmici
(22:17, 19:24, 25:16, 16:18)
Datum: 24.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Aleksandar Bošković Delegat: Miodrag Aleksić
50637KK Žitko Basket : KK Beko82 : 90
Pojedinosti o utakmici
(17:12, 22:25, 19:17, 19:23, 5:13)
Datum: 25.03.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Aleksandar Savić, Petar Milanović Delegat: Nikola Tomić
50638KK Borča : KK Radnički (Obrenovac)70 : 71
Pojedinosti o utakmici
(14:17, 21:12, 18:30, 17:12)
Datum: 24.03.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Slobodan Pavlica, Nebojša Perović Delegat: Nikola Šoškić
50639KK Bask : KK Torlak55 : 94
Pojedinosti o utakmici
(12:24, 15:22, 8:25, 20:23)
Datum: 25.03.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Đorđe Ilić
50640KK Astra : BKK Radnički64 : 85
Pojedinosti o utakmici
(12:26, 15:18, 18:15, 19:26)
Datum: 23.03.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Danilo Petković, Marko Perović Delegat: Vladimir Živanović

20. kolo31.03.2018
50641KK Radnički (Obrenovac) : KK Bask65 : 75
Pojedinosti o utakmici
(19:22, 14:26, 16:16, 16:11)
Datum: 01.04.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Miloš Prica, Nikola Đokić Delegat: Predrag Đikanović
50642KK Beko : KK Borča81 : 74
Pojedinosti o utakmici
(18:23, 20:17, 23:23, 20:11)
Datum: 01.04.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Slobodan Stefanović, Milan Kostić Delegat: Zoran Ružić
50643KK Slodes : KK Žitko Basket120 : 76
Pojedinosti o utakmici
(36:19, 29:16, 31:19, 24:22)
Datum: 01.04.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dragan Jakovljević, Marko Šoškić Delegat: Uroš Čukić
50644KK Ras : KK Zemun Fitofarmacija64 : 86
Pojedinosti o utakmici
(18:29, 11:25, 18:17, 17:15)
Datum: 11.04.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Borivoje Ružić Delegat: Milan Kumbara
50645KK Torlak : KK Astra69 : 51
Pojedinosti o utakmici
(16:14, 17:10, 18:12, 18:15)
Datum: 31.03.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Nemanja Pajić, Damir Dujaković Delegat: Slobodan Todorović
50646BKK Radnički : KK Borac Zemun72 : 59
Pojedinosti o utakmici
(19:8, 21:19, 7:19, 25:13)
Datum: 28.03.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Miloš Đurđić, Stevan Rašinac Delegat: Miodrag Cvetković

21. kolo14.04.2018
50647KK Zemun Fitofarmacija : KK Borac Zemun89 : 61
Pojedinosti o utakmici
(19:13, 24:17, 27:12, 19:19)
Datum: 14.04.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Vladimir Ignjatović
50648KK Žitko Basket : KK Ras62 : 61
Pojedinosti o utakmici
(20:20, 10:10, 16:14, 16:17)
Datum: 17.04.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Saša Krsmanović, Stevan Gudžulić Delegat: Đorđe Ilić
50649KK Borča : KK Slodes76 : 87
Pojedinosti o utakmici
(16:22, 23:28, 13:18, 24:19)
Datum: 14.04.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Slobodan Pavlica, Petar Milanović Delegat: Vladimir Živanović
50650KK Bask : KK Beko64 : 72
Pojedinosti o utakmici
(24:17, 8:15, 18:19, 14:21)
Datum: 14.04.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Danilo Petković, Luka Maksimović Delegat: Nikola Šoškić
50651KK Astra : KK Radnički (Obrenovac)65 : 75
Pojedinosti o utakmici
(9:26, 19:15, 24:18, 13:16)
Datum: 14.04.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Aleksandar Savić, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Nikola Tomić
50652KK Torlak : BKK Radnički79 : 61
Pojedinosti o utakmici
(23:13, 27:17, 17:16, 12:15)
Datum: 14.04.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Petar Kral, Aleksandar Bošković Delegat: Bratislav Dimić

22. kolo21.04.2018
50653KK Radnički (Obrenovac) : KK Torlak69 : 74
Pojedinosti o utakmici
(15:16, 12:19, 21:16, 21:23)
Datum: 03.04.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Petar Kral, Dušan Marčetić Delegat: Miodrag Aleksić
50654KK Beko : KK Astra93 : 61
Pojedinosti o utakmici
(21:14, 29:17, 24:14, 19:16)
Datum: 20.04.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Padinska Skela (Padinska Skela bb)
Sudije: Nemanja Pajić, Miloš Dimitrijević Delegat: Milan Todorović
50655KK Slodes : KK Bask115 : 63
Pojedinosti o utakmici
(28:12, 20:16, 27:21, 40:14)
Datum: 23.04.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Slobodan Pavlica, Slobodan Stefanović Delegat: Predrag Đikanović
50656KK Ras : KK Borča56 : 80
Pojedinosti o utakmici
(18:23, 23:22, 8:15, 7:20)
Datum: 22.04.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Milan Kostić Delegat: Zoran Božović
50657KK Borac Zemun : KK Žitko Basket90 : 72
Pojedinosti o utakmici
(18:14, 36:21, 13:21, 23:16)
Datum: 22.04.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Slobodan Todorović
50658BKK Radnički : KK Zemun Fitofarmacija70 : 75
Pojedinosti o utakmici
(22:16, 11:18, 13:16, 24:25)
Datum: 21.04.2018 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nikola Stošić, Nemanja Radović Delegat: Zoran Ružić


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.