Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun (juniori)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Slodes220149127224
2.KK Borac Zemun220188171174
3.ŠKK Zvezdara211130155-253
4.KK Žarkovo211161135263
5.KK Sava211176131453
6.KK Beko21114914903
7.KK Mladost211125167-423
8.KK Zemun110787262
9.KK Radnički (Obrenovac)202167181-142
10.KK IBC110716832
11.BKK Radnički202132149-172
12.OKK Beograd202134155-212


1. kolo31.10.2020
69981KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara83 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksandar Bošković, Dejan Živković Delegat: Aleksandar Tolić
69982KK Beko : KK IBC68 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Saša Krsmanović, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Todorović
69983KK Zemun : KK Radnički (Obrenovac)78 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Nemanja Krivokuća Delegat: Goran Radovanović
69984KK Borac Zemun : BKK Radnički85 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Miodrag Cvetković
69985KK Slodes : OKK Beograd85 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Rašinac
69986KK Mladost : KK Sava55 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Budimir Agatonović

2. kolo07.11.2020
69987KK Žarkovo : KK Beko78 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Predrag Nestorović Delegat: Vukašin Kurćubić
69988OKK Beograd : KK Mladost63 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
69989BKK Radnički : KK Slodes56 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Stevan Rašinac, Nemanja Krivokuća Delegat: Đorđe Ilić
69990KK Radnički (Obrenovac) : KK Borac Zemun95 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Dušan Marčetić, Luka Međugorac Delegat: Miodrag Aleksić
69991KK IBC : KK Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
69992ŠKK Zvezdara : KK Sava76 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Danilo Petković, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo14.11.2020
69993KK Beko : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2019
69994KK Zemun : KK Žarkovo
69995KK Borac Zemun : KK IBC
69996KK Slodes : KK Radnički (Obrenovac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2019
69997KK Mladost : BKK Radnički
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2019
69998KK Sava : OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2020 Vreme: 11:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

4. kolo21.11.2020
69999KK Žarkovo : KK Borac Zemun
70000KK Beko : KK Zemun
70001BKK Radnički : KK Sava
70002KK Radnički (Obrenovac) : KK Mladost
70003KK IBC : KK Slodes
70004ŠKK Zvezdara : OKK Beograd

5. kolo28.11.2020
70005KK Zemun : ŠKK Zvezdara
70006KK Borac Zemun : KK Beko
70007KK Slodes : KK Žarkovo
70008KK Mladost : KK IBC
70009KK Sava : KK Radnički (Obrenovac)
70010OKK Beograd : BKK Radnički

6. kolo05.12.2020
70011KK Žarkovo : KK Mladost
70012KK Beko : KK Slodes
70013KK Zemun : KK Borac Zemun
70014KK Radnički (Obrenovac) : OKK Beograd
70015KK IBC : KK Sava
70016ŠKK Zvezdara : BKK Radnički

7. kolo12.12.2020
70017KK Borac Zemun : ŠKK Zvezdara
70018KK Slodes : KK Zemun
70019KK Mladost : KK Beko
70020KK Sava : KK Žarkovo
70021OKK Beograd : KK IBC
70022BKK Radnički : KK Radnički (Obrenovac)

8. kolo19.12.2020
70023KK Žarkovo : OKK Beograd
70024KK Beko : KK Sava
70025KK Zemun : KK Mladost
70026KK Borac Zemun : KK Slodes
70027KK IBC : BKK Radnički
70028ŠKK Zvezdara : KK Radnički (Obrenovac)

9. kolo26.12.2020
70029KK Slodes : ŠKK Zvezdara
70030KK Mladost : KK Borac Zemun
70031KK Sava : KK Zemun
70032OKK Beograd : KK Beko
70033BKK Radnički : KK Žarkovo
70034KK Radnički (Obrenovac) : KK IBC

10. kolo16.01.2021
70035KK Žarkovo : KK Radnički (Obrenovac)
70036KK Beko : BKK Radnički
70037KK Zemun : OKK Beograd
70038KK Borac Zemun : KK Sava
70039KK Slodes : KK Mladost
70040ŠKK Zvezdara : KK IBC

11. kolo23.01.2021
70041KK Mladost : ŠKK Zvezdara
70042KK Sava : KK Slodes
70043OKK Beograd : KK Borac Zemun
70044BKK Radnički : KK Zemun
70045KK Radnički (Obrenovac) : KK Beko
70046KK IBC : KK Žarkovo

12. kolo30.11.-0001
70047KK Sava : KK Mladost
70048OKK Beograd : KK Slodes
70049BKK Radnički : KK Borac Zemun
70050KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun
70051KK IBC : KK Beko
70052ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo

13. kolo30.11.-0001
70053KK Beko : KK Žarkovo
70054KK Zemun : KK IBC
70055KK Borac Zemun : KK Radnički (Obrenovac)
70056KK Slodes : BKK Radnički
70057KK Mladost : OKK Beograd
70058KK Sava : ŠKK Zvezdara

14. kolo30.11.-0001
70059KK Žarkovo : KK Zemun
70060OKK Beograd : KK Sava
70061BKK Radnički : KK Mladost
70062KK Radnički (Obrenovac) : KK Slodes
70063KK IBC : KK Borac Zemun
70064ŠKK Zvezdara : KK Beko

15. kolo30.11.-0001
70065KK Zemun : KK Beko
70066KK Borac Zemun : KK Žarkovo
70067KK Slodes : KK IBC
70068KK Mladost : KK Radnički (Obrenovac)
70069KK Sava : BKK Radnički
70070OKK Beograd : ŠKK Zvezdara

16. kolo30.11.-0001
70071KK Žarkovo : KK Slodes
70072KK Beko : KK Borac Zemun
70073BKK Radnički : OKK Beograd
70074KK Radnički (Obrenovac) : KK Sava
70075KK IBC : KK Mladost
70076ŠKK Zvezdara : KK Zemun

17. kolo30.11.-0001
70077KK Borac Zemun : KK Zemun
70078KK Slodes : KK Beko
70079KK Mladost : KK Žarkovo
70080KK Sava : KK IBC
70081OKK Beograd : KK Radnički (Obrenovac)
70082BKK Radnički : ŠKK Zvezdara

18. kolo30.11.-0001
70083KK Žarkovo : KK Sava
70084KK Beko : KK Mladost
70085KK Zemun : KK Slodes
70086KK Radnički (Obrenovac) : BKK Radnički
70087KK IBC : OKK Beograd
70088ŠKK Zvezdara : KK Borac Zemun

19. kolo30.11.-0001
70089KK Slodes : KK Borac Zemun
70090KK Mladost : KK Zemun
70091KK Sava : KK Beko
70092OKK Beograd : KK Žarkovo
70093BKK Radnički : KK IBC
70094KK Radnički (Obrenovac) : ŠKK Zvezdara

20. kolo30.11.-0001
70095KK Žarkovo : BKK Radnički
70096KK Beko : OKK Beograd
70097KK Zemun : KK Sava
70098KK Borac Zemun : KK Mladost
70099KK IBC : KK Radnički (Obrenovac)
70100ŠKK Zvezdara : KK Slodes

21. kolo30.11.-0001
70101KK Mladost : KK Slodes
70102KK Sava : KK Borac Zemun
70103OKK Beograd : KK Zemun
70104BKK Radnički : KK Beko
70105KK Radnički (Obrenovac) : KK Žarkovo
70106KK IBC : ŠKK Zvezdara

22. kolo30.11.-0001
70107KK Žarkovo : KK IBC
70108KK Beko : KK Radnički (Obrenovac)
70109KK Zemun : BKK Radnički
70110KK Borac Zemun : OKK Beograd
70111KK Slodes : KK Sava
70112ŠKK Zvezdara : KK Mladost



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun330264201636
2.BKK Radnički321235198375
3.KK Torlak OKK Beograd312201220-194
4.KK Mladenovac303188269-813


1. kolo18.10.2020
68099KK Zemun : KK Mladenovac94 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Petar Janković Delegat: Dragoslav Velanac
68100KK Torlak OKK Beograd : BKK Radnički56 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Petar Janković Delegat: Dragoslav Velanac

2. kolo24.10.2020
68101KK Zemun : KK Torlak OKK Beograd81 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Paunović, Petar Janković Delegat: Dragiša Varava
68102KK Mladenovac : BKK Radnički53 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Momčilo Lutovac Delegat: Jovan Mihailović

3. kolo25.10.2020
68103KK Torlak OKK Beograd : KK Mladenovac76 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Lazar Kostić, Vladimir Popović Delegat: Milan Radenković
68104BKK Radnički : KK Zemun55 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Lazar Kostić, Vladimir Popović Delegat: Milan Radenković



1. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Vizura22013612794
2.KK Zemun21115014193
3.KK Žitko Basket202120138-182


1. kolo25.09.2020
67736KK Žitko Basket : KK Vizura55 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Kovačević, Petar Kral Delegat: Miroljub Jovanović
KK Zemun - slobodna ekipa

2. kolo26.09.2020
67737KK Zemun : KK Žitko Basket78 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.09.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Nestorović Delegat: Miroljub Jovanović
KK Vizura - slobodna ekipa

3. kolo27.09.2020
67740KK Vizura : KK Zemun76 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.09.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Saša Krsmanović Delegat: Miroljub Jovanović
KK Žitko Basket - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.