Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
PIONIRI
KK Zemun
KADETI
KK Zemun
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun (kadeti)



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun0000000
2.KK Flash0000000
3.KK Borac Zemun0000000
4.KK Beostyle0000000


1. kolo30.10.2021
74267KK Zemun : KK Beostyle
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2021 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
74268KK Flash : KK Borac Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

2. kolo06.11.2021
74269KK Zemun : KK Flash
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
74270KK Beostyle : KK Borac Zemun

3. kolo07.11.2021
74271KK Flash : KK Beostyle
74272KK Borac Zemun : KK Zemun



2. krug Kvalifikacija za JKLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS330257183746
2.KK Mega Basket321252177755
3.KK Vizura312159228-694
4.KK Zemun303168248-803


1. kolo08.10.2021
73269KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun100 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Kaličanin
73270KK Mega Basket : KK Vizura101 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Predrag Nestorović, Miloš Joksimović Delegat: Slobodan Kaličanin

2. kolo09.10.2021
73271KK Crvena Zvezda MTS : KK Mega Basket90 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.10.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Antonije Luković, Predrag Nestorović Delegat: Mihajlo Kostić
73272KK Zemun : KK Vizura60 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.10.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Gojović Delegat: Slobodan Kaličanin

3. kolo10.10.2021
73273KK Mega Basket : KK Zemun82 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.10.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Petar Kral, Ognjen Ćurčić Delegat: Mihajlo Kostić
73274KK Vizura : KK Crvena Zvezda MTS62 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.10.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Danilo Petković, Antonije Luković Delegat: Mihajlo Kostić



1. krug Kvalifikacija za JKLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun220150137134
2.KK Slodes211149136133
3.OKK Beograd202122148-262


1. kolo01.10.2021
72812OKK Beograd : KK Slodes57 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.10.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Mihajlo Kostić
KK Zemun - slobodna ekipa

2. kolo02.10.2021
72813KK Zemun : OKK Beograd71 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.10.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Damjan Ratković, Lazar Đurišić Delegat: Mihajlo Kostić
KK Slodes - slobodna ekipa

3. kolo03.10.2021
72816KK Slodes : KK Zemun72 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.10.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Marko Paunović Delegat: Mihajlo Kostić
OKK Beograd - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.