Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 4 (mlađi pioniri)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Ofi Basket 21414077240936328
2.KK Ras 31411363940623325
3.KK Beko 314104518515324
4.KK Vuk1468465550-8520
5.KK SVB Basketball Club14685505193120
6.KK Flash 31459480558-7819
7.BKK Radnički 2 (-1)14311448632-18416
8.KK Zemun Fitofarmacija 414113413696-28315


1. kolo21.01.2017
49029KK SVB Basketball Club : KK Flash 333 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)
49030KK Ras 3 : KK Ofi Basket 229 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
49031BKK Radnički 2 : KK Zemun Fitofarmacija 455 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
49032KK Beko 3 : KK Vuk31 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 09:30
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)

2. kolo28.01.2017
49033KK Flash 3 : KK Vuk41 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2017 Vreme: 17:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
49034KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Beko 332 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
49035KK Ofi Basket 2 : BKK Radnički 266 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
49036KK SVB Basketball Club : KK Ras 331 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19)

3. kolo18.02.2017
49037KK Ras 3 : KK Flash 338 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2017 Vreme: 14:45
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
49038BKK Radnički 2 : KK SVB Basketball ClubSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2017
49039KK Beko 3 : KK Ofi Basket 222 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
49040KK Vuk : KK Zemun Fitofarmacija 447 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2017 Vreme: 19:30
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

4. kolo25.02.2017
49041KK Flash 3 : KK Zemun Fitofarmacija 441 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
49042KK Ofi Basket 2 : KK Vuk64 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
49043KK SVB Basketball Club : KK Beko 324 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19)
49044KK Ras 3 : BKK Radnički 237 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

5. kolo04.03.2017
49045BKK Radnički 2 : KK Flash 327 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
49046KK Beko 3 : KK Ras 354 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 09:30
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
49047KK Vuk : KK SVB Basketball Club45 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 19:45
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
49048KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Ofi Basket 229 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 09:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

6. kolo11.03.2017
49049KK Flash 3 : KK Ofi Basket 224 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 15:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
49050KK SVB Basketball Club : KK Zemun Fitofarmacija 457 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19)
49051KK Ras 3 : KK Vuk45 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 14:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
49052BKK Radnički 2 : KK Beko 319 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)

7. kolo18.03.2017
49053KK Beko 3 : KK Flash 339 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 09:30
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
49054KK Vuk : BKK Radnički 238 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
49055KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Ras 325 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 10:45
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
49056KK Ofi Basket 2 : KK SVB Basketball Club42 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

8. kolo25.03.2017
49057KK Flash 3 : KK SVB Basketball Club37 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2017 Vreme: 19:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
49058KK Ofi Basket 2 : KK Ras 351 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
49059KK Zemun Fitofarmacija 4 : BKK Radnički 244 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 10:40
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
49060KK Vuk : KK Beko 329 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

9. kolo01.04.2017
49061KK Vuk : KK Flash 335 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
49062KK Beko 3 : KK Zemun Fitofarmacija 442 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
49063BKK Radnički 2 : KK Ofi Basket 237 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
49064KK Ras 3 : KK SVB Basketball Club55 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2017 Vreme: 15:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

10. kolo08.04.2017
49065KK Flash 3 : KK Ras 326 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2017 Vreme: 14:25
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
49066KK SVB Basketball Club : BKK Radnički 272 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19)
49067KK Ofi Basket 2 : KK Beko 375 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.04.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
49068KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Vuk28 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2017 Vreme: 09:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

11. kolo22.04.2017
49069KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK Flash 323 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2017 Vreme: 10:40
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
49070KK Vuk : KK Ofi Basket 216 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
49071KK Beko 3 : KK SVB Basketball Club48 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2017 Vreme: 09:30
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
49072BKK Radnički 2 : KK Ras 335 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2017 Vreme: 18:30
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)

12. kolo29.04.2017
49073KK Flash 3 : BKK Radnički 241 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2017 Vreme: 19:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
49074KK Ras 3 : KK Beko 334 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
49075KK SVB Basketball Club : KK Vuk35 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2017 Vreme: 21:30
Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19)
49076KK Ofi Basket 2 : KK Zemun Fitofarmacija 466 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.04.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

13. kolo06.05.2017
49077KK Ofi Basket 2 : KK Flash 375 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2017 Vreme: 20:45
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
49078KK Zemun Fitofarmacija 4 : KK SVB Basketball Club24 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
49079KK Vuk : KK Ras 324 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
49080KK Beko 3 : BKK Radnički 236 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.05.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

14. kolo13.05.2017
49081KK Flash 3 : KK Beko 330 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2017 Vreme: 19:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
49082BKK Radnički 2 : KK Vuk57 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.05.2017 Vreme: 19:00
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
49083KK Ras 3 : KK Zemun Fitofarmacija 467 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
49084KK SVB Basketball Club : KK Ofi Basket 230 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.05.2015 Vreme: 09:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.