Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija (juniori)



Finalni turnir Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija321248238105
2.KK Mladost321242207355
3.KK Vizura312213237-244
4.KK Slodes312211232-214


1. kolo05.05.2018
56499KK Mladost : KK Slodes81 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Borivoje Ružić Delegat: Bojan Draškić
56500KK Zemun Fitofarmacija : KK Vizura86 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Danilo Petković, Marko Perović Delegat: Zoran Ružić

2. kolo06.05.2018
56501KK Mladost : KK Zemun Fitofarmacija75 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.05.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Danilo Petković, Nemanja Krivokuća Delegat: Zoran Ružić
56502KK Slodes : KK Vizura65 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.05.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Uroš Dojčinović, Borivoje Ružić Delegat: Bojan Draškić

3. kolo07.05.2018
56503KK Zemun Fitofarmacija : KK Slodes75 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Perović, Nemanja Krivokuća Delegat: Bojan Draškić
56504KK Vizura : KK Mladost68 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2018 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Radović, Danilo Petković Delegat: Zoran Ružić



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Mladost222021772135142142
2.KK Zemun Fitofarmacija221931938157036841
3.KK Vizura221661776157220438
4.KK Slodes221661619151010938
5.ŠKK Zvezdara221481556144311336
6.KK Žarkovo22139163115607135
7.KK Abba (Barič)2291315951607-1231
8.BKK Radnički2281415951655-6030
9.KK Bask2271514841654-17029
10.KK Borac Zemun2251714641679-21527
11.KK IBC2241813501627-27726
12.KK Torlak2212111261678-55223


1. kolo28.10.2017
51981KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara58 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2017 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Ljubomir Marković, Saša Krsmanović Delegat: Dragoslav Velanac
51982KK Zemun Fitofarmacija : KK Mladost70 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Dušan Marčetić Delegat: Goran Radovanović
51983KK Vizura : KK IBC99 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Knežević
51984KK Slodes : KK Abba (Barič)67 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Marko Simić, Damjan Ratković Delegat: Zoran Ninkov
51985BKK Radnički : KK Bask70 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nikola Stošić, Miloš Joksimović Delegat: Miroljub Jovanović
51986KK Borac Zemun : KK Torlak62 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Stefan Ćalić, Marko Šoškić Delegat: Ljubomir Miletijev

2. kolo04.11.2017
51987KK Žarkovo : KK Zemun Fitofarmacija62 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dragan Jakovljević, Petar Kral Delegat: Aleksandar Tolić
51988KK Bask : KK Borac Zemun68 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Aleksandar Savić, Pavle Šipka Delegat: Aleksandar Knežević
51989KK Abba (Barič) : BKK Radnički77 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Marko Šoškić, Dušan Marčetić Delegat: Dragoslav Velanac
51990KK IBC : KK Slodes57 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Kovačević, Marko Simić Delegat: Nikola Tomić
51991KK Mladost : KK Vizura79 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Milan Radenković
51992ŠKK Zvezdara : KK Torlak67 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Ljubomir Marković, Milan Kostić Delegat: Miroljub Jovanović

3. kolo11.11.2017
51993KK Zemun Fitofarmacija : ŠKK Zvezdara82 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nikola Svrkota, Nemanja Krivokuća Delegat: Miroljub Jovanović
51994KK Vizura : KK Žarkovo86 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Stošić, Petar Kral Delegat: Milan Radenković
51995KK Slodes : KK Mladost72 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Marko Paunović Delegat: Zoran Ninkov
51996BKK Radnički : KK IBC83 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nemanja Kovačević, Dušan Marčetić Delegat: Dragoslav Velanac
51997KK Borac Zemun : KK Abba (Barič)69 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Saobraćajna škola (Cara Dušana 262)
Sudije: Marko Strika, Miloš Joksimović Delegat: Bojan Draškić
51998KK Torlak : KK Bask56 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Marko Paunović, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Tolić

4. kolo18.11.2017
51999KK Žarkovo : KK Slodes76 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Milan Kostić, Petar Milanović Delegat: Milan Todorović
52000KK Zemun Fitofarmacija : KK Vizura98 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Dušan Marčetić Delegat: Dragoslav Velanac
52001KK Abba (Barič) : KK Torlak70 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Marko Šoškić, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Tolić
52002KK IBC : KK Borac Zemun66 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Ilić, Nikola Vidaković Delegat: Miroljub Jovanović
52003KK Mladost : BKK Radnički67 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Marko Šoškić Delegat: Goran Radovanović
52004ŠKK Zvezdara : KK Bask75 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 16:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Miloš Joksimović, Antonije Luković Delegat: Vladimir Ignjatović

5. kolo25.11.2017
52005KK Vizura : ŠKK Zvezdara64 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2017 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ljubomir Marković, Marko Šoškić Delegat: Nikola Tomić
52006KK Slodes : KK Zemun Fitofarmacija92 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Vladimir Jevtović, Milan Kostić Delegat: Aleksandar Knežević
52007BKK Radnički : KK Žarkovo83 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Stefan Ćalić, Pavle Šipka Delegat: Miroljub Jovanović
52008KK Borac Zemun : KK Mladost69 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2017 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Ognjen Ćurčić Delegat: Mihajlo Kostić
52009KK Torlak : KK IBC52 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Petar Kral, Nemanja Ilić Delegat: Miodrag Cvetković
52010KK Bask : KK Abba (Barič)55 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2017 Vreme: 22:00
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Miloš Stojanović, Dušan Marčetić Delegat: Dragoslav Velanac

6. kolo02.12.2017
52011KK Žarkovo : KK Borac Zemun81 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Ljubomir Marković, Dimitrije Miladinović Delegat: Mihajlo Kostić
52012KK Zemun Fitofarmacija : BKK Radnički87 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Danilo Petković, Marko Simić Delegat: Dragoslav Velanac
52013KK Vizura : KK Slodes74 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dragan Jakovljević, Marko Simić Delegat: Aleksandar Tolić
52014KK IBC : KK Bask88 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nikola Svrkota, Nemanja Vlahović Delegat: Zoran Ružić
52015KK Mladost : KK Torlak62 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Šoškić, Nemanja Ilić Delegat: Nikola Šoškić
52016ŠKK Zvezdara : KK Abba (Barič)69 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nikola Svrkota, Nemanja Vlahović Delegat: Bojan Draškić

7. kolo09.12.2017
52017KK Slodes : ŠKK Zvezdara91 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 10:50
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Stojanović, Ognjen Ćurčić Delegat: Nikola Tomić
52018BKK Radnički : KK Vizura81 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2017 Vreme: 14:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Ljubomir Marković, Marko Simić Delegat: Aleksandar Tolić
52019KK Borac Zemun : KK Zemun Fitofarmacija71 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stevan Rašinac, Marko Šoškić Delegat: Đorđe Ilić
52020KK Torlak : KK Žarkovo50 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Stefan Ćalić, Stevan Rašinac Delegat: Nenad Radosavljević
52021KK Bask : KK Mladost57 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 16:15
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Miloš Prica, Dušan Marčetić Delegat: Slobodan Todorović
52022KK Abba (Barič) : KK IBC82 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 16:50
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Nemanja Kovačević, Danilo Petković Delegat: Miodrag Cvetković

8. kolo16.12.2017
52023KK Žarkovo : KK Bask85 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Radović, Nemanja Kovačević Delegat: Uroš Čukić
52024KK Zemun Fitofarmacija : KK Torlak98 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Ljubomir Marković, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić
52025KK Vizura : KK Borac Zemun86 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Danilo Petković, Pavle Šipka Delegat: Mihajlo Kostić
52026KK Slodes : BKK Radnički94 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Stevan Rašinac, Marko Šoškić Delegat: Nikola Šoškić
52027KK Mladost : KK Abba (Barič)90 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2017 Vreme: 22:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Stefan Ćalić, Marko Simić Delegat: Miodrag Aleksić
52028ŠKK Zvezdara : KK IBC74 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 18:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Nemanja Krivokuća Delegat: Vladimir Ignjatović

9. kolo23.12.2017
52029BKK Radnički : ŠKK Zvezdara64 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.01.2018 Vreme: 14:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Marko Simić, Petar Milanović Delegat: Ljubomir Miletijev
52030KK Borac Zemun : KK Slodes52 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2017 Vreme: 20:10
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Dušan Marčetić Delegat: Goran Radovanović
52031KK Torlak : KK Vizura57 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Vladimir Jevtović, Stefan Ćalić Delegat: Miodrag Cvetković
52032KK Bask : KK Zemun Fitofarmacija80 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.01.2018 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Joksimović Delegat: Milan Radenković
52033KK Abba (Barič) : KK Žarkovo83 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Kovačević, Filip Balešević Delegat: Zvezdan Janković
52034KK IBC : KK Mladost45 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Ljubomir Marković, Nikola Svrkota Delegat: Bratislav Dimić

10. kolo13.01.2018
52035KK Žarkovo : KK IBC83 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Kovačević, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Tolić
52036KK Zemun Fitofarmacija : KK Abba (Barič)86 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Miloradović, Nemanja Kovačević Delegat: Goran Radovanović
52037KK Vizura : KK Bask94 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Radović, Borivoje Ružić Delegat: Zoran Ružić
52038KK Slodes : KK Torlak79 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Nikola Svrkota, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Vraneš
52039BKK Radnički : KK Borac Zemun74 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2018 Vreme: 21:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Saša Krsmanović, Miloš Joksimović Delegat: Dragoslav Velanac
52040ŠKK Zvezdara : KK Mladost68 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 16:40
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nikola Svrkota, Milan Kostić Delegat: Vladimir Ignjatović

11. kolo20.01.2018
52041KK Borac Zemun : ŠKK Zvezdara62 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Nemanja Kovačević Delegat: Aleksandar Knežević
52042KK Torlak : BKK Radnički59 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Slobodan Pavlica, Miloš Stojanović Delegat: Slobodan Todorović
52043KK Bask : KK Slodes67 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Aleksandar Jovanovski, Miloš Popić Delegat: Uroš Čukić
52044KK Abba (Barič) : KK Vizura62 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Filip Mladenović, Predrag Nestorović Delegat: Milan Blagojević
52045KK IBC : KK Zemun Fitofarmacija46 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nikola Svrkota, Nemanja Radović Delegat: Miroljub Jovanović
52046KK Mladost : KK Žarkovo90 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ljubomir Marković, Stefan Ćalić Delegat: Milan Radenković

12. kolo27.01.2018
52047KK Torlak : KK Borac Zemun51 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Marko Šoškić Delegat: Milan Radenković
52048KK Bask : BKK Radnički72 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Petar Milanović, Nemanja Krivokuća Delegat: Uroš Čukić
52049KK Abba (Barič) : KK Slodes71 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2018 Vreme: 15:25
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52050KK IBC : KK Vizura64 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Kovačević, Dušan Marčetić Delegat: Vladimir Ignjatović
52051KK Mladost : KK Zemun Fitofarmacija89 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Danilo Petković, Marko Perović Delegat: Zoran Ružić
52052ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo60 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 18:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Danilo Petković, Pavle Šipka Delegat: Đorđe Ilić

13. kolo03.02.2018
52053KK Zemun Fitofarmacija : KK Žarkovo94 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Kral, Dušan Marčetić Delegat: Đorđe Ilić
52054KK Vizura : KK Mladost77 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Kovačević, Danilo Petković Delegat: Aleksandar Knežević
52055KK Slodes : KK IBC62 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52056BKK Radnički : KK Abba (Barič)78 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2018 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Stefan Ćalić, Petar Kral Delegat: Miodrag Aleksić
52057KK Borac Zemun : KK Bask53 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Pavle Šipka Delegat: Đorđe Ilić
52058KK Torlak : ŠKK Zvezdara37 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2018 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Miloš Prica, Nemanja Krivokuća Delegat: Ljubomir Miletijev

14. kolo10.02.2018
52059KK Žarkovo : KK Vizura63 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Delegat: Zoran Ninkov
52060KK Bask : KK Torlak69 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Dušan Marčetić, Marko Šoškić Delegat: Đorđe Ilić
52061KK Abba (Barič) : KK Borac Zemun83 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
Sudije: Danilo Petković, Miloš Joksimović Delegat: Miodrag Aleksić
52062KK IBC : BKK Radnički49 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 16:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
52063KK Mladost : KK Slodes82 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Marko Simić Delegat: Aleksandar Knežević
52064ŠKK Zvezdara : KK Zemun Fitofarmacija56 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Dušan Marčetić Delegat: Milan Radenković

15. kolo17.02.2018
52065KK Vizura : KK Zemun Fitofarmacija69 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Aleksandar Knežević
52066KK Slodes : KK Žarkovo68 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Vlahović, Saša Krsmanović Delegat: Uroš Čukić
52067BKK Radnički : KK Mladost61 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Vladimir Jevtović, Nemanja Kovačević Delegat: Nikola Šoškić
52068KK Borac Zemun : KK IBC86 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Saobraćajna škola (Cara Dušana 262)
52069KK Torlak : KK Abba (Barič)36 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Milan Kostić, Danilo Petković Delegat: Nikola Šoškić
52070KK Bask : ŠKK Zvezdara64 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Marko Šoškić, Dušan Marčetić Delegat: Mihajlo Kostić

16. kolo24.02.2018
52071KK Žarkovo : BKK Radnički74 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Vlahović, Uroš Dojčinović Delegat: Nikola Tomić
52072KK Zemun Fitofarmacija : KK Slodes93 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ljubomir Marković, Nemanja Krivokuća Delegat: Đorđe Ilić
52073KK Abba (Barič) : KK Bask86 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 17:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Vladimir Popović Delegat: Miodrag Aleksić
52074KK IBC : KK Torlak61 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 15:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nikola Svrkota, Stevan Rašinac Delegat: Vladimir Ignjatović
52075KK Mladost : KK Borac Zemun99 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Marko Šoškić Delegat: Goran Radovanović
52076ŠKK Zvezdara : KK Vizura67 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 18:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Milan Kostić, Petar Milanović Delegat: Ljubomir Miletijev

17. kolo03.03.2018
52077KK Slodes : KK Vizura73 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nikola Stošić, Marko Šoškić Delegat: Nenad Radosavljević
52078BKK Radnički : KK Zemun Fitofarmacija83 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Ljubomir Marković, Stevan Rašinac Delegat: Đorđe Ilić
52079KK Borac Zemun : KK Žarkovo74 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Pavle Šipka Delegat: Zoran Ružić
52080KK Torlak : KK Mladost41 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 13:45
Lokacija: Hala Velefarm (Torlak) (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Petar Kral, Aleksandar Savić Delegat: Zvezdan Janković
52081KK Bask : KK IBC84 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Miloš Đurđić, Petar Dimić Delegat: Uroš Čukić
52082KK Abba (Barič) : ŠKK Zvezdara65 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Miloš Joksimović, Ognjen Ćurčić Delegat: Miodrag Aleksić

18. kolo10.03.2018
52083KK Žarkovo : KK Torlak98 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Šoškić, Pavle Šipka Delegat: Zvezdan Janković
52084KK Zemun Fitofarmacija : KK Borac Zemun87 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2018 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ljubomir Marković, Borivoje Ružić Delegat: Goran Radovanović
52085KK Vizura : BKK Radnički89 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dragan Jakovljević, Aleksandar Savić Delegat: Zoran Ružić
52086KK IBC : KK Abba (Barič)59 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Uroš Dojčinović, Saša Krsmanović Delegat: Đorđe Ilić
52087KK Mladost : KK Bask108 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Dragan Jakovljević Delegat: Aleksandar Knežević
52088ŠKK Zvezdara : KK Slodes78 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Miloš Prica Delegat: Vladimir Ignjatović

19. kolo17.03.2018
52089BKK Radnički : KK Slodes70 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Stevan Rašinac, Dušan Marčetić Delegat: Miroljub Jovanović
52090KK Borac Zemun : KK Vizura61 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Kral, Marko Šoškić Delegat: Đorđe Ilić
52091KK Torlak : KK Zemun Fitofarmacija52 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Vlahović, Aleksandar Savić Delegat: Milan Radenković
52092KK Bask : KK Žarkovo64 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudija: Marko Šoškić Delegat: Uroš Čukić
52093KK Abba (Barič) : KK Mladost74 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Borivoje Ružić Delegat: Aleksandar Knežević
52094KK IBC : ŠKK Zvezdara39 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Sportski centar Milan Gale Muškatirović (Tadeuša Košćuška 63)
Sudije: Nikola Svrkota, Nemanja Krivokuća Delegat: Nenad Radosavljević

20. kolo24.03.2018
52095KK Žarkovo : KK Abba (Barič)74 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Nemanja Kovačević, Dušan Marčetić Delegat: Miodrag Aleksić
52096KK Zemun Fitofarmacija : KK Bask121 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Savić, Marko Šoškić Delegat: Aleksandar Knežević
52097KK Vizura : KK Torlak76 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marko Šoškić, Nemanja Krivokuća Delegat: Miroljub Jovanović
52098KK Slodes : KK Borac Zemun76 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Kovačević, Vladimir Popović Delegat: Zvezdan Janković
52099KK Mladost : KK IBC101 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Aleksandar Savić Delegat: Aleksandar Knežević
52100ŠKK Zvezdara : BKK Radnički77 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stefan Ćalić, Lazar Sinđelić Delegat: Vladimir Ignjatović

21. kolo31.03.2018
52101KK Borac Zemun : BKK Radnički71 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ljubomir Marković, Marko Perović Delegat: Goran Radovanović
52102KK Torlak : KK Slodes53 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Stevan Rašinac, Ognjen Ćurčić Delegat: Nenad Radosavljević
52103KK Bask : KK Vizura81 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Kovačević, Dušan Marčetić Delegat: Zoran Ružić
52104KK Abba (Barič) : KK Zemun Fitofarmacija68 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Nemanja Kovačević, Nemanja Ilić Delegat: Nenad Radosavljević
52105KK IBC : KK Žarkovo57 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Milan Kostić, Marko Šoškić Delegat: Đorđe Ilić
52106KK Mladost : ŠKK Zvezdara75 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ljubomir Marković, Marko Šoškić Delegat: Aleksandar Knežević

22. kolo14.04.2018
52107KK Žarkovo : KK Mladost65 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Simić, Marko Šoškić Delegat: Đorđe Ilić
52108KK Zemun Fitofarmacija : KK IBC76 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Aleksandar Savić Delegat: Goran Radovanović
52109KK Vizura : KK Abba (Barič)103 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Kral, Pavle Šipka Delegat: Milan Radenković
52110KK Slodes : KK Bask66 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Marko Šoškić, Nemanja Krivokuća Delegat: Zoran Ninkov
52111BKK Radnički : KK Torlak91 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 16:15
Lokacija: Sportski centar KL (Ilindenska 17a)
Sudije: Filip Balešević, Filip Konatar Delegat: Milan Radenković
52112ŠKK Zvezdara : KK Borac Zemun89 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Radović, Stevan Rašinac Delegat: Zoran Ninkov



1. stepen
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija3303021191836
2.KK Novi Beograd 7321151220-695
3.KK Sava 2312189236-474
4.KK Blokovi303160227-673


1. kolo14.10.2017
51325KK Zemun Fitofarmacija : KK Sava 2102 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2017 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
51326KK Novi Beograd 7 : KK Blokovi55 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)

2. kolo15.10.2017
51327KK Zemun Fitofarmacija : KK Novi Beograd 7103 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2017 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
51328KK Sava 2 : KK Blokovi75 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2017 Vreme: 12:10
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

3. kolo16.10.2017
51329KK Novi Beograd 7 : KK Sava 273 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
51330KK Blokovi : KK Zemun Fitofarmacija54 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2017 Vreme: 22:00
Lokacija: Mladost (Gandijeva 99)



2. krug Kvalifikacija za JLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan NIS330288217716
2.KK Dynamic BG32121120655
3.KK Zemun Fitofarmacija31222221484
4.KK Slodes303174258-843


1. kolo30.11.-0001
50677KK Slodes : KK Dynamic BG49 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.10.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
50678KK Partizan NIS : KK Zemun Fitofarmacija91 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.10.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

2. kolo30.11.-0001
50679KK Slodes : KK Partizan NIS67 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
50680KK Dynamic BG : KK Zemun Fitofarmacija65 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

3. kolo30.11.-0001
50681KK Partizan NIS : KK Dynamic BG101 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
50682KK Zemun Fitofarmacija : KK Slodes85 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2017 Vreme: 16:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)



1. krug Kvalifikacija za JLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija220211145664
2.BKK Radnički211155182-273
3.KK Bask202140179-392


1. kolo30.11.-0001
50276BKK Radnički : KK Bask83 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.09.2017 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
KK Zemun Fitofarmacija - slobodna ekipa

2. kolo30.11.-0001
50277KK Zemun Fitofarmacija : BKK Radnički115 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
KK Bask - slobodna ekipa

3. kolo30.11.-0001
50280KK Bask : KK Zemun Fitofarmacija73 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
BKK Radnički - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.