Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun 3 (pioniri)



Kvalitetna liga U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.BKK Radnički22014674724
2.KK Crvena Zvezda MTS 2220182118644
3.KK Partizan NIS 222014499454
4.KK Zemun 3220117101164
5.KK Beovuk 72 - 2211143116273
6.KK Blokovi 2211104135-313
7.KK Vizura 31107662142
8.KK Cerak 6202128144-162
9.KK BB Basket (Mladenovac) 2202130151-212
10.KK Dynamic Vip Pay 2202116157-412
11.KK Surčin Dobanovci 220267144-772
12.KK Ras 21013991-521


1. kolo26.11.2022
83337KK Beovuk 72 - 2 : KK Dynamic Vip Pay 293 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Aleksandar Petrović, Vuk Ivančević Delegat: Borko Pavlović
83338KK Zemun 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 260 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
Sudije: Aleksandar Petrović, Olivera Starinčević Delegat: Bojan Draškić
83339KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Ras 291 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Lazar Kostić, Aleksandar Lazić Delegat: Mihajlo Kostić
83340KK Vizura 3 : KK Cerak 676 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
Sudije: Duško Milaković, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Tolić
83341KK Partizan NIS 2 : KK Surčin Dobanovci 276 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Nemanja Gojović, Duško Milaković Delegat: Jelena Popović
83342BKK Radnički : KK Blokovi 278 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Rašinac

2. kolo03.12.2022
83343KK Beovuk 72 - 2 : KK Zemun 350 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Varađan
83344KK Surčin Dobanovci 2 : BKK Radnički34 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Aleksandar Lazić, Vidan Peruničić Delegat: Aleksandar Knežević
83345KK Cerak 6 : KK Partizan NIS 266 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
Sudije: Marko Paunović, Mila Pejčinović Delegat: Aleksandar Tolić
83346KK Ras 2 : KK Vizura 3
83347KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Crvena Zvezda MTS 279 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2022 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
Sudije: Pavle Cvetić, Aleksa Starinčević Delegat: Milorad Popović
83348KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Blokovi 257 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Aleksa Ignjatović Delegat: Zoran Ninkov

3. kolo10.12.2022
83349KK Zemun 3 : KK Dynamic Vip Pay 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
Sudije: Miloš Lukić, Miloš Radivojević Delegat: Ivana Antunović
83350KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Beovuk 72 - 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Petar Jankuloski, Olivera Starinčević Delegat: Aleksandar Rašinac
83351KK Vizura 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2022 Vreme: 18:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Lukić, Helena Marinković Delegat: Ivana Antunović
83352KK Partizan NIS 2 : KK Ras 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Damjan Ratković, Tijana Vojvodić Delegat: Jelena Popović
83353BKK Radnički : KK Cerak 6
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
83354KK Blokovi 2 : KK Surčin Dobanovci 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

4. kolo17.12.2022
83355KK Beovuk 72 - 2 : KK Vizura 3
83356KK Zemun 3 : KK Crvena Zvezda MTS 2
83357KK Cerak 6 : KK Blokovi 2
83358KK Ras 2 : BKK Radnički
83359KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Partizan NIS 2
83360KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Surčin Dobanovci 2

5. kolo24.12.2022
83361KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Dynamic Vip Pay 2
83362KK Vizura 3 : KK Zemun 3
83363KK Partizan NIS 2 : KK Beovuk 72 - 2
83364BKK Radnički : KK BB Basket (Mladenovac) 2
83365KK Blokovi 2 : KK Ras 2
83366KK Surčin Dobanovci 2 : KK Cerak 6

6. kolo28.01.2023
83367KK Beovuk 72 - 2 : BKK Radnički
83368KK Zemun 3 : KK Partizan NIS 2
83369KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Vizura 3
83370KK Ras 2 : KK Surčin Dobanovci 2
83371KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Blokovi 2
83372KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Cerak 6

7. kolo04.02.2023
83373KK Vizura 3 : KK Dynamic Vip Pay 2
83374KK Partizan NIS 2 : KK Crvena Zvezda MTS 2
83375BKK Radnički : KK Zemun 3
83376KK Blokovi 2 : KK Beovuk 72 - 2
83377KK Surčin Dobanovci 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
83378KK Cerak 6 : KK Ras 2

8. kolo11.02.2023
83379KK Beovuk 72 - 2 : KK Surčin Dobanovci 2
83380KK Zemun 3 : KK Blokovi 2
83381KK Crvena Zvezda MTS 2 : BKK Radnički
83382KK Vizura 3 : KK Partizan NIS 2
83383KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Cerak 6
83384KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Ras 2

9. kolo18.02.2023
83385KK Partizan NIS 2 : KK Dynamic Vip Pay 2
83386BKK Radnički : KK Vizura 3
83387KK Blokovi 2 : KK Crvena Zvezda MTS 2
83388KK Surčin Dobanovci 2 : KK Zemun 3
83389KK Cerak 6 : KK Beovuk 72 - 2
83390KK Ras 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2

10. kolo25.02.2023
83391KK Beovuk 72 - 2 : KK Ras 2
83392KK Zemun 3 : KK Cerak 6
83393KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Surčin Dobanovci 2
83394KK Vizura 3 : KK Blokovi 2
83395KK Partizan NIS 2 : BKK Radnički
83396KK Dynamic Vip Pay 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2

11. kolo04.03.2023
83397BKK Radnički : KK Dynamic Vip Pay 2
83398KK Blokovi 2 : KK Partizan NIS 2
83399KK Surčin Dobanovci 2 : KK Vizura 3
83400KK Cerak 6 : KK Crvena Zvezda MTS 2
83401KK Ras 2 : KK Zemun 3
83402KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Beovuk 72 - 2

12. kolo11.03.2023
83403KK Blokovi 2 : BKK Radnički
83404KK Surčin Dobanovci 2 : KK Partizan NIS 2
83405KK Cerak 6 : KK Vizura 3
83406KK Ras 2 : KK Crvena Zvezda MTS 2
83407KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Zemun 3
83408KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Beovuk 72 - 2

13. kolo18.03.2023
83409KK Zemun 3 : KK Beovuk 72 - 2
83410KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
83411KK Vizura 3 : KK Ras 2
83412KK Partizan NIS 2 : KK Cerak 6
83413BKK Radnički : KK Surčin Dobanovci 2
83414KK Blokovi 2 : KK Dynamic Vip Pay 2

14. kolo25.03.2023
83415KK Beovuk 72 - 2 : KK Crvena Zvezda MTS 2
83416KK Surčin Dobanovci 2 : KK Blokovi 2
83417KK Cerak 6 : BKK Radnički
83418KK Ras 2 : KK Partizan NIS 2
83419KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Vizura 3
83420KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Zemun 3

15. kolo01.04.2023
83421KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Zemun 3
83422KK Vizura 3 : KK Beovuk 72 - 2
83423KK Partizan NIS 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
83424BKK Radnički : KK Ras 2
83425KK Blokovi 2 : KK Cerak 6
83426KK Surčin Dobanovci 2 : KK Dynamic Vip Pay 2

16. kolo08.04.2023
83427KK Beovuk 72 - 2 : KK Partizan NIS 2
83428KK Zemun 3 : KK Vizura 3
83429KK Cerak 6 : KK Surčin Dobanovci 2
83430KK Ras 2 : KK Blokovi 2
83431KK BB Basket (Mladenovac) 2 : BKK Radnički
83432KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Crvena Zvezda MTS 2

17. kolo22.04.2023
83433KK Vizura 3 : KK Crvena Zvezda MTS 2
83434KK Partizan NIS 2 : KK Zemun 3
83435BKK Radnički : KK Beovuk 72 - 2
83436KK Blokovi 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
83437KK Surčin Dobanovci 2 : KK Ras 2
83438KK Cerak 6 : KK Dynamic Vip Pay 2

18. kolo06.05.2023
83439KK Beovuk 72 - 2 : KK Blokovi 2
83440KK Zemun 3 : BKK Radnički
83441KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Partizan NIS 2
83442KK Ras 2 : KK Cerak 6
83443KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Surčin Dobanovci 2
83444KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Vizura 3

19. kolo13.05.2023
83445KK Partizan NIS 2 : KK Vizura 3
83446BKK Radnički : KK Crvena Zvezda MTS 2
83447KK Blokovi 2 : KK Zemun 3
83448KK Surčin Dobanovci 2 : KK Beovuk 72 - 2
83449KK Cerak 6 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
83450KK Ras 2 : KK Dynamic Vip Pay 2

20. kolo20.05.2023
83451KK Beovuk 72 - 2 : KK Cerak 6
83452KK Zemun 3 : KK Surčin Dobanovci 2
83453KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Blokovi 2
83454KK Vizura 3 : BKK Radnički
83455KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Ras 2
83456KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Partizan NIS 2

21. kolo27.05.2023
83457BKK Radnički : KK Partizan NIS 2
83458KK Blokovi 2 : KK Vizura 3
83459KK Surčin Dobanovci 2 : KK Crvena Zvezda MTS 2
83460KK Cerak 6 : KK Zemun 3
83461KK Ras 2 : KK Beovuk 72 - 2
83462KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Dynamic Vip Pay 2

22. kolo03.06.2023
83463KK Beovuk 72 - 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
83464KK Zemun 3 : KK Ras 2
83465KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Cerak 6
83466KK Vizura 3 : KK Surčin Dobanovci 2
83467KK Partizan NIS 2 : KK Blokovi 2
83468KK Dynamic Vip Pay 2 : BKK Radnički



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun 322013091394
2.KK Surčin Dobanovci 221195108-133
3.KK Žarkovo 220297123-262


1. kolo12.11.2022
80810KK Surčin Dobanovci 2 : KK Žarkovo 255 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
KK Zemun 3 - slobodna ekipa

2. kolo19.11.2022
80811KK Zemun 3 : KK Surčin Dobanovci 262 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa

3. kolo20.11.2022
80814KK Žarkovo 2 : KK Zemun 351 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
KK Surčin Dobanovci 2 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.