Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
PIONIRI
KK Zemun
KADETI
KK Zemun
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun (juniori)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beovuk 720000000
2.KK Borac 2015 (Lazarevac)0000000
3.KK Barajevo0000000
4.KK Flash0000000
5.KK Slodes0000000
6.KK Žarkovo0000000
7.KK Mladost0000000
8.KK Beko0000000
9.KK Zemun0000000
10.KK Borac Zemun0000000
11.KK Torlak OKK Beograd0000000
12.KK Sava0000000


1. kolo30.10.2021
74339KK Beovuk 72 : KK Sava
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
74340KK Torlak OKK Beograd : KK Borac 2015 (Lazarevac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2021 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74341KK Borac Zemun : KK Barajevo
74342KK Zemun : KK Flash
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
74343KK Beko : KK Slodes
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
74344KK Mladost : KK Žarkovo

2. kolo06.11.2021
74345KK Beovuk 72 : KK Torlak OKK Beograd
74346KK Slodes : KK Mladost
74347KK Flash : KK Beko
74348KK Barajevo : KK Zemun
74349KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Borac Zemun
74350KK Sava : KK Žarkovo

3. kolo13.11.2021
74351KK Torlak OKK Beograd : KK Sava
74352KK Borac Zemun : KK Beovuk 72
74353KK Zemun : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74354KK Beko : KK Barajevo
74355KK Mladost : KK Flash
74356KK Žarkovo : KK Slodes

4. kolo20.11.2021
74357KK Beovuk 72 : KK Zemun
74358KK Torlak OKK Beograd : KK Borac Zemun
74359KK Flash : KK Žarkovo
74360KK Barajevo : KK Mladost
74361KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Beko
74362KK Sava : KK Slodes

5. kolo27.11.2021
74363KK Borac Zemun : KK Sava
74364KK Zemun : KK Torlak OKK Beograd
74365KK Beko : KK Beovuk 72
74366KK Mladost : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74367KK Žarkovo : KK Barajevo
74368KK Slodes : KK Flash

6. kolo01.12.2021
74369KK Beovuk 72 : KK Mladost
74370KK Torlak OKK Beograd : KK Beko
74371KK Borac Zemun : KK Zemun
74372KK Barajevo : KK Slodes
74373KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Žarkovo
74374KK Sava : KK Flash

7. kolo04.12.2021
74375KK Zemun : KK Sava
74376KK Beko : KK Borac Zemun
74377KK Mladost : KK Torlak OKK Beograd
74378KK Žarkovo : KK Beovuk 72
74379KK Slodes : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74380KK Flash : KK Barajevo

8. kolo11.12.2021
74381KK Beovuk 72 : KK Slodes
74382KK Torlak OKK Beograd : KK Žarkovo
74383KK Borac Zemun : KK Mladost
74384KK Zemun : KK Beko
74385KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Flash
74386KK Sava : KK Barajevo

9. kolo18.12.2021
74387KK Beko : KK Sava
74388KK Mladost : KK Zemun
74389KK Žarkovo : KK Borac Zemun
74390KK Slodes : KK Torlak OKK Beograd
74391KK Flash : KK Beovuk 72
74392KK Barajevo : KK Borac 2015 (Lazarevac)

10. kolo25.12.2021
74393KK Beovuk 72 : KK Barajevo
74394KK Torlak OKK Beograd : KK Flash
74395KK Borac Zemun : KK Slodes
74396KK Zemun : KK Žarkovo
74397KK Beko : KK Mladost
74398KK Sava : KK Borac 2015 (Lazarevac)

11. kolo22.01.2022
74399KK Mladost : KK Sava
74400KK Žarkovo : KK Beko
74401KK Slodes : KK Zemun
74402KK Flash : KK Borac Zemun
74403KK Barajevo : KK Torlak OKK Beograd
74404KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Beovuk 72

12. kolo29.01.2022
74405KK Žarkovo : KK Mladost
74406KK Slodes : KK Beko
74407KK Flash : KK Zemun
74408KK Barajevo : KK Borac Zemun
74409KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Torlak OKK Beograd
74410KK Sava : KK Beovuk 72

13. kolo05.02.2022
74411KK Torlak OKK Beograd : KK Beovuk 72
74412KK Borac Zemun : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74413KK Zemun : KK Barajevo
74414KK Beko : KK Flash
74415KK Mladost : KK Slodes
74416KK Žarkovo : KK Sava

14. kolo12.02.2022
74417KK Beovuk 72 : KK Borac Zemun
74418KK Slodes : KK Žarkovo
74419KK Flash : KK Mladost
74420KK Barajevo : KK Beko
74421KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Zemun
74422KK Sava : KK Torlak OKK Beograd

15. kolo19.02.2022
74423KK Borac Zemun : KK Torlak OKK Beograd
74424KK Zemun : KK Beovuk 72
74425KK Beko : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74426KK Mladost : KK Barajevo
74427KK Žarkovo : KK Flash
74428KK Slodes : KK Sava

16. kolo26.02.2022
74429KK Beovuk 72 : KK Beko
74430KK Torlak OKK Beograd : KK Zemun
74431KK Flash : KK Slodes
74432KK Barajevo : KK Žarkovo
74433KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Mladost
74434KK Sava : KK Borac Zemun

17. kolo05.03.2022
74435KK Zemun : KK Borac Zemun
74436KK Beko : KK Torlak OKK Beograd
74437KK Mladost : KK Beovuk 72
74438KK Žarkovo : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74439KK Slodes : KK Barajevo
74440KK Flash : KK Sava

18. kolo09.03.2022
74441KK Beovuk 72 : KK Žarkovo
74442KK Torlak OKK Beograd : KK Mladost
74443KK Borac Zemun : KK Beko
74444KK Barajevo : KK Flash
74445KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Slodes
74446KK Sava : KK Zemun

19. kolo12.03.2022
74447KK Beko : KK Zemun
74448KK Mladost : KK Borac Zemun
74449KK Žarkovo : KK Torlak OKK Beograd
74450KK Slodes : KK Beovuk 72
74451KK Flash : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74452KK Barajevo : KK Sava

20. kolo19.03.2022
74453KK Beovuk 72 : KK Flash
74454KK Torlak OKK Beograd : KK Slodes
74455KK Borac Zemun : KK Žarkovo
74456KK Zemun : KK Mladost
74457KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Barajevo
74458KK Sava : KK Beko

21. kolo26.03.2022
74459KK Mladost : KK Beko
74460KK Žarkovo : KK Zemun
74461KK Slodes : KK Borac Zemun
74462KK Flash : KK Torlak OKK Beograd
74463KK Barajevo : KK Beovuk 72
74464KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Sava

22. kolo02.04.2022
74465KK Beovuk 72 : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74466KK Torlak OKK Beograd : KK Barajevo
74467KK Borac Zemun : KK Flash
74468KK Zemun : KK Slodes
74469KK Beko : KK Žarkovo
74470KK Sava : KK Mladost



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun3302661611056
2.KK Barajevo32120320305
3.OKK Beograd312180206-264
4.KK Eko Sport303166245-793


1. kolo16.10.2021
73341KK Zemun : KK Eko Sport108 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Strahinja Stamenković, Luka Džombić Delegat: Milena Glavan
73342OKK Beograd : KK Barajevo50 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2021 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Ilić, Ognjen Mladenović Delegat: Milan Blagojević

2. kolo23.10.2021
73343KK Zemun : OKK Beograd75 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marija Ćirić, Vladimir Popović Delegat: Goran Radovanović
73344KK Eko Sport : KK Barajevo70 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

3. kolo24.10.2021
73345OKK Beograd : KK Eko Sport64 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
73346KK Barajevo : KK Zemun48 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)



2. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Dynamic BG321239227125
2.KK Crvena Zvezda MTS321219200195
3.KK Zemun312219225-64
4.KK Borac 2015 (Lazarevac)312210235-254


1. kolo24.09.2021
72841KK Dynamic BG : KK Zemun88 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2021 Vreme: 17:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Rašinac
72842KK Crvena Zvezda MTS : KK Borac 2015 (Lazarevac)73 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Marko Simić, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Rašinac

2. kolo25.09.2021
72843KK Dynamic BG : KK Crvena Zvezda MTS80 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2021 Vreme: 17:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Rašinac
72844KK Zemun : KK Borac 2015 (Lazarevac)91 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nikola Miloradović, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo26.09.2021
72845KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun70 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.09.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Marko Simić, Nemanja Krivokuća Delegat: Milan Todorović
72846KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Dynamic BG80 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.09.2021 Vreme: 17:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Pavle Šipka, Antonije Luković Delegat: Milan Todorović



1. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun220173139344
2.KK Mladost211139145-63
3.KK Vizura202122150-282


1. kolo17.09.2021
72800KK Mladost : KK Vizura67 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.09.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Marko Paunović Delegat: Zoran Ninkov
KK Zemun - slobodna ekipa

2. kolo18.09.2021
72801KK Zemun : KK Mladost90 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.09.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Marko Paunović Delegat: Zoran Ninkov
KK Vizura - slobodna ekipa

3. kolo19.09.2021
72804KK Vizura : KK Zemun67 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.09.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Nestorović Delegat: Zoran Ninkov
KK Mladost - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.