Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2 (ekipa odustala)
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun 2 (ekipa odustala) (pioniri)



Regionalna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.Košarkaška Akademija Rebrača201731405118122437
2.KK Radnički (Obrenovac)201641352118117136
3.KK Sava201551399108631335
4.KK As Basket 20155133594838735
5.KK Novi Beograd 7201371376106730933
6.KK Mondo Basket 220128118595423132
7.KK Banovo Brdo 2209119781041-6329
8.KK Barajevo207138321170-33827
9.KK Zmaj202188651271-40622
10.KK Umka Džez201197891267-47821
11.KK Zemun 2 (ekipa odustala) (-3)203176761026-35020


1. kolo20.11.2021
75826KK Radnički (Obrenovac) : KK Mondo Basket 264 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
75827KK Banovo Brdo 2 : KK Umka Džez74 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
75828KK Novi Beograd 7 : KK Zemun 2 (ekipa odustala)64 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
75829KK Zmaj : KK Sava41 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75830KK As Basket : KK Barajevo69 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
Košarkaška Akademija Rebrača - slobodna ekipa

2. kolo27.11.2021
75831Košarkaška Akademija Rebrača : KK Radnički (Obrenovac)61 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.05.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
75832KK Sava : KK As Basket 78 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 09:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75833KK Zemun 2 (ekipa odustala) : KK ZmajSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
75834KK Umka Džez : KK Novi Beograd 732 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
75835KK Mondo Basket 2 : KK Banovo Brdo 267 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK Barajevo - slobodna ekipa

3. kolo04.12.2021
75838KK Banovo Brdo 2 : Košarkaška Akademija Rebrača59 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
75839KK Novi Beograd 7 : KK Mondo Basket 250 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
75840KK Zmaj : KK Umka Džez65 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 12:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75841KK As Basket : KK Zemun 2 (ekipa odustala)55 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75842KK Barajevo : KK Sava34 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
KK Radnički (Obrenovac) - slobodna ekipa

4. kolo11.12.2021
75843Košarkaška Akademija Rebrača : KK Novi Beograd 778 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
75844KK Radnički (Obrenovac) : KK Banovo Brdo 253 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2021 Vreme: 20:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
75845KK Zemun 2 (ekipa odustala) : KK BarajevoSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
75846KK Umka Džez : KK As Basket 31 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
75847KK Mondo Basket 2 : KK Zmaj96 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK Sava - slobodna ekipa

5. kolo18.12.2021
75850KK Novi Beograd 7 : KK Radnički (Obrenovac)62 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
75851KK Zmaj : Košarkaška Akademija Rebrača49 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75852KK As Basket : KK Mondo Basket 249 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75853KK Barajevo : KK Umka Džez49 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 16:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75854KK Sava : KK Zemun 2 (ekipa odustala)100 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Banovo Brdo 2 - slobodna ekipa

6. kolo25.12.2021
75855Košarkaška Akademija Rebrača : KK As Basket 65 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
75856KK Radnički (Obrenovac) : KK Zmaj58 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.12.2021 Vreme: 20:15
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
75857KK Banovo Brdo 2 : KK Novi Beograd 730 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
75858KK Umka Džez : KK Sava45 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
75859KK Mondo Basket 2 : KK Barajevo70 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK Zemun 2 (ekipa odustala) - slobodna ekipa

7. kolo22.01.2022
75862KK Zmaj : KK Banovo Brdo 243 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75863KK As Basket : KK Radnički (Obrenovac)77 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2022 Vreme: 16:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75864KK Barajevo : Košarkaška Akademija Rebrača50 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75865KK Sava : KK Mondo Basket 270 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75866KK Zemun 2 (ekipa odustala) : KK Umka Džez43 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
KK Novi Beograd 7 - slobodna ekipa

8. kolo29.01.2022
75867Košarkaška Akademija Rebrača : KK Sava78 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
75868KK Radnički (Obrenovac) : KK Barajevo68 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
75869KK Banovo Brdo 2 : KK As Basket 53 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
75870KK Novi Beograd 7 : KK Zmaj102 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
75871KK Mondo Basket 2 : KK Zemun 2 (ekipa odustala)63 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 11:40
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK Umka Džez - slobodna ekipa

9. kolo05.02.2022
75874KK As Basket : KK Novi Beograd 773 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75875KK Barajevo : KK Banovo Brdo 248 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75876KK Sava : KK Radnički (Obrenovac)65 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75877KK Zemun 2 (ekipa odustala) : Košarkaška Akademija Rebrača29 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75878KK Umka Džez : KK Mondo Basket 237 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
KK Zmaj - slobodna ekipa

10. kolo12.02.2022
75879Košarkaška Akademija Rebrača : KK Umka Džez78 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
75880KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun 2 (ekipa odustala)63 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2022 Vreme: 20:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
75881KK Banovo Brdo 2 : KK Sava56 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75882KK Novi Beograd 7 : KK Barajevo103 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
75883KK Zmaj : KK As Basket 55 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa

11. kolo19.02.2022
75886KK Barajevo : KK Zmaj56 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75887KK Sava : KK Novi Beograd 756 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75888KK Zemun 2 (ekipa odustala) : KK Banovo Brdo 241 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 09:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75889KK Umka Džez : KK Radnički (Obrenovac)47 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
75890KK Mondo Basket 2 : Košarkaška Akademija Rebrača65 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK As Basket - slobodna ekipa

12. kolo26.02.2022
75891KK Barajevo : KK As Basket 35 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 15:45
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75892KK Sava : KK Zmaj79 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75893KK Zemun 2 (ekipa odustala) : KK Novi Beograd 751 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 10:45
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75894KK Umka Džez : KK Banovo Brdo 244 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
75895KK Mondo Basket 2 : KK Radnički (Obrenovac)72 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
Košarkaška Akademija Rebrača - slobodna ekipa

13. kolo05.03.2022
75897KK Radnički (Obrenovac) : Košarkaška Akademija Rebrača72 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
75898KK Banovo Brdo 2 : KK Mondo Basket 253 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
75899KK Novi Beograd 7 : KK Umka Džez85 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
75900KK Zmaj : KK Zemun 2 (ekipa odustala)45 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75901KK As Basket : KK Sava82 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
KK Barajevo - slobodna ekipa

14. kolo12.03.2022
75903Košarkaška Akademija Rebrača : KK Banovo Brdo 270 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
75904KK Sava : KK Barajevo81 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75905KK Zemun 2 (ekipa odustala) : KK As Basket 39 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75906KK Umka Džez : KK Zmaj60 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
75907KK Mondo Basket 2 : KK Novi Beograd 741 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2022 Vreme: 21:35
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK Radnički (Obrenovac) - slobodna ekipa

15. kolo19.03.2022
75909KK Banovo Brdo 2 : KK Radnički (Obrenovac)67 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
75910KK Novi Beograd 7 : Košarkaška Akademija Rebrača55 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
75911KK Zmaj : KK Mondo Basket 235 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75912KK As Basket : KK Umka Džez99 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75913KK Barajevo : KK Zemun 2 (ekipa odustala)59 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
KK Sava - slobodna ekipa

16. kolo26.03.2022
75915Košarkaška Akademija Rebrača : KK Zmaj95 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2022 Vreme: 20:10
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
75916KK Radnički (Obrenovac) : KK Novi Beograd 780 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
75917KK Zemun 2 (ekipa odustala) : KK Sava39 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 10:45
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75918KK Umka Džez : KK Barajevo43 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
75919KK Mondo Basket 2 : KK As Basket 47 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK Banovo Brdo 2 - slobodna ekipa

17. kolo02.04.2022
75921KK Novi Beograd 7 : KK Banovo Brdo 267 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
75922KK Zmaj : KK Radnički (Obrenovac)64 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75923KK As Basket : Košarkaška Akademija Rebrača90 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75924KK Barajevo : KK Mondo Basket 259 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75925KK Sava : KK Umka Džez77 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Zemun 2 (ekipa odustala) - slobodna ekipa

18. kolo09.04.2022
75927Košarkaška Akademija Rebrača : KK Barajevo63 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.05.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
75928KK Radnički (Obrenovac) : KK As Basket 72 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
75929KK Banovo Brdo 2 : KK Zmaj39 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
75930KK Umka Džez : KK Zemun 2 (ekipa odustala)41 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
75931KK Mondo Basket 2 : KK Sava53 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2022 Vreme: 21:10
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK Novi Beograd 7 - slobodna ekipa

19. kolo16.04.2022
75933KK Zmaj : KK Novi Beograd 739 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75934KK As Basket : KK Banovo Brdo 263 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.05.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75935KK Barajevo : KK Radnički (Obrenovac)48 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 13:40
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75936KK Sava : Košarkaška Akademija Rebrača77 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75937KK Zemun 2 (ekipa odustala) : KK Mondo Basket 231 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
KK Umka Džez - slobodna ekipa

20. kolo07.05.2022
75939Košarkaška Akademija Rebrača : KK Zemun 2 (ekipa odustala)63 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
75940KK Radnički (Obrenovac) : KK Sava69 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
75941KK Banovo Brdo 2 : KK Barajevo67 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
75942KK Novi Beograd 7 : KK As Basket 61 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.05.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
75943KK Mondo Basket 2 : KK Umka Džez73 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK Zmaj - slobodna ekipa

21. kolo14.05.2022
75945KK As Basket : KK Zmaj75 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 09:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75946KK Barajevo : KK Novi Beograd 750 : 84
75947KK Sava : KK Banovo Brdo 271 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 13:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75948KK Zemun 2 (ekipa odustala) : KK Radnički (Obrenovac)46 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75949KK Umka Džez : Košarkaška Akademija Rebrača39 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa

22. kolo21.05.2022
75951Košarkaška Akademija Rebrača : KK Mondo Basket 268 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.05.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
75952KK Radnički (Obrenovac) : KK Umka Džez72 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
75953KK Banovo Brdo 2 : KK Zemun 2 (ekipa odustala)SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
75954KK Novi Beograd 7 : KK Sava55 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
75955KK Zmaj : KK Barajevo33 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.05.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
KK As Basket - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.