Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Zemun
KK Zemun 2
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KK Zemun 5
KK Zemun 6
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
JUNIORI
KK Zemun
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun (juniori)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo171701581106551634
2.KK Beko171431471112135031
3.KK Zemun171341247112112630
4.KK Beovuk 7216124107410235128
5.KK Mladost1871112111264-5325
6.KK Slodes178911541153125
7.KK Čubura1761111401274-13423
8.KK Žitko Basket1661010891208-11922
9.KK Eko Sport175129301242-31222
10.KK As Basket1651111451306-16121
11.KK IBC1741311671275-10821
12.ŠKK Zvezdara1741311101267-15721


1. kolo26.10.2019
63906KK Beko : KK Eko Sport118 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Perović, Pavle Šipka Delegat: Đorđe Ilić
63907KK Mladost : ŠKK Zvezdara82 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Marko Perović, Miloš Joksimović Delegat: Uroš Čukić
63908KK Zemun : KK Žitko Basket80 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
63909KK IBC : KK Slodes76 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Kovačević, Petar Jankuloski Delegat: Miroljub Jovanović
63910KK Žarkovo : KK As Basket93 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Konatar, Petar Jankuloski Delegat: Mihajlo Kostić
63911KK Čubura : KK Beovuk 7274 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Marko Šoškić, Nemanja Gojović Delegat: Miroljub Jovanović

2. kolo02.11.2019
63912KK Beko : KK Mladost70 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Lazar Kostić, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Todorović
63913KK As Basket : KK Čubura73 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Gojović Delegat: Slobodan Todorović
63914KK Slodes : KK Žarkovo64 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Prica, Luka Maksimović Delegat: Uroš Čukić
63915KK Žitko Basket : KK IBC78 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2019 Vreme: 20:25
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Vlahović, Aleksandar Jovanovski Delegat: Zoran Ružić
63916ŠKK Zvezdara : KK Zemun69 : 100
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Dušan Marčetić Delegat: Aleksandar Rašinac
63917KK Eko Sport : KK Beovuk 7252 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Filip Konatar, Nemanja Gojović Delegat: Zvezdan Janković

3. kolo09.11.2019
63918KK Mladost : KK Eko Sport59 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63919KK Zemun : KK Beko72 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63920KK IBC : ŠKK Zvezdara62 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63921KK Žarkovo : KK Žitko Basket98 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63922KK Čubura : KK Slodes66 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
63923KK Beovuk 72 : KK As Basket71 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

4. kolo16.11.2019
63924KK Beko : KK IBC98 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
63925KK Mladost : KK Zemun63 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63926KK Slodes : KK Beovuk 7267 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
63927KK Žitko Basket : KK Čubura75 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63928ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo57 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63929KK Eko Sport : KK As Basket60 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

5. kolo23.11.2019
63930KK Zemun : KK Eko Sport78 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63931KK IBC : KK Mladost66 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63932KK Žarkovo : KK Beko92 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63933KK Čubura : ŠKK Zvezdara72 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
63934KK Beovuk 72 : KK Žitko Basket63 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
63935KK As Basket : KK Slodes64 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.01.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

6. kolo30.11.2019
63936KK Beko : KK Čubura89 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
63937KK Mladost : KK Žarkovo63 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63938KK Zemun : KK IBC81 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63939KK Žitko Basket : KK As Basket82 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63940ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 7259 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63941KK Eko Sport : KK Slodes70 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

7. kolo07.12.2019
63942KK IBC : KK Eko Sport79 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Krivokuća Delegat: Bojan Draškić
63943KK Žarkovo : KK Zemun82 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
63944KK Čubura : KK Mladost60 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Petar Janković, Filip Konatar Delegat: Slobodan Todorović
63945KK Beovuk 72 : KK Beko53 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Filip Konatar, Nemanja Gojović Delegat: Zoran Ninkov
63946KK As Basket : ŠKK Zvezdara73 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Aleksandar Todorović
63947KK Slodes : KK Žitko Basket55 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Petar Janković Delegat: Slobodan Kaličanin

8. kolo11.12.2019
63948KK Beko : KK As Basket92 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Aleksandar Todorović
63949KK Mladost : KK Beovuk 7261 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Marko Šoškić, Vladimir Popović Delegat: Stevan Radić
63950KK Zemun : KK Čubura78 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Radović, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Goran Radovanović
63951KK IBC : KK Žarkovo75 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Stevan Rašinac, Filip Konatar Delegat: Miroljub Jovanović
63952ŠKK Zvezdara : KK Slodes73 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63953KK Eko Sport : KK Žitko Basket59 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

9. kolo14.12.2019
63954KK Žarkovo : KK Eko Sport101 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Gojović Delegat: Nikola Tomić
63955KK Čubura : KK IBC81 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Nemanja Gojović, Miloš Joksimović Delegat: Miroljub Jovanović
63956KK Beovuk 72 : KK Zemun74 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Krivokuća Delegat: Nenad Radosavljević
63957KK As Basket : KK Mladost88 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
Sudije: Marko Šoškić, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Vraneš
63958KK Slodes : KK Beko54 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Vidaković Delegat: Slobodan Kaličanin
63959KK Žitko Basket : ŠKK Zvezdara81 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Gojović, Miloš Joksimović Delegat: Bojan Draškić

10. kolo21.12.2019
63960KK Beko : KK Žitko Basket95 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Nebojša Lazarević
63961KK Mladost : KK Slodes78 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Darko Dimitrijević
63962KK Zemun : KK As Basket83 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Joksimović Delegat: Nikola Tomić
63963KK IBC : KK Beovuk 7272 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Borko Pavlović
63964KK Žarkovo : KK Čubura100 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Mladenović, Aleksandar Petrović Delegat: Milan Radenković
63965KK Eko Sport : ŠKK Zvezdara50 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Stevan Rašinac, Petar Dimić Delegat: Slobodan Todorović

11. kolo11.01.2020
63966KK Čubura : KK Eko Sport79 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
63967KK Beovuk 72 : KK Žarkovo67 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63968KK As Basket : KK IBC97 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
63969KK Slodes : KK Zemun53 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
63970KK Žitko Basket : KK Mladost63 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63971ŠKK Zvezdara : KK Beko84 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

12. kolo18.01.2020
63972KK Beovuk 72 : KK Čubura69 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
63973KK As Basket : KK Žarkovo68 : 129
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63974KK Slodes : KK IBC89 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
63975KK Žitko Basket : KK Zemun50 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63976ŠKK Zvezdara : KK Mladost75 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63977KK Eko Sport : KK Beko42 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

13. kolo25.01.2020
63978KK Mladost : KK Beko70 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Petar Janković, Dejan Živković Delegat: Stevan Radić
63979KK Zemun : ŠKK Zvezdara59 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 21:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Petar Janković, Miloš Joksimović Delegat: Nebojša Lazarević
63980KK IBC : KK Žitko Basket58 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Radović, Stevan Rašinac Delegat: Zoran Ninkov
63981KK Žarkovo : KK Slodes92 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Rašinac, Nebojša Perović Delegat: Mihajlo Kostić
63982KK Čubura : KK As Basket91 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Nemanja Radović, Stevan Rašinac Delegat: Miroljub Jovanović
63983KK Beovuk 72 : KK Eko Sport67 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Danilo Petković, Miloš Joksimović Delegat: Mirjana Vesković

14. kolo19.02.2020
63984KK Beko : KK Zemun75 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Filip Konatar Delegat: Slobodan Todorović
63985KK As Basket : KK Beovuk 72
63986KK Slodes : KK Čubura72 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Predrag Nestorović, Antonije Luković Delegat: Slobodan Todorović
63987KK Žitko Basket : KK Žarkovo64 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63988ŠKK Zvezdara : KK IBC69 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 19:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Prica Delegat: Aleksandar Rašinac
63989KK Eko Sport : KK Mladost68 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Miloš Joksimović, Dejan Živković Delegat: Jovan Mihailović

15. kolo22.02.2020
63990KK Zemun : KK Mladost72 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Šoškić, Filip Konatar Delegat: Aleksandar Knežević
63991KK IBC : KK Beko56 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Jovan Čučuković
63992KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara104 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Janković Delegat: Mihajlo Kostić
63993KK Čubura : KK Žitko Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
63994KK Beovuk 72 : KK Slodes56 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Zoran Ninkov
63995KK As Basket : KK Eko Sport84 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
Sudije: Dušan Marčetić, Predrag Nestorović Delegat: Goran Radovanović

16. kolo29.02.2020
63996KK Beko : KK Žarkovo71 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dušan Marčetić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Aleksandar Todorović
63997KK Mladost : KK IBC75 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Aleksandar Knežević
63998KK Slodes : KK As Basket72 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Aleksandar Bošković, Marija Ćirić Delegat: Svetlana Miladinov
63999KK Žitko Basket : KK Beovuk 7267 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Đurđić Delegat: Miroljub Jovanović
64000ŠKK Zvezdara : KK Čubura67 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Predrag Nestorović, Ognjen Mladenović Delegat: Aleksandar Rašinac
64001KK Eko Sport : KK Zemun49 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Miroljub Jovanović

17. kolo07.03.2020
64002KK IBC : KK Zemun58 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Vlahović, Aleksandar Bošković Delegat: Miodrag Cvetković
64003KK Žarkovo : KK Mladost92 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Milan Radenković
64004KK Čubura : KK Beko69 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Miloš Joksimović, Filip Konatar Delegat: Jovan Mihailović
64005KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara83 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Dušan Marčetić, Marko Šoškić Delegat: Milena Glavan
64006KK As Basket : KK Žitko Basket81 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Dejan Živković, Luka Međugorac Delegat: Aleksandar Knežević
64007KK Slodes : KK Eko Sport81 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dušan Marčetić, Antonije Luković Delegat: Zvezdan Janković

18. kolo14.03.2020
64008KK Beko : KK Beovuk 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
64009KK Mladost : KK Čubura76 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Vraneš
64010KK Zemun : KK Žarkovo
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
64011KK Žitko Basket : KK Slodes
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
64012ŠKK Zvezdara : KK As Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Dejan Živković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Rašinac
64013KK Eko Sport : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Marija Ćirić, Petar Dimić Delegat: Aleksandar Rašinac

19. kolo21.03.2020
64014KK Žarkovo : KK IBC
64015KK Čubura : KK Zemun
64016KK Beovuk 72 : KK Mladost
64017KK As Basket : KK Beko
64018KK Slodes : ŠKK Zvezdara
64019KK Žitko Basket : KK Eko Sport

20. kolo25.03.2020
64020KK Beko : KK Slodes
64021KK Mladost : KK As Basket
64022KK Zemun : KK Beovuk 72
64023KK IBC : KK Čubura
64024ŠKK Zvezdara : KK Žitko Basket
64025KK Eko Sport : KK Žarkovo

21. kolo28.03.2020
64026KK Čubura : KK Žarkovo
64027KK Beovuk 72 : KK IBC
64028KK As Basket : KK Zemun
64029KK Slodes : KK Mladost
64030KK Žitko Basket : KK Beko
64031ŠKK Zvezdara : KK Eko Sport

22. kolo04.04.2020
64032KK Beko : ŠKK Zvezdara
64033KK Mladost : KK Žitko Basket
64034KK Zemun : KK Slodes
64035KK IBC : KK As Basket
64036KK Žarkovo : KK Beovuk 72
64037KK Eko Sport : KK Čubura



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun3303121731396
2.KK IBC32121821715
3.KK Bask312239222174
4.KK Cerak 303131288-1573


1. kolo12.10.2019
63439KK Zemun : KK Cerak 122 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63440KK IBC : KK Bask80 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)

2. kolo13.10.2019
63441KK Zemun : KK IBC105 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63442KK Cerak : KK Bask57 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2019 Vreme: 21:05
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

3. kolo16.10.2019
63443KK IBC : KK Cerak 83 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63444KK Bask : KK Zemun80 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)



2. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS3303171761416
2.KK Dynamic BG321226214125
3.KK Zemun312165216-514
4.KK Torlak303163265-1023


1. kolo05.10.2019
62779KK Crvena Zvezda MTS : KK Torlak127 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Pavle Šipka Delegat: Uroš Čukić
62780KK Dynamic BG : KK Zemun70 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Kovačević, Dušan Marčetić Delegat: Uroš Čukić

2. kolo06.10.2019
62781KK Crvena Zvezda MTS : KK Dynamic BG91 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Uroš Čukić
62782KK Torlak : KK Zemun47 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Marko Simić, Nemanja Krivokuća Delegat: Uroš Čukić

3. kolo07.10.2019
62783KK Dynamic BG : KK Torlak83 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Marko Šoškić, Pavle Šipka Delegat: Aleksandar Knežević
62784KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS58 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Kovačević, Petar Kral Delegat: Aleksandar Knežević


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.