Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2 (ekipa odustala)
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun (pioniri)



Kvalitetna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Banjica Mega222111984146252243
2.KK Vizura222111692135134143
3.KK Dynamic BG221661797148231538
4.KK Partizan NIS221481689151317636
5.KK Crvena Zvezda MTS221481697140928836
6.KK Zemun221481500138911136
7.KK Cerak 2281414141575-16130
8.ŠKK Zvezdara2281414141515-10130
9.KK Beovuk 722261612921576-28428
10.KK IBC2241812051534-32926
11.KK Div Basket 2241812141517-30326
12.KK Flash2222010391614-57524


1. kolo23.10.2021
74075KK Partizan NIS : KK Cerak 88 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Joksimović, Vuk Ivančević Delegat: Jelena Popović
74076ŠKK Zvezdara : KK Zemun58 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Nemanja Radović Delegat: Aleksandar Rašinac
74077KK Vizura : KK Div Basket 98 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Aleksandar Bošković, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Knežević
74078KK Crvena Zvezda MTS : KK Beovuk 7275 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Gojović, Petar Janković Delegat: Mihajlo Kostić
74079KK Banjica Mega : KK IBC98 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudija: Damjan Ratković Delegat: Milena Glavan
74080KK Dynamic BG : KK Flash92 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Dejan Živković, Vuk Ivančević Delegat: Miroljub Jovanović

2. kolo30.10.2021
74081KK Partizan NIS : ŠKK Zvezdara81 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Predrag Širko, Helena Marinković Delegat: Jelena Popović
74082KK IBC : KK Dynamic BG76 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Đorđe Ilić
74083KK Beovuk 72 : KK Banjica Mega59 : 112
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Rašinac
74084KK Div Basket : KK Crvena Zvezda MTS36 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2021 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Jelena Popović
74085KK Zemun : KK Vizura60 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Prica, Saša Krsmanović Delegat: Goran Radovanović
74086KK Cerak : KK Flash78 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Milan Kostić, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo06.11.2021
74087ŠKK Zvezdara : KK Cerak 51 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Ljubomir Marković, Miloš Prica Delegat: Jovan Mihailović
74088KK Vizura : KK Partizan NIS87 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Filip Mladenović, Nemanja Gojović Delegat: Bojan Draškić
74089KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun72 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Predrag Širko, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
74090KK Banjica Mega : KK Div Basket 92 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Aleksandar Petrović, Ognjen Mladenović Delegat: Zoran Ninkov
74091KK Dynamic BG : KK Beovuk 7289 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Dragan Jakovljević, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Rašinac
74092KK Flash : KK IBC28 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2021 Vreme: 17:10
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Filip Mladenović, Vuk Ivančević Delegat: Jovan Čučuković

4. kolo13.11.2021
74093KK Partizan NIS : KK Crvena Zvezda MTS90 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Aleksandar Bošković, Ognjen Ćurčić Delegat: Jelena Popović
74094ŠKK Zvezdara : KK Vizura61 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2021 Vreme: 21:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Miloš Prica, Miloš Joksimović Delegat: Tijana Brnić
74095KK Beovuk 72 : KK Flash72 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Rašinac
74096KK Div Basket : KK Dynamic BG56 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Nemanja Gojović, Petar Jankuloski Delegat: Nenad Radosavljević
74097KK Zemun : KK Banjica Mega76 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Knežević
74098KK Cerak : KK IBC52 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Mihajlo Kostić

5. kolo20.11.2021
74099KK Vizura : KK Cerak 85 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Jovan Čučuković
74100KK Crvena Zvezda MTS : ŠKK Zvezdara81 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Pavle Šipka, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Knežević
74101KK Banjica Mega : KK Partizan NIS85 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Joksimović Delegat: Uroš Čukić
74102KK Dynamic BG : KK Zemun84 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Tolić
74103KK Flash : KK Div Basket 35 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 16:50
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Predrag Širko, Vladimir Popović Delegat: Zoran Ninkov
74104KK IBC : KK Beovuk 7262 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić

6. kolo27.11.2021
74105KK Partizan NIS : KK Dynamic BG85 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Antonije Luković, Nemanja Gojović Delegat: Jelena Popović
74106ŠKK Zvezdara : KK Banjica Mega65 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Širko Delegat: Jovan Mihailović
74107KK Vizura : KK Crvena Zvezda MTS78 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Tijana Brnić
74108KK Div Basket : KK IBC62 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Petar Dimić Delegat: Đorđe Ilić
74109KK Zemun : KK Flash60 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
74110KK Cerak : KK Beovuk 7251 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2021 Vreme: 22:00
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Mihajlo Kostić

7. kolo04.12.2021
74111KK Crvena Zvezda MTS : KK Cerak 71 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Filip Mladenović, Petar Janković Delegat: Milena Glavan
74112KK Banjica Mega : KK Vizura89 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Luka Maksimović, Miloš Đurđić Delegat: Aleksandar Rašinac
74113KK Dynamic BG : ŠKK Zvezdara81 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Vlahović, Anja Tomović Delegat: Đorđe Ilić
74114KK Flash : KK Partizan NIS49 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Filip Konatar, Aleksa Ignjatović Delegat: Ljiljana Blagojević
74115KK IBC : KK Zemun50 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Janković Delegat: Milena Glavan
74116KK Beovuk 72 : KK Div Basket 48 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Zoran Ninkov

8. kolo11.12.2021
74117KK Partizan NIS : KK IBC80 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2021 Vreme: 20:45
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Marko Bogićević, Momčilo Lutovac Delegat: Jelena Popović
74118ŠKK Zvezdara : KK Flash88 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Nikola Kojić
74119KK Vizura : KK Dynamic BG90 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić
74120KK Crvena Zvezda MTS : KK Banjica Mega83 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Krivokuća Delegat: Zoran Ninkov
74121KK Zemun : KK Beovuk 7284 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Bogićević, Filip Konatar Delegat: Aleksandar Varađan
74122KK Cerak : KK Div Basket 58 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Predrag Širko, Filip Mladenović Delegat: Borko Pavlović

9. kolo18.12.2021
74123KK Banjica Mega : KK Cerak 84 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Ognjen Mladenović, Vuk Ivančević Delegat: Miroljub Jovanović
74124KK Dynamic BG : KK Crvena Zvezda MTS74 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Vlahović, Nemanja Krivokuća Delegat: Zoran Ninkov
74125KK Flash : KK Vizura36 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Rašinac
74126KK IBC : ŠKK Zvezdara50 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Radović, Miloš Popić Delegat: Miroljub Jovanović
74127KK Beovuk 72 : KK Partizan NIS52 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Đorđe Ilić
74128KK Div Basket : KK Zemun60 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Janković Delegat: Goran Radovanović

10. kolo25.12.2021
74129KK Partizan NIS : KK Div Basket 70 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Aleksandar Petrović, Marko Bogićević Delegat: Jelena Popović
74130ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 7276 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Filip Konatar Delegat: Aleksandar Rašinac
74131KK Vizura : KK IBC79 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Luka Maksimović Delegat: Nikola Kojić
74132KK Crvena Zvezda MTS : KK Flash94 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Gojović Delegat: Goran Radovanović
74133KK Banjica Mega : KK Dynamic BG92 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Marija Ćirić Delegat: Slobodan Todorović
74134KK Cerak : KK Zemun66 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Varađan

11. kolo22.01.2022
74135KK Dynamic BG : KK Cerak 92 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Marija Ćirić, Luka Maksimović Delegat: Mirko Nenadić
74136KK Flash : KK Banjica Mega56 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Petar Milanović, Vuk Ivančević Delegat: Boris Ivanov
74137KK IBC : KK Crvena Zvezda MTS44 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Luka Maksimović, Miloš Dimitrijević Delegat: Mihajlo Kostić
74138KK Beovuk 72 : KK Vizura59 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Vlahović, Nemanja Krivokuća Delegat: Nikola Kojić
74139KK Div Basket : ŠKK Zvezdara60 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Knežević
74140KK Zemun : KK Partizan NIS81 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Jankuloski, Vladimir Popović Delegat: Goran Radovanović

12. kolo29.01.2022
74141KK Flash : KK Dynamic BG37 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Aleksandar Petrović Delegat: Aleksandar Varađan
74142KK IBC : KK Banjica Mega47 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Marija Ćirić, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Rašinac
74143KK Beovuk 72 : KK Crvena Zvezda MTS60 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Vlahović, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić
74144KK Div Basket : KK Vizura41 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
74145KK Zemun : ŠKK Zvezdara73 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Varađan
74146KK Cerak : KK Partizan NIS75 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Tolić

13. kolo05.02.2022
74147ŠKK Zvezdara : KK Partizan NIS76 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Miloš Prica, Filip Stanković Delegat: Aleksandar Rašinac
74148KK Vizura : KK Zemun79 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Luka Maksimović, Filip Konatar Delegat: Nikola Kojić
74149KK Crvena Zvezda MTS : KK Div Basket 80 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Luka Maksimović, Petar Dimić Delegat: Slobodan Todorović
74150KK Banjica Mega : KK Beovuk 72108 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Petar Dimić, Antonije Luković Delegat: Slobodan Todorović
74151KK Dynamic BG : KK IBC79 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Petar Dimić, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Varađan
74152KK Flash : KK Cerak 66 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Rašinac

14. kolo12.02.2022
74153KK Partizan NIS : KK Vizura61 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Luka Maksimović, Nemanja Gojović Delegat: Siniša Šarbajić
74154KK IBC : KK Flash54 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Luka Maksimović Delegat: Nikola Kojić
74155KK Beovuk 72 : KK Dynamic BG49 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Antonije Luković, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Rašinac
74156KK Div Basket : KK Banjica Mega66 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Nikola Mladenović, Vuk Ivančević Delegat: Slobodan Kaličanin
74157KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS81 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.04.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić
74158KK Cerak : ŠKK Zvezdara82 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Aleksandar Petrović, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Tolić

15. kolo19.02.2022
74159KK Vizura : ŠKK Zvezdara74 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Filip Konatar, Petar Jankuloski Delegat: Slobodan Kaličanin
74160KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS70 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Uroš Čukić
74161KK Banjica Mega : KK Zemun85 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Radović, Antonije Luković Delegat: Slobodan Kaličanin
74162KK Dynamic BG : KK Div Basket 76 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Varađan
74163KK Flash : KK Beovuk 7252 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Stevan Rašinac Delegat: Nikola Tomić
74164KK IBC : KK Cerak 50 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2022 Vreme: 17:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Antonije Luković, Predrag Širko Delegat: Đorđe Ilić

16. kolo26.02.2022
74165KK Partizan NIS : KK Banjica Mega65 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Milan Kostić, Petar Jankuloski Delegat: Olga Šarbajić
74166ŠKK Zvezdara : KK Crvena Zvezda MTS44 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 14:40
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Vlahović, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Rašinac
74167KK Beovuk 72 : KK IBC66 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Vlahović, Đorđe Marinkov Delegat: Đorđe Ilić
74168KK Div Basket : KK Flash57 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Luka Maksimović, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Vraneš
74169KK Zemun : KK Dynamic BG69 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Jankuloski Delegat: Tijana Brnić
74170KK Cerak : KK Vizura63 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nikola Mladenović Delegat: Aleksandar Tolić

17. kolo05.03.2022
74171KK Crvena Zvezda MTS : KK Vizura73 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Predrag Širko Delegat: Borko Pavlović
74172KK Banjica Mega : ŠKK Zvezdara88 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Nemanja Vlahović, Helena Marinković Delegat: Nikola Kojić
74173KK Dynamic BG : KK Partizan NIS108 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Rašinac
74174KK Flash : KK Zemun34 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Petar Jankuloski, Aleksa Ignjatović Delegat: Borko Pavlović
74175KK IBC : KK Div Basket 55 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Jankuloski, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Tolić
74176KK Beovuk 72 : KK Cerak 58 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2022 Vreme: 20:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Petar Dimić, Aleksa Ignjatović Delegat: Đorđe Ilić

18. kolo12.03.2022
74177KK Partizan NIS : KK Flash90 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Vuk Ivančević, Aleksa Ignjatović Delegat: Jelena Popović
74178ŠKK Zvezdara : KK Dynamic BG60 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Ljubomir Marković, Miloš Prica Delegat: Aleksandar Rašinac
74179KK Vizura : KK Banjica Mega89 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Jankuloski, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Knežević
74180KK Div Basket : KK Beovuk 7284 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Petar Dimić, Luka Maksimović Delegat: Nikola Kojić
74181KK Zemun : KK IBC66 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
74182KK Cerak : KK Crvena Zvezda MTS88 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Predrag Širko, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Tolić

19. kolo19.03.2022
74183KK Banjica Mega : KK Crvena Zvezda MTS90 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Filip Konatar, Marija Ćirić Delegat: Nikola Kojić
74184KK Dynamic BG : KK Vizura62 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Marko Bogićević, Duško Milaković Delegat: Zoran Ninkov
74185KK Flash : ŠKK Zvezdara44 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Luka Maksimović, Vladimir Popović Delegat: Aleksandar Tolić
74186KK IBC : KK Partizan NIS46 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Marija Ćirić, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Vraneš
74187KK Beovuk 72 : KK Zemun38 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić
74188KK Div Basket : KK Cerak 63 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Đorđe Marinkov, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Tolić

20. kolo26.03.2022
74189KK Partizan NIS : KK Beovuk 72110 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Luka Maksimović, Helena Marinković Delegat: Jelena Popović
74190ŠKK Zvezdara : KK IBC66 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 14:40
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Rašinac
74191KK Vizura : KK Flash83 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Luka Maksimović, Helena Marinković Delegat: Jelena Popović
74192KK Crvena Zvezda MTS : KK Dynamic BG95 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Zoran Ninkov
74193KK Zemun : KK Div Basket 71 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Jankuloski, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Rašinac
74194KK Cerak : KK Banjica Mega71 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Predrag Širko, Miloš Joksimović Delegat: Uroš Čukić

21. kolo09.04.2022
74195KK Dynamic BG : KK Banjica Mega81 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Vlahović, Dušan Marčetić Delegat: Zoran Ninkov
74196KK Flash : KK Crvena Zvezda MTS43 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Luka Maksimović, Stevan Rašinac Delegat: Borko Pavlović
74197KK IBC : KK Vizura66 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Radović, Petar Jankuloski Delegat: Nenad Nikolić
74198KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara68 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Dušan Marčetić, Filip Konatar Delegat: Borko Pavlović
74199KK Div Basket : KK Partizan NIS60 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Dimitrijević Delegat: Goran Radovanović
74200KK Zemun : KK Cerak 94 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Filip Konatar Delegat: Slobodan Kaličanin

22. kolo16.04.2022
74201KK Partizan NIS : KK Zemun86 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Milan Kostić, Antonije Luković Delegat: Jelena Popović
74202ŠKK Zvezdara : KK Div Basket 62 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Širko Delegat: Đorđe Ilić
74203KK Vizura : KK Beovuk 7267 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Dimić, Filip Mladenović Delegat: Slobodan Kaličanin
74204KK Crvena Zvezda MTS : KK IBC94 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.04.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Vlahović, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
74205KK Banjica Mega : KK Flash97 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Petar Dimić, Petar Jankuloski Delegat: Zoran Ninkov
74206KK Cerak : KK Dynamic BG74 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 10:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Dimitrijević Delegat: Mihajlo Kostić



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Banjica Mega3302791481316
2.KK Zemun321232149835
3.KK BB Basket (Mladenovac)312160257-974
4.KK Kolubara LA 2003303114231-1173


1. kolo09.10.2021
73311KK Banjica Mega : KK BB Basket (Mladenovac)114 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.10.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Mihajlo Gavriloski, Duško Milaković Delegat: Jovan Čučuković
73312KK Zemun : KK Kolubara LA 200391 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.10.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Dimić, Miloš Joksimović Delegat: Dragiša Varava

2. kolo16.10.2021
73313KK Banjica Mega : KK Zemun86 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Filip Mladenović, Đorđe Marinkov Delegat: Milena Glavan
73314KK BB Basket (Mladenovac) : KK Kolubara LA 200361 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2021 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
Sudije: Pavle Cvetić, Aleksandar Lazić Delegat: Milorad Popović

3. kolo17.10.2021
73315KK Zemun : KK BB Basket (Mladenovac)96 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Momčilo Lutovac Delegat: Stevan Radić
73316KK Kolubara LA 2003 : KK Banjica Mega47 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: SRC Kolubara - Gimnastička hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Željko Delić


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.