Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 3 (pioniri)



Regionalna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Sopot431244170747
2.KK Banovo Brdo431303244597
3.BKK Radnički330236164726
4.KK Abba (Barič)422276255216
5.KK Beko 342224323856
6.KK Zemun Fitofarmacija 3413192253-615
7.KK Gorica321163168-55
8.KK Ras 2413226252-265
9.KK Flash 2321186171155
10.OKK Beograd 2413210278-685
11.KK IBC303115201-863


1. kolo09.11.2019
64672BKK Radnički : KK Banovo Brdo70 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
64673KK Abba (Barič) : KK Ras 279 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 16:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
64674OKK Beograd 2 : KK Beko 354 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64675KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Gorica43 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
64676KK Sopot : KK Flash 268 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
KK IBC - slobodna ekipa

2. kolo16.11.2019
64677KK IBC : BKK Radnički40 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
64678KK Gorica : KK Sopot49 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
64679KK Beko 3 : KK Zemun Fitofarmacija 376 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 18:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
64680KK Ras 2 : OKK Beograd 280 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 15:10
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
64681KK Banovo Brdo : KK Abba (Barič)83 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
KK Flash 2 - slobodna ekipa

3. kolo23.11.2019
64684KK Abba (Barič) : KK IBC59 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
64685OKK Beograd 2 : KK Banovo Brdo52 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64686KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Ras 249 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
64687KK Sopot : KK Beko 359 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
64688KK Flash 2 : KK Gorica83 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 15:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
BKK Radnički - slobodna ekipa

4. kolo30.11.2019
64689KK IBC : OKK Beograd 241 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
64690BKK Radnički : KK Abba (Barič)79 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
64691KK Beko 3 : KK Flash 250 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
64692KK Ras 2 : KK Sopot50 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
64693KK Banovo Brdo : KK Zemun Fitofarmacija 379 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
KK Gorica - slobodna ekipa

5. kolo07.12.2019
64696OKK Beograd 2 : BKK Radnički
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64697KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
64698KK Sopot : KK Banovo Brdo
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
64699KK Flash 2 : KK Ras 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
64700KK Gorica : KK Beko 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

6. kolo14.12.2019
64701KK IBC : KK Sopot
64702BKK Radnički : KK Zemun Fitofarmacija 3
64703KK Abba (Barič) : OKK Beograd 2
64704KK Ras 2 : KK Gorica
64705KK Banovo Brdo : KK Flash 2
KK Beko 3 - slobodna ekipa

7. kolo21.12.2019
64708KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Abba (Barič)
64709KK Sopot : BKK Radnički
64710KK Flash 2 : KK IBC
64711KK Gorica : KK Banovo Brdo
64712KK Beko 3 : KK Ras 2
OKK Beograd 2 - slobodna ekipa

8. kolo11.01.2020
64713KK IBC : KK Gorica
64714BKK Radnički : KK Flash 2
64715KK Abba (Barič) : KK Sopot
64716OKK Beograd 2 : KK Zemun Fitofarmacija 3
64717KK Banovo Brdo : KK Beko 3
KK Ras 2 - slobodna ekipa

9. kolo18.01.2020
64720KK Sopot : OKK Beograd 2
64721KK Flash 2 : KK Abba (Barič)
64722KK Gorica : BKK Radnički
64723KK Beko 3 : KK IBC
64724KK Ras 2 : KK Banovo Brdo
KK Zemun Fitofarmacija 3 - slobodna ekipa

10. kolo25.01.2020
64725KK IBC : KK Ras 2
64726BKK Radnički : KK Beko 3
64727KK Abba (Barič) : KK Gorica
64728OKK Beograd 2 : KK Flash 2
64729KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Sopot
KK Banovo Brdo - slobodna ekipa

11. kolo22.02.2020
64732KK Flash 2 : KK Zemun Fitofarmacija 3
64733KK Gorica : OKK Beograd 2
64734KK Beko 3 : KK Abba (Barič)
64735KK Ras 2 : BKK Radnički
64736KK Banovo Brdo : KK IBC
KK Sopot - slobodna ekipa

12. kolo29.02.2020
64737KK Flash 2 : KK Sopot
64738KK Gorica : KK Zemun Fitofarmacija 3
64739KK Beko 3 : OKK Beograd 2
64740KK Ras 2 : KK Abba (Barič)
64741KK Banovo Brdo : BKK Radnički
KK IBC - slobodna ekipa

13. kolo07.03.2020
64743BKK Radnički : KK IBC
64744KK Abba (Barič) : KK Banovo Brdo
64745OKK Beograd 2 : KK Ras 2
64746KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Beko 3
64747KK Sopot : KK Gorica
KK Flash 2 - slobodna ekipa

14. kolo14.03.2020
64749KK IBC : KK Abba (Barič)
64750KK Gorica : KK Flash 2
64751KK Beko 3 : KK Sopot
64752KK Ras 2 : KK Zemun Fitofarmacija 3
64753KK Banovo Brdo : OKK Beograd 2
BKK Radnički - slobodna ekipa

15. kolo21.03.2020
64755KK Abba (Barič) : BKK Radnički
64756OKK Beograd 2 : KK IBC
64757KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Banovo Brdo
64758KK Sopot : KK Ras 2
64759KK Flash 2 : KK Beko 3
KK Gorica - slobodna ekipa

16. kolo28.03.2020
64761KK IBC : KK Zemun Fitofarmacija 3
64762BKK Radnički : OKK Beograd 2
64763KK Beko 3 : KK Gorica
64764KK Ras 2 : KK Flash 2
64765KK Banovo Brdo : KK Sopot
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

17. kolo04.04.2020
64767OKK Beograd 2 : KK Abba (Barič)
64768KK Zemun Fitofarmacija 3 : BKK Radnički
64769KK Sopot : KK IBC
64770KK Flash 2 : KK Banovo Brdo
64771KK Gorica : KK Ras 2
KK Beko 3 - slobodna ekipa

18. kolo25.04.2020
64773KK IBC : KK Flash 2
64774BKK Radnički : KK Sopot
64775KK Abba (Barič) : KK Zemun Fitofarmacija 3
64776KK Ras 2 : KK Beko 3
64777KK Banovo Brdo : KK Gorica
OKK Beograd 2 - slobodna ekipa

19. kolo09.05.2020
64779KK Zemun Fitofarmacija 3 : OKK Beograd 2
64780KK Sopot : KK Abba (Barič)
64781KK Flash 2 : BKK Radnički
64782KK Gorica : KK IBC
64783KK Beko 3 : KK Banovo Brdo
KK Ras 2 - slobodna ekipa

20. kolo16.05.2020
64785KK IBC : KK Beko 3
64786BKK Radnički : KK Gorica
64787KK Abba (Barič) : KK Flash 2
64788OKK Beograd 2 : KK Sopot
64789KK Banovo Brdo : KK Ras 2
KK Zemun Fitofarmacija 3 - slobodna ekipa

21. kolo23.05.2020
64791KK Sopot : KK Zemun Fitofarmacija 3
64792KK Flash 2 : OKK Beograd 2
64793KK Gorica : KK Abba (Barič)
64794KK Beko 3 : BKK Radnički
64795KK Ras 2 : KK IBC
KK Banovo Brdo - slobodna ekipa

22. kolo30.05.2020
64797KK IBC : KK Banovo Brdo
64798BKK Radnički : KK Ras 2
64799KK Abba (Barič) : KK Beko 3
64800OKK Beograd 2 : KK Gorica
64801KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Flash 2
KK Sopot - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.