EKIPA | KK Zemun Fitofarmacija - 17.08.2018
Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 3 (pioniri)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Barajevo22220172798574244
2.KK Div Basket 221931573109547841
3.KK Dynamic BG221841513110041340
4.KK BB Basket (Mladenovac)22139156514798635
5.KK Crvena Zvezda MTS 22213913121346-3435
6.KK Beko22121013101314-434
7.KK Flash 2221111152414497533
8.BKK Radnički2291313111450-13931
9.KK Zemun Fitofarmacija 32281411431276-13330
10.KK Novi Beograd 7 - 32231911101480-37025
11.KK Zvezdara M-Invest2222010831600-51724
12.KK Lazarevac2222010901687-59724


1. kolo04.11.2017
52773KK Div Basket : KK Crvena Zvezda MTS 279 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
52774KK Barajevo : KK Zemun Fitofarmacija 371 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2017 Vreme: 19:40
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52775KK Lazarevac : KK Novi Beograd 7 - 386 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 12:50
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
52776BKK Radnički : KK Flash 297 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 16:15
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52777KK BB Basket (Mladenovac) : KK Zvezdara M-Invest90 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 17:10
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52778KK Dynamic BG : KK Beko66 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 12:45
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)

2. kolo11.11.2017
52779KK Div Basket : KK Barajevo66 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
52780KK Zvezdara M-Invest : KK Dynamic BG44 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2017 Vreme: 20:20
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52781KK Flash 2 : KK BB Basket (Mladenovac)49 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 18:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52782KK Novi Beograd 7 - 3 : BKK Radnički63 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2017 Vreme: 18:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
52783KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Lazarevac57 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2017 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52784KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Beko74 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 14:15
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

3. kolo18.11.2017
52785KK Barajevo : KK Crvena Zvezda MTS 294 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52786KK Lazarevac : KK Div Basket 46 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
52787BKK Radnički : KK Zemun Fitofarmacija 370 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 08:40
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52788KK BB Basket (Mladenovac) : KK Novi Beograd 7 - 3106 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 14:10
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52789KK Dynamic BG : KK Flash 271 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52790KK Beko : KK Zvezdara M-Invest79 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

4. kolo25.11.2017
52791KK Div Basket : BKK Radnički100 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
52792KK Barajevo : KK Lazarevac78 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52793KK Flash 2 : KK Beko90 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 16:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52794KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Dynamic BG29 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2017 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
52795KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK BB Basket (Mladenovac)58 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2017 Vreme: 20:00
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
52796KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Zvezdara M-Invest76 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

5. kolo02.12.2017
52797KK Lazarevac : KK Crvena Zvezda MTS 269 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52798BKK Radnički : KK Barajevo37 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 18:15
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52799KK BB Basket (Mladenovac) : KK Div Basket 70 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 17:15
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52800KK Dynamic BG : KK Zemun Fitofarmacija 382 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52801KK Beko : KK Novi Beograd 7 - 360 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 12:40
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52802KK Zvezdara M-Invest : KK Flash 245 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

6. kolo09.12.2017
52803KK Div Basket : KK Dynamic BG78 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
52804KK Barajevo : KK BB Basket (Mladenovac)96 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 11:10
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52805KK Lazarevac : BKK Radnički71 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 10:10
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
52806KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Zvezdara M-Invest46 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
52807KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Beko34 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52808KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Flash 281 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

7. kolo16.12.2017
52809BKK Radnički : KK Crvena Zvezda MTS 279 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 18:10
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52810KK BB Basket (Mladenovac) : KK Lazarevac107 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52811KK Dynamic BG : KK Barajevo53 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 11:50
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52812KK Beko : KK Div Basket 56 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 12:40
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52813KK Zvezdara M-Invest : KK Zemun Fitofarmacija 349 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52814KK Flash 2 : KK Novi Beograd 7 - 383 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

8. kolo23.12.2017
52815KK Div Basket : KK Zvezdara M-Invest90 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 19:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
52816KK Barajevo : KK Beko76 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52817KK Lazarevac : KK Dynamic BG39 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
52818BKK Radnički : KK BB Basket (Mladenovac)62 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 17:10
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52819KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Flash 260 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52820KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Novi Beograd 7 - 365 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

9. kolo13.01.2018
52821KK BB Basket (Mladenovac) : KK Crvena Zvezda MTS 284 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 17:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52822KK Dynamic BG : BKK Radnički74 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 11:50
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52823KK Beko : KK Lazarevac73 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 12:40
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52824KK Zvezdara M-Invest : KK Barajevo37 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52825KK Flash 2 : KK Div Basket 59 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52826KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Zemun Fitofarmacija 352 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)

10. kolo20.01.2018
52827KK Div Basket : KK Novi Beograd 7 - 370 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2017 Vreme: 21:45
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
52828KK Barajevo : KK Flash 2103 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52829KK Lazarevac : KK Zvezdara M-Invest75 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
52830BKK Radnički : KK Beko65 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52831KK BB Basket (Mladenovac) : KK Dynamic BG74 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 17:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52832KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Zemun Fitofarmacija 349 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

11. kolo27.01.2018
52833KK Dynamic BG : KK Crvena Zvezda MTS 276 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52834KK Beko : KK BB Basket (Mladenovac)63 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52835KK Zvezdara M-Invest : BKK Radnički46 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2018 Vreme: 21:05
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52836KK Flash 2 : KK Lazarevac75 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 16:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52837KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Barajevo31 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
52838KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Div Basket 38 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

12. kolo10.02.2018
52839KK Beko : KK Dynamic BG63 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52840KK Zvezdara M-Invest : KK BB Basket (Mladenovac)65 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52841KK Flash 2 : BKK Radnički75 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 17:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52842KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Lazarevac70 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
52843KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Barajevo32 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52844KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Div Basket 35 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

13. kolo17.02.2018
52845KK Barajevo : KK Div Basket 64 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52846KK Lazarevac : KK Zemun Fitofarmacija 358 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 11:30
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
52847BKK Radnički : KK Novi Beograd 7 - 373 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52848KK BB Basket (Mladenovac) : KK Flash 290 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 15:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52849KK Dynamic BG : KK Zvezdara M-Invest72 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2018 Vreme: 20:50
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52850KK Beko : KK Crvena Zvezda MTS 248 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

14. kolo24.02.2018
52851KK Div Basket : KK Lazarevac91 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 20:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
52852KK Zvezdara M-Invest : KK Beko50 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52853KK Flash 2 : KK Dynamic BG68 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 17:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52854KK Novi Beograd 7 - 3 : KK BB Basket (Mladenovac)33 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 15:35
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
52855KK Zemun Fitofarmacija 3 : BKK Radnički55 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52856KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Barajevo37 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

15. kolo03.03.2018
52857KK Lazarevac : KK Barajevo47 : 108
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
52858BKK Radnički : KK Div Basket 45 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 18:50
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52859KK BB Basket (Mladenovac) : KK Zemun Fitofarmacija 379 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 14:10
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52860KK Dynamic BG : KK Novi Beograd 7 - 371 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52861KK Beko : KK Flash 269 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 20:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52862KK Zvezdara M-Invest : KK Crvena Zvezda MTS 244 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

16. kolo10.03.2018
52863KK Div Basket : KK BB Basket (Mladenovac)54 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 19:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
52864KK Barajevo : BKK Radnički73 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52865KK Flash 2 : KK Zvezdara M-Invest68 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52866KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Beko52 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
52867KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Dynamic BG36 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52868KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Lazarevac52 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

17. kolo17.03.2018
52869BKK Radnički : KK Lazarevac46 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52870KK BB Basket (Mladenovac) : KK Barajevo76 : 100
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 15:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52871KK Dynamic BG : KK Div Basket 51 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 11:50
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52872KK Beko : KK Zemun Fitofarmacija 355 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52873KK Zvezdara M-Invest : KK Novi Beograd 7 - 350 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
52874KK Flash 2 : KK Crvena Zvezda MTS 287 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2018 Vreme: 21:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

18. kolo24.03.2018
52875KK Div Basket : KK Beko88 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
52876KK Barajevo : KK Dynamic BG62 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52877KK Lazarevac : KK BB Basket (Mladenovac)56 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
52878KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Flash 252 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
52879KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Zvezdara M-Invest61 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52880KK Crvena Zvezda MTS 2 : BKK Radnički54 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

19. kolo31.03.2018
52881KK BB Basket (Mladenovac) : BKK Radnički83 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2018 Vreme: 15:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52882KK Dynamic BG : KK Lazarevac83 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52883KK Beko : KK Barajevo44 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52884KK Zvezdara M-Invest : KK Div Basket 49 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2018 Vreme: 21:45
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
52885KK Flash 2 : KK Zemun Fitofarmacija 352 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.04.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
52886KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Crvena Zvezda MTS 250 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

20. kolo14.04.2018
52887KK Div Basket : KK Flash 268 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
52888KK Barajevo : KK Zvezdara M-Invest90 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2018 Vreme: 11:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52889KK Lazarevac : KK Beko61 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
52890BKK Radnički : KK Dynamic BG49 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52891KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Novi Beograd 7 - 366 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52892KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK BB Basket (Mladenovac)51 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.04.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)

21. kolo21.04.2018
52893KK Dynamic BG : KK BB Basket (Mladenovac)62 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
52894KK Beko : BKK Radnički57 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
52895KK Zvezdara M-Invest : KK Lazarevac67 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 16:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52896KK Flash 2 : KK Barajevo65 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 16:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
52897KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Div Basket 27 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
52898KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Crvena Zvezda MTS 239 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

22. kolo28.04.2018
52899KK Div Basket : KK Zemun Fitofarmacija 395 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 19:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
52900KK Barajevo : KK Novi Beograd 7 - 383 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.04.2018 Vreme: 20:40
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
52901KK Lazarevac : KK Flash 245 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
52902BKK Radnički : KK Zvezdara M-Invest48 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52903KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beko82 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 17:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
52904KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Dynamic BG55 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)



1. stepen 2. ekipe
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Fitofarmacija 3330199126736
2.KK Ras 5321185136495
3.KK Novi Beograd 7 - 2312127192-654
4.ŠKK Zvezdara 2303132189-573


1. kolo14.10.2017
51193KK Novi Beograd 7 - 2 : ŠKK Zvezdara 255 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
51194KK Ras 5 : KK Zemun Fitofarmacija 349 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)

2. kolo15.10.2017
51195KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Ras 546 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2017 Vreme: 13:10
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
51196ŠKK Zvezdara 2 : KK Zemun Fitofarmacija 351 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2017 Vreme: 18:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

3. kolo16.10.2017
51197KK Ras 5 : ŠKK Zvezdara 268 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2017 Vreme: 20:40
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
51198KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Novi Beograd 7 - 275 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.