Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2 (ekipa odustala)
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun (seniori)



1. MRL Centar Superliga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko14122110492018426
2.BKK Radnički14122117498219226
3.KK Rivers BM14104107190416724
4.KK Astra145910421196-15419
5.KK Zemun1431111181186-6817
6.KK Torlak OKK Beograd143119151109-19417
7.KK Borac 2015 (Lazarevac)143119061037-13117
8.KK Crvena Zvezda MTS 2 (-5)1486673669417


1. kolo30.11.-0001
78243KK Beko : KK Zemun76 : 67
Pojedinosti o utakmici
(27:19, 15:17, 15:17, 19:14)
Datum: 16.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dragan Jakovljević, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Todorović
78244BKK Radnički : KK Astra91 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78245KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Borac 2015 (Lazarevac)74 : 73
Pojedinosti o utakmici
(12:18, 17:26, 16:14, 29:15)
Datum: 17.03.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Aleksandar Bošković, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Tolić
78246KK Rivers BM : KK Torlak OKK Beograd90 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

2. kolo30.11.-0001
78239KK Zemun : KK Torlak OKK Beograd98 : 61
Pojedinosti o utakmici
(21:25, 26:8, 21:18, 30:10)
Datum: 11.03.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stevan Rašinac, Lazar Kostić Delegat: Predrag Đikanović
78240KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Rivers BM46 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78241KK Astra : KK Crvena Zvezda MTS 264 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78242KK Beko : BKK Radnički88 : 76
Pojedinosti o utakmici
(15:18, 28:14, 22:22, 23:22)
Datum: 06.03.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Kovačević, Milan Kostić Delegat: Uroš Čukić

3. kolo30.11.-0001
78235BKK Radnički : KK Zemun94 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78236KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Beko79 : 76
Pojedinosti o utakmici
(21:19, 16:20, 23:9, 19:28)
Datum: 22.03.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Stevan Rašinac, Filip Konatar Delegat: Nikola Šoškić
78237KK Rivers BM : KK Astra100 : 89
Pojedinosti o utakmici
(24:18, 20:23, 29:27, 27:21)
Datum: 20.03.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nikola Milosavljević Delegat: Svetlana Miladinov
78238KK Torlak OKK Beograd : KK Borac 2015 (Lazarevac)67 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

4. kolo30.11.-0001
78231KK Zemun : KK Borac 2015 (Lazarevac)71 : 67
Pojedinosti o utakmici
(17:18, 21:17, 21:21, 12:11)
Datum: 06.04.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Bošković, Marko Paunović Delegat: Goran Radovanović
78232KK Astra : KK Torlak OKK Beograd84 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Miloš Đurđić, Filip Mladenović Delegat: Željko Delić
78233KK Beko : KK Rivers BM84 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78234BKK Radnički : KK Crvena Zvezda MTS 286 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

5. kolo30.11.-0001
78247KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Zemun75 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78248KK Rivers BM : BKK Radnički75 : 81
Pojedinosti o utakmici
(19:16, 19:31, 17:20, 20:14)
Datum: 09.04.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Stevan Rašinac, Saša Krsmanović Delegat: Goran Radovanović
78249KK Torlak OKK Beograd : KK Beko56 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78250KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Astra92 : 89
Pojedinosti o utakmici
(25:19, 21:25, 16:22, 30:23)
Datum: 28.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Miloš Prica, Filip Konatar Delegat: Slobodan Kaličanin

6. kolo30.11.-0001
78251KK Zemun : KK Astra88 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78252KK Beko : KK Borac 2015 (Lazarevac)73 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78253BKK Radnički : KK Torlak OKK Beograd87 : 61
Pojedinosti o utakmici
(22:14, 28:16, 13:12, 24:19)
Datum: 27.02.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nikola Mladenović, Marko Bogićević Delegat: Predrag Đikanović
78254KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Rivers BMSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
Sudije: Miloš Prica, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Šoškić

7. kolo30.11.-0001
78255KK Rivers BM : KK Zemun105 : 97
Pojedinosti o utakmici
(26:21, 30:28, 25:22, 24:26)
Datum: 28.03.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Saša Krsmanović, Nebojša Perović Delegat: Nikola Tomić
78256KK Torlak OKK Beograd : KK Crvena Zvezda MTS 271 : 89
Pojedinosti o utakmici
(20:23, 21:16, 13:28, 17:22)
Datum: 24.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nikola Mladenović, Aleksandar Lazić Delegat: Đorđe Ilić
78257KK Borac 2015 (Lazarevac) : BKK Radnički57 : 89
Pojedinosti o utakmici
(13:20, 18:24, 14:18, 12:27)
Datum: 19.03.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Miloš Joksimović, Marko Perović Delegat: Uroš Čukić
78258KK Astra : KK Beko81 : 102
Pojedinosti o utakmici
(18:24, 16:30, 28:26, 19:22)
Datum: 12.03.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nikola Mladenović Delegat: Milan Todorović

8. kolo30.11.-0001
78259KK Zemun : KK Beko79 : 98
Pojedinosti o utakmici
(21:26, 17:23, 20:26, 21:23)
Datum: 17.04.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Joksimović Delegat: Milan Todorović
78260KK Astra : BKK Radnički66 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78261KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Crvena Zvezda MTS 2SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Predrag Đikanović
78262KK Torlak OKK Beograd : KK Rivers BM44 : 108
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

9. kolo30.11.-0001
78263KK Torlak OKK Beograd : KK Zemun88 : 86
Pojedinosti o utakmici
(13:15, 19:24, 26:24, 20:15, 10:8)
Datum: 09.04.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Joksimović, Vuk Ivančević Delegat: Svetlana Miladinov
78264KK Rivers BM : KK Borac 2015 (Lazarevac)89 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78265KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Astra20 : 0
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78266BKK Radnički : KK Beko74 : 70
Pojedinosti o utakmici
(13:17, 15:12, 23:22, 23:19)
Datum: 03.04.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Kovačević, Dušan Marčetić Delegat: Vukašin Kurćubić

10. kolo30.11.-0001
78267KK Zemun : BKK Radnički84 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78268KK Beko : KK Crvena Zvezda MTS 2SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
Sudije: Nemanja Gojović, Pavle Cvetić Delegat: Milan Kumbara
78269KK Astra : KK Rivers BM77 : 91
Pojedinosti o utakmici
(17:25, 15:22, 20:26, 25:18)
Datum: 17.04.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Miloš Đurđić, Nikola Blagojević Delegat: Uroš Čukić
78270KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Torlak OKK Beograd85 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

11. kolo30.11.-0001
78271KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Zemun73 : 77
Pojedinosti o utakmici
(22:16, 15:23, 16:25, 20:13)
Datum: 06.03.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nemanja Gojović Delegat: Đorđe Ilić
78272KK Torlak OKK Beograd : KK Astra75 : 86
Pojedinosti o utakmici
(29:23, 10:20, 13:26, 23:17)
Datum: 05.03.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Dragan Jakovljević, Đorđe Marinkov Delegat: Nikola Tomić
78273KK Rivers BM : KK Beko74 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78274KK Crvena Zvezda MTS 2 : BKK Radnički82 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

12. kolo30.11.-0001
78275KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS 258 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78276BKK Radnički : KK Rivers BM70 : 67
Pojedinosti o utakmici
(17:19, 18:17, 20:18, 15:13)
Datum: 13.03.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Stevan Rašinac, Nemanja Gojović Delegat: Nikola Šoškić
78277KK Beko : KK Torlak OKK Beograd84 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78278KK Astra : KK Borac 2015 (Lazarevac)89 : 78
Pojedinosti o utakmici
(24:15, 21:22, 17:24, 27:17)
Datum: 27.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Miloš Prica, Petar Jankuloski Delegat: Tijana Brnić

13. kolo30.11.-0001
78279KK Astra : KK Zemun105 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78280KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Beko65 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78281KK Torlak OKK Beograd : BKK Radnički67 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Bošković, Vuk Ivančević Delegat: Željko Delić
78282KK Rivers BM : KK Crvena Zvezda MTS 2SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
Sudije: Saša Krsmanović, Nikola Blagojević Delegat: Aleksandar Todorović

14. kolo30.11.-0001
78283KK Zemun : KK Rivers BM79 : 87
Pojedinosti o utakmici
(13:15, 22:28, 11:21, 33:23)
Datum: 26.02.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Saša Krsmanović Delegat: Uroš Čukić
78284KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Torlak OKK BeogradSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
Sudije: Filip Mladenović, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Todorović
78285BKK Radnički : KK Borac 2015 (Lazarevac)93 : 55
Pojedinosti o utakmici
(29:13, 25:9, 21:16, 18:17)
Datum: 16.04.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nikola Mladenović, Petar Jankuloski Delegat: Vukašin Kurćubić
78286KK Beko : KK Astra94 : 66
Pojedinosti o utakmici
(25:9, 23:21, 23:21, 23:15)
Datum: 10.04.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Prica Delegat: Nikola Šoškić



1. MRL Centar
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.BKK Radnički14131119192027127
2.KK Crvena Zvezda MTS 214131113082630427
3.KK Astra (-1)148610611100-3921
4.KK Zemun146810861126-4020
5.KK Mladenovac145910421090-4819
6.ŠKK Zvezdara145910571098-4119
7.KK Žarkovo144109931111-11818
8.KK Barajevo142129321221-28916


1. kolo16.10.2021
72847ŠKK Zvezdara : KK Barajevo78 : 65
Pojedinosti o utakmici
(29:17, 16:14, 8:17, 25:17)
Datum: 17.10.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Miloš Joksimović, Nikola Blagojević Delegat: Goran Radovanović
72848KK Zemun : KK Astra88 : 89
Pojedinosti o utakmici
(24:24, 22:18, 18:18, 24:29)
Datum: 15.10.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Nemanja Gojović Delegat: Uroš Čukić
72849KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Mladenovac75 : 66
Pojedinosti o utakmici
(9:13, 27:22, 18:20, 21:11)
Datum: 20.10.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Filip Mladenović, Lazar Kostić Delegat: Milan Kumbara
72850KK Žarkovo : BKK Radnički56 : 83
Pojedinosti o utakmici
(10:25, 15:20, 20:19, 11:19)
Datum: 17.10.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Saša Krsmanović, Nikola Mladenović Delegat: Milan Todorović

2. kolo23.10.2021
72851KK Barajevo : BKK Radnički62 : 89
Pojedinosti o utakmici
(13:32, 13:28, 26:21, 10:8)
Datum: 25.10.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Blagojević Delegat: Nikola Tomić
72852KK Mladenovac : KK Žarkovo66 : 78
Pojedinosti o utakmici
(17:18, 17:20, 17:13, 15:27)
Datum: 27.10.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Sportski centar (Mladenovac) (Vuka Karadžića 51)
Sudije: Miloš Đurđić, Nebojša Perović Delegat: Đorđe Ilić
72853KK Astra : KK Crvena Zvezda MTS 264 : 102
Pojedinosti o utakmici
(9:27, 18:26, 17:28, 20:21)
Datum: 25.10.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Saša Krsmanović, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Todorović
72854ŠKK Zvezdara : KK Zemun94 : 49
Pojedinosti o utakmici
(15:18, 26:10, 26:14, 27:7)
Datum: 23.10.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Dragan Jakovljević, Aleksandar Petrović Delegat: Predrag Đikanović

3. kolo30.10.2021
72855KK Zemun : KK Barajevo78 : 64
Pojedinosti o utakmici
(27:12, 18:15, 18:16, 15:21)
Datum: 30.10.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Petar Jankuloski Delegat: Predrag Đikanović
72856KK Crvena Zvezda MTS 2 : ŠKK Zvezdara95 : 72
Pojedinosti o utakmici
(19:14, 27:18, 30:21, 19:19)
Datum: 03.11.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Miloš Đurđić, Pavle Cvetić Delegat: Vukašin Kurćubić
72857KK Žarkovo : KK Astra84 : 85
Pojedinosti o utakmici
(24:23, 19:26, 18:16, 23:20)
Datum: 30.10.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Vuk Ivančević Delegat: Željko Delić
72858BKK Radnički : KK Mladenovac97 : 41
Pojedinosti o utakmici
(29:15, 29:5, 21:5, 18:16)
Datum: 30.10.2021 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Miloš Prica, Nemanja Gojović Delegat: Tijana Brnić

4. kolo06.11.2021
72859KK Barajevo : KK Mladenovac78 : 68
Pojedinosti o utakmici
(10:21, 24:21, 25:12, 19:14)
Datum: 08.11.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Dragan Jakovljević, Marko Paunović Delegat: Nikola Šoškić
72860KK Astra : BKK Radnički66 : 88
Pojedinosti o utakmici
(15:24, 12:22, 20:16, 19:26)
Datum: 06.11.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Aleksandar Bošković, Lazar Kostić Delegat: Goran Radovanović
72861ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo102 : 92
Pojedinosti o utakmici
(20:18, 31:22, 21:23, 16:25, 14:4)
Datum: 06.11.2021 Vreme: 17:50
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Miloš Prica, Petar Jankuloski Delegat: Milan Todorović
72862KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS 258 : 80
Pojedinosti o utakmici
(21:28, 12:17, 12:12, 13:23)
Datum: 10.11.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Joksimović, Marko Perović Delegat: Milan Kumbara

5. kolo13.11.2021
72863KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Barajevo100 : 59
Pojedinosti o utakmici
(26:16, 32:14, 27:15, 15:14)
Datum: 16.11.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nikola Mladenović, Ognjen Dabić Delegat: Goran Radovanović
72864KK Žarkovo : KK Zemun72 : 83
Pojedinosti o utakmici
(19:15, 16:28, 22:18, 15:22)
Datum: 17.11.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksandar Bošković, Filip Mladenović Delegat: Đorđe Ilić
72865BKK Radnički : ŠKK Zvezdara69 : 59
Pojedinosti o utakmici
(20:8, 19:17, 15:19, 15:15)
Datum: 16.11.2021 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Stevan Rašinac, Vuk Ivančević Delegat: Predrag Đikanović
72866KK Mladenovac : KK Astra82 : 94
Pojedinosti o utakmici
(16:25, 19:25, 18:16, 29:28)
Datum: 13.11.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Sportski centar (Mladenovac) (Vuka Karadžića 51)
Sudije: Miloš Prica, Aleksandar Petrović Delegat: Nikola Tomić

6. kolo20.11.2021
72867KK Barajevo : KK Astra70 : 75
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 12:24, 12:13, 26:22)
Datum: 22.11.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Miloš Đurđić, Marko Bogićević Delegat: Tijana Brnić
72868ŠKK Zvezdara : KK Mladenovac61 : 73
Pojedinosti o utakmici
(21:17, 18:17, 14:21, 8:18)
Datum: 20.11.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Saša Krsmanović, Aleksandar Petrović Delegat: Milan Kumbara
72869KK Zemun : BKK Radnički84 : 88
Pojedinosti o utakmici
(26:23, 17:25, 22:17, 19:23)
Datum: 20.11.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Jankuloski Delegat: Milan Todorović
72870KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Žarkovo80 : 74
Pojedinosti o utakmici
(25:23, 17:19, 9:14, 29:18)
Datum: 24.11.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Stevan Rašinac, Marko Perović Delegat: Nikola Šoškić

7. kolo27.11.2021
72871KK Žarkovo : KK Barajevo82 : 64
Pojedinosti o utakmici
(21:23, 17:7, 27:12, 17:22)
Datum: 01.12.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Rašinac, Đorđe Marinkov Delegat: Svetlana Miladinov
72872BKK Radnički : KK Crvena Zvezda MTS 286 : 72
Pojedinosti o utakmici
(12:24, 30:14, 32:23, 12:11)
Datum: 01.12.2021 Vreme: 15:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Filip Mladenović, Lazar Kostić Delegat: Vukašin Kurćubić
72873KK Mladenovac : KK Zemun84 : 59
Pojedinosti o utakmici
(18:12, 22:19, 27:22, 17:6)
Datum: 27.11.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Sportski centar (Mladenovac) (Vuka Karadžića 51)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Šoškić
72874KK Astra : ŠKK Zvezdara88 : 78
Pojedinosti o utakmici
(21:14, 26:22, 17:16, 24:26)
Datum: 27.11.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Miloš Joksimović, Marko Paunović Delegat: Predrag Đikanović

8. kolo04.12.2021
72875KK Barajevo : ŠKK Zvezdara85 : 86
Pojedinosti o utakmici
(18:22, 26:17, 23:20, 18:27)
Datum: 06.12.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Miloš Đurđić, Marko Bogićević Delegat: Nikola Tomić
72876KK Astra : KK Zemun105 : 93
Pojedinosti o utakmici
(25:17, 21:28, 31:20, 28:28)
Datum: 05.12.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Stevan Rašinac, Filip Mladenović Delegat: Aleksandar Tolić
72877KK Mladenovac : KK Crvena Zvezda MTS 260 : 79
Pojedinosti o utakmici
(15:19, 23:25, 8:11, 14:24)
Datum: 07.12.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Sportski centar (Mladenovac) (Vuka Karadžića 51)
Sudije: Nemanja Gojović, Petar Jankuloski Delegat: Slobodan Kaličanin
72878BKK Radnički : KK Žarkovo79 : 75
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 21:23, 22:18, 16:18)
Datum: 04.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Miloš Prica, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić

9. kolo11.12.2021
72879BKK Radnički : KK Barajevo97 : 60
Pojedinosti o utakmici
(23:21, 21:17, 34:18, 19:4)
Datum: 19.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Miloš Prica, Aleksandar Petrović Delegat: Svetlana Miladinov
72880KK Žarkovo : KK Mladenovac80 : 77
Pojedinosti o utakmici
(21:13, 19:20, 22:19, 18:25)
Datum: 12.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Marko Paunović Delegat: Nikola Šoškić
72881KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK AstraSR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2021
Sudije: Saša Krsmanović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Todorović
72882KK Zemun : ŠKK Zvezdara95 : 86
Pojedinosti o utakmici
(25:21, 30:19, 16:29, 24:17)
Datum: 10.12.2021 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Bošković, Vuk Ivančević Delegat: Uroš Čukić

10. kolo18.12.2021
72883KK Barajevo : KK Zemun73 : 94
Pojedinosti o utakmici
(19:24, 20:22, 17:22, 17:26)
Datum: 20.12.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Saša Krsmanović, Aleksandar Lazić Delegat: Vukašin Kurćubić
72884ŠKK Zvezdara : KK Crvena Zvezda MTS 262 : 76
Pojedinosti o utakmici
(23:17, 19:22, 13:21, 7:16)
Datum: 23.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Miloš Prica, Nikola Blagojević Delegat: Goran Radovanović
72885KK Astra : KK Žarkovo86 : 78
Pojedinosti o utakmici
(18:9, 18:28, 26:23, 24:18)
Datum: 18.12.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nebojša Perović Delegat: Uroš Čukić
72886KK Mladenovac : BKK Radnički68 : 77
Pojedinosti o utakmici
(18:20, 16:18, 17:20, 17:19)
Datum: 17.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar (Mladenovac) (Vuka Karadžića 51)
Sudije: Nikola Mladenović, Filip Mladenović Delegat: Nikola Tomić

11. kolo25.12.2021
72887KK Mladenovac : KK Barajevo106 : 78
Pojedinosti o utakmici
(36:18, 14:21, 23:18, 33:21)
Datum: 29.12.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar (Mladenovac) (Vuka Karadžića 51)
Sudije: Miloš Đurđić, Vuk Ivančević Delegat: Vukašin Kurćubić
72888BKK Radnički : KK Astra91 : 57
Pojedinosti o utakmici
(32:11, 21:14, 19:16, 19:16)
Datum: 25.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Stevan Rašinac, Petar Jankuloski Delegat: Tijana Brnić
72889KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara82 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nikola Milosavljević Delegat: Željko Delić
72890KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Zemun75 : 60
Pojedinosti o utakmici
(21:20, 20:8, 21:25, 13:7)
Datum: 25.12.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Nebojša Perović Delegat: Đorđe Ilić

12. kolo15.01.2022
72891KK Barajevo : KK Crvena Zvezda MTS 248 : 113
Pojedinosti o utakmici
(14:26, 10:25, 14:28, 10:34)
Datum: 07.02.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Marko Perović, Marko Paunović Delegat: Milan Todorović
72892KK Zemun : KK Žarkovo78 : 49
Pojedinosti o utakmici
(19:14, 19:15, 19:6, 21:14)
Datum: 11.02.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Prica, Filip Konatar Delegat: Goran Radovanović
72893ŠKK Zvezdara : BKK Radnički57 : 72
Pojedinosti o utakmici
(15:22, 6:23, 18:12, 18:15)
Datum: 20.01.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Miloš Joksimović, Aleksandar Lazić Delegat: Uroš Čukić
72894KK Astra : KK Mladenovac80 : 93
Pojedinosti o utakmici
(28:19, 11:27, 24:24, 17:23)
Datum: 08.02.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Nemanja Gojović, Nikola Blagojević Delegat: Slobodan Kaličanin

13. kolo22.01.2022
72895KK Astra : KK Barajevo100 : 49
Pojedinosti o utakmici
(31:7, 23:14, 23:8, 23:20)
Datum: 15.02.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Dragan Jakovljević, Đorđe Marinkov Delegat: Aleksandar Tolić
72896KK Mladenovac : ŠKK Zvezdara85 : 68
Pojedinosti o utakmici
(14:13, 29:20, 21:20, 21:15)
Datum: 29.01.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Sportski centar (Mladenovac) (Vuka Karadžića 51)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Jankuloski Delegat: Predrag Đikanović
72897BKK Radnički : KK Zemun94 : 81
Pojedinosti o utakmici
(28:19, 24:18, 25:28, 17:16)
Datum: 27.12.2021 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Miloš Prica, Saša Krsmanović Delegat: Goran Radovanović
72898KK Žarkovo : KK Crvena Zvezda MTS 236 : 81
Pojedinosti o utakmici
(18:23, 6:25, 7:22, 5:11)
Datum: 04.02.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nemanja Gojović Delegat: Tijana Brnić

14. kolo12.02.2022
72899KK Barajevo : KK Žarkovo77 : 55
Pojedinosti o utakmici
(27:7, 16:16, 17:16, 17:16)
Datum: 14.02.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Nikola Blagojević, Srba Erić Delegat: Svetlana Miladinov
72900KK Crvena Zvezda MTS 2 : BKK Radnički82 : 81
Pojedinosti o utakmici
(20:23, 30:14, 18:22, 14:22)
Datum: 30.01.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Miloš Joksimović, Filip Mladenović Delegat: Nikola Tomić
72901KK Zemun : KK Mladenovac86 : 73
Pojedinosti o utakmici
(21:21, 24:19, 29:20, 12:13)
Datum: 14.02.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Gojović Delegat: Nikola Šoškić
72902ŠKK Zvezdara : KK Astra84 : 72
Pojedinosti o utakmici
(18:17, 18:27, 29:12, 19:16)
Datum: 13.02.2022 Vreme: 17:50
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Saša Krsmanović, Marko Paunović Delegat: Milan Todorović


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.