Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 2 (mlađi pioniri)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo1412265353012326
2.KK LA Basket1411371252019225
3.KK Flash1410470751219524
4.KK Zemun Fitofarmacija 214865524836922
5.KK Balkan1468591589220
6.BKK Radnički1459565590-2519
7.KK Sloboda Barič14311427668-24117
8.KK Radivoj Korać14113346661-31515


1. kolo13.01.2018
55697KK LA Basket : KK Zemun Fitofarmacija 245 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
55698KK Žarkovo : KK Radivoj Korać70 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
55699KK Sloboda Barič : KK Flash30 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 15:10
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
55700BKK Radnički : KK Balkan38 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 17:40
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)

2. kolo20.01.2018
55701KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Balkan34 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55702KK Flash : BKK Radnički61 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 14:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55703KK Radivoj Korać : KK Sloboda Barič31 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 09:05
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
55704KK LA Basket : KK Žarkovo43 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 16:40
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)

3. kolo27.01.2018
55705KK Žarkovo : KK Zemun Fitofarmacija 233 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
55706KK Sloboda Barič : KK LA Basket19 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
55707BKK Radnički : KK Radivoj Korać52 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 14:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
55708KK Balkan : KK Flash39 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

4. kolo17.02.2018
55709KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Flash38 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55710KK Radivoj Korać : KK Balkan21 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
55711KK LA Basket : BKK Radnički58 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 17:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
55712KK Žarkovo : KK Sloboda Barič66 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

5. kolo24.02.2018
55713KK Sloboda Barič : KK Zemun Fitofarmacija 222 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 15:40
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
55714BKK Radnički : KK Žarkovo36 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
55715KK Balkan : KK LA Basket51 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
55716KK Flash : KK Radivoj Korać60 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 18:25
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

6. kolo03.03.2018
55717KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Radivoj Korać34 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 10:40
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55718KK LA Basket : KK Flash37 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 18:05
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
55719KK Žarkovo : KK Balkan38 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
55720KK Sloboda Barič : BKK Radnički34 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 15:10
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

7. kolo10.03.2018
55721BKK Radnički : KK Zemun Fitofarmacija 234 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 09:40
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
55722KK Balkan : KK Sloboda Barič40 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
55723KK Flash : KK Žarkovo70 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 18:25
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55724KK Radivoj Korać : KK LA Basket13 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)

8. kolo17.03.2018
55725KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK LA Basket49 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55726KK Radivoj Korać : KK Žarkovo28 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 14:10
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
55727KK Flash : KK Sloboda Barič72 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 14:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55728KK Balkan : BKK Radnički40 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

9. kolo24.03.2018
55729KK Balkan : KK Zemun Fitofarmacija 250 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
55730BKK Radnički : KK Flash43 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
55731KK Sloboda Barič : KK Radivoj Korać38 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 15:40
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
55732KK Žarkovo : KK LA Basket43 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

10. kolo31.03.2018
55733KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Žarkovo28 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
55734KK LA Basket : KK Sloboda Barič56 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 18:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
55735KK Radivoj Korać : BKK Radnički43 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 12:05
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
55736KK Flash : KK Balkan59 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

11. kolo14.04.2018
55737KK Flash : KK Zemun Fitofarmacija 240 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 19:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55738KK Balkan : KK Radivoj Korać64 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
55739BKK Radnički : KK LA Basket34 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2018 Vreme: 20:40
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
55740KK Sloboda Barič : KK Žarkovo34 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 15:40
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

12. kolo21.04.2018
55741KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Sloboda Barič54 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
55742KK Žarkovo : BKK Radnički51 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
55743KK LA Basket : KK Balkan56 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 18:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
55744KK Radivoj Korać : KK Flash16 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 12:05
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)

13. kolo28.04.2018
55745KK Radivoj Korać : KK Zemun Fitofarmacija 28 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
55746KK Flash : KK LA Basket37 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 18:25
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55747KK Balkan : KK Žarkovo53 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
55748BKK Radnički : KK Sloboda Barič36 : 11
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)

14. kolo05.05.2018
55749KK Zemun Fitofarmacija 2 : BKK Radnički40 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2018 Vreme: 10:40
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55750KK Sloboda Barič : KK Balkan47 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
55751KK Žarkovo : KK Flash49 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
55752KK LA Basket : KK Radivoj Korać53 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)



1. stepen 2. ekipe
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija 288037123014116
2.KK Ras 48533502797113
3.KK Div Basket 28533112634813
4.KK Vizura 2826241313-7210
5.BKK Radnički 2808214402-1888


1. kolo14.10.2017
51014KK Zemun Fitofarmacija 2 : BKK Radnički 276 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2017 Vreme: 10:40
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
51015KK Vizura 2 : KK Ras 431 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.10.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa

2. kolo21.10.2017
51016KK Div Basket 2 : KK Zemun Fitofarmacija 235 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
51017BKK Radnički 2 : KK Vizura 230 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
KK Ras 4 - slobodna ekipa

3. kolo28.10.2017
51020KK Vizura 2 : KK Div Basket 223 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2017 Vreme: 15:10
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
51021KK Ras 4 : BKK Radnički 249 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2017 Vreme: 12:15
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
KK Zemun Fitofarmacija 2 - slobodna ekipa

4. kolo04.11.2017
51022KK Div Basket 2 : KK Ras 443 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
51023KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Vizura 244 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
BKK Radnički 2 - slobodna ekipa

5. kolo18.11.2017
51026KK Ras 4 : KK Zemun Fitofarmacija 252 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
51027BKK Radnički 2 : KK Div Basket 230 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 16:10
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
KK Vizura 2 - slobodna ekipa

6. kolo25.11.2017
51028KK Ras 4 : KK Vizura 249 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
51029BKK Radnički 2 : KK Zemun Fitofarmacija 223 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 12:10
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa

7. kolo02.12.2017
51031KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Div Basket 239 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
51032KK Vizura 2 : BKK Radnički 242 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
KK Ras 4 - slobodna ekipa

8. kolo09.12.2017
51034KK Div Basket 2 : KK Vizura 235 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
51035BKK Radnički 2 : KK Ras 438 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 12:10
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
KK Zemun Fitofarmacija 2 - slobodna ekipa

9. kolo16.12.2017
51037KK Vizura 2 : KK Zemun Fitofarmacija 226 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 15:15
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
51038KK Ras 4 : KK Div Basket 247 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
BKK Radnički 2 - slobodna ekipa

10. kolo23.12.2017
51040KK Div Basket 2 : BKK Radnički 259 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 15:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
51041KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Ras 432 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
KK Vizura 2 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.