|
|
|
KK Zemun 3 (pioniri)
Beogradska liga U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Radnički (Obrenovac) | | 13 | | 11 | | 2 | | 861 | | 677 | | 184 | | 24 | | | | 2. | | | KK Borča | | 12 | | 9 | | 3 | | 685 | | 599 | | 86 | | 21 | | | | 3. | | | KK Ras 3 | | 12 | | 9 | | 3 | | 689 | | 650 | | 39 | | 21 | | | | 4. | | | KK Novi Beograd 7 | | 12 | | 8 | | 4 | | 798 | | 680 | | 118 | | 20 | | | | 5. | | | KK Skaj Basket | | 11 | | 7 | | 4 | | 761 | | 596 | | 165 | | 18 | | | | 6. | | | KK Beovuk 72 - 2 | | 12 | | 6 | | 6 | | 599 | | 582 | | 17 | | 18 | | | | 7. | | | KK Zemun 3 | | 12 | | 6 | | 6 | | 685 | | 632 | | 53 | | 18 | | | | 8. | | | KK Cerak 2 | | 12 | | 5 | | 7 | | 580 | | 651 | | -71 | | 17 | | | | 9. | | | KK Ripanj | | 13 | | 4 | | 9 | | 663 | | 758 | | -95 | | 17 | | | | 10. | | | KK Elite Basket 2 | | 13 | | 1 | | 12 | | 560 | | 802 | | -242 | | 14 | | | | 11. | | | KK Čubura 2 | | 12 | | 1 | | 11 | | 408 | | 662 | | -254 | | 13 | | |
| | 87864 | KK Borča : KK Elite Basket 2 | 73 : 52 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 11:15 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 87865 | KK Ras 3 : KK Skaj Basket | 59 : 57 |
| | | | | | Datum: 29.11.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19) |
| | | | |
| | 87866 | KK Novi Beograd 7 : KK Beovuk 72 - 2 | 67 : 46 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2) |
| | | | |
| | 87867 | KK Zemun 3 : KK Ripanj | 50 : 53 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а) |
| | | | |
| | 87868 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Čubura 2 | 70 : 29 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 18:00 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | KK Cerak 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87869 | KK Cerak 2 : KK Borča | 20 : 55 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 87870 | KK Ripanj : KK Radnički (Obrenovac) | 62 : 64 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | 87871 | KK Beovuk 72 - 2 : KK Zemun 3 | 56 : 50 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87872 | KK Skaj Basket : KK Novi Beograd 7 | 71 : 56 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 11:00 | Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19) |
| | | | |
| | 87873 | KK Elite Basket 2 : KK Ras 3 | 24 : 62 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: Balon VII Gimnazije (Mirijevo) |
| | | | |
| | KK Čubura 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87876 | KK Ras 3 : KK Cerak 2 | 75 : 65 |
| | | | | | Datum: 01.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 87877 | KK Novi Beograd 7 : KK Elite Basket 2 | 76 : 39 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2) |
| | | | |
| | 87878 | KK Zemun 3 : KK Skaj Basket | 56 : 61 |
| | | | | | Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143) |
| | | | |
| | 87879 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Beovuk 72 - 2 | 60 : 46 |
| | | | | | Datum: 04.12.2023 Vreme: 20:40 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 87880 | KK Čubura 2 : KK Ripanj | 39 : 40 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 15:30 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | KK Borča - slobodna ekipa | | | |
| | 87881 | KK Cerak 2 : KK Novi Beograd 7 | 34 : 57 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 87882 | KK Borča : KK Ras 3 | 56 : 40 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:40 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 87883 | KK Beovuk 72 - 2 : KK Čubura 2 | 42 : 14 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 13:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87884 | KK Skaj Basket : KK Radnički (Obrenovac) | 86 : 88 |
| | | | | | Datum: 24.01.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19) |
| | | | |
| | 87885 | KK Elite Basket 2 : KK Zemun 3 | 52 : 64 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: Balon VII Gimnazije (Mirijevo) |
| | | | |
| | KK Ripanj - slobodna ekipa | | | |
| | 87888 | KK Novi Beograd 7 : KK Borča | 75 : 78 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2) |
| | | | |
| | 87889 | KK Zemun 3 : KK Cerak 2 | 45 : 37 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а) |
| | | | |
| | 87890 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Elite Basket 2 | 62 : 43 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 12:50 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 87891 | KK Čubura 2 : KK Skaj Basket | 40 : 80 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 11:00 | Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19) |
| | | | |
| | 87892 | KK Ripanj : KK Beovuk 72 - 2 | 55 : 51 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | KK Ras 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 87893 | KK Cerak 2 : KK Radnički (Obrenovac) | 81 : 67 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 87894 | KK Borča : KK Zemun 3 | 50 : 46 |
| | | | | | Datum: 20.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 87895 | KK Ras 3 : KK Novi Beograd 7 | 80 : 75 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2) |
| | | | |
| | 87896 | KK Skaj Basket : KK Ripanj | 68 : 38 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19) |
| | | | |
| | 87897 | KK Elite Basket 2 : KK Čubura 2 | 50 : 24 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: Balon VII Gimnazije (Mirijevo) |
| | | | |
| | KK Beovuk 72 - 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87900 | KK Zemun 3 : KK Ras 3 | 53 : 28 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87901 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Borča | 72 : 45 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 19:15 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 87902 | KK Čubura 2 : KK Cerak 2 | 31 : 38 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 87903 | KK Ripanj : KK Elite Basket 2 | 57 : 38 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | 87904 | KK Beovuk 72 - 2 : KK Skaj Basket | 56 : 49 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | KK Novi Beograd 7 - slobodna ekipa | | | |
| | 87905 | KK Cerak 2 : KK Ripanj | 61 : 42 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 87906 | KK Borča : KK Čubura 2 | 50 : 28 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 87907 | KK Ras 3 : KK Radnički (Obrenovac) | 55 : 77 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 87908 | KK Novi Beograd 7 : KK Zemun 3 | 74 : 65 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2) |
| | | | |
| | 87909 | KK Elite Basket 2 : KK Beovuk 72 - 2 | 38 : 58 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Balon VII Gimnazije (Mirijevo) |
| | | | |
| | KK Skaj Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 87912 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Novi Beograd 7 | 67 : 66 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 87913 | KK Čubura 2 : KK Ras 3 | 45 : 60 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 87914 | KK Ripanj : KK Borča | 58 : 64 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | 87915 | KK Beovuk 72 - 2 : KK Cerak 2 | 51 : 41 |
| | | | | | Datum: 13.02.2024 Vreme: 21:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87916 | KK Skaj Basket : KK Elite Basket 2 | 89 : 42 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19) |
| | | | |
| | KK Zemun 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 87917 | KK Cerak 2 : KK Skaj Basket | 56 : 54 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 87918 | KK Borča : KK Beovuk 72 - 2 | 39 : 50 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 87919 | KK Ras 3 : KK Ripanj | 57 : 48 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 87920 | KK Novi Beograd 7 : KK Čubura 2 | 54 : 34 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2) |
| | | | |
| | 87921 | KK Zemun 3 : KK Radnički (Obrenovac) | 67 : 48 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | KK Elite Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87924 | KK Čubura 2 : KK Zemun 3 | 31 : 62 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 87925 | KK Ripanj : KK Novi Beograd 7 | 65 : 67 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | 87926 | KK Beovuk 72 - 2 : KK Ras 3 | 57 : 59 |
| | | | | | Datum: 27.02.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87927 | KK Skaj Basket : KK Borča | 64 : 44 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19) |
| | | | |
| | 87928 | KK Elite Basket 2 : KK Cerak 2 | 44 : 46 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Balon VII Gimnazije (Mirijevo) |
| | | | |
| | KK Radnički (Obrenovac) - slobodna ekipa | | | |
| | 87929 | KK Čubura 2 : KK Radnički (Obrenovac) | 32 : 59 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:40 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 87930 | KK Ripanj : KK Zemun 3 | 60 : 66 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | 87931 | KK Beovuk 72 - 2 : KK Novi Beograd 7 | 49 : 55 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87932 | KK Skaj Basket : KK Ras 3 | |
| | | | |
| | 87933 | KK Elite Basket 2 : KK Borča | 51 : 67 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: 7. Beogradska Gimnazija (Šejkina 21a) |
| | | | |
| | KK Cerak 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87935 | KK Borča : KK Cerak 2 | 64 : 43 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) |
| | | | |
| | 87936 | KK Ras 3 : KK Elite Basket 2 | 48 : 35 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 87937 | KK Novi Beograd 7 : KK Skaj Basket | |
| | | | |
| | 87938 | KK Zemun 3 : KK Beovuk 72 - 2 | |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87939 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Ripanj | 72 : 28 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | KK Čubura 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87941 | KK Cerak 2 : KK Ras 3 | 58 : 66 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 87942 | KK Ripanj : KK Čubura 2 | 57 : 61 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | 87943 | KK Beovuk 72 - 2 : KK Radnički (Obrenovac) | 37 : 55 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87944 | KK Skaj Basket : KK Zemun 3 | 82 : 61 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19) |
| | | | |
| | 87945 | KK Elite Basket 2 : KK Novi Beograd 7 | 52 : 76 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 13:15 | Lokacija: 7. Beogradska Gimnazija (Šejkina 21a) |
| | | | |
| | KK Borča - slobodna ekipa | | | |
| | 87948 | KK Novi Beograd 7 : KK Cerak 2 | |
| | | | |
| | 87949 | KK Zemun 3 : KK Elite Basket 2 | |
| | | | |
| | 87950 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Skaj Basket | |
| | | | |
| | 87951 | KK Čubura 2 : KK Beovuk 72 - 2 | |
| | | | |
| | KK Ripanj - slobodna ekipa | | | |
| | 87953 | KK Cerak 2 : KK Zemun 3 | |
| | | | |
| | 87954 | KK Borča : KK Novi Beograd 7 | |
| | | | |
| | 87955 | KK Beovuk 72 - 2 : KK Ripanj | |
| | | | |
| | 87956 | KK Skaj Basket : KK Čubura 2 | |
| | | | |
| | 87957 | KK Elite Basket 2 : KK Radnički (Obrenovac) | |
| | | | |
| | KK Ras 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 87959 | KK Novi Beograd 7 : KK Ras 3 | |
| | | | |
| | 87960 | KK Zemun 3 : KK Borča | |
| | | | |
| | 87961 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak 2 | |
| | | | |
| | 87962 | KK Čubura 2 : KK Elite Basket 2 | |
| | | | |
| | 87963 | KK Ripanj : KK Skaj Basket | |
| | | | |
| | KK Beovuk 72 - 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87965 | KK Cerak 2 : KK Čubura 2 | |
| | | | |
| | 87966 | KK Borča : KK Radnički (Obrenovac) | |
| | | | |
| | 87967 | KK Ras 3 : KK Zemun 3 | |
| | | | |
| | 87968 | KK Skaj Basket : KK Beovuk 72 - 2 | |
| | | | |
| | 87969 | KK Elite Basket 2 : KK Ripanj | |
| | | | |
| | KK Novi Beograd 7 - slobodna ekipa | | | |
| | 87971 | KK Zemun 3 : KK Novi Beograd 7 | |
| | | | |
| | 87972 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Ras 3 | |
| | | | |
| | 87973 | KK Čubura 2 : KK Borča | |
| | | | |
| | 87974 | KK Ripanj : KK Cerak 2 | |
| | | | |
| | 87975 | KK Beovuk 72 - 2 : KK Elite Basket 2 | |
| | | | |
| | KK Skaj Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 87977 | KK Cerak 2 : KK Beovuk 72 - 2 | |
| | | | |
| | 87978 | KK Borča : KK Ripanj | |
| | | | |
| | 87979 | KK Ras 3 : KK Čubura 2 | |
| | | | |
| | 87980 | KK Novi Beograd 7 : KK Radnički (Obrenovac) | |
| | | | |
| | 87981 | KK Elite Basket 2 : KK Skaj Basket | |
| | | | |
| | KK Zemun 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 87983 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun 3 | |
| | | | |
| | 87984 | KK Čubura 2 : KK Novi Beograd 7 | |
| | | | |
| | 87985 | KK Ripanj : KK Ras 3 | |
| | | | |
| | 87986 | KK Beovuk 72 - 2 : KK Borča | |
| | | | |
| | 87987 | KK Skaj Basket : KK Cerak 2 | |
| | | | |
| | KK Elite Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87989 | KK Cerak 2 : KK Elite Basket 2 | |
| | | | |
| | 87990 | KK Borča : KK Skaj Basket | |
| | | | |
| | 87991 | KK Ras 3 : KK Beovuk 72 - 2 | |
| | | | |
| | 87992 | KK Novi Beograd 7 : KK Ripanj | |
| | | | |
| | 87993 | KK Zemun 3 : KK Čubura 2 | |
| | | | |
| | KK Radnički (Obrenovac) - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|