Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun Borac
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KK Zemun 5
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KK Zemun 5
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
JUNIORI
KK Zemun 2
KK Zemun Borac
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun 2 (mlađi pioniri)



Beogradska liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo 21510566747619125
2.KK Vizura 21311259538521024
3.KK As Basket 21311253141012124
4.KK Rudar 22 - 2141045855137224
5.KK Dynamic Vip Pay 2159665651813824
6.KK Vrčin137649636213420
7.KK Umka Džez14311382594-21217
8.KK Zemun 21248405473-6816
9.KK Mondo Basket 213211332536-20415
10.KK Ras 314113301683-38215


1. kolo25.11.2023
89106KK As Basket 2 : KK Vizura 228 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
89108KK Vrčin : KK Ras 367 : 11
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:50
Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15)
89109KK Žarkovo 2 : KK Umka Džez71 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89110KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Rudar 22 - 227 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
KK Zemun 2 - slobodna ekipa
KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa

2. kolo02.12.2023
89111KK Zemun 2 : KK As Basket 231 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
89112KK Umka Džez : KK Dynamic Vip Pay 220 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 11:15
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
89113KK Ras 3 : KK Žarkovo 216 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
89114KK Mondo Basket 2 : KK Vrčin25 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
KK Vizura 2 - slobodna ekipa
KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa

3. kolo09.12.2023
89119KK Vrčin : KK Vizura 226 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 17:45
Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15)
89120KK Žarkovo 2 : KK Mondo Basket 251 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89121KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Ras 374 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
89122KK Rudar 22 - 2 : KK Umka Džez45 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
KK As Basket 2 - slobodna ekipa
KK Zemun 2 - slobodna ekipa

4. kolo16.12.2023
89123KK Zemun 2 : KK Vrčin30 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
89125KK Ras 3 : KK Rudar 22 - 227 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
89126KK Mondo Basket 2 : KK Dynamic Vip Pay 228 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
89127KK Vizura 2 : KK Žarkovo 235 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KK As Basket 2 - slobodna ekipa
KK Umka Džez - slobodna ekipa

5. kolo23.12.2023
89130KK Vrčin : KK As Basket 234 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 17:30
Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15)
89131KK Žarkovo 2 : KK Zemun 244 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89132KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Vizura 240 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
89133KK Rudar 22 - 2 : KK Mondo Basket 242 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
89134KK Umka Džez : KK Ras 341 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)

6. kolo27.01.2024
89135KK Zemun 2 : KK Dynamic Vip Pay 215 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
89136KK As Basket 2 : KK Žarkovo 239 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
89138KK Mondo Basket 2 : KK Umka Džez24 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
89139KK Vizura 2 : KK Rudar 22 - 257 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 13:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KK Vrčin - slobodna ekipa
KK Ras 3 - slobodna ekipa

7. kolo03.02.2024
89143KK Dynamic Vip Pay 2 : KK As Basket 232 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 13:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
89144KK Rudar 22 - 2 : KK Zemun 258 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
89145KK Umka Džez : KK Vizura 228 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:45
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
89146KK Ras 3 : KK Mondo Basket 226 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 19:15
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
KK Vrčin - slobodna ekipa
KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa

8. kolo10.02.2024
89147KK Zemun 2 : KK Umka Džez43 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
89148KK As Basket 2 : KK Rudar 22 - 242 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 18:15
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
89150KK Vrčin : KK Žarkovo 227 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 18:40
Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15)
89151KK Vizura 2 : KK Ras 371 : 9
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KK Dynamic Vip Pay 2 - slobodna ekipa
KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa

9. kolo17.02.2024
89154KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Vrčin40 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 13:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
89156KK Umka Džez : KK As Basket 230 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
89157KK Ras 3 : KK Zemun 226 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 17:50
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
89158KK Mondo Basket 2 : KK Vizura 2
KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa
KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa

10. kolo24.02.2024
89159KK Zemun 2 : KK Mondo Basket 232 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 09:30
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
89160KK As Basket 2 : KK Ras 331 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
89162KK Vrčin : KK Rudar 22 - 245 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 17:30
Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15)
89163KK Žarkovo 2 : KK Dynamic Vip Pay 250 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
KK Umka Džez - slobodna ekipa
KK Vizura 2 - slobodna ekipa

11. kolo02.03.2024
89166KK Rudar 22 - 2 : KK Žarkovo 246 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
89167KK Umka Džez : KK Vrčin15 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 11:30
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
89169KK Mondo Basket 2 : KK As Basket 223 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
89170KK Vizura 2 : KK Zemun 243 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KK Dynamic Vip Pay 2 - slobodna ekipa
KK Ras 3 - slobodna ekipa

12. kolo09.03.2024
89171KK Rudar 22 - 2 : KK Dynamic Vip Pay 261 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
89172KK Umka Džez : KK Žarkovo 235 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
89173KK Ras 3 : KK Vrčin12 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
89175KK Vizura 2 : KK As Basket 245 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 20:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa
KK Zemun 2 - slobodna ekipa

13. kolo16.03.2024
89177KK As Basket 2 : KK Zemun 259 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
89179KK Vrčin : KK Mondo Basket 253 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15)
89180KK Žarkovo 2 : KK Ras 351 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89181KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Umka Džez68 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
KK Vizura 2 - slobodna ekipa
KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa

14. kolo23.03.2024
89184KK Umka Džez : KK Rudar 22 - 226 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 16:10
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
89185KK Ras 3 : KK Dynamic Vip Pay 240 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 19:15
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
89186KK Mondo Basket 2 : KK Žarkovo 225 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
89187KK Vizura 2 : KK Vrčin39 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 13:45
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KK Zemun 2 - slobodna ekipa
KK As Basket 2 - slobodna ekipa

15. kolo30.03.2024
89190KK Vrčin : KK Zemun 2
89191KK Žarkovo 2 : KK Vizura 228 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89192KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Mondo Basket 254 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
89193KK Rudar 22 - 2 : KK Ras 346 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 10:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
KK As Basket 2 - slobodna ekipa
KK Umka Džez - slobodna ekipa

16. kolo06.04.2024
89195KK Zemun 2 : KK Žarkovo 233 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
89196KK As Basket 2 : KK Vrčin35 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
89197KK Ras 3 : KK Umka Džez24 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
89198KK Mondo Basket 2 : KK Rudar 22 - 230 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
89199KK Vizura 2 : KK Dynamic Vip Pay 244 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

17. kolo13.04.2024
89202KK Žarkovo 2 : KK As Basket 237 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 16:50
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89203KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Zemun 254 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
89204KK Rudar 22 - 2 : KK Vizura 242 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
89205KK Umka Džez : KK Mondo Basket 241 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 13:15
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
KK Vrčin - slobodna ekipa
KK Ras 3 - slobodna ekipa

18. kolo20.04.2024
89207KK Zemun 2 : KK Rudar 22 - 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
89208KK As Basket 2 : KK Dynamic Vip Pay 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
89210KK Mondo Basket 2 : KK Ras 3
89211KK Vizura 2 : KK Umka Džez
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 20:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa
KK Vrčin - slobodna ekipa

19. kolo11.05.2024
89213KK Žarkovo 2 : KK Vrčin
89215KK Rudar 22 - 2 : KK As Basket 2
89216KK Umka Džez : KK Zemun 2
89217KK Ras 3 : KK Vizura 2
KK Dynamic Vip Pay 2 - slobodna ekipa
KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa

20. kolo18.05.2024
89219KK Zemun 2 : KK Ras 3
89220KK As Basket 2 : KK Umka Džez
89222KK Vrčin : KK Dynamic Vip Pay 2
89223KK Vizura 2 : KK Mondo Basket 2
KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa
KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa

21. kolo25.05.2024
89225KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Žarkovo 2
89226KK Rudar 22 - 2 : KK Vrčin
89228KK Ras 3 : KK As Basket 2
89229KK Mondo Basket 2 : KK Zemun 2
KK Umka Džez - slobodna ekipa
KK Vizura 2 - slobodna ekipa

22. kolo01.06.2024
89231KK Zemun 2 : KK Vizura 2
89232KK As Basket 2 : KK Mondo Basket 2
89234KK Vrčin : KK Umka Džez
89235KK Žarkovo 2 : KK Rudar 22 - 2
KK Ras 3 - slobodna ekipa
KK Dynamic Vip Pay 2 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.