Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 3 (kadeti)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Skadarlija17161125586838733
2.ŠKK Zvezdara 217152123480542932
3.KK Borča17143118197620531
4.KK Cerak 41711610059594628
5.KK Zemun Fitofarmacija 31798900954-5426
6.KK Dynamic BG 2178910419677425
7.KK Div Basket 2195149881177-18924
8.KK Barajevo Bambi176119471109-16223
9.KK Probasket174138851093-20821
10.KK Bask 2164128771109-23220
11.KK Čubura 2172157511047-29619


1. kolo10.11.2018
59980KK Borča : KK Probasket65 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
59981KK Barajevo Bambi : KK Čubura 279 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
59982KK Skadarlija : KK Bask 277 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
59983ŠKK Zvezdara 2 : KK Zemun Fitofarmacija 371 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
59984KK Div Basket 2 : KK Cerak 471 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
KK Dynamic BG 2 - slobodna ekipa

2. kolo17.11.2018
59985KK Dynamic BG 2 : KK Borča67 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
59986KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Div Basket 266 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
59987KK Bask 2 : ŠKK Zvezdara 251 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 16:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
59988KK Čubura 2 : KK Skadarlija51 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
59989KK Probasket : KK Barajevo Bambi69 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
KK Cerak 4 - slobodna ekipa

3. kolo24.11.2018
59992KK Barajevo Bambi : KK Dynamic BG 261 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
59993KK Skadarlija : KK Probasket73 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
59994ŠKK Zvezdara 2 : KK Čubura 287 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
59995KK Div Basket 2 : KK Bask 294 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
59996KK Cerak 4 : KK Zemun Fitofarmacija 362 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 15:40
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
KK Borča - slobodna ekipa

4. kolo01.12.2018
59997KK Dynamic BG 2 : KK Skadarlija64 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
59998KK Borča : KK Barajevo Bambi92 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
59999KK Bask 2 : KK Cerak 459 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
60000KK Čubura 2 : KK Div Basket 237 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
60001KK Probasket : ŠKK Zvezdara 249 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
KK Zemun Fitofarmacija 3 - slobodna ekipa

5. kolo08.12.2018
60004KK Skadarlija : KK Borča57 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60005ŠKK Zvezdara 2 : KK Dynamic BG 248 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
60006KK Div Basket 2 : KK Probasket50 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 18:50
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
60007KK Cerak 4 : KK Čubura 281 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 15:40
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
60008KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Bask 241 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

6. kolo15.12.2018
60009KK Dynamic BG 2 : KK Div Basket 275 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
60010KK Borča : ŠKK Zvezdara 290 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
60011KK Barajevo Bambi : KK Skadarlija57 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
60012KK Čubura 2 : KK Zemun Fitofarmacija 350 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
60013KK Probasket : KK Cerak 467 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
KK Bask 2 - slobodna ekipa

7. kolo22.12.2018
60016ŠKK Zvezdara 2 : KK Barajevo Bambi105 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
60017KK Div Basket 2 : KK Borča38 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 16:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
60018KK Cerak 4 : KK Dynamic BG 250 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
60019KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Probasket65 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
60020KK Bask 2 : KK Čubura 269 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 12:40
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK Skadarlija - slobodna ekipa

8. kolo12.01.2019
60021KK Dynamic BG 2 : KK Zemun Fitofarmacija 368 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
60022KK Borča : KK Cerak 487 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2018 Vreme: 20:40
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
60023KK Barajevo Bambi : KK Div Basket 268 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
60024KK Skadarlija : ŠKK Zvezdara 269 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2019 Vreme: 11:35
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60025KK Probasket : KK Bask 261 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
KK Čubura 2 - slobodna ekipa

9. kolo19.01.2019
60028KK Div Basket 2 : KK Skadarlija42 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
60029KK Cerak 4 : KK Barajevo Bambi69 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
60030KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Borča36 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
60031KK Bask 2 : KK Dynamic BG 245 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
60032KK Čubura 2 : KK Probasket30 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
ŠKK Zvezdara 2 - slobodna ekipa

10. kolo26.01.2019
60033KK Dynamic BG 2 : KK Čubura 269 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
60034KK Borča : KK Bask 273 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Stevan Sremac (Trg oslobođenja 3)
60035KK Barajevo Bambi : KK Zemun Fitofarmacija 353 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
60036KK Skadarlija : KK Cerak 464 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 12:25
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60037ŠKK Zvezdara 2 : KK Div Basket 258 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 15:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
KK Probasket - slobodna ekipa

11. kolo23.02.2019
60040KK Cerak 4 : ŠKK Zvezdara 247 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
60041KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Skadarlija52 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
60042KK Bask 2 : KK Barajevo Bambi69 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 15:50
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
60043KK Čubura 2 : KK Borča48 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
60044KK Probasket : KK Dynamic BG 278 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa

12. kolo02.03.2019
60045KK Cerak 4 : KK Div Basket 250 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
60046KK Zemun Fitofarmacija 3 : ŠKK Zvezdara 237 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
60047KK Bask 2 : KK Skadarlija47 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 13:40
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
60048KK Čubura 2 : KK Barajevo Bambi43 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
60049KK Probasket : KK Borča59 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 11:40
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
KK Dynamic BG 2 - slobodna ekipa

13. kolo09.03.2019
60051KK Borča : KK Dynamic BG 266 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 19:25
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
60052KK Barajevo Bambi : KK Probasket52 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
60053KK Skadarlija : KK Čubura 286 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60054ŠKK Zvezdara 2 : KK Bask 293 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
60055KK Div Basket 2 : KK Zemun Fitofarmacija 364 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
KK Cerak 4 - slobodna ekipa

14. kolo16.03.2019
60057KK Dynamic BG 2 : KK Barajevo Bambi58 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
60058KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Cerak 454 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
60059KK Bask 2 : KK Div Basket 267 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
60060KK Čubura 2 : ŠKK Zvezdara 237 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
60061KK Probasket : KK Skadarlija47 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
KK Borča - slobodna ekipa

15. kolo23.03.2019
60063KK Barajevo Bambi : KK Borča51 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
60064KK Skadarlija : KK Dynamic BG 271 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60065ŠKK Zvezdara 2 : KK Probasket95 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
60066KK Div Basket 2 : KK Čubura 243 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 16:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
60067KK Cerak 4 : KK Bask 255 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 15:40
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
KK Zemun Fitofarmacija 3 - slobodna ekipa

16. kolo30.03.2019
60069KK Dynamic BG 2 : ŠKK Zvezdara 265 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
60070KK Borča : KK Skadarlija59 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 14:25
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
60071KK Bask 2 : KK Zemun Fitofarmacija 372 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 12:40
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
60072KK Čubura 2 : KK Cerak 452 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
60073KK Probasket : KK Div Basket 231 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

17. kolo06.04.2019
60075KK Skadarlija : KK Barajevo Bambi87 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60076ŠKK Zvezdara 2 : KK Borča70 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
60077KK Div Basket 2 : KK Dynamic BG 273 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
60078KK Cerak 4 : KK Probasket57 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 15:40
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
60079KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Čubura 257 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
KK Bask 2 - slobodna ekipa

18. kolo13.04.2019
60081KK Dynamic BG 2 : KK Cerak 464 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
60082KK Borča : KK Div Basket 265 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
60083KK Barajevo Bambi : ŠKK Zvezdara 251 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
60084KK Čubura 2 : KK Bask 260 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
60085KK Probasket : KK Zemun Fitofarmacija 362 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
KK Skadarlija - slobodna ekipa

19. kolo20.04.2019
60087ŠKK Zvezdara 2 : KK Skadarlija
60088KK Div Basket 2 : KK Barajevo Bambi54 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
60089KK Cerak 4 : KK Borča68 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
60090KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Dynamic BG 232 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
60091KK Bask 2 : KK Probasket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK Čubura 2 - slobodna ekipa

20. kolo04.05.2019
60093KK Dynamic BG 2 : KK Bask 2
60094KK Borča : KK Zemun Fitofarmacija 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
60095KK Barajevo Bambi : KK Cerak 4
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
60096KK Skadarlija : KK Div Basket 288 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
60097KK Probasket : KK Čubura 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
ŠKK Zvezdara 2 - slobodna ekipa

21. kolo11.05.2019
60099KK Div Basket 2 : ŠKK Zvezdara 2
60100KK Cerak 4 : KK Skadarlija
60101KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Barajevo Bambi
60102KK Bask 2 : KK Borča
60103KK Čubura 2 : KK Dynamic BG 2
KK Probasket - slobodna ekipa

22. kolo18.05.2019
60105KK Dynamic BG 2 : KK Probasket
60106KK Borča : KK Čubura 2
60107KK Barajevo Bambi : KK Bask 2
60108KK Skadarlija : KK Zemun Fitofarmacija 3
60109ŠKK Zvezdara 2 : KK Cerak 4
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.