Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 3 (kadeti)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.ŠKK Zvezdara 218180133874059836
2.KK Novi Beograd 7 - 218153133482351133
3.KK Sava 218144133381951432
4.KK All Star18117112810992929
5.KK Konjarnik18117114096817229
6.KK Gro-Basket188109521043-9126
7.KK Flash 21871110001137-13725
8.KK Ras 2182168341199-36520
9.KK Zemun Fitofarmacija 3182166511221-57020
10.KK Barajevo Bambi182166871348-66120
11.SLOBODNA EKIPA 20000000


1. kolo04.11.2017
55150KK Gro-Basket : SLOBODNA EKIPA 2
55151KK Konjarnik : KK Novi Beograd 7 - 262 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 19:15
Lokacija: Tekstilna škola (Vojislava Ilića 88)
55152KK Barajevo Bambi : KK Zemun Fitofarmacija 326 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 10:00
Lokacija: Sportski centar Lussy (Šiljakovac) (Radovana Marinkovića 91)
55153ŠKK Zvezdara 2 : KK Ras 265 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 14:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
55154KK Flash 2 : KK Sava 240 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK All Star - slobodna ekipa

2. kolo11.11.2017
55155KK All Star : KK Gro-Basket80 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 13:45
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55156KK Ras 2 : KK Flash 263 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 14:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
55157KK Zemun Fitofarmacija 3 : ŠKK Zvezdara 222 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55158KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Barajevo Bambi89 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 12:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
55159SLOBODNA EKIPA 2 : KK Konjarnik
KK Sava 2 - slobodna ekipa

3. kolo18.11.2017
55162KK Konjarnik : KK All Star55 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 19:15
Lokacija: Tekstilna škola (Vojislava Ilića 88)
55163KK Barajevo Bambi : SLOBODNA EKIPA 2
55164ŠKK Zvezdara 2 : KK Novi Beograd 7 - 251 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2017 Vreme: 21:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
55165KK Flash 2 : KK Zemun Fitofarmacija 375 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 19:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55166KK Sava 2 : KK Ras 284 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Gro-Basket - slobodna ekipa

4. kolo25.11.2017
55167KK All Star : KK Barajevo Bambi86 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55168KK Gro-Basket : KK Konjarnik52 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
55169KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Sava 230 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 13:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
55170KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Flash 276 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
55171SLOBODNA EKIPA 2 : ŠKK Zvezdara 2
KK Ras 2 - slobodna ekipa

5. kolo02.12.2017
55174KK Barajevo Bambi : KK Gro-Basket36 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 15:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
55175ŠKK Zvezdara 2 : KK All Star84 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
55176KK Flash 2 : SLOBODNA EKIPA 2
55177KK Sava 2 : KK Novi Beograd 7 - 267 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 11:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
55178KK Ras 2 : KK Zemun Fitofarmacija 357 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 18:50
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
KK Konjarnik - slobodna ekipa

6. kolo09.12.2017
55179KK All Star : KK Flash 267 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55180KK Gro-Basket : ŠKK Zvezdara 228 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
55181KK Konjarnik : KK Barajevo Bambi78 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 18:15
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
55182KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Ras 2111 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 13:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
55183SLOBODNA EKIPA 2 : KK Sava 2
KK Zemun Fitofarmacija 3 - slobodna ekipa

7. kolo16.12.2017
55186ŠKK Zvezdara 2 : KK Konjarnik75 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
55187KK Flash 2 : KK Gro-Basket61 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 18:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55188KK Sava 2 : KK All Star81 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
55189KK Ras 2 : SLOBODNA EKIPA 2
55190KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Novi Beograd 7 - 228 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

8. kolo23.12.2017
55191KK All Star : KK Ras 281 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 14:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55192KK Gro-Basket : KK Sava 246 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
55193KK Konjarnik : KK Flash 255 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 19:15
Lokacija: Tekstilna škola (Vojislava Ilića 88)
55194KK Barajevo Bambi : ŠKK Zvezdara 226 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 15:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
55195SLOBODNA EKIPA 2 : KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Novi Beograd 7 - 2 - slobodna ekipa

9. kolo13.01.2018
55198KK Flash 2 : KK Barajevo Bambi83 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55199KK Sava 2 : KK Konjarnik65 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
55200KK Ras 2 : KK Gro-Basket67 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
55201KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK All Star51 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55202KK Novi Beograd 7 - 2 : SLOBODNA EKIPA 2
ŠKK Zvezdara 2 - slobodna ekipa

10. kolo20.01.2018
55203KK All Star : KK Novi Beograd 7 - 250 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55204KK Gro-Basket : KK Zemun Fitofarmacija 363 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
55205KK Konjarnik : KK Ras 282 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 19:40
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
55206KK Barajevo Bambi : KK Sava 226 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2017 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
55207ŠKK Zvezdara 2 : KK Flash 268 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
SLOBODNA EKIPA 2 - slobodna ekipa

11. kolo27.01.2018
55210KK Sava 2 : ŠKK Zvezdara 236 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
55211KK Ras 2 : KK Barajevo Bambi72 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
55212KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Konjarnik37 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55213KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Gro-Basket76 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
55214SLOBODNA EKIPA 2 : KK All Star
KK Flash 2 - slobodna ekipa

12. kolo10.02.2018
55215KK Sava 2 : KK Flash 2109 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 11:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
55216KK Ras 2 : ŠKK Zvezdara 242 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 14:15
Lokacija: Branko Ćopić (Partizanska 73)
55217KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Barajevo Bambi35 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55218KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Konjarnik78 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2018 Vreme: 17:45
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
55219SLOBODNA EKIPA 2 : KK Gro-Basket
KK All Star - slobodna ekipa

13. kolo17.02.2018
55221KK Gro-Basket : KK All Star50 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
55222KK Konjarnik : SLOBODNA EKIPA 2
55223KK Barajevo Bambi : KK Novi Beograd 7 - 248 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 15:10
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
55224ŠKK Zvezdara 2 : KK Zemun Fitofarmacija 367 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
55225KK Flash 2 : KK Ras 258 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 15:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Sava 2 - slobodna ekipa

14. kolo24.02.2018
55227KK All Star : KK Konjarnik70 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55228KK Ras 2 : KK Sava 243 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
55229KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Flash 250 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55230KK Novi Beograd 7 - 2 : ŠKK Zvezdara 263 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
55231SLOBODNA EKIPA 2 : KK Barajevo Bambi
KK Gro-Basket - slobodna ekipa

15. kolo03.03.2018
55233KK Konjarnik : KK Gro-Basket64 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Tekstilna škola (Vojislava Ilića 88)
55234KK Barajevo Bambi : KK All Star60 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
55235ŠKK Zvezdara 2 : SLOBODNA EKIPA 2
55236KK Flash 2 : KK Novi Beograd 7 - 234 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 18:25
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55237KK Sava 2 : KK Zemun Fitofarmacija 360 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
KK Ras 2 - slobodna ekipa

16. kolo10.03.2018
55239KK All Star : ŠKK Zvezdara 281 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55240KK Gro-Basket : KK Barajevo Bambi83 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
55241KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Ras 232 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
55242KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Sava 252 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
55243SLOBODNA EKIPA 2 : KK Flash 2
KK Konjarnik - slobodna ekipa

17. kolo17.03.2018
55245KK Barajevo Bambi : KK Konjarnik27 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
55246ŠKK Zvezdara 2 : KK Gro-Basket74 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
55247KK Flash 2 : KK All Star71 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 16:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55248KK Sava 2 : SLOBODNA EKIPA 2
55249KK Ras 2 : KK Novi Beograd 7 - 247 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
KK Zemun Fitofarmacija 3 - slobodna ekipa

18. kolo24.03.2018
55251KK All Star : KK Sava 226 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55252KK Gro-Basket : KK Flash 263 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
55253KK Konjarnik : ŠKK Zvezdara 253 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 18:15
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
55254KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Zemun Fitofarmacija 388 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
55255SLOBODNA EKIPA 2 : KK Ras 2
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

19. kolo31.03.2018
55257ŠKK Zvezdara 2 : KK Barajevo Bambi90 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 18:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
55258KK Flash 2 : KK Konjarnik55 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 18:25
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55259KK Sava 2 : KK Gro-Basket59 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
55260KK Ras 2 : KK All Star60 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.04.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
55261KK Zemun Fitofarmacija 3 : SLOBODNA EKIPA 2
KK Novi Beograd 7 - 2 - slobodna ekipa

20. kolo14.04.2018
55263KK All Star : KK Zemun Fitofarmacija 356 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
55264KK Gro-Basket : KK Ras 256 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
55265KK Konjarnik : KK Sava 252 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Tekstilna škola (Vojislava Ilića 88)
55266KK Barajevo Bambi : KK Flash 253 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
55267SLOBODNA EKIPA 2 : KK Novi Beograd 7 - 2
ŠKK Zvezdara 2 - slobodna ekipa

21. kolo21.04.2018
55269KK Flash 2 : ŠKK Zvezdara 248 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
55270KK Sava 2 : KK Barajevo Bambi127 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
55271KK Ras 2 : KK Konjarnik48 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.04.2018 Vreme: 21:40
Lokacija: Đura Jakšić (Kanarevo Brdo 2)
55272KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Gro-Basket49 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
55273KK Novi Beograd 7 - 2 : KK All Star61 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
SLOBODNA EKIPA 2 - slobodna ekipa

22. kolo28.04.2018
55275KK All Star : SLOBODNA EKIPA 2
55276KK Gro-Basket : KK Novi Beograd 7 - 243 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 09:45
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
55277KK Konjarnik : KK Zemun Fitofarmacija 3119 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 18:15
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
55278KK Barajevo Bambi : KK Ras 242 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
55279ŠKK Zvezdara 2 : KK Sava 267 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.04.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Flash 2 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.