Ekipe kluba
SENIORI
KK Zemun
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
PIONIRI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
KADETI
KK Zemun
KK Zemun 2
KK Zemun 3
KK Zemun 4
JUNIORI
KK Zemun
KK Zemun 2
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun 4 (pioniri)



Regionalna liga U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beovuk 72 - 23302741131616
2.KK Cerak 6321147151-45
3.KK Ras 422016272904
4.KK Sava 2312175212-374
5.KK Cerak 321111888303
6.KK FMP 2211101139-383
7.KK Dynamic BG 21108060202
8.BKK Radnički 320269116-472
9.KK Sopot20262149-872
10.KK Zemun 420256144-882


1. kolo20.11.2021
75735BKK Radnički 3 : KK Ras 4
75736KK Cerak 3 : KK Dynamic BG 2
75737KK FMP 2 : KK Beovuk 72 - 252 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75738KK Sava 2 : KK Cerak 673 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 09:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75739KK Sopot : KK Zemun 4

2. kolo27.11.2021
75740BKK Radnički 3 : KK Cerak 333 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
75741KK Cerak 6 : KK Sopot58 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
75742KK Beovuk 72 - 2 : KK Sava 280 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 16:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
75743KK Dynamic BG 2 : KK FMP 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
75744KK Ras 4 : KK Zemun 4107 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

3. kolo04.12.2021
75745KK Cerak 3 : KK Ras 451 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 17:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75746KK FMP 2 : BKK Radnički 349 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75747KK Sava 2 : KK Dynamic BG 260 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75748KK Sopot : KK Beovuk 72 - 219 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75749KK Zemun 4 : KK Cerak 635 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

4. kolo11.12.2021
75750BKK Radnički 3 : KK Sava 2
75751KK Cerak 3 : KK FMP 2
75752KK Beovuk 72 - 2 : KK Zemun 4
75753KK Dynamic BG 2 : KK Sopot
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
75754KK Ras 4 : KK Cerak 6

5. kolo18.12.2021
75755KK FMP 2 : KK Ras 4
75756KK Sava 2 : KK Cerak 3
75757KK Sopot : BKK Radnički 3
75758KK Zemun 4 : KK Dynamic BG 2
75759KK Cerak 6 : KK Beovuk 72 - 2

6. kolo25.12.2021
75760BKK Radnički 3 : KK Zemun 4
75761KK Cerak 3 : KK Sopot
75762KK FMP 2 : KK Sava 2
75763KK Dynamic BG 2 : KK Cerak 6
75764KK Ras 4 : KK Beovuk 72 - 2

7. kolo29.01.2022
75765KK Sava 2 : KK Ras 4
75766KK Sopot : KK FMP 2
75767KK Zemun 4 : KK Cerak 3
75768KK Cerak 6 : BKK Radnički 3
75769KK Beovuk 72 - 2 : KK Dynamic BG 2

8. kolo05.02.2022
75770BKK Radnički 3 : KK Beovuk 72 - 2
75771KK Cerak 3 : KK Cerak 6
75772KK FMP 2 : KK Zemun 4
75773KK Sava 2 : KK Sopot
75774KK Ras 4 : KK Dynamic BG 2

9. kolo12.02.2022
75775KK Sopot : KK Ras 4
75776KK Zemun 4 : KK Sava 2
75777KK Cerak 6 : KK FMP 2
75778KK Beovuk 72 - 2 : KK Cerak 3
75779KK Dynamic BG 2 : BKK Radnički 3

10. kolo19.02.2022
75780KK Zemun 4 : KK Sopot
75781KK Cerak 6 : KK Sava 2
75782KK Beovuk 72 - 2 : KK FMP 2
75783KK Dynamic BG 2 : KK Cerak 3
75784KK Ras 4 : BKK Radnički 3

11. kolo26.02.2022
75785KK Cerak 3 : BKK Radnički 3
75786KK FMP 2 : KK Dynamic BG 2
75787KK Sava 2 : KK Beovuk 72 - 2
75788KK Sopot : KK Cerak 6
75789KK Zemun 4 : KK Ras 4

12. kolo05.03.2022
75790BKK Radnički 3 : KK FMP 2
75791KK Cerak 6 : KK Zemun 4
75792KK Beovuk 72 - 2 : KK Sopot
75793KK Dynamic BG 2 : KK Sava 2
75794KK Ras 4 : KK Cerak 3

13. kolo12.03.2022
75795KK FMP 2 : KK Cerak 3
75796KK Sava 2 : BKK Radnički 3
75797KK Sopot : KK Dynamic BG 2
75798KK Zemun 4 : KK Beovuk 72 - 2
75799KK Cerak 6 : KK Ras 4

14. kolo19.03.2022
75800BKK Radnički 3 : KK Sopot
75801KK Cerak 3 : KK Sava 2
75802KK Beovuk 72 - 2 : KK Cerak 6
75803KK Dynamic BG 2 : KK Zemun 4
75804KK Ras 4 : KK FMP 2

15. kolo26.03.2022
75805KK Sava 2 : KK FMP 2
75806KK Sopot : KK Cerak 3
75807KK Zemun 4 : BKK Radnički 3
75808KK Cerak 6 : KK Dynamic BG 2
75809KK Beovuk 72 - 2 : KK Ras 4

16. kolo02.04.2022
75810BKK Radnički 3 : KK Cerak 6
75811KK Cerak 3 : KK Zemun 4
75812KK FMP 2 : KK Sopot
75813KK Dynamic BG 2 : KK Beovuk 72 - 2
75814KK Ras 4 : KK Sava 2

17. kolo09.04.2022
75815KK Sopot : KK Sava 2
75816KK Zemun 4 : KK FMP 2
75817KK Cerak 6 : KK Cerak 3
75818KK Beovuk 72 - 2 : BKK Radnički 3
75819KK Dynamic BG 2 : KK Ras 4

18. kolo16.04.2022
75820BKK Radnički 3 : KK Dynamic BG 2
75821KK Cerak 3 : KK Beovuk 72 - 2
75822KK FMP 2 : KK Cerak 6
75823KK Sava 2 : KK Zemun 4
75824KK Ras 4 : KK Sopot


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.