Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
U19M
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun (kadeti)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo1210296776720022
2.KK Mladost Veba1110192966626321
3.KK Real Beograd12938968187821
4.KK Vizura10736485985017
5.KK Eko Sport Rebrača1248830917-8716
6.KK Koledž Beograd1248846925-7916
7.KK Slodes1248856923-6716
8.KK Sava1147802856-5415
9.BKK Radnički8625775275014
10.KK Zemun1046707719-1214
11.KK Flash1037655727-7213
12.KK Mladost10010551821-27010


1. kolo05.11.2022
80161KK Zemun : KK Mladost95 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Bogićević, Aleksandar Petrović Delegat: Aleksandar Knežević
80162BKK Radnički : KK Sava87 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Marko Paunović, Dalibor Šušteršić Delegat: Siniša Šarbajić
80163KK Žarkovo : KK Koledž Beograd80 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Radović, Luka Maksimović Delegat: Mihajlo Kostić
80164KK Real Beograd : KK Eko Sport Rebrača82 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Nemanja Radović, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Knežević
80165KK Mladost Veba : KK Flash71 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dimitrije Karanović, Vuk Čanak Delegat: Đorđe Ilić
80166KK Slodes : KK Vizura48 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Duško Milaković, Helena Marinković Delegat: Vedran Čolović

2. kolo12.11.2022
80167KK Zemun : BKK Radnički56 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Joksimović Delegat: Goran Radovanović
80168KK Flash : KK Slodes86 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Marija Ćirić Delegat: Slobodan Kaličanin
80169KK Eko Sport Rebrača : KK Mladost Veba55 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Luka Maksimović, Duško Milaković Delegat: Đorđe Ilić
80170KK Koledž Beograd : KK Real Beograd80 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Petar Janković Delegat: Aleksandar Tolić
80171KK Sava : KK Žarkovo73 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2022 Vreme: 12:10
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Aleksa Ignjatović, Vuk Čanak Delegat: Vedran Čolović
80172KK Mladost : KK Vizura53 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2022 Vreme: 10:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Petar Jankuloski, Duško Milaković Delegat: Stevan Radić

3. kolo19.11.2022
80173BKK Radnički : KK Mladost76 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Predrag Širko, Aleksandar Petrović Delegat: Miroljub Jovanović
80174KK Žarkovo : KK Zemun94 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Marko Bogićević Delegat: Mihajlo Kostić
80175KK Real Beograd : KK Sava78 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Knežević
80176KK Mladost Veba : KK Koledž Beograd71 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Janković Delegat: Goran Radovanović
80177KK Slodes : KK Eko Sport Rebrača85 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dušan Marčetić, Duško Milaković Delegat: Đorđe Ilić
80178KK Vizura : KK Flash67 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Luka Maksimović, Filip Mladenović Delegat: Aleksandar Rašinac

4. kolo26.11.2022
80179KK Zemun : KK Real Beograd66 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Janković Delegat: Goran Radovanović
80180BKK Radnički : KK Žarkovo67 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Marko Paunović, Vuk Ivančević Delegat: Borko Pavlović
80181KK Eko Sport Rebrača : KK Vizura59 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Antonije Luković, Petar Janković Delegat: Aleksandar Tolić
80182KK Koledž Beograd : KK Slodes88 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Marko Paunović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Tolić
80183KK Sava : KK Mladost Veba76 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Rašinac
80184KK Mladost : KK Flash68 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Aleksa Ignjatović Delegat: Stevan Radić

5. kolo03.12.2022
80185KK Žarkovo : KK Mladost83 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Mladenović, Duško Milaković Delegat: Jovan Čučuković
80186KK Real Beograd : BKK Radnički60 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Luka Maksimović, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Knežević
80187KK Mladost Veba : KK Zemun92 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dimitrije Karanović, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
80188KK Slodes : KK Sava77 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Antonije Luković, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Rašinac
80189KK Vizura : KK Koledž Beograd70 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Šipka, Petar Jankuloski Delegat: Milan Radenković
80190KK Flash : KK Eko Sport Rebrača57 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Antonije Luković, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Varađan

6. kolo10.12.2022
80191KK Zemun : KK Slodes75 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Predrag Širko, Miloš Joksimović Delegat: Goran Radovanović
80192BKK Radnički : KK Mladost Veba
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
80193KK Žarkovo : KK Real Beograd79 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Vlahović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Tolić
80194KK Koledž Beograd : KK Flash95 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Duško Milaković, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Tolić
80195KK Sava : KK Vizura68 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Luka Maksimović, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Knežević
80196KK Mladost : KK Eko Sport Rebrača50 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Luka Maksimović, Dalibor Šušteršić Delegat: Bojan Draškić

7. kolo17.12.2022
80197KK Real Beograd : KK Mladost80 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Knežević
80198KK Mladost Veba : KK Žarkovo
80199KK Slodes : BKK Radnički
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
80200KK Vizura : KK Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2023
80201KK Flash : KK Sava68 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Stevan Savić Delegat: Vedran Čolović
80202KK Eko Sport Rebrača : KK Koledž Beograd74 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Luka Maksimović, Vuk Stojanović Delegat: Aleksandar Varađan

8. kolo24.12.2022
80203KK Zemun : KK Flash
80204BKK Radnički : KK Vizura
80205KK Žarkovo : KK Slodes72 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksa Ignjatović, Vuk Čanak Delegat: Mihajlo Kostić
80206KK Real Beograd : KK Mladost Veba66 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Nikola Đokić, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Knežević
80207KK Sava : KK Eko Sport Rebrača85 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Aleksa Ignjatović Delegat: Jovan Čučuković
80208KK Mladost : KK Koledž Beograd

9. kolo14.01.2023
80209KK Mladost Veba : KK Mladost97 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.01.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Marko Paunović, Dalibor Šušteršić Delegat: Goran Radovanović
80210KK Slodes : KK Real Beograd73 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2023 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dušan Marčetić, Antonije Luković Delegat: Borko Pavlović
80211KK Vizura : KK Žarkovo71 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.01.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marija Ćirić, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Knežević
80212KK Flash : BKK Radnički
80213KK Eko Sport Rebrača : KK Zemun
80214KK Koledž Beograd : KK Sava75 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2023 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Miloš Prica, Petar Janković Delegat: Mihajlo Kostić

10. kolo21.01.2023
80215KK Zemun : KK Koledž Beograd79 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dimitrije Karanović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Varađan
80216BKK Radnički : KK Eko Sport Rebrača73 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2023 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Antonije Luković, Dalibor Šušteršić Delegat: Milena Glavan
80217KK Žarkovo : KK Flash79 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksa Ignjatović, Vuk Čanak Delegat: Jovan Čučuković
80218KK Real Beograd : KK Vizura72 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Knežević
80219KK Mladost Veba : KK Slodes89 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Vuk Ivančević, Miloš Lukić Delegat: Milena Glavan
80220KK Mladost : KK Sava

11. kolo28.01.2023
80221KK Slodes : KK Mladost81 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Lazar Kostić, Nikola Đokić Delegat: Nikola Tomić
80222KK Vizura : KK Mladost Veba65 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2023 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Krivokuća Delegat: Slobodan Kaličanin
80223KK Flash : KK Real Beograd
80224KK Eko Sport Rebrača : KK Žarkovo83 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Varađan
80225KK Koledž Beograd : BKK Radnički84 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2023 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Petar Stanišić, Vuk Stojanović Delegat: Aleksandar Tolić
80226KK Sava : KK Zemun78 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2023 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Predrag Širko, Petar Stanišić Delegat: Milena Glavan

12. kolo01.02.2023
80227KK Vizura : KK Slodes64 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Antonije Luković, Predrag Širko Delegat: Milan Radenković
80228KK Flash : KK Mladost Veba54 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Joksimović, Vuk Ivančević Delegat: Slobodan Kaličanin
80229KK Eko Sport Rebrača : KK Real Beograd62 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Uroš Čukić
80230KK Koledž Beograd : KK Žarkovo49 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Luka Maksimović, Miloš Đurđić Delegat: Aleksandar Tolić
80231KK Sava : BKK Radnički
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2023
80232KK Mladost : KK Zemun67 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2023 Vreme: 21:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Pavle Šipka, Dalibor Šušteršić Delegat: Stevan Radić

13. kolo04.02.2023
80233BKK Radnički : KK Zemun73 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Antonije Luković, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Rašinac
80234KK Žarkovo : KK Sava82 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Janković Delegat: Milena Glavan
80235KK Real Beograd : KK Koledž Beograd86 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2023 Vreme: 19:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Luka Maksimović, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Knežević
80236KK Mladost Veba : KK Eko Sport Rebrača105 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Dušan Marčetić, Nebojša Perović Delegat: Goran Radovanović
80237KK Slodes : KK Flash81 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Tolić
80238KK Vizura : KK Mladost
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2023 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Knežević

14. kolo11.02.2023
80239KK Zemun : KK Žarkovo
80240KK Flash : KK Vizura
80241KK Eko Sport Rebrača : KK Slodes
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
80242KK Koledž Beograd : KK Mladost Veba
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2023 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
80243KK Sava : KK Real Beograd
80244KK Mladost : BKK Radnički

15. kolo18.02.2023
80245KK Žarkovo : BKK Radnički
80246KK Real Beograd : KK Zemun
80247KK Mladost Veba : KK Sava
80248KK Slodes : KK Koledž Beograd
80249KK Vizura : KK Eko Sport Rebrača
80250KK Flash : KK Mladost

16. kolo25.02.2023
80251KK Zemun : KK Mladost Veba
80252BKK Radnički : KK Real Beograd
80253KK Eko Sport Rebrača : KK Flash
80254KK Koledž Beograd : KK Vizura
80255KK Sava : KK Slodes
80256KK Mladost : KK Žarkovo

17. kolo04.03.2023
80257KK Real Beograd : KK Žarkovo
80258KK Mladost Veba : BKK Radnički
80259KK Slodes : KK Zemun
80260KK Vizura : KK Sava
80261KK Flash : KK Koledž Beograd
80262KK Eko Sport Rebrača : KK Mladost

18. kolo11.03.2023
80263KK Zemun : KK Vizura
80264BKK Radnički : KK Slodes
80265KK Žarkovo : KK Mladost Veba
80266KK Koledž Beograd : KK Eko Sport Rebrača
80267KK Sava : KK Flash
80268KK Mladost : KK Real Beograd

19. kolo18.03.2023
80269KK Mladost Veba : KK Real Beograd
80270KK Slodes : KK Žarkovo
80271KK Vizura : BKK Radnički
80272KK Flash : KK Zemun
80273KK Eko Sport Rebrača : KK Sava
80274KK Koledž Beograd : KK Mladost

20. kolo25.03.2023
80275KK Zemun : KK Eko Sport Rebrača
80276BKK Radnički : KK Flash
80277KK Žarkovo : KK Vizura
80278KK Real Beograd : KK Slodes
80279KK Sava : KK Koledž Beograd
80280KK Mladost : KK Mladost Veba

21. kolo01.04.2023
80281KK Slodes : KK Mladost Veba
80282KK Vizura : KK Real Beograd
80283KK Flash : KK Žarkovo
80284KK Eko Sport Rebrača : BKK Radnički
80285KK Koledž Beograd : KK Zemun
80286KK Sava : KK Mladost

22. kolo08.04.2023
80287KK Zemun : KK Sava
80288BKK Radnički : KK Koledž Beograd
80289KK Žarkovo : KK Eko Sport Rebrača
80290KK Real Beograd : KK Flash
80291KK Mladost Veba : KK Vizura
80292KK Mladost : KK Slodes



2. krug Kvalifikacija za JKLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Mega Mis330296199976
2.KK Partizan NIS321235204315
3.KK Zemun312167225-584
4.BKK Radnički303186256-703


1. kolo23.09.2022
78745KK Mega Mis : KK Zemun105 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.09.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Knežević
78746KK Partizan NIS : BKK Radnički87 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.09.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Dragiša Varava

2. kolo24.09.2022
78747KK Mega Mis : KK Partizan NIS81 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Ljubomir Marković, Petar Janković Delegat: Aleksandar Knežević
78748KK Zemun : BKK Radnički59 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nikola Miloradović, Miloš Đurđić Delegat: Dragiša Varava

3. kolo25.09.2022
78749KK Partizan NIS : KK Zemun71 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nikola Miloradović, Petar Kral Delegat: Aleksandar Knežević
78750BKK Radnički : KK Mega Mis73 : 110
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Antonije Luković Delegat: Dragiša Varava


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.