Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun 3 (kadeti)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.OKK Beograd330284186986
2.KK Planet Basket330225170556
3.ŠKK Zvezdara330186156306
4.KK Vuk31218317944
5.KK Cerak 312148162-144
6.KK Beostyle312179200-214
7.KK Paragon (Lazarevac)312205236-314
8.KK Zemun 3312215244-294
9.KK Torlak OKK Beograd312195245-504
10.KK Šuter21115715073
11.KK Mondo Basket21114413863
12.KK IBC303173228-553


1. kolo19.11.2022
81957KK Torlak OKK Beograd : KK Šuter51 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
81958KK Mondo Basket : KK Beostyle67 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 18:45
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
81959KK Vuk : KK Cerak 45 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
81960KK Planet Basket : KK IBC100 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
81961ŠKK Zvezdara : KK Paragon (Lazarevac)67 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
81962KK Zemun 3 : OKK Beograd68 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

2. kolo26.11.2022
81963KK Torlak OKK Beograd : KK Mondo Basket85 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
81964KK Paragon (Lazarevac) : KK Zemun 389 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 11:45
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
81965KK IBC : ŠKK Zvezdara49 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
81966KK Cerak : KK Planet Basket54 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
81967KK Beostyle : KK Vuk73 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
81968KK Šuter : OKK Beograd62 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

3. kolo03.12.2022
81969KK Mondo Basket : KK Šuter
81970KK Vuk : KK Torlak OKK Beograd73 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
81971KK Planet Basket : KK Beostyle68 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
81972ŠKK Zvezdara : KK Cerak 60 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
81973KK Zemun 3 : KK IBC69 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
81974OKK Beograd : KK Paragon (Lazarevac)91 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

4. kolo10.12.2022
81975KK Torlak OKK Beograd : KK Planet Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
81976KK Mondo Basket : KK Vuk
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
81977KK IBC : OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
81978KK Cerak : KK Zemun 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
81979KK Beostyle : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 18:20
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
81980KK Šuter : KK Paragon (Lazarevac)

5. kolo17.12.2022
81981KK Vuk : KK Šuter
81982KK Planet Basket : KK Mondo Basket
81983ŠKK Zvezdara : KK Torlak OKK Beograd
81984KK Zemun 3 : KK Beostyle
81985OKK Beograd : KK Cerak
81986KK Paragon (Lazarevac) : KK IBC

6. kolo24.12.2022
81987KK Torlak OKK Beograd : KK Zemun 3
81988KK Mondo Basket : ŠKK Zvezdara
81989KK Vuk : KK Planet Basket
81990KK Cerak : KK Paragon (Lazarevac)
81991KK Beostyle : OKK Beograd
81992KK Šuter : KK IBC

7. kolo21.01.2023
81993KK Planet Basket : KK Šuter
81994ŠKK Zvezdara : KK Vuk
81995KK Zemun 3 : KK Mondo Basket
81996OKK Beograd : KK Torlak OKK Beograd
81997KK Paragon (Lazarevac) : KK Beostyle
81998KK IBC : KK Cerak

8. kolo28.01.2023
81999KK Torlak OKK Beograd : KK Paragon (Lazarevac)
82000KK Mondo Basket : OKK Beograd
82001KK Vuk : KK Zemun 3
82002KK Planet Basket : ŠKK Zvezdara
82003KK Beostyle : KK IBC
82004KK Šuter : KK Cerak

9. kolo04.02.2023
82005ŠKK Zvezdara : KK Šuter
82006KK Zemun 3 : KK Planet Basket
82007OKK Beograd : KK Vuk
82008KK Paragon (Lazarevac) : KK Mondo Basket
82009KK IBC : KK Torlak OKK Beograd
82010KK Cerak : KK Beostyle

10. kolo11.02.2023
82011KK Torlak OKK Beograd : KK Cerak
82012KK Mondo Basket : KK IBC
82013KK Vuk : KK Paragon (Lazarevac)
82014KK Planet Basket : OKK Beograd
82015ŠKK Zvezdara : KK Zemun 3
82016KK Šuter : KK Beostyle

11. kolo18.02.2023
82017KK Zemun 3 : KK Šuter
82018OKK Beograd : ŠKK Zvezdara
82019KK Paragon (Lazarevac) : KK Planet Basket
82020KK IBC : KK Vuk
82021KK Cerak : KK Mondo Basket
82022KK Beostyle : KK Torlak OKK Beograd

12. kolo25.02.2023
82023OKK Beograd : KK Zemun 3
82024KK Paragon (Lazarevac) : ŠKK Zvezdara
82025KK IBC : KK Planet Basket
82026KK Cerak : KK Vuk
82027KK Beostyle : KK Mondo Basket
82028KK Šuter : KK Torlak OKK Beograd

13. kolo04.03.2023
82029KK Mondo Basket : KK Torlak OKK Beograd
82030KK Vuk : KK Beostyle
82031KK Planet Basket : KK Cerak
82032ŠKK Zvezdara : KK IBC
82033KK Zemun 3 : KK Paragon (Lazarevac)
82034OKK Beograd : KK Šuter

14. kolo11.03.2023
82035KK Torlak OKK Beograd : KK Vuk
82036KK Paragon (Lazarevac) : OKK Beograd
82037KK IBC : KK Zemun 3
82038KK Cerak : ŠKK Zvezdara
82039KK Beostyle : KK Planet Basket
82040KK Šuter : KK Mondo Basket

15. kolo18.03.2023
82041KK Vuk : KK Mondo Basket
82042KK Planet Basket : KK Torlak OKK Beograd
82043ŠKK Zvezdara : KK Beostyle
82044KK Zemun 3 : KK Cerak
82045OKK Beograd : KK IBC
82046KK Paragon (Lazarevac) : KK Šuter

16. kolo25.03.2023
82047KK Torlak OKK Beograd : ŠKK Zvezdara
82048KK Mondo Basket : KK Planet Basket
82049KK IBC : KK Paragon (Lazarevac)
82050KK Cerak : OKK Beograd
82051KK Beostyle : KK Zemun 3
82052KK Šuter : KK Vuk

17. kolo01.04.2023
82053KK Planet Basket : KK Vuk
82054ŠKK Zvezdara : KK Mondo Basket
82055KK Zemun 3 : KK Torlak OKK Beograd
82056OKK Beograd : KK Beostyle
82057KK Paragon (Lazarevac) : KK Cerak
82058KK IBC : KK Šuter

18. kolo08.04.2023
82059KK Torlak OKK Beograd : OKK Beograd
82060KK Mondo Basket : KK Zemun 3
82061KK Vuk : ŠKK Zvezdara
82062KK Cerak : KK IBC
82063KK Beostyle : KK Paragon (Lazarevac)
82064KK Šuter : KK Planet Basket

19. kolo22.04.2023
82065ŠKK Zvezdara : KK Planet Basket
82066KK Zemun 3 : KK Vuk
82067OKK Beograd : KK Mondo Basket
82068KK Paragon (Lazarevac) : KK Torlak OKK Beograd
82069KK IBC : KK Beostyle
82070KK Cerak : KK Šuter

20. kolo06.05.2023
82071KK Torlak OKK Beograd : KK IBC
82072KK Mondo Basket : KK Paragon (Lazarevac)
82073KK Vuk : OKK Beograd
82074KK Planet Basket : KK Zemun 3
82075KK Beostyle : KK Cerak
82076KK Šuter : ŠKK Zvezdara

21. kolo13.05.2023
82077KK Zemun 3 : ŠKK Zvezdara
82078OKK Beograd : KK Planet Basket
82079KK Paragon (Lazarevac) : KK Vuk
82080KK IBC : KK Mondo Basket
82081KK Cerak : KK Torlak OKK Beograd
82082KK Beostyle : KK Šuter

22. kolo20.05.2023
82083KK Torlak OKK Beograd : KK Beostyle
82084KK Mondo Basket : KK Cerak
82085KK Vuk : KK IBC
82086KK Planet Basket : KK Paragon (Lazarevac)
82087ŠKK Zvezdara : OKK Beograd
82088KK Šuter : KK Zemun 3



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun 3330244150946
2.KK FMP Meridian321160188-285
3.KK Borac Zemun31219018824
4.KK Beoserbona303151219-683


1. kolo05.11.2022
80353KK Borac Zemun : KK Beoserbona66 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
80354KK Zemun 3 : KK FMP Meridian75 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

2. kolo12.11.2022
80355KK Borac Zemun : KK Zemun 362 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
80356KK Beoserbona : KK FMP Meridian51 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2022 Vreme: 14:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

3. kolo13.11.2022
80357KK Zemun 3 : KK Beoserbona90 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
80358KK FMP Meridian : KK Borac Zemun64 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.