Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
PIONIRI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
KK Zemun Fitofarmacija 5
KK Zemun Fitofarmacija 6
KADETI
KK Zemun Fitofarmacija
KK Zemun Fitofarmacija 2
KK Zemun Fitofarmacija 3
KK Zemun Fitofarmacija 4
JUNIORI
KK Zemun Fitofarmacija
U19M
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
RUKOVODSTVO KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Zemun Fitofarmacija 6 (pioniri)



Regionalna liga U14/11 ekipa
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Novi Beograd 7 - 3431263169947
2.KK Banjica Mega 2330241901516
3.KK Abba (Barič) 3422179201-226
4.KK Zmaj 2514191358-1676
5.KK Mladost 2330215128876
6.KK Torlak321187169185
7.KK Žarkovo 2321190152385
8.KK Playmaker Pro321134154-205
9.KK Cerak 43212351151205
10.BKK Radnički 530386145-593
11.KK Sopot 230378195-1173
12.KK Zemun Fitofarmacija 6303113236-1233


1. kolo16.11.2019
66849BKK Radnički 5 : KK Abba (Barič) 323 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 09:15
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66850KK Žarkovo 2 : KK Torlak54 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66851KK Playmaker Pro : KK Zemun Fitofarmacija 647 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66852KK Mladost 2 : KK Novi Beograd 7 - 353 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66853KK Cerak 4 : KK Zmaj 286 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
66854KK Sopot 2 : KK Banjica Mega 215 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)

2. kolo23.11.2019
66855BKK Radnički 5 : KK Žarkovo 218 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 10:05
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66856KK Zmaj 2 : KK Sopot 252 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
66857KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Cerak 458 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
66858KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Mladost 241 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
66859KK Torlak : KK Playmaker Pro73 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
66860KK Abba (Barič) 3 : KK Banjica Mega 230 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

3. kolo30.11.2019
66861KK Žarkovo 2 : KK Abba (Barič) 385 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 15:45
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66862KK Playmaker Pro : BKK Radnički 552 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 10:10
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66863KK Mladost 2 : KK Torlak80 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66864KK Cerak 4 : KK Zemun Fitofarmacija 6107 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
66865KK Sopot 2 : KK Novi Beograd 7 - 332 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66866KK Banjica Mega 2 : KK Zmaj 2103 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)

4. kolo07.12.2019
66867BKK Radnički 5 : KK Mladost 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 10:10
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66868KK Žarkovo 2 : KK Playmaker Pro
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66869KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Banjica Mega 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
66870KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Sopot 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
66871KK Torlak : KK Cerak 4
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
66872KK Abba (Barič) 3 : KK Zmaj 246 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 19:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

5. kolo11.12.2019
66873KK Playmaker Pro : KK Abba (Barič) 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66874KK Mladost 2 : KK Žarkovo 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66875KK Cerak 4 : BKK Radnički 5
66876KK Sopot 2 : KK Torlak
66877KK Banjica Mega 2 : KK Zemun Fitofarmacija 6
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
66878KK Zmaj 2 : KK Novi Beograd 7 - 342 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

6. kolo14.12.2019
66879BKK Radnički 5 : KK Sopot 2
66880KK Žarkovo 2 : KK Cerak 4
66881KK Playmaker Pro : KK Mladost 2
66882KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Zmaj 2
66883KK Torlak : KK Banjica Mega 2
66884KK Abba (Barič) 3 : KK Novi Beograd 7 - 3

7. kolo21.12.2019
66885KK Mladost 2 : KK Abba (Barič) 3
66886KK Cerak 4 : KK Playmaker Pro
66887KK Sopot 2 : KK Žarkovo 2
66888KK Banjica Mega 2 : BKK Radnički 5
66889KK Zmaj 2 : KK Torlak
66890KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Zemun Fitofarmacija 6

8. kolo11.01.2020
66891BKK Radnički 5 : KK Zmaj 2
66892KK Žarkovo 2 : KK Banjica Mega 2
66893KK Playmaker Pro : KK Sopot 2
66894KK Mladost 2 : KK Cerak 4
66895KK Torlak : KK Novi Beograd 7 - 3
66896KK Abba (Barič) 3 : KK Zemun Fitofarmacija 6

9. kolo18.01.2020
66897KK Cerak 4 : KK Abba (Barič) 3
66898KK Sopot 2 : KK Mladost 2
66899KK Banjica Mega 2 : KK Playmaker Pro
66900KK Zmaj 2 : KK Žarkovo 2
66901KK Novi Beograd 7 - 3 : BKK Radnički 5
66902KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Torlak

10. kolo22.01.2020
66903BKK Radnički 5 : KK Zemun Fitofarmacija 6
66904KK Žarkovo 2 : KK Novi Beograd 7 - 3
66905KK Playmaker Pro : KK Zmaj 2
66906KK Mladost 2 : KK Banjica Mega 2
66907KK Cerak 4 : KK Sopot 2
66908KK Abba (Barič) 3 : KK Torlak

11. kolo25.01.2020
66909KK Sopot 2 : KK Abba (Barič) 3
66910KK Banjica Mega 2 : KK Cerak 4
66911KK Zmaj 2 : KK Mladost 2
66912KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Playmaker Pro
66913KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Žarkovo 2
66914KK Torlak : BKK Radnički 5

12. kolo22.02.2020
66915KK Banjica Mega 2 : KK Sopot 2
66916KK Zmaj 2 : KK Cerak 4
66917KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Mladost 2
66918KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Playmaker Pro
66919KK Torlak : KK Žarkovo 2
66920KK Abba (Barič) 3 : BKK Radnički 5

13. kolo26.02.2020
66921KK Žarkovo 2 : BKK Radnički 5
66922KK Playmaker Pro : KK Torlak
66923KK Mladost 2 : KK Zemun Fitofarmacija 6
66924KK Cerak 4 : KK Novi Beograd 7 - 3
66925KK Sopot 2 : KK Zmaj 2
66926KK Banjica Mega 2 : KK Abba (Barič) 3

14. kolo29.02.2020
66927BKK Radnički 5 : KK Playmaker Pro
66928KK Zmaj 2 : KK Banjica Mega 2
66929KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Sopot 2
66930KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Cerak 4
66931KK Torlak : KK Mladost 2
66932KK Abba (Barič) 3 : KK Žarkovo 2

15. kolo07.03.2020
66933KK Playmaker Pro : KK Žarkovo 2
66934KK Mladost 2 : BKK Radnički 5
66935KK Cerak 4 : KK Torlak
66936KK Sopot 2 : KK Zemun Fitofarmacija 6
66937KK Banjica Mega 2 : KK Novi Beograd 7 - 3
66938KK Zmaj 2 : KK Abba (Barič) 3

16. kolo14.03.2020
66939BKK Radnički 5 : KK Cerak 4
66940KK Žarkovo 2 : KK Mladost 2
66941KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Zmaj 2
66942KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Banjica Mega 2
66943KK Torlak : KK Sopot 2
66944KK Abba (Barič) 3 : KK Playmaker Pro

17. kolo21.03.2020
66945KK Mladost 2 : KK Playmaker Pro
66946KK Cerak 4 : KK Žarkovo 2
66947KK Sopot 2 : BKK Radnički 5
66948KK Banjica Mega 2 : KK Torlak
66949KK Zmaj 2 : KK Zemun Fitofarmacija 6
66950KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Abba (Barič) 3

18. kolo28.03.2020
66951BKK Radnički 5 : KK Banjica Mega 2
66952KK Žarkovo 2 : KK Sopot 2
66953KK Playmaker Pro : KK Cerak 4
66954KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Novi Beograd 7 - 3
66955KK Torlak : KK Zmaj 2
66956KK Abba (Barič) 3 : KK Mladost 2

19. kolo01.04.2020
66957KK Cerak 4 : KK Mladost 2
66958KK Sopot 2 : KK Playmaker Pro
66959KK Banjica Mega 2 : KK Žarkovo 2
66960KK Zmaj 2 : BKK Radnički 5
66961KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Torlak
66962KK Zemun Fitofarmacija 6 : KK Abba (Barič) 3

20. kolo04.04.2020
66963BKK Radnički 5 : KK Novi Beograd 7 - 3
66964KK Žarkovo 2 : KK Zmaj 2
66965KK Playmaker Pro : KK Banjica Mega 2
66966KK Mladost 2 : KK Sopot 2
66967KK Torlak : KK Zemun Fitofarmacija 6
66968KK Abba (Barič) 3 : KK Cerak 4

21. kolo25.04.2020
66969KK Sopot 2 : KK Cerak 4
66970KK Banjica Mega 2 : KK Mladost 2
66971KK Zmaj 2 : KK Playmaker Pro
66972KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Žarkovo 2
66973KK Zemun Fitofarmacija 6 : BKK Radnički 5
66974KK Torlak : KK Abba (Barič) 3

22. kolo09.05.2020
66975BKK Radnički 5 : KK Torlak
66976KK Žarkovo 2 : KK Zemun Fitofarmacija 6
66977KK Playmaker Pro : KK Novi Beograd 7 - 3
66978KK Mladost 2 : KK Zmaj 2
66979KK Cerak 4 : KK Banjica Mega 2
66980KK Abba (Barič) 3 : KK Sopot 2


Prezentacije ostalih klubova





















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.