Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 2 (mlađi pioniri)



Regionalna liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo 21110156831325521
2.KK Zemun Fitofarmacija 2119262729033720
3.KK Cerak 3107345831214617
4.KK LA Basket10554774304715
5.KK Beko 41037305455-15013
6.KK Ofi Basket 31028218488-27012
7.KK Beostyle 210010214579-36510


1. kolo17.11.2018
61166KK LA Basket : KK Žarkovo 229 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 18:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
61167KK Beko 4 : KK Beostyle 240 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
61168KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Cerak 344 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
KK Ofi Basket 3 - slobodna ekipa

2. kolo24.11.2018
61170KK Beostyle 2 : KK Zemun Fitofarmacija 221 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 16:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
61171KK Žarkovo 2 : KK Beko 468 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
61172KK Ofi Basket 3 : KK LA Basket26 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
KK Cerak 3 - slobodna ekipa

3. kolo01.12.2018
61174KK Beko 4 : KK Ofi Basket 323 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
61175KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Žarkovo 238 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
61176KK Cerak 3 : KK Beostyle 252 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
KK LA Basket - slobodna ekipa

4. kolo08.12.2018
61178KK Žarkovo 2 : KK Cerak 333 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
61179KK Ofi Basket 3 : KK Zemun Fitofarmacija 218 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61180KK LA Basket : KK Beko 480 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 09:30
Lokacija: Dule Karaklajić (Lazarevac) (Dula Karaklajića 35a)
KK Beostyle 2 - slobodna ekipa

5. kolo15.12.2018
61182KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK LA Basket54 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
61183KK Cerak 3 : KK Ofi Basket 356 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 10:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
61184KK Beostyle 2 : KK Žarkovo 221 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
KK Beko 4 - slobodna ekipa

6. kolo22.12.2018
61186KK Ofi Basket 3 : KK Beostyle 236 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61187KK LA Basket : KK Cerak 337 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 10:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
61188KK Beko 4 : KK Zemun Fitofarmacija 29 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 09:50
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa

7. kolo19.01.2019
61190KK Cerak 3 : KK Beko 459 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
61191KK Beostyle 2 : KK LA Basket16 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 15:50
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
61192KK Žarkovo 2 : KK Ofi Basket 351 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
KK Zemun Fitofarmacija 2 - slobodna ekipa

8. kolo26.01.2019
61194KK Žarkovo 2 : KK LA Basket51 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
61195KK Beostyle 2 : KK Beko 426 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2019 Vreme: 15:45
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
61196KK Cerak 3 : KK Zemun Fitofarmacija 236 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2019 Vreme: 10:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
KK Ofi Basket 3 - slobodna ekipa

9. kolo23.02.2019
61198KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Beostyle 263 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
61199KK Beko 4 : KK Žarkovo 227 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
61200KK LA Basket : KK Ofi Basket 342 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Dule Karaklajić (Lazarevac) (Dula Karaklajića 35a)
KK Cerak 3 - slobodna ekipa

10. kolo02.03.2019
61202KK Ofi Basket 3 : KK Beko 438 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61203KK Žarkovo 2 : KK Zemun Fitofarmacija 249 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
61204KK Beostyle 2 : KK Cerak 318 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
KK LA Basket - slobodna ekipa

11. kolo09.03.2019
61206KK Cerak 3 : KK Žarkovo 245 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2019 Vreme: 20:05
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
61207KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Ofi Basket 354 : 4
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
61208KK Beko 4 : KK LA Basket45 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
KK Beostyle 2 - slobodna ekipa

12. kolo16.03.2019
61210KK LA Basket : KK Zemun Fitofarmacija 231 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Dule Karaklajić (Lazarevac) (Dula Karaklajića 35a)
61211KK Ofi Basket 3 : KK Cerak 336 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 14:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
61212KK Žarkovo 2 : KK Beostyle 264 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
KK Beko 4 - slobodna ekipa

13. kolo23.03.2019
61214KK Beostyle 2 : KK Ofi Basket 3
61215KK Cerak 3 : KK LA Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 10:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
61216KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Beko 4
KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa

14. kolo30.03.2019
61218KK Beko 4 : KK Cerak 3
61219KK LA Basket : KK Beostyle 2
61220KK Ofi Basket 3 : KK Žarkovo 2
KK Zemun Fitofarmacija 2 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.