Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
U19M
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun (seniori)



1MRL Centar
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Real Beograd141401343109125228
2.KK Veba Basket1486117110957622
3.KK Beovuk 721486114111212022
4.KK Torlak OKK Beograd1486123211409222
5.KK Zemun147711371161-2421
6.KK Vizura145911231159-3619
7.KK Žarkovo1441011081225-11718
8.KK Radnički (Obrenovac)1421210661329-26316


1. kolo15.10.2022
78757KK Beovuk 72 : KK Žarkovo99 : 79
Pojedinosti o utakmici
(28:19, 33:18, 23:16, 15:26)
Datum: 18.10.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Petar Janković Delegat: Milan Todorović
78758KK Torlak OKK Beograd : KK Vizura89 : 85
Pojedinosti o utakmici
(21:19, 22:19, 13:30, 33:17)
Datum: 15.10.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Filip Mladenović, Marko Bogićević Delegat: Goran Radovanović
78759KK Real Beograd : KK Zemun88 : 58
Pojedinosti o utakmici
(26:18, 19:8, 23:21, 20:11)
Datum: 16.10.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Miloš Joksimović, Dalibor Šušteršić Delegat: Bojan Draškić
78760KK Radnički (Obrenovac) : KK Veba Basket61 : 82
Pojedinosti o utakmici
(18:16, 12:31, 19:15, 12:20)
Datum: 16.10.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Nikola Đokić, Nikola Blagojević Delegat: Željko Delić

2. kolo22.10.2022
78761KK Žarkovo : KK Veba Basket74 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Aleksandar Petrović Delegat: Slobodan Kaličanin
78762KK Zemun : KK Radnički (Obrenovac)99 : 72
Pojedinosti o utakmici
(27:16, 29:19, 20:23, 23:14)
Datum: 21.10.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Prica, Duško Milaković Delegat: Goran Radovanović
78763KK Vizura : KK Real Beograd78 : 82
Pojedinosti o utakmici
(16:27, 22:25, 23:20, 17:10)
Datum: 26.10.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Đokić, Marko Bogićević Delegat: Vukašin Kurćubić
78764KK Beovuk 72 : KK Torlak OKK Beograd98 : 93
Pojedinosti o utakmici
(31:22, 24:28, 27:19, 16:24)
Datum: 26.10.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Đurđić, Vuk Stojanović Delegat: Milan Kumbara

3. kolo29.10.2022
78765KK Torlak OKK Beograd : KK Žarkovo93 : 75
Pojedinosti o utakmici
(18:23, 20:16, 32:13, 23:23)
Datum: 29.10.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Petar Janković, Aleksandar Petrović Delegat: Tijana Brnić
78766KK Real Beograd : KK Beovuk 7287 : 73
Pojedinosti o utakmici
(28:26, 20:22, 18:9, 21:16)
Datum: 30.10.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Miloš Prica, Aleksandar Lazić Delegat: Predrag Đikanović
78767KK Radnički (Obrenovac) : KK Vizura103 : 111
Pojedinosti o utakmici
(19:27, 29:33, 23:15, 25:21, 7:15)
Datum: 30.10.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Nikola Mladenović, Marko Vukčević Delegat: Željko Delić
78768KK Veba Basket : KK Zemun66 : 79
Pojedinosti o utakmici
(23:17, 16:9, 15:26, 12:27)
Datum: 02.11.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Filip Mladenović Delegat: Milan Todorović

4. kolo05.11.2022
78769KK Žarkovo : KK Zemun79 : 80
Pojedinosti o utakmici
(18:23, 24:16, 24:17, 13:24)
Datum: 05.11.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Mladenović, Petar Jankuloski Delegat: Milan Kumbara
78770KK Vizura : KK Veba Basket72 : 69
Pojedinosti o utakmici
(21:26, 23:13, 12:16, 16:14)
Datum: 08.11.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Lazar Kostić, Vuk Ivančević Delegat: Željko Delić
78771KK Beovuk 72 : KK Radnički (Obrenovac)90 : 78
Pojedinosti o utakmici
(25:18, 23:28, 21:17, 21:15)
Datum: 05.11.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Helena Marinković Delegat: Nikola Tomić
78772KK Torlak OKK Beograd : KK Real Beograd90 : 98
Pojedinosti o utakmici
(23:26, 20:23, 26:22, 21:27)
Datum: 08.11.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Dragan Jakovljević, Petar Janković Delegat: Goran Radovanović

5. kolo12.11.2022
78773KK Real Beograd : KK Žarkovo102 : 71
Pojedinosti o utakmici
(29:21, 27:21, 19:16, 27:13)
Datum: 13.11.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Lazar Kostić, Nikola Blagojević Delegat: Vukašin Kurćubić
78774KK Radnički (Obrenovac) : KK Torlak OKK Beograd75 : 89
Pojedinosti o utakmici
(18:18, 20:19, 19:33, 18:19)
Datum: 16.11.2022 Vreme: 22:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Miloš Joksimović, Luka Džombić Delegat: Predrag Đikanović
78775KK Veba Basket : KK Beovuk 7283 : 81
Pojedinosti o utakmici
(28:11, 16:26, 18:15, 21:29)
Datum: 11.11.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Vuk Ivančević Delegat: Tijana Brnić
78776KK Zemun : KK Vizura84 : 72
Pojedinosti o utakmici
(16:21, 28:10, 24:24, 16:17)
Datum: 13.11.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Aleksandar Lazić Delegat: Goran Radovanović

6. kolo19.11.2022
78777KK Žarkovo : KK Vizura72 : 87
Pojedinosti o utakmici
(11:25, 18:19, 25:27, 18:16)
Datum: 19.11.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Mladenović, Vuk Ivančević Delegat: Đorđe Ilić
78778KK Beovuk 72 : KK Zemun88 : 81
Pojedinosti o utakmici
(22:20, 21:23, 26:21, 19:17)
Datum: 19.11.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Tolić
78779KK Torlak OKK Beograd : KK Veba Basket97 : 84
Pojedinosti o utakmici
(15:19, 35:26, 16:20, 31:19)
Datum: 20.11.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Prica, Dalibor Šušteršić Delegat: Milan Todorović
78780KK Real Beograd : KK Radnički (Obrenovac)105 : 78
Pojedinosti o utakmici
(22:26, 32:19, 22:19, 29:14)
Datum: 20.11.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Miloš Đurđić, Aleksandar Petrović Delegat: Slobodan Kaličanin

7. kolo26.11.2022
78781KK Radnički (Obrenovac) : KK Žarkovo92 : 81
Pojedinosti o utakmici
(25:18, 17:18, 20:26, 30:19)
Datum: 25.01.2022 Vreme: 20:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Miloš Prica, Nikola Đokić Delegat: Bojan Draškić
78782KK Veba Basket : KK Real Beograd89 : 100
Pojedinosti o utakmici
(27:21, 20:28, 16:33, 26:18)
Datum: 27.11.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Joksimović, Aleksandar Lazić Delegat: Željko Delić
78783KK Zemun : KK Torlak OKK Beograd88 : 91
Pojedinosti o utakmici
(25:11, 22:22, 17:26, 17:22, 7:10)
Datum: 27.11.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Mladenović, Dalibor Šušteršić Delegat: Milan Todorović
78784KK Vizura : KK Beovuk 7281 : 76
Pojedinosti o utakmici
(11:23, 27:14, 24:21, 19:18)
Datum: 27.01.2023 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Đurđić, Luka Džombić Delegat: Nikola Tomić

8. kolo03.12.2022
78785KK Žarkovo : KK Beovuk 7268 : 77
Pojedinosti o utakmici
(17:17, 19:18, 21:17, 11:25)
Datum: 04.12.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Prica, Duško Milaković Delegat: Vukašin Kurćubić
78786KK Vizura : KK Torlak OKK Beograd69 : 77
Pojedinosti o utakmici
(10:16, 19:23, 13:27, 27:11)
Datum: 03.12.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Lazar Kostić, Strahinja Stamenković Delegat: Predrag Đikanović
78787KK Zemun : KK Real Beograd74 : 96
Pojedinosti o utakmici
(17:21, 16:33, 19:20, 22:22)
Datum: 04.12.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Bošković, Petar Janković Delegat: Tijana Brnić
78788KK Veba Basket : KK Radnički (Obrenovac)103 : 47
Pojedinosti o utakmici
(24:12, 21:6, 27:14, 31:15)
Datum: 03.12.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Mladenović, Helena Marinković Delegat: Željko Delić

9. kolo10.12.2022
78789KK Veba Basket : KK Žarkovo86 : 79
Pojedinosti o utakmici
(20:19, 19:22, 28:15, 19:23)
Datum: 09.12.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Vuk Stojanović Delegat: Aleksandar Tolić
78790KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun87 : 96
Pojedinosti o utakmici
(24:20, 25:22, 21:23, 17:31)
Datum: 19.01.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Todorović
78791KK Real Beograd : KK Vizura90 : 76
Pojedinosti o utakmici
(25:15, 17:16, 20:21, 28:24)
Datum: 11.12.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nikola Blagojević, Petar Jankuloski Delegat: Đorđe Ilić
78792KK Torlak OKK Beograd : KK Beovuk 7272 : 79
Pojedinosti o utakmici
(15:22, 21:18, 13:18, 23:21)
Datum: 11.12.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Joksimović, Vuk Ivančević Delegat: Vukašin Kurćubić

10. kolo17.12.2022
78793KK Žarkovo : KK Torlak OKK Beograd91 : 89
Pojedinosti o utakmici
(19:32, 24:20, 23:16, 25:21)
Datum: 18.12.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksandar Bošković, Strahinja Stamenković Delegat: Slobodan Kaličanin
78794KK Beovuk 72 : KK Real Beograd76 : 98
Pojedinosti o utakmici
(22:20, 18:20, 17:29, 19:29)
Datum: 17.12.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dragan Jakovljević, Luka Džombić Delegat: Milan Todorović
78795KK Vizura : KK Radnički (Obrenovac)70 : 91
Pojedinosti o utakmici
(19:18, 28:18, 10:24, 13:31)
Datum: 23.12.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Todorović
78796KK Zemun : KK Veba Basket87 : 80
Pojedinosti o utakmici
(22:22, 22:13, 21:25, 22:20)
Datum: 21.12.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Joksimović, Pavle Cvetić Delegat: Goran Radovanović

11. kolo24.12.2022
78797KK Zemun : KK Žarkovo77 : 92
Pojedinosti o utakmici
(15:27, 26:18, 15:28, 21:19)
Datum: 24.12.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Strahinja Stamenković Delegat: Vukašin Kurćubić
78798KK Veba Basket : KK Vizura79 : 78
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 16:21, 19:24, 24:17)
Datum: 27.12.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Nikola Đokić, Aleksandar Petrović Delegat: Goran Radovanović
78799KK Radnički (Obrenovac) : KK Beovuk 7260 : 72
Pojedinosti o utakmici
(15:32, 15:17, 18:11, 12:12)
Datum: 21.12.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Miloš Đurđić, Luka Džombić Delegat: Predrag Đikanović
78800KK Real Beograd : KK Torlak OKK Beograd83 : 81
Pojedinosti o utakmici
(22:14, 23:18, 19:27, 19:22)
Datum: 25.12.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Nikola Blagojević Delegat: Nikola Tomić

12. kolo21.01.2023
78801KK Žarkovo : KK Real Beograd65 : 97
Pojedinosti o utakmici
(10:32, 10:21, 20:24, 25:20)
Datum: 22.01.2023 Vreme: 18:45
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Aleksandar Petrović Delegat: Milan Todorović
78802KK Torlak OKK Beograd : KK Radnički (Obrenovac)112 : 61
Pojedinosti o utakmici
(34:11, 24:17, 28:17, 26:16)
Datum: 21.01.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Dragan Jakovljević, Duško Milaković Delegat: Bojan Draškić
78803KK Beovuk 72 : KK Veba Basket81 : 88
Pojedinosti o utakmici
(16:32, 27:20, 16:18, 22:18)
Datum: 21.01.2023 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Đokić, Nikola Blagojević Delegat: Željko Delić
78804KK Vizura : KK Zemun94 : 72
Pojedinosti o utakmici
(22:15, 27:19, 17:14, 28:24)
Datum: 23.01.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Petar Janković Delegat: Tijana Brnić

13. kolo28.01.2023
78805KK Vizura : KK Žarkovo82 : 86
Pojedinosti o utakmici
(23:20, 15:22, 15:22, 29:22)
Datum: 31.01.2023 Vreme: 15:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Đokić, Luka Džombić Delegat: Aleksandar Tolić
78806KK Zemun : KK Beovuk 7285 : 62
Pojedinosti o utakmici
(20:14, 22:13, 18:14, 25:21)
Datum: 01.02.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Prica, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Todorović
78807KK Veba Basket : KK Torlak OKK Beograd77 : 65
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 17:19, 17:9, 23:21)
Datum: 30.01.2023 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Petar Janković Delegat: Slobodan Kaličanin
78808KK Radnički (Obrenovac) : KK Real Beograd95 : 123
Pojedinosti o utakmici
(28:37, 25:29, 23:34, 19:23)
Datum: 29.01.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Dragan Jakovljević, Duško Milaković Delegat: Milan Kumbara

14. kolo04.02.2023
78809KK Žarkovo : KK Radnički (Obrenovac)96 : 66
Pojedinosti o utakmici
(19:13, 19:22, 25:13, 33:18)
Datum: 04.02.2023 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Marko Bogićević Delegat: Nikola Tomić
78810KK Real Beograd : KK Veba Basket94 : 87
Pojedinosti o utakmici
(18:15, 27:23, 25:28, 24:21)
Datum: 06.02.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Prica, Aleksandar Lazić Delegat: Bojan Draškić
78811KK Torlak OKK Beograd : KK Zemun94 : 77
Pojedinosti o utakmici
(25:14, 22:29, 19:24, 28:10)
Datum: 06.02.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Đurđić, Luka Džombić Delegat: Đorđe Ilić
78812KK Beovuk 72 : KK Vizura89 : 68
Pojedinosti o utakmici
(25:27, 26:17, 17:15, 21:9)
Datum: 04.02.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nikola Blagojević, Petar Jankuloski Delegat: Goran Radovanović


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.