Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Fitofarmacija
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 6 (mlađi pioniri)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Abba (Barič)1414066940826128
2.KK Zemun Fitofarmacija 61410461642619024
3.KK BB Basket (Mladenovac)14955814839823
4.KK Šuter1477553546721
5.KK Beko 41477565561421
6.KK Sava 214410529624-9518
7.KK Ras 814410423610-18718
8.KK Žarkovo 214113378656-27815


1. kolo21.01.2017
49253KK BB Basket (Mladenovac) : KK Šuter44 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2017 Vreme: 17:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
49254KK Sava 2 : KK Ras 838 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 09:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
49255KK Abba (Barič) : KK Zemun Fitofarmacija 637 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2017 Vreme: 17:45
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
49256KK Beko 4 : KK Žarkovo 259 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2017 Vreme: 20:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

2. kolo28.01.2017
49257KK Šuter : KK Žarkovo 254 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
49258KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Beko 433 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
49259KK Ras 8 : KK Abba (Barič)32 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
49260KK BB Basket (Mladenovac) : KK Sava 241 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2017 Vreme: 14:10
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

3. kolo18.02.2017
49261KK Sava 2 : KK Šuter39 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2017 Vreme: 10:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
49262KK Abba (Barič) : KK BB Basket (Mladenovac)44 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 12:20
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
49263KK Beko 4 : KK Ras 848 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
49264KK Žarkovo 2 : KK Zemun Fitofarmacija 617 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

4. kolo25.02.2017
49265KK Šuter : KK Zemun Fitofarmacija 635 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 17:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
49266KK Ras 8 : KK Žarkovo 221 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 13:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
49267KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beko 454 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2017 Vreme: 17:40
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
49268KK Sava 2 : KK Abba (Barič)27 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2017 Vreme: 12:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

5. kolo04.03.2017
49269KK Abba (Barič) : KK Šuter43 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 18:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
49270KK Beko 4 : KK Sava 239 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
49271KK Žarkovo 2 : KK BB Basket (Mladenovac)17 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
49272KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Ras 871 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)

6. kolo11.03.2017
49273KK Šuter : KK Ras 830 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 10:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
49274KK BB Basket (Mladenovac) : KK Zemun Fitofarmacija 638 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 17:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
49275KK Sava 2 : KK Žarkovo 232 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2017 Vreme: 12:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
49276KK Abba (Barič) : KK Beko 445 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2017 Vreme: 21:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

7. kolo18.03.2017
49277KK Beko 4 : KK Šuter42 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
49278KK Žarkovo 2 : KK Abba (Barič)17 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
49279KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Sava 229 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
49280KK Ras 8 : KK BB Basket (Mladenovac)35 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)

8. kolo25.03.2017
49281KK Šuter : KK BB Basket (Mladenovac)46 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 10:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
49282KK Ras 8 : KK Sava 244 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2017 Vreme: 14:30
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
49283KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Abba (Barič)33 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
49284KK Žarkovo 2 : KK Beko 429 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

9. kolo01.04.2017
49285KK Žarkovo 2 : KK Šuter47 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2017 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
49286KK Beko 4 : KK Zemun Fitofarmacija 630 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
49287KK Abba (Barič) : KK Ras 851 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2017 Vreme: 17:45
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
49288KK Sava 2 : KK BB Basket (Mladenovac)39 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

10. kolo08.04.2017
49289KK Šuter : KK Sava 258 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
49290KK BB Basket (Mladenovac) : KK Abba (Barič)32 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
49291KK Ras 8 : KK Beko 433 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.04.2017 Vreme: 15:45
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
49292KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Žarkovo 255 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)

11. kolo22.04.2017
49293KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Šuter44 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2017 Vreme: 11:15
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
49294KK Žarkovo 2 : KK Ras 837 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
49295KK Beko 4 : KK BB Basket (Mladenovac)42 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2017 Vreme: 19:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
49296KK Abba (Barič) : KK Sava 253 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2017 Vreme: 17:45
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

12. kolo29.04.2017
49297KK Šuter : KK Abba (Barič)32 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.04.2017 Vreme: 17:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
49298KK Sava 2 : KK Beko 447 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.04.2017 Vreme: 09:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
49299KK BB Basket (Mladenovac) : KK Žarkovo 250 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2017 Vreme: 16:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
49300KK Ras 8 : KK Zemun Fitofarmacija 633 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2017 Vreme: 15:45
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)

13. kolo06.05.2017
49301KK Ras 8 : KK Šuter43 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.05.2017 Vreme: 15:45
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
49302KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK BB Basket (Mladenovac)34 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.05.2017 Vreme: 18:50
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
49303KK Žarkovo 2 : KK Sava 234 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
49304KK Beko 4 : KK Abba (Barič)32 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2017 Vreme: 19:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

14. kolo13.05.2017
49305KK Šuter : KK Beko 441 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2017 Vreme: 10:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
49306KK Abba (Barič) : KK Žarkovo 250 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.05.2017 Vreme: 17:20
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
49307KK Sava 2 : KK Zemun Fitofarmacija 641 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2017 Vreme: 17:10
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
49308KK BB Basket (Mladenovac) : KK Ras 861 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.