Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 4 (mlađi pioniri)



Regionalna liga U13
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Radnički (Obrenovac)220999094
2.KK Zemun Fitofarmacija 4211969513
3.KK Vizura 2211666333
4.KK As Basket 52117463113
5.KK Gro-Basket1104528172
6.OKK Beograd110443772
7.KK FMP 32026081-212
8.KK Kneževac Kijevo2024875-272


1. kolo19.01.2019
62011OKK Beograd : KK FMP 344 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
62012KK Gro-Basket : KK Kneževac Kijevo45 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
62013KK Vizura 2 : KK Zemun Fitofarmacija 436 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62014KK Radnički (Obrenovac) : KK As Basket 540 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

2. kolo26.01.2019
62015KK FMP 3 : KK As Basket 523 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
62016KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Radnički (Obrenovac)53 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
62017KK Kneževac Kijevo : KK Vizura 220 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
62018OKK Beograd : KK Gro-Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

3. kolo23.02.2019
62019KK Gro-Basket : KK FMP 3
62020KK Vizura 2 : OKK Beograd
62021KK Radnički (Obrenovac) : KK Kneževac Kijevo
62022KK As Basket 5 : KK Zemun Fitofarmacija 4

4. kolo02.03.2019
62023KK FMP 3 : KK Zemun Fitofarmacija 4
62024KK Kneževac Kijevo : KK As Basket 5
62025OKK Beograd : KK Radnički (Obrenovac)
62026KK Gro-Basket : KK Vizura 2

5. kolo09.03.2019
62027KK Vizura 2 : KK FMP 3
62028KK Radnički (Obrenovac) : KK Gro-Basket
62029KK As Basket 5 : OKK Beograd
62030KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Kneževac Kijevo

6. kolo16.03.2019
62031KK FMP 3 : KK Kneževac Kijevo
62032OKK Beograd : KK Zemun Fitofarmacija 4
62033KK Gro-Basket : KK As Basket 5
62034KK Vizura 2 : KK Radnički (Obrenovac)

7. kolo23.03.2019
62035KK Radnički (Obrenovac) : KK FMP 3
62036KK As Basket 5 : KK Vizura 2
62037KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Gro-Basket
62038KK Kneževac Kijevo : OKK Beograd

8. kolo30.03.2019
62039KK FMP 3 : OKK Beograd
62040KK Kneževac Kijevo : KK Gro-Basket
62041KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Vizura 2
62042KK As Basket 5 : KK Radnički (Obrenovac)

9. kolo06.04.2019
62043KK As Basket 5 : KK FMP 3
62044KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun Fitofarmacija 4
62045KK Vizura 2 : KK Kneževac Kijevo
62046KK Gro-Basket : OKK Beograd

10. kolo13.04.2019
62047KK FMP 3 : KK Gro-Basket
62048OKK Beograd : KK Vizura 2
62049KK Kneževac Kijevo : KK Radnički (Obrenovac)
62050KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK As Basket 5

11. kolo20.04.2019
62051KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK FMP 3
62052KK As Basket 5 : KK Kneževac Kijevo
62053KK Radnički (Obrenovac) : OKK Beograd
62054KK Vizura 2 : KK Gro-Basket

12. kolo04.05.2019
62055KK FMP 3 : KK Vizura 2
62056KK Gro-Basket : KK Radnički (Obrenovac)
62057OKK Beograd : KK As Basket 5
62058KK Kneževac Kijevo : KK Zemun Fitofarmacija 4

13. kolo11.05.2019
62059KK Kneževac Kijevo : KK FMP 3
62060KK Zemun Fitofarmacija 4 : OKK Beograd
62061KK As Basket 5 : KK Gro-Basket
62062KK Radnički (Obrenovac) : KK Vizura 2

14. kolo18.05.2019
62063KK FMP 3 : KK Radnički (Obrenovac)
62064KK Vizura 2 : KK As Basket 5
62065KK Gro-Basket : KK Zemun Fitofarmacija 4
62066OKK Beograd : KK Kneževac Kijevo


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.