|
|
|
KK Zemun 4 (mlađi pioniri)
2. Beogradska liga U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Gorica | | 7 | | 6 | | 1 | | 387 | | 230 | | 157 | | 13 | | | | 2. | | | KK Pobednik 011 | | 7 | | 5 | | 2 | | 429 | | 193 | | 236 | | 12 | | | | 3. | | | KK In Basket 2 | | 7 | | 4 | | 3 | | 284 | | 279 | | 5 | | 11 | | | | 4. | | | KK Surčin Dobanovci | | 5 | | 5 | | 0 | | 325 | | 205 | | 120 | | 10 | | | | 5. | | | KK Flash 3 | | 7 | | 2 | | 5 | | 255 | | 305 | | -50 | | 9 | | | | 6. | | | KK Zemun 4 | | 6 | | 2 | | 4 | | 197 | | 241 | | -44 | | 8 | | | | 7. | | | KK Beko 4 | | 6 | | 1 | | 5 | | 210 | | 380 | | -170 | | 7 | | | | 8. | | | KK Eko Sport | | 5 | | 0 | | 5 | | 48 | | 302 | | -254 | | 5 | | |
| | 90641 | KK Flash 3 : KK Zemun 4 | 23 : 28 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 15:50 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 90642 | KK Pobednik 011 : KK Gorica | 38 : 49 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 11:40 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 90643 | KK Beko 4 : KK Eko Sport | |
| | | | | | | | | | |
| | 90644 | KK Surčin Dobanovci : KK In Basket 2 | 58 : 30 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6) |
| | | | |
| | 90637 | KK Zemun 4 : KK In Basket 2 | 24 : 40 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а) |
| | | | |
| | 90638 | KK Eko Sport : KK Surčin Dobanovci | |
| | | | |
| | 90639 | KK Gorica : KK Beko 4 | 63 : 29 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4) |
| | | | |
| | 90640 | KK Flash 3 : KK Pobednik 011 | 23 : 72 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 90633 | KK Pobednik 011 : KK Zemun 4 | 52 : 21 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 90634 | KK Beko 4 : KK Flash 3 | 22 : 54 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 09:45 | Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52) |
| | | | |
| | 90635 | KK Surčin Dobanovci : KK Gorica | 64 : 40 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 90636 | KK In Basket 2 : KK Eko Sport | 40 : 17 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6) |
| | | | |
| | 90629 | KK Zemun 4 : KK Eko Sport | 60 : 4 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а) |
| | | | |
| | 90630 | KK Gorica : KK In Basket 2 | 51 : 23 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4) |
| | | | |
| | 90631 | KK Flash 3 : KK Surčin Dobanovci | 41 : 68 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 90632 | KK Pobednik 011 : KK Beko 4 | 65 : 14 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:10 | Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58) |
| | | | |
| | 90625 | KK Beko 4 : KK Zemun 4 | 57 : 34 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52) |
| | | | |
| | 90626 | KK Surčin Dobanovci : KK Pobednik 011 | 50 : 46 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 14:45 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 90627 | KK In Basket 2 : KK Flash 3 | 41 : 30 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6) |
| | | | |
| | 90628 | KK Eko Sport : KK Gorica | 15 : 52 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 90621 | KK Zemun 4 : KK Gorica | 30 : 65 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 13:50 | Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а) |
| | | | |
| | 90622 | KK Flash 3 : KK Eko Sport | 53 : 7 |
| | | | | | Datum: 13.03.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 90623 | KK Pobednik 011 : KK In Basket 2 | 59 : 31 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 12:10 | Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58) |
| | | | |
| | 90624 | KK Beko 4 : KK Surčin Dobanovci | 48 : 85 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52) |
| | | | |
| | 90617 | KK Surčin Dobanovci : KK Zemun 4 | |
| | | | |
| | 90618 | KK In Basket 2 : KK Beko 4 | 79 : 40 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6) |
| | | | |
| | 90619 | KK Eko Sport : KK Pobednik 011 | 5 : 97 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:10 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 90620 | KK Gorica : KK Flash 3 | 67 : 31 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4) |
| | | | |
| | 90613 | KK Zemun 4 : KK Flash 3 | |
| | | | |
| | 90614 | KK Gorica : KK Pobednik 011 | |
| | | | |
| | 90615 | KK Eko Sport : KK Beko 4 | |
| | | | |
| | 90616 | KK In Basket 2 : KK Surčin Dobanovci | |
| | | | |
| | 90609 | KK In Basket 2 : KK Zemun 4 | |
| | | | |
| | 90610 | KK Surčin Dobanovci : KK Eko Sport | |
| | | | |
| | 90611 | KK Beko 4 : KK Gorica | |
| | | | |
| | 90612 | KK Pobednik 011 : KK Flash 3 | |
| | | | |
| | 90605 | KK Zemun 4 : KK Pobednik 011 | |
| | | | |
| | 90606 | KK Flash 3 : KK Beko 4 | |
| | | | |
| | 90607 | KK Gorica : KK Surčin Dobanovci | |
| | | | |
| | 90608 | KK Eko Sport : KK In Basket 2 | |
| | | | |
| | 90601 | KK Eko Sport : KK Zemun 4 | |
| | | | |
| | 90602 | KK In Basket 2 : KK Gorica | |
| | | | |
| | 90603 | KK Surčin Dobanovci : KK Flash 3 | |
| | | | |
| | 90604 | KK Beko 4 : KK Pobednik 011 | |
| | | | |
| | 90597 | KK Zemun 4 : KK Beko 4 | |
| | | | |
| | 90598 | KK Pobednik 011 : KK Surčin Dobanovci | |
| | | | |
| | 90599 | KK Flash 3 : KK In Basket 2 | |
| | | | |
| | 90600 | KK Gorica : KK Eko Sport | |
| | | | |
| | 90593 | KK Gorica : KK Zemun 4 | |
| | | | |
| | 90594 | KK Eko Sport : KK Flash 3 | |
| | | | |
| | 90595 | KK In Basket 2 : KK Pobednik 011 | |
| | | | |
| | 90596 | KK Surčin Dobanovci : KK Beko 4 | |
| | | | |
| | 90589 | KK Zemun 4 : KK Surčin Dobanovci | |
| | | | |
| | 90590 | KK Beko 4 : KK In Basket 2 | |
| | | | |
| | 90591 | KK Pobednik 011 : KK Eko Sport | |
| | | | |
| | 90592 | KK Flash 3 : KK Gorica | |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|